Forum Klubu ROVERki.pl :: [25 1.4 R2000]
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[25 1.4 R2000]

Pytanie o dobre isprawdzone okleiny Carbonowe ?
Autor Wiadomość
Jarkow 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 44
Skąd: Bielsko-Biała



Wysłany: Sob Cze 16, 2007 12:06   [25 1.4 R2000]

Witam
Czy ktoś używał i oklejał kokpit środkowy dobrymi i sprawdzonymi okleinami samoprzylepnymi termokurczliwymi ? "imitującymi" Carbon

Te z allegro mają bardzo wątpliwą jakość chęć mało kosztują ??
Może ktoś coś polecić

Chętnie okleiłbym środkowy kokpit, klapę schowka, na boczkach uchwyty i ramkę licznika, ale są to w naszych Roverkach elementy poza klapą schowka i uchwytami na drzwiach bardzo obłe i by je okleić trzeba bardzo dobrej folii termokurczliwej, która wytrzyma dosyć zmienne warunki panujące w samochodzie Lato zima, Czyli Folie z przeznaczeniem do samochodu a nie na reklamy
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Cze 16, 2007 12:06   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Rozan99 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 336



Wysłany: Sob Cze 16, 2007 12:33   

Widzę że szykuje się wiejski tuning...
 
 
Szymon 




Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 306
Skąd: Katowice

Rover 200

Wysłany: Sob Cze 16, 2007 18:09   

Rozan99 napisał/a:
Widzę że szykuje się wiejski tuning...

HEHE :mrgreen:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
smoku 



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 20
Skąd: Zielonka



Wysłany: Nie Cze 17, 2007 15:55   

O gustach się nie dyskutuje,ale jak dla mnie,to też wieś-tjunink :wink: Co do strony technicznej,to nawet folia termokurczliwa na obłych krawędziach czy zagięciach może nie leżeć równo (mogą powstać takie fałdki), a podczas samego nagrzewania folii podczas jej montażu mogą postać bąble. Byłem obecny podczas zabawy z folią na tylnych lampach i stwierdziłem,że nie ma sensu...
 
 
Adrian355 




Pomógł: 18 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 306
Skąd: Radom



Wysłany: Nie Cze 17, 2007 19:09   

Kolego szczeże mówiąc to daj sobie spokój chyba że chcesz żeby ludzie oglądali ci samochód przez okno i brudzili szyby paluchami pokazując co masz w środku. Jeśli chcesz zmienić coś w samochodzie to tymień dążek zmiany biegów a nie takie rozwiązania jakąś okleiną.

Ps. Wyobraź sobie tłuste paluchy poodbijane na szybach Bleeeeeeee
_________________
był od 13 Kwietnia Rover 220SD ...
 
 
 
Jarkow 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 44
Skąd: Bielsko-Biała



Wysłany: Pon Cze 18, 2007 09:15   

:mrgreen: Ze spuszczoną głową powoli wycofuje swój pomysł z okleiną, bo tak druzgocąca prawda o śmieszności w/w aż boli !
Ale może jednak pomaluje (polakieruje u fachowca) środkową konsole w kolorze nadwozia
Czyli platyna
Co Koledzy na to?
:lol: :lol: :o :grin: :?:
 
 
 
Rozan99 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 336



Wysłany: Pon Cze 18, 2007 09:50   

Jarkow napisał/a:
Ale może jednak pomaluje (polakieruje u fachowca) środkową konsole w kolorze nadwozia


Może lepsze rozwiązanie niż oklajanie karbonem ale ja nie jestem za tym. Osobiście ine lubię gdy wewnątrz auta jest coś pomalowane farbą. Wygląda to sztucznie, niemiło i śmiesznie.
Jak już tak bardzo chcesz coś upięknić w środku to załóż sobie alu ramki na zegary i pokrętła w konsoli bo to naprawdę wygląda ładnie.
 
 
piter34 




Pomógł: 775 razy
Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pon Cze 18, 2007 16:12   

Adrian355 napisał/a:
Ps. Wyobraź sobie tłuste paluchy poodbijane na szybach Bleeeeeeee

Popłakałem się ze śmiechu :mrgreen:
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
Krystek 



Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 5
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pon Cze 25, 2007 18:58   

A są może gdzieś dostępne aluminiowe lub stricte carbonowe panele w zamian tych wszystkich "drewnianych", czy trzeba o to zadbać własnoręcznie?
 
 
 
Rozan99 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 336



Wysłany: Pon Cze 25, 2007 22:14   

Nie sądze żeby coś takiego istniało do takiego modelu. Byś musiał sam na własną rękę sobie obklejać.
 
 
Jarkow 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 44
Skąd: Bielsko-Biała



Wysłany: Wto Cze 26, 2007 07:36   

Cytat:
Popłakałem się ze śmiechu

Przygnieciony śmiesznością postanowiłem coś z tym zrobić :oops: :razz: :roll: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :lol: :lol:
Odwiedziłem znanego mi szpec rączkę Pana Krzysia, który to już niejedno autko skórą wykończył a teraz z żoną prowadzi małą hurtownię Tapicerską i dogadałem :roll: :grin:
Obciągniemy czarny plastikowy tunel środkowy skórą prawie czarną a właściwie bardzo bardzo ciemno czekoladową będzie pasowała do ala drewna, a jeszcze srebrne ringi na pokrętła i na liczniki (czekam tylko na wolną chwile Pana K, bo tą sztukę teraz uprawia tylko w wolnych chwilach a wraz ze skórą to zawołał 150zł )i już szykuję szmatkę aby szyby czyścić od palufuf oglądaczy podziwiaczy :lol: :lol: :lol: :!: :!: :!:
A fotki będą a a będą jak zrobione będzie :!: :!: :!:
 
 
 
Ant 



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 158
Skąd: Zator



Wysłany: Sro Cze 27, 2007 21:39   

Rozan99 napisał/a:
Jarkow napisał/a:
Ale może jednak pomaluje (polakieruje u fachowca) środkową konsole w kolorze nadwozia


Może lepsze rozwiązanie niż oklajanie karbonem ale ja nie jestem za tym. Osobiście ine lubię gdy wewnątrz auta jest coś pomalowane farbą. Wygląda to sztucznie, niemiło i śmiesznie.
Jak już tak bardzo chcesz coś upięknić w środku to załóż sobie alu ramki na zegary i pokrętła w konsoli bo to naprawdę wygląda ładnie.

no nawet bardzo ładnie...
_________________
Ant
był: R200 Anthracite
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink