Forum Klubu ROVERki.pl :: wybory
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maciej
Pon Paź 22, 2007 00:26
wybory

yeee
Autor Wiadomość
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Czw Lut 21, 2008 12:02   

maciej napisał/a:
To że w tym szpitalu ilość spadła o połowe

Macieju, niestety to nie w tym szpitalu tylko spadła ilość przeszczepów ale w CAŁEJ Polsce. Dołożyły się do tego "sensacje" z Białegostoku.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Lut 21, 2008 12:02   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Czw Lut 21, 2008 12:10   

Paul napisał/a:
Macieju, niestety to nie w tym szpitalu tylko spadła ilość przeszczepów ale w CAŁEJ Polsce. Dołożyły się do tego "sensacje" z Białegostoku.

No cóż nigdy nie zrozumiem aresztowania takiego lekarza, nawet jeśli był winny brania łapówek jak cholera, to chyba społecznie lepszym rozwiązaniem jest dozór policyjny i pozwolenie mu na kontynuowanie ratującej życie pracy, a jako kara np. prace publiczne nie przeszkadzające w pracy zawodowej...

Poza wszytkim lekarz po przerwie traci wprawę i nawet jeśli wróci do pracy to potrwa zanim znów wróci "do formy"... :(

Ale to byłoby słabiej medialne niż SWAT wpadający w kamizelkach i maskach do szpitala co z resztą widać nawet na tym forum, część ludzi dała się przekonać legendzie ministra "Robin Hooda", a że troche ludzi umrze, bo nie dostało nowego serca to już nie będzie na konferencji prasowej... :(

Poza tym ciągle łatwiej jest zaimponować publiczce proponując karę śmierci i podwyższanie wyroków co może tylko zwiększyć ilość ludzi wyrzuconych ze społeczeństwa niż pomyśleć nad programiami typu prac publicznych pozwalającymi przestępcy na dalsze egzystowanie w społeczeństwie...
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Czw Lut 21, 2008 12:24   

maciej napisał/a:
No cóż nigdy nie zrozumiem aresztowania takiego lekarza

Ależ ja się z tym zgadzam :D
maciej napisał/a:
paul napisał/a:
niestety to nie w tym szpitalu tylko spadła ilość przeszczepów

Chodziło mi o to, że skala skutków jest większa, niż piszesz.

Jak by nie patrzeć, to ex-min. Zero był koncertowym szkodnikiem (to i tak eufemizm).

Ci, którzy krytykują rząd PO za to, że niby nic nie robi, przyzwyczaili się do sposobu rządzenia PiS'uarów - szybko, byle jak, żeby tylko wyszło na nasze, i z jak największym szumem i fanfarami. A efekty były, jakie były :(
Niektórzy politycy nie rozumieją, że czasem lepiej nic nie zrobić, niż zrobić to źle, a na zrobienie czegoś porządnie potrzeba czasu.
Jednym pociągnięciem długopisu NIKT nie naprawi np. służby zdrowia, niezależnie, czy jest z PiS, Samoobrony, PO czy czego tam jeszcze.

A już szczytem wszystkiego jest Macierewicz, który przeciekał aż w butach chlupało, a teraz biego do prokuratury z donosami za przecieki :rotfl:
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Czw Lut 21, 2008 12:36   

Jak widać fakty, statystyki i badania nie przekonują, bo są mało medialne... :(

Ale nie chciałbym, żeby ktoś z moich bliskich czekał teraz na przeszczep...

Maluczkich trzeba wystraszyć, a potem przedstawić się jako zbawca, "drugi Piłsudzki" jakby chcieli niektórzy (tu nie wiem już - śmiać się, czy płakać...) - "populizm rulez"...
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
AndrewS 
Klubowicz





Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 3633
Skąd: Puławy

Rover 800

Wysłany: Czw Lut 21, 2008 13:22   

maciej napisał/a:
a jako kara np. prace publiczne nie przeszkadzające w pracy zawodowej


to ma byc kara ?? :mrgreen:
ja wiedzac, ze taka kara moze mnie spotkać, dalej robilbym to samo i moi koledzy również :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam Andrzej
Rover 800, byl 214 Si 95
FSO 125p 1.4 16V MPI
Jawa 350
 
 
 
morris 




Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 219
Skąd: Kraków/Lublin



Wysłany: Czw Lut 21, 2008 13:30   

Pieknie, pieknie... jakbym sobie włączył jakąś "obiektywną stację" (tvn na przykład).
Taki schemat, na pytanie: co pozytywnego zrobiła PO? odpowiedź: PIS było beee (no dobrze, to już wiemy, ale co dalej?). Co z zapowiadaną reformą ochrony zdrowia? Odpowiedź: Ziobro zamordował tranplantologię (jw.). Czemu PO nie wprowadza prawie żadnych ustaw?Odpowiedź:
Paul napisał/a:
Niektórzy politycy nie rozumieją, że czasem lepiej nic nie zrobić, niż zrobić to źle

co mnie ubawiło już całkiem, bo jak zdarta płyta powtarzano, że PIS nic nie zrobił i dzięki temu nic nie schrzanił. Tylko, że wtedy to miało wydźwięk negatywny, a w odniesieniu do PO świadczy o ich zdrowym rozsądku i kompetencji :lol:
Jazda po PISie dotyczyła też tego, że się zajmują przeszłością zamiast patrzeć w przyszłość jak jaśnie oświeceni tuskofile. Tyle, że jak przyszło co do czego, to zajmują się głównie depisyzacją, posuniętą do absurdu (vide ćwiąkanie o laptopach - cholera pisze ze służbowego kompa, więc musze uważać, bo ćwiąkol czuwa; raport/notatka Pitery, która sprawiła, że Kamiński... nadal jest szefem CBA, bo nie ma podstaw do zwolnienia, Macierewicz przed Trybunał - tylko, że konstytucja tego nie przewiduje, ale PO może się nie znać na konstytucji, im wolno w przypadku PIS to kompromitacja).
macieju rozliczasz poprzednią władzę jak "rasowy pisowiec".
_________________
Zdrowy sen nie tylko przedłuża życie, ale i skraca dzień roboczy.
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Czw Lut 21, 2008 13:53   

morris napisał/a:
co mnie ubawiło już całkiem, bo jak zdarta płyta powtarzano, że PIS nic nie zrobił i dzięki temu nic nie schrzanił. Tylko, że wtedy to miało wydźwięk negatywny, a w odniesieniu do PO świadczy o ich zdrowym rozsądku i kompetencji

Nie.
To zupełnie nie tak - PiS nie robił nic tam gdzie trzeba, a psuł i lansował się medialnie tam gdzie nie trzeba.

Jak widać w roztrząsanym przez nas przykładzie to przez nieprzemyślaną działalność przy okazji uwalniania służby zdrowia od korupcji schrzanił polską transplantologię - sukces?
Dla mnie wątpliwy...

morris napisał/a:
macieju rozliczasz poprzednią władzę jak "rasowy pisowiec".

Hmm... Nie rozumiem... Możesz konkretniej?

Napisałem na początku, że nie jest dobrze, ale też napisałem, że trzebaby zobaczyć "listę sukcesów" PiS po 100 dniach, jeśli już konkretnie chcemy porównywać, a przy okazji spojrzeliśmy na rzeczy, które teraz wychodzą.

Sprawa laptopa jest ciekawa sama w sobie - dla mnie ciekawe jest pytanie po co zniszczył?
I na to już odpowiedziałem - moim zdaniem albo jest furiatem albo jest bezmyślny (patrząc na inne działania tego pana obie opcje są równie prawdopodobne)...

Napisz mi co PiSowskiego było w wymienionych przeze mnie plusach tego, że jest normalniej?

To, że normalizują się stosunki z Rosją?
Czy może to, że nikt z ekipy rządowej nie obraża w telewizorni zwykłych ludzi i nie ujawnia informacji o służbach specjalnych?

Czy może PiSowskie było czepienie się tego, że głupota jednego człowieka spowodowała cofnięcie polskiej transplantologii do lat 70tych?
Bo dla mnie to ludzkie, a nie PiSowskie...

AndrewS napisał/a:
to ma byc kara
ja wiedzac, ze taka kara moze mnie spotkać, dalej robilbym to samo i moi koledzy również

Dla Ciebie może nie...
Ale wstyd, że musi zamiatać przed szpitalem dla ludzi o takiej reputacji bywa większą karą niż więzienie w zawieszeniu.

Poza tym przy odpowiednim systemie kar za recydywę taki człowiek raz złapany drugi raz się już nie zdecyduje...

A może jednocześnie nadal ratować ludzkie życie.

Zresztą sytuacja dotyczy każdego.

Po popełnieniu pierwszego przestępstwa jeśłi trafisz do więzienia to już masz tylko kolegów "spod celi" i pewnie po wyjściu znów popełnisz przestępstwo, bo po więzieniu ciężko znaleźć pracę itp. Jeśli zostaniesz złapany, ale nie pójdziesz do więzienia to jest jeszcze szansa, że to przemyślisz, nadal będziesz miał pracę, mógł utrzymać rodzinę itp.
Do tego społeczeństwo zamiast płacić za Twoje więzienie będzie miało zysk z Twojej pracy publicznej...

A jeśli popełnisz przestępstwo jeszcze raz to już recydywa i wtedy powinny być ostre zasady, ale tu też trzeba uważać, bo dawno już naukowo udowodniono, że to nie długość wyroku hamuje przestpczość, tylko szybkość i nieuchronność kary (pewność prac publicznych działa bardziej odstraszająco niż prawdopodobnieństwo więzienia), ale to też mało medialne, bo 10 lat więzienia brzmi dla wyborców groźniej niż prace publiczne.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
AndrewS 
Klubowicz





Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 3633
Skąd: Puławy

Rover 800

Wysłany: Czw Lut 21, 2008 14:15   

maciej napisał/a:
dla mnie ciekawe jest pytanie po co zniszczył


jak zniszczyl, jak dzialal :mrgreen:
przeciez mowil ze mu spadl
i kase chcial oddac :-)

maciej napisał/a:
A może jednocześnie nadal ratować ludzkie życie.


za drugim razem bedzie znacznie ostrożniejszy :-)
a wtedy to ja dziekuje za takie ratowanie, jesli czyjes zycie bedzie uratowane szybciej w wyniku ominiecia kolejki :-(
_________________
Pozdrawiam Andrzej
Rover 800, byl 214 Si 95
FSO 125p 1.4 16V MPI
Jawa 350
 
 
 
Senn 




Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 663
Skąd: Warszawa - Falenica

Rover 800

Wysłany: Czw Lut 21, 2008 14:35   

No tak, spodziewalem sie takich odpowiedzi :) Morris dobrze zauwazyles i nie mam zamiaru powtarzac Twoich slow. Daje "glowe" ze identycznie beda wygladaly konferencje prasowe tego pseudo rzadu po 100 dniach czyli chyba 3 marca. Bedzie to kolejne czepianie sie PiSu i zero konkretow. Ewentualnie szumna kontynuacja obietnic przedwyborczych ktorych sie nie realizuje.

Skad dane o przeszczepach? Z GW? Zreszta nie dajmy sie wciagnac w dyskusje o jakims doktorku. To jest malo wazne.

Pytalem o osiagniecia rzadu i Maciek raczyl odpowiedziec jednym zdaniem "ze jest kiepsko" i zrecznie przeszedl do oceny rzadow PiS.
Teraz nie czas na ocene PiS tylko PO!
_________________
Above all, it's a Rover
Rover 820Si 96' & FSO 1500C 83' & MG ZS180 05' & Renault Espace IV 09'
Ostatnio zmieniony przez Senn Wto Lut 14, 2012 12:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Czw Lut 21, 2008 14:36   

AndrewS napisał/a:
za drugim razem bedzie znacznie ostrożniejszy

No cóż, chyba w przeciwieństwie do Ciebie wierzę, że ludzie potrafią zauważać ostrzeżenia i się poprawić.

Widzę, że nie mam szans Cię przekonać, ale i tak to napiszę...

Więzienie to dla takiego człowieka koniec prawa wykonywania zawodu, śmierć publiczna, utrata rodziny i przyjaciół. Jest człowiekiem inteligentnym i raczej nie z gruntu złym jak próbujesz sugerować, bo w końcu wybrał zawód w którym ratuje się życie, a nie odbiera.
Nie sądzę też żeby go wybrał z myślą o braniu łapówek, bo przez 6 lat sudiów, 4 lata stażu i specjalizacji i jeszcze przynajmniej 5 lat do wyrobienia sobie marki lekarze kiepsko się mają (a gdy on zaczynał mieli się jeszcze gorzej).
Głupi nie jest bo skończył medycynę i prawdopodobnie przez te 15 lat zarobiłby tyle jako np. prawnik, co zarobi przez całe życie jako lekarz (łącznie z łapówkami)...

I teraz:
- popełnił błąd, wziął, ale ma szanse - prace publiczne i możliwość dalszej pracy i wykorzystania niesamowitego daru dla ratowania ludzkiego życia
- więzienie, utrata prawa do wykonywania zawodu, a za tym idzie brak pracy, bezrobocie, utrata rodziny i przyjaciół

Co decyduje?

A do tego dochodzą jeszcze aspekty społeczne:
- utrzymanie więźnia
- utrzymanie bezrobotnego
- utrzyamnie jego rodziny
- złamianie życia rodzinie
- koszty wykształcenia nowego fachowca tej klasy
- czas na wykształcenie takiego fachowca (w czasie którego nie ma transplancji, bo nie ma komu ich robić)
- jeszcze kilku fachowców, których gość mógł przeszkolić w tym czasie gdy był w więzieniu...

Ale oczywiście to ciężko tłumaczy się przed kamerą...
AndrewS napisał/a:
a wtedy to ja dziekuje za takie ratowanie, jesli czyjes zycie bedzie uratowane szybciej w wyniku ominiecia kolejki

Spoko, teraz nie będzie żadnej transplantacji...
A na miejscu rzeczonego lekarza udałbym się teraz np. do Dubaiu i nigdy więcej nie musiałbym się martwić o pieniądze...

Ogólnie gratuluję dobrego samopoczucia...

[ Dodano: Czw Lut 21, 2008 14:39 ]
Senn napisał/a:
Pytalem o osiagniecia rzadu i Maciek raczyl odpowiedziec jednym zdaniem "ze jest kiepsko" i zrecznie przeszedl do oceny rzadow PiS.

Spoko Senn, jak będę miał chwilę to sięgnę do archiwów i zrobię małe porównanie sukcesów obu rządów po 100 dniach.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Senn 




Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 663
Skąd: Warszawa - Falenica

Rover 800

Wysłany: Czw Lut 21, 2008 14:45   

Dla mnie koniec tematu o doktorku.
_________________
Above all, it's a Rover
Rover 820Si 96' & FSO 1500C 83' & MG ZS180 05' & Renault Espace IV 09'
Ostatnio zmieniony przez Senn Wto Lut 14, 2012 12:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Czw Lut 21, 2008 14:47   

ja niestety ostatnio nie mam czasu sledzic na biezaco co i jak sie dzieje, ale wystarczy mi ze jest spokojniej... ze nie musze sie wsytydzic za to jak reprezentowana jest polska za granicami, pis sie nei podobalo ze donald polecial rejsowym do usa LOL toz to lepiej bylo wynajac samolot za =/- 150 k $ :D to bylo tanie panstwo w wydaniu pisu :)

a o przeszczepach mozna porozmawiac z lekarzami, ktorzy teraz 2 razy sie zastanowia przed trudnym zabiegiem , bo zawsze moze byc ze "nik juz przez niego nie bedzie pozbawiony zycia "

statystyki olewam , bo kazda gazeyta produkuje wlasne na wlasne potzreby. ale mam w rodzinie lekarzy ktorzy o tym mowia, wiec mi te statystyki niepotrzebne . to jest fakt.

ja powiem tak, ze wszyscy oczekujemy zeby bylo lepiej , tylko czemu lepiej nie moze byc zrobione przez kogokolwiek ? lepiej wam pis robil niz robi platforma ? ja bym chcil zeby weszly w koncu ustawy ktore byly przygotowane, a ladowaly w koszu za pis-u, czy PO maja czy tworza nie wiem , ale mam andzieje ze PO nei skonczy na gadaniu i ustawy jakies wejda w zycie . nei naleze do zadnej partii i gratulowalbym pisiurom gdyby im sie to udalo, tylko ze oni wlozyli do kosza ustawy porzednikow i sami nic nie uchwalili. teraz lamentuja ze czesc pomyslow jest zaczerpnieta z ich propozycji ustaw itp. dla mnei to nie zarzut a na plus, ze potrafia korzystac z innych pomyslow i zrodel niz wlasnych- nie sa wszechwiedzacy jak niektorzy z pisu.


i krytykantom przypomne zarcik
"rzeczy niemozliwe od zaraz , na cuda trzeba troche poczekac " ; )
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Czw Lut 21, 2008 14:57   

Senn napisał/a:
Z ataku na zachowanie sie sluzb i Twoim zdaniem spektaklu przechodzisz do obrony przestepcy tylko dlatego ze byl aresztowany za rzadow PiS.

Nie bronię go, bo od tego jest adwokat - nie napisałem słowa o tym, czy jest winny, czy nie, tylko krytykuję metody zastosowane w tej sprawie jedynie w celu osiągnięcia efektu medialnego i pokazuję ich rzeczywiste efekty.
Robienie tego w tej dyskusji jest jak najbardziej na miejscu - pokazuje dlaczego jest lepiej - czyli odpowiada na Twoje pytanie zadane w poście odgrzebującym ten wątek:
Senn napisał/a:
Ciekawe jak oceniaja "prace rzadu" goracy zwolennicy PO w ostatnich wyborach.

Moja odpowiedź brzmi: oceniam kiepsko, ale lepiej niż "pracę" poprzedniego, bo jest NORMALNIEJ, a było nie normalnie, bo nie mogę dotąd zrozumieć dlaczego przeciw lekarzowi wysyła się pluton AT...

Bo czy słyszałeś o lekarzu, który na widok policji zabarykadował się w gabinecie, ostrzelał policjantów i zdetonował ładunki wybuchowe?

AT wysyła się do Magdalenki, a nie na Wołoską chyba, że chce się błysnąć w mediach.

A przez ostatnie 100 dni poziom takich absurdów obniżył nam się o 3 poziomy - z plutonu AT w szpitalu do popękanego laptopa w TV. :D

I to jest dla mnie już dobre.

Piszę też o tym co szczęśliwe zniknęło z politycznej retoryki - kara śmierci, podnoszenie kar i kilka innych dyżurno-populistycznych tematów - lepiej, że widać, że rząd słabo działa, niż jeśli rząd tworzy sztuczne problemy żeby ukryć swoją nieudolnośc (patrz pluton AT wyżej i inne fałszywe sukcesy, w które ciągle wierzysz).
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Senn 




Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 663
Skąd: Warszawa - Falenica

Rover 800

Wysłany: Czw Lut 21, 2008 16:33   

To co zrobil PiS juz przytaczalem w tej dyskusji jak dobrze pamietam i bylo tego sporo.

Piszesz, ze jest normalniej. Bardziej normalnie to jest w mediach a nie w polityce. PO zachowuje sie dokladnie tak samo jak PiS a moim zdaniem jeszcze gorzej probujac robic szoł i spektakl z oczerniania poprzedników. Różnica polega na tym że tamci walczyli z realnym wrogiem czyt. WSI itp, a nie z ekipa rzadzaca przed nimi. Ostatnio czytalem, ze przewodniczaca Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan zakazala swoim podwladnym kreowania zlych opinii na temat dokonan i dzialan rzadu Tuska. To jest prawdziwy powod ze jest niby "NORMALNIEJ". Widac to golym okiem.
Tylko ze politycy zarowno PO jak i PSL wlasnie najlepsi sa w nie robieniu niczego. Lepiej udawac ze sie rzadzi, administrowac i krecic lody na boku obsadzajac swoimi najwazniejsze stanowiska w kraju.

Co do sukcesow na polu zagranicznym to nie rozsmieszajcie mnie. Tusk byl u Merkel i co zalatwil? Nic
U Putina? Nic
Rurociag jak mial isc to bedzie szedl, Centrum Wypedzonych jak mialo powstac to i tak powstanie, embargo na mieso jak bylo tak jest. Za to Rosjanie wyceluja w nas rakiety. Gdzie tu widzicie sukcesy. To ze sie pousmiechali do siebie to jest sukces? Dajcie spokoj. A to ze z nas sie smiali za rzadow PiS to wmawiaja Wam media bo niby z czego mieliby sie smiac. Dlaczego mielibysmy sie tez czegokolwiek wstydzic? Co wstydliwego dla kraju zrobili Kaczynscy. Tylko mi nie mowcie ze sa mali i pulchni i ze to ich dyskwalifikuje.

Przygotowania do EURO tez leza i wcale sie nie zdziwie jak nam je odbiora. W sumie to nawet bym sie z tego ucieszyl. To bedzie dopiero wstyd :)
_________________
Above all, it's a Rover
Rover 820Si 96' & FSO 1500C 83' & MG ZS180 05' & Renault Espace IV 09'
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Czw Lut 21, 2008 16:43   

Senn napisał/a:
Przygotowania do EURO tez leza i wcale sie nie zdziwie jak nam je odbiora. W sumie to nawet bym sie z tego ucieszyl. To bedzie dopiero wstyd :)
Gratuluję marzeń ;)
 
 
Senn 




Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 663
Skąd: Warszawa - Falenica

Rover 800

Wysłany: Czw Lut 21, 2008 16:45   

thef, powody mojego zadowolenia sa inne od politycznych - zapewniam Cie :)
_________________
Above all, it's a Rover
Rover 820Si 96' & FSO 1500C 83' & MG ZS180 05' & Renault Espace IV 09'
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Czw Lut 21, 2008 16:49   

Senn napisał/a:
thef, powody mojego zadowolenia sa inne od politycznych - zapewniam Cie :)
No niestety, ja wyczytałem, że wstyd będzie tym powodem, no ale pewnie nie o to Ci chodziło. Ja jednak widzę duże szanse na co najmniej kilka poważnych inwestycji w związku z Euro i mam taką nadzieję, że jak będziemy mieć nóż na gardle, to uda nam się je zrealizować.
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Czw Lut 21, 2008 16:56   

Senn napisał/a:
To co zrobil PiS juz przytaczalem w tej dyskusji jak dobrze pamietam i bylo tego sporo.

Nie wiem, czy pamiętasz, ale większość to były sukcesy typu "wzrost wydatków na szkolnictwo o 15%, przy wzroście budżetu o 20% i wzroście wydatków na administrację o 30%"...
Senn napisał/a:
Różnica polega na tym że tamci walczyli z realnym wrogiem czyt. WSI itp, a nie z ekipa rzadzaca przed nimi.

Ech...
A gdzie Ci "realni" wrogowie?
Kogoś oskarżyli (2 lata to dostatecznie dużo czasu, żeby postawić w stan oskarżenia)?
A na razie to są tylko oskarżenia pod adresem Macierewicza o zniesławienie...
Senn napisał/a:
Lepiej udawac ze sie rzadzi, administrowac i krecic lody na boku obsadzajac swoimi najwazniejsze stanowiska w kraju.

Dobrze, że tylko najważniejsze, bo PiS był tak chciwy, że sięgał nawet po te kiepskie. :hahaha:
Senn napisał/a:
Tusk byl u Merkel i co zalatwil? Nic
U Putina? Nic

A Lech z Jarkiem załatwili WSZYSTKO!!! :rotfl:
Podkreślmy NIE NA KOLANACH!!!
Senn napisał/a:
Za to Rosjanie wyceluja w nas rakiety

Hmm... To chyba załatwił nam poprzedni rząd...
Albo mi się zdaje, że pierwsze groźby były jak Jarek zaczął o tarczy mówić...
NIE NA KOLANACH!! ;)
Senn napisał/a:
A to ze z nas sie smiali za rzadow PiS to wmawiaja Wam media bo niby z czego mieliby sie smiac. Dlaczego mielibysmy sie tez czegokolwiek wstydzic?

No cóż pracuję z ludźmi z różnych krajów i rozmawiam z nimi.
Śmiali się z zaściankowości, wielkich tupnięć nogą i fochów na publikacje w niemieckiej prasie brukowej, z homofobii, z wicepremiera przestępcy i jeszcze kilku innych fajnych przypadków zafundowanych nam przez poprzedni rząd.
Senn napisał/a:
Co wstydliwego dla kraju zrobili Kaczynscy. Tylko mi nie mowcie ze sa mali i pulchni i ze to ich dyskwalifikuje.

Wymieniłem wyżej, ale może to mało...

[ Dodano: Czw Lut 21, 2008 16:59 ]
thef napisał/a:
jak będziemy mieć nóż na gardle, to uda nam się je zrealizować.

Pójdziemy w ślady Greków. :D
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Senn 




Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 663
Skąd: Warszawa - Falenica

Rover 800

Wysłany: Czw Lut 21, 2008 17:15   

Na nic oskarzenia, kiedy przestepcow sie wypuszcza za obecnej wladzy, a sciga tych ktorzy ich pozamykali :) Co do WSI to nie ma watpliwosci ze bylo przesiakniete chlopakami z moskiewskiej szkoly i darujmy sobie stwierdzenia "jeden z najlepszych wywiadow". Zreszta mozliwe, ale nie byl polski hehe.

Tez mam znajomych za granicami i jakos maja inne spojrzenie na ta kwestie. Coz, pracujesz z ludzmi ktorym nie przeszkadzaja żądania homoseksualistow :) , dla ktorych Prezydent Polski może być kartoflem. Nie zazdroszcze.
I nie wymieniles niczego, czego mozna sie wstydzic.
Wstydzic sie mozemy za ministra sprawiedliwosci, ktory pomagal (zapewne dalej bedzie to robil) prawdziwym przestepcom.
_________________
Above all, it's a Rover
Rover 820Si 96' & FSO 1500C 83' & MG ZS180 05' & Renault Espace IV 09'
 
 
LASOTA 




Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 15
Skąd: Grodzisk Maz.



Wysłany: Czw Lut 21, 2008 19:01   

maciej napisał/a:
Jak widać w roztrząsanym przez nas przykładzie to przez nieprzemyślaną działalność przy okazji uwalniania służby zdrowia od korupcji schrzanił polską transplantologię -

Macieju jeden doktor G. to nie cała polska transplantologia.
A jak się obrazi i wyjedzie do Dubaju to co będzie?
maciej napisał/a:
bo nie mogę dotąd zrozumieć dlaczego przeciw lekarzowi wysyła się pluton AT...

Tak samo jak po polskich żołnierzy "tych z Iraku" wysyła się pluton AT. Też medialne, prawda?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Idą wybory
schowaj babci dowód
Marian_K Offtopic 280 Pią Paź 26, 2007 12:31
piter34
Brak nowych postów Wybory - pozytywnie ;)
maciej Offtopic 1 Czw Cze 24, 2010 14:27
dobryziom
Brak nowych postów [ Ankieta ] Wybory Prezydenckie 2010. II Tura.
Tobianiu Offtopic 350 Pon Lip 26, 2010 09:17
maciej



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink