Forum Klubu ROVERki.pl :: wydzielony, skladka klubowa, klubowicze, sympatycy, oplaty z
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
wydzielony, skladka klubowa, klubowicze, sympatycy, oplaty z
Autor Wiadomość
Viniu 




Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 470
Skąd: Żagań



Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 14:43   

"Pax pax między braty" :)

Panowie, dyskusja chyba zupełnie niepotrzebna. Zasady są takie jakie są. Albo je ktoś przyjmuje i się podporządkowuje (zostaje klubowiczem), albo je odrzuca i stoi z boku (jako sympatyk). To wolny kraj, wolna wola, nikt nikogo do niczego nie zmusza.

Przyjmuję również fakt, że jako sympatyk nie mogę mieć wpływu na kształt naszej społeczności, na kształt i formę tworzonych zasad. Dlatego też zasady klubu przyjmuję (chcę przyjąć) i chcę się im podporządkować, ale robię to z własnej i nieprzymuszonej woli.

Z pozdrowieniami ze słonecznego (w końcu) Żagania :)

Do zobaczenia na zlocie :)
_________________
S(z)koda Roverka...
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 14:43   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 14:51   

tolik napisał/a:
maciej napisał/a:

Są też sympatycy, którzy pojawiają się na zlotach ogólnopolskich, płacą opłatę zlotową i deklarują, że nadal chcą być symaptykami (tak, są tacy!).

jeżeli sa tacy, to zadaj sobie pytanie - DLACZEGO? i wnikliwie zastanów się nad odpowiedzią.

Odpisałem Ci co ja o tym myślę i moim zdaniem, skoro rozpętałeś tą dyskusję to warto, żebyś się podzielił również swoją wnikliwą analizą, bo na razie to oprócz sugestii, że jest za drogo i że Sympatycy są traktowani niesprawiedliwie nie napisałeś nic konstruktywnego, choć sugerujesz, że masz takie przemyślenia - proszę podziel się.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 14:53   

Viniu napisał/a:
chcę się im podporządkować, ale robię to z własnej i nieprzymuszonej woli.

I tego się trzymajmy :D
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 15:01   

Viniu, wiesz, że to nie o Ciebie chodzi.
Ja tylko odpisuję koledze Tolik'owi, bo, moim zdaniem:
a) proponuje działania na niekorzyść Klubu
b) sugeruje, że Klub działa nieprawidłowo (przynajmniej "cwaniacko")

Próbuję go przekonać, że nie ma racji przytaczając rozsądne moim zdaniem argumenty.

Wybaczcie, może troche mnie poniosło, ale to nie jest pierwsza organizacja NGO, w której zdażyło mi się działać i trochę nerwowo reaguje na mało konkretne sugestie osób, które nie angażują się w działalność i nie wspierają organizacji, tylko stoją z boku i komentują, że coś jest nie tak - zawsze mam ochotę wtedy powiedzieć: "nie myli się tylko ten, kto nic nie robi", ale uważam, że takie komentarze od osoby spoza organizacji są potrzebne, tylko niech komentujący najpierw spróbuje zrozumieć sytuację, a potem wyraża swoje sądy w sposób konstrukywny, bo nie jest przyjemnie działając społecznie dowiedzieć , że "admini golą frajerów".

Chcę, żeby wszystko było jasne i nie było niedomówień oraz dziwnych sugestii,że "admini golą frajerów", bo tak w skrócie odbieram kolejne wypowiedzi kolegi Tolik'a, który w dodatku, moim zdaniem, unika merytorycznej dyskusji i jasnego formułowania swojego zdania, a tym bardziej konstruktywnych propozycji.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
tolik 



Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 157
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 19:52   

Irek napisał/a:
maciej napisał/a:
tolik napisał/a:
w Twoim przypadku to chyba niema sensu się zapisywać na ten zlocik bo admini wygolą Cię na 60 zł wpisowego


Jak ja lubię to polskie, cwaniackie podejście... bleee...


jakkolwiek publicznie to ze swoimi wątpliwościami zwróciłem sie wyłącznie do viniu , który określał czas swojego pobytu na kilka godzin.Natomiast Twoja reakcja była w stosunku do mnie co nieco obrażliwa.

A dyskusję lepiej rzeczywiście zakończyć :evil:
_________________
...pędzą konie po betonie w szarej mgle...
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 20:30   

tolik napisał/a:
jakkolwiek publicznie to ze swoimi wątpliwościami zwróciłem sie wyłącznie do viniu , który określał czas swojego pobytu na kilka godzin. Natomiast Twoja reakcja była w stosunku do mnie co nieco obrażliwa.

Przepraszam, że Cię obraziłem - wypowiedziałem się rzeczywiście dość ostro, ale w moim odczuciu "publiczne dzielenie się wątpliwościami z Viniem" było w istocie namawianiem do działalności na szkodę Klubu i dlatego tak ostro zareagowałem - 80% kosztów ostatniego zlotu to koszty sześciu godzin rajdu i wynajęcia lotniska, a reszta to koszty Walnego Zebrania, więc trudno mówić "przyjechałem tylko na kilka godzin, więc nie będę płacił".
Ostry język mojej wypowiedzi podykotowany był również tym, że dla mnie i chyba dla większości osób pracujących społecznie na rzecz klubu to Ty obraźliwi rozpocząłeś dyskusję nt. wysokości opłaty zlotowej:
tolik napisał/a:
admini wygolą Cię na 60 zł wpisowego

Dla mnie w zawoalowany sposób zarzuciłeś mi i kilku innym osobom próbę zarabiania na imprezach klubowych (bo sformułowanie "wygolić kogoś z pieniędzy" odbieram jako "wziąć od kogoś dużo za dużo w porównaniu do tego co się oferuje" i jest dla mnie rownoważne właśnie "cwaniactwu"), co jest dla wszystkich działających aktywnie w klubie obraźliwe, bo nikt nigdy nie wziął dla siebie złotówki z działalności klubu, a wszyscy organizatorzy Zlotów i zarząd zawsze płacą składki i wszelkie opłaty na równi z pozostałymi klubowiczami, a do tego poświęcają sporo własnego wolnego czasu.

Czekam natomiast na Twoją wypowiedź na temat, który chciałeś, żebym przemyślał - dlaczego niektórzy przyjeżdżają na zloty, a nie chcą być klubowiczami - może klub robi coś nie tak, a takie komentarze od osób nie zaangażowanych są bardzo przydatne, żeby poprawiać mechanizmy działania takich organizacji.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 21:06   

maciej napisał/a:
a wszyscy organizatorzy Zlotów i zarząd zawsze płacą składki i wszelkie opłaty na równi z pozostałymi klubowiczami, a do tego poświęcają sporo własnego wolnego czasu.

A nierzadko jeszcze dokłądają włąsną kasę, choćby na paliwo, telefony, ksera, pocztę itp.

Z resztą wypowiedzi Macieja również sie zgadzam. Może reakcja była ostra, ale wcale sie nie dziwię, bo też mimo krótkiego stażu w Zarządzie, poczułem sie powiedzmy hmmm poruszony.
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 21:15   

Brt napisał/a:
maciej napisał/a:
a wszyscy organizatorzy Zlotów i zarząd zawsze płacą składki i wszelkie opłaty na równi z pozostałymi klubowiczami, a do tego poświęcają sporo własnego wolnego czasu.

A nierzadko jeszcze dokłądają włąsną kasę, choćby na paliwo, telefony, ksera, pocztę itp.

Z resztą wypowiedzi Macieja również sie zgadzam. Może reakcja była ostra, ale wcale sie nie dziwię, bo też mimo krótkiego stażu w Zarządzie, poczułem sie powiedzmy hmmm poruszony.


Pewnie jeszcze klilka takich Cię spotka... jak choćby sfałszowanie wyników... taka polska natura.
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 21:19   

Jakoś to przeżyję ;) :)
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 21:21   

Co nas nie zabije to nas wzmocni :]
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
tolik 



Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 157
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 21:23   

maciej, wybacz , ale gdybym miał się ustosunkować do Twojego ostatniego posta , moja wypowiedź byłaby kilkakrotnie dłuzsza od Twojej.Podejrzewam że sprowokowałbym Cię do kolejnej z Twojej strony jeszcze dłuższej.Dlatego tak jak oboje pisaliśmy zakończmy tą dyskusję.
_________________
...pędzą konie po betonie w szarej mgle...
 
 
giewu 




Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 1907
Skąd: Łódź



Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 21:31   

Panowie, a jak się ma Wasza dyskusja do tego tematu: XII Ogólnopolski Zlot klubu ROVERki.pl ?
... jeśli teraz ktoś będzie potrzebował na forum znaleźć jakieś informacje dotyczące tego zlotu to gwarantuję, że się tutaj pogubi, bo już ładnych kilka stron zajmują Wasze (moim zdaniem - zupełnie niepotrzebne) dyskusje :razz:
_________________
zanim się wygłupisz polecam: nasza strona główna, techniczny FAQ, forumowa szukajka, punkty pomógł ...
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 21:38   

tolik napisał/a:
maciej, wybacz , ale gdybym miał się ustosunkować do Twojego ostatniego posta , moja wypowiedź byłaby kilkakrotnie dłuzsza od Twojej.Podejrzewam że sprowokowałbym Cię do kolejnej z Twojej strony jeszcze dłuższej.Dlatego tak jak oboje pisaliśmy zakończmy tą dyskusję.


Przepraszam, że się wtrącam, ale kończycie od kilku postów, a Ty nie dajesz za wygraną i znów pod przykrywką wypowiedzi w stylu "o'kay, dajmy temu spokój" próbujesz prowokować. Nie podoba mi się to! Apropos całego sporu, mam rozwiązanie dla Ciebie. Przy okazji kolejnych wyborów zgłoś swoją kandydaturę i spróbuj sił w zarządzie. Zobaczysz ile poświęcenia i czasu to wymaga (jak wiemy czasem także i własnego wkładu finansowego), a my sprawdzimy Twoją reakcję na wypowiedzi w stylu "admini nas golą z kasy". Nikt tu nikogo do niczego nie przymusza, każdy ma wybór czy zostaje klubowiczem i dostaje pewne przywileje, czy nie.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 22:42   

A ja mam taka propozycje zeby on na zlot nie przyjezdzal ;)
Kto wie do czego zdolni sa klubowicze i sympatycy po alkoholu :twisted:
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 22:47   

MaReK, ożesz Ty diabelskie nasienie, antybiotyki wcinasz? :twisted: :twisted: :twisted:

[ Dodano: 11 Wrzesień 2007, 22:48 ]
MaReK napisał/a:
Kto wie do czego zdolni sa klubowicze i sympatycy po alkoholu :twisted:

Do brania udziału w Karaoke :mrgreen:
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 22:52   

Jeszcze nie wcinam, ale wsciekam sie bo sie nie moge piwka napic przez te chorobe ;)
Noo... karaoke musi byc... kto sie zglasza na organizacje ;D ?
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
IInvit 



Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 358
Skąd: Warszawa i okolice



Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 22:55   

czy ta dyskusja nie robi sie już powoli niesmaczna?? Kochani uważam że czas zakończyć już temat...

pozdrawiam
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 23:01   

MaReK napisał/a:
Noo... karaoke musi byc... kto sie zglasza na organizacje ;D ?


Proponuje Kruchego :)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 23:08   

ale nie do spiewania... do zrobienia imprezy calej. obsluga sprzetu, programu itp.
moge sprobowac zalatwic pokazny zbior karaoke na ten czas od kolegi ktory sie tym profesjonalnie zajmuje ;)

IInvit napisał/a:
czy ta dyskusja nie robi sie już powoli niesmaczna?? Kochani uważam że czas zakończyć już temat...

Ale ze wchodzimy na temat karaoke? Boisz Kasiu czegos? Na filmie naprawde dobrze wyszlas ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 23:09   

MaReK napisał/a:
ale nie do spiewania... do zrobienia imprezy calej. obsluga sprzetu, programu itp.


Z ust mi to wyjąłeś ;) chciałam być miła :P
Ale do dziś pamiętam jak położyłam się o 5 do łóżka i słyszałam kruchego, w uszach mi dzwoniło jak jasny piernik ;)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink