Forum Klubu ROVERki.pl :: Tuning wizualny r600
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Tuning wizualny r600
Autor Wiadomość
orzech 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 73
Skąd: wołomin



Wysłany: Czw Paź 11, 2007 19:04   Tuning wizualny r600

Witam
Pomyslalem sobie ze mozna by wrzucic wszystko w jeden temat odnosnie zmian wizualnych w serii 600. Jezeli wogole sa jakies u nas mozliwe. Osobiscie jak narazie szukam juz od ponad miesiaca felg 17" i kompletnie zadnego wyboru. Jesli ktos posiada rovera na 17" to moglby wrzucic zdjecia w ten temat. Szukam takze lamp przednich, moze ktos wie gdzie mozna znalezc inne niz oryginaly, najchetniej aby byla soczewka pod xenon. W galerii tuningu jest pare 600 z innymi zderzakami ale w pl jeszcze nie widzialem.
Dzisiaj na wawrze zobaczylem ciemnego rovera z przyciemnionymi szybami wszystkimi i bez oznaczen z tylu. I to mi sie spodobalo choc znaczek bym zostawil.
Jesli ktos cos wie na ten temat to zapraszam do dyskusji
_________________
www.wwlclub.pl
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Paź 11, 2007 19:04   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
ADAM1 




Pomógł: 41 razy
Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 487
Skąd: Poeldijk



Wysłany: Czw Paź 11, 2007 22:57   

orzech napisał/a:
Osobiscie jak narazie szukam juz od ponad miesiaca felg 17" i kompletnie zadnego wyboru


Sa tego plusy i minusy. Jak zamontujesz wieksze felgi, to wysokosc opony sie zmniejszy, a co za tym idzie - otwor pomiedzy opona a nadkolem bedzie bardziej widoczny(widzialem takie zjawisko ostatnio w hondzie). Wiec jesli chcesz polepszyc optycznie to bedziesz musial go lekko obnizyc

orzech napisał/a:
Szukam takze lamp przednich, moze ktos wie gdzie mozna znalezc inne niz oryginaly, najchetniej aby byla soczewka pod xenon.


Nie ma innych orginalnych(zeby nie trzebabylo w karoserie ingerowac)

orzech napisał/a:
Dzisiaj na wawrze zobaczylem ciemnego rovera z przyciemnionymi szybami wszystkimi i bez oznaczen z tylu


Profanacja stylu
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
jerzu 




Pomógł: 5 razy
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 250
Skąd: Łódź



Wysłany: Czw Paź 11, 2007 23:06   

Takie autko napewno ladnie by sie prezentowalo obnizone(na tomateam sa sprezynki) i na ladnej feldze(klasycznej) jakos nie moge sobie wyobrazic jakies ostrego tunningu w takiej limuzynie :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Marrkus 




Pomógł: 67 razy
Dołączył: 13 Lis 2001
Posty: 1096
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Czw Paź 11, 2007 23:55   

Ten jest na firmowych 17"

R600 by pawciu87

I myślę że tylko takie pasują -ale to moja opinia - sam takich szukam bo mam takie same ale tylko 16"
Lamp ani przednich ani tylnych nie dostaniesz innych jak te które masz zamontowane - ale możesz se boczne kierunki zmienić na białe - b.ładnie się prezentuje przy ciemnych kolorach nadwozia ale przy jasnych też ujdzie

Dla mnie ten jest ideałem (prawie, jasnego wnętrza brakuje i kierownica po złej stronie)felgi 17", obniżony, kolor white gold, białe kierunki.....

mój ideał
 
 
orzech 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 73
Skąd: wołomin



Wysłany: Pią Paź 12, 2007 00:03   

bron borze nie chodzi mi o zaden ostry styl, zadna zmiana zderzakow, neonow ani innych gazdzetow
ADAM1 napisał/a:
Sa tego plusy i minusy. Jak zamontujesz wieksze felgi, to wysokosc opony sie zmniejszy, a co za tym idzie - otwor pomiedzy opona a nadkolem bedzie bardziej widoczny(widzialem takie zjawisko ostatnio w hondzie). Wiec jesli chcesz polepszyc optycznie to bedziesz musial go lekko obnizyc

widzialem r600 na 17 bez gleby i zgadza sie do pelnego wygladu potrzebna by gleba ale tragedii nie ma i nie ma tez efektu ze samochod stoi wyzej
ADAM1 napisał/a:
orzech napisał/a:
Dzisiaj na wawrze zobaczylem ciemnego rovera z przyciemnionymi szybami wszystkimi i bez oznaczen z tylu


Profanacja stylu

ja bym tak tego nie okreslil bo szyby byly przyciemnione delikatnie, ladna felga i to wszystko bardziej podkreslilo te listwy metalowe wokol szyb a brak oznaczen (przy kupnie np bmw, audi, mercedes-mozna wybrac opcje z czy bez emblematow) osobiscie mi sie spodobal

[ Dodano: Pią Paź 12, 2007 00:06 ]
Marrkus napisał/a:
Ten jest na firmowych 17"

R600 by pawciu87

tez szukam takich, spodobaly mi sie tez ktos ma na forum od mitsubishi (wieloramienne)
_________________
www.wwlclub.pl
 
 
ADAM1 




Pomógł: 41 razy
Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 487
Skąd: Poeldijk



Wysłany: Pią Paź 12, 2007 00:58   

orzech napisał/a:
ja bym tak tego nie okreslil bo szyby byly przyciemnione delikatnie,


Delikatnie w odpowiednim kolorze - ujdzie
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
bialy114
[Usunięty]






Wysłany: Sob Paź 13, 2007 20:02   

Podpisuję sie pod opiniami kolegów.
R600 bardzo łatwo "spaprać" - moim zdaniem wystarczy delikatny "dół" (ok 4-6 cm) ładna felga i lakier na klamkach i lusterkach. Delikatnie przyciemnione szyby ładnie uwypuklą aluminiową otoczkę wokół okien.
Myślę, że do mi brakuje felg "by Pawciu87" i lakieru na lusterkach - więcej bym nie grzebał.
Można za to "poszaleć" w środku ;)

orzech - jak chcesz to pooglądaj http://www.roverki.pl/forum/viewtopic.php?t=14672
- obniżony o 4 cm
- szyby 30 % - tak nawiasem - mój R600 miał fabrycznie ciemniejsze szyby - na przeglądzie mierzyliśmy przednią, której oczywiście nie ruszałem - wyszło 88% przepuszczalności
- lakier na klamkach - fabrycznie nie było :(

P.S.
Ideał Marrkusa jest również moim :)
 
 
tiruces 




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 139
Skąd: Brzeg Dolny/Wrocław



Wysłany: Wto Paź 16, 2007 20:19   

witam wszystkich, na weekend jak będę miał chwilę to wrzucę fotki mojego R600 na 17 alu pzdr
 
 
pawciu87 




Pomógł: 21 razy
Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 265
Skąd: Wieluń



Wysłany: Wto Paź 16, 2007 21:00   

dziekuje za przytoczenie mojej R600 na wzor :mrgreen: moim zdaniem bez gleby nie wyglada zle, gorzej to wyglada na zdjeciach niz w rzeczywistosci -serio :wink: co do tuningu r600, jestem podobnego zdania co koledze wyzej, ja przy swoim zmienilem tylko koncowke wydechu na chromowana podwojna, zmienilem kierunki na biale cleary ;] , i mysle nad tylnymi lampami, ale nie mam czasu ostatnio... a w srodku jasne dywaniki,ramki na zegary, oraz piekna podswietlana galka rover skorzana ;] to wszystko i nic wiecej nie potrzeba :grin:
_________________
"Tylko auta z duszą..."
 
 
 
orzech 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 73
Skąd: wołomin



Wysłany: Wto Paź 16, 2007 22:16   

pawciu87 napisał/a:
i mysle nad tylnymi lampami, ale nie mam czasu ostatnio...

a o czym myslisz dokladniej ?
_________________
www.wwlclub.pl
 
 
pawciu87 




Pomógł: 21 razy
Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 265
Skąd: Wieluń



Wysłany: Wto Paź 16, 2007 22:55   

dokladnie element kierunkow z tylu oraz swiatel cofania chce zakryc folia w odcieniu czerwonym, zeby to jednolicie wygladalo, widzialem juz takie manewry na zagranicznych stronach z roverkami w R600 i wygladalo bardzo gustownie :wink:
_________________
"Tylko auta z duszą..."
 
 
 
ADAM1 




Pomógł: 41 razy
Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 487
Skąd: Poeldijk



Wysłany: Wto Paź 16, 2007 23:19   

Lepiej by wygladalo - moim zdaniem - jak bys wycia pomaranczowy plastik z migacza i wstawil bialy z innej lampy. Zmudna robota, ale efekt bylby niezly :wink:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
pawciu87 




Pomógł: 21 razy
Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 265
Skąd: Wieluń



Wysłany: Wto Paź 16, 2007 23:41   

owszem byloby przy tym grzebania a grzebania... :roll: poki co zobacze jak wyjdzie operacja z folia :wink:
_________________
"Tylko auta z duszą..."
 
 
 
orzech 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 73
Skąd: wołomin



Wysłany: Sro Paź 17, 2007 23:10   

znajomy w hondzie mial czerwona folie na zoltym kierunku i troszeczke w momencie swiecenia zalatywalo rozem
moim zdaniem folia na lampach to raczej cos w stylu druciarstwa albo jakies rece pudziana badz tribale aby zakryc rdze
no ale jak nie ma nic na rynku to sie tak robi zeby bylo ladniej bo mnie tez osobiscie zolty kieunek nie pasuje, musze przymierzyc od znajomego jak sie ma lampa od amerykanskiej wersji accorda (taka z biala gora) ile przerobek bedzie
_________________
www.wwlclub.pl
 
 
tiruces 




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 139
Skąd: Brzeg Dolny/Wrocław



Wysłany: Czw Paź 18, 2007 21:14   

a ja mam troszeczkę inną koncepcję na moje tylne lampy, mam roverka w kolorze Charcoal czyli prawie czarny i chciałbym górną część lampy tzn ten czerwony pasek nad kierunkami i światłami cofania obkleić czarną folią :grin:
 
 
pawciu87 




Pomógł: 21 razy
Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 265
Skąd: Wieluń



Wysłany: Czw Paź 18, 2007 21:43   

srednio mi sie to widzi :> ale o gustach sie.... no :P ale mysle bardzo dobry efekt przyniosloby przy Twoim kolorze naklejenie czarnego paska wlasnie na kierunku i swiatlach cofania :wink:
_________________
"Tylko auta z duszą..."
 
 
 
tiruces 




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 139
Skąd: Brzeg Dolny/Wrocław



Wysłany: Pią Paź 19, 2007 09:30   

folię już zamówiłem, teraz jeszcze tylko wybór koncepcji :mrgreen: , może zrobię na próbę jedną lampę tak jak ja myślę, a drugą z paskiem na kierunku i św. cofania i zobaczę która mi się bardziej podoba, jak już będzie zrobione to zamieszczę fotki pzdr
 
 
orzech 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 73
Skąd: wołomin



Wysłany: Pią Paź 19, 2007 20:34   

ticures u ciebie zdecydowanie lepiej by srodkowy pasek zaciemnic a reszte na czerwono, widzialem juz takiego i daj zdjecie swojej r600 na 17"
_________________
www.wwlclub.pl
 
 
tiruces 




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 139
Skąd: Brzeg Dolny/Wrocław



Wysłany: Pią Paź 19, 2007 23:09   

pod poniższym adresem są fotki mojego Roverka, niedawno pomalowałem grill na czarno, wymieniłem antenę na nową, która w końcu się chowa (ten sterczący bat już mnie dobijał :grin: dzisiaj zmieniłem kierunki boczne na białe, jak odbiorę folię to będę walczyć z lampami, a w najbliższym czasie: malowanie felg (bo są trochę zniszczone), przyciemnienie szyb i Xenony :mrgreen: pzdr

nie wiem jak dodawać fotki żeby były widoczne na forum więc przesyłam link do albumu z fotosika):
http://tiruces.fotosik.pl/albumy/294077.html
 
 
orzech 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 73
Skąd: wołomin



Wysłany: Sob Paź 20, 2007 13:43   

felgi sa w podobnym stylu co ja szukam, ale oznaczenia na klapie sa w dziwnym miejscu-zdejmij je calkowicie i zostaw sam znaczek
a propo xenonow to masz zamiar wypolerowac szkla i do tego soczewki(lub bez) pasowac czy masz jakis inny patent :?:
_________________
www.wwlclub.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Zasady kącika "Tuning wizualny"
piter34 Tuning wizualny 0 Pon Kwi 02, 2007 11:08
piter34
Brak nowych postów [MG TF] Wizualny Tuning MG TF
Creme Tuning wizualny 2 Wto Cze 19, 2012 21:28
rovek
Brak nowych postów Tuning wizualny MGF/TF
practicator Tuning wizualny 2 Pią Kwi 15, 2011 00:37
practicator
Brak nowych postów Tuning Wizualny Roverkow!
Geny Tuning wizualny 4 Wto Cze 16, 2009 11:03
Botanix
Brak nowych postów Tuning wizualny Roverka
kiru112 Tuning wizualny 14 Pon Mar 23, 2015 18:04
maniu48



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink