Forum Klubu ROVERki.pl :: wybory
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maciej
Pon Paź 22, 2007 00:26
wybory

yeee
Autor Wiadomość
Senn 




Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 663
Skąd: Warszawa - Falenica

Rover 800

Wysłany: Czw Lut 21, 2008 19:39   

maniaq napisał/a:
ja niestety ostatnio nie mam czasu sledzic na biezaco co i jak sie dzieje, ale wystarczy mi ze jest spokojniej... ze nie musze sie wsytydzic za to jak reprezentowana jest polska za granicami, pis sie nei podobalo ze donald polecial rejsowym do usa LOL toz to lepiej bylo wynajac samolot za =/- 150 k $ :D to bylo tanie panstwo w wydaniu pisu :)


No widac ze nie sledzisz bo to nie byl lot do USA. Nie wspominasz jednak o tym ze koszt przygotowania samolotu rejsowego do przewozu premiera jest niewspolmiernie wiekszy w stosunku do rutynowych zabiegow przy samolocie rzadowym.

Cytat:
a o przeszczepach mozna porozmawiac z lekarzami, ktorzy teraz 2 razy sie zastanowia przed trudnym zabiegiem , bo zawsze moze byc ze "nik juz przez niego nie bedzie pozbawiony zycia "


Tiaa. Jak ktos umie robic przeszczep to go robi i nie musi sie czegokolwiek obawiac. Nikt komus lba nie urwie jak sie operacja nie uda. Nie siej popeliny. Obawy beda mieli, ale Ci ktorzy uzalezniaja leczenie od kasy. To jest patologia i musi byc scigana bez skrupulow. Jak dla mnie wszyscy tego pokroju moga wyjechac do Dubaju.

Cytat:
ja powiem tak, ze wszyscy oczekujemy zeby bylo lepiej , tylko czemu lepiej nie moze byc zrobione przez kogokolwiek.........
...... teraz lamentuja ze czesc pomyslow jest zaczerpnieta z ich propozycji ustaw itp. dla mnei to nie zarzut a na plus, ze potrafia korzystac z innych pomyslow i zrodel niz wlasnych- nie sa wszechwiedzacy jak niektorzy z pisu.


To po co byly te wybory??
_________________
Above all, it's a Rover
Rover 820Si 96' & FSO 1500C 83' & MG ZS180 05' & Renault Espace IV 09'
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Lut 21, 2008 19:39   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Czw Lut 21, 2008 23:16   

Senn napisał/a:
I nie wymieniles niczego, czego mozna sie wstydzic.

No to mam zupełnie inne pojęcie wstydu, ale dobrze...

Prezydent, który mieni się super-patriotą, a nie zna hymnu własnego kraju.

Tego to żadna agencja PR nie wymyśliła, a żaden redaktor by nie puścił, gdyby to był szwindel, bo każdy inteligentny człowiek uznałby, że stacja, która to nada się skompromituje, a tu proszę...
LASOTA napisał/a:
Macieju jeden doktor G. to nie cała polska transplantologia.

Chyba nie rozumiesz...
Nie chodzi o doktora G. tylko o stworzoną atmosferę.
LASOTA napisał/a:
A jak się obrazi i wyjedzie do Dubaju to co będzie?

To w jego ślady pójdą inni...
I co wtedy?
Zaimportujemy Chinczyków?
LASOTA napisał/a:
Tak samo jak po polskich żołnierzy "tych z Iraku" wysyła się pluton AT. Też medialne, prawda?

Tak samo fatalne i potrafię to przyznać w przeciwieństwie do zwolenników PiSu, którzy wywlekanie ludzi w ten sposób uznają za standard...
A żołnierze służyli w Afganistanie, nie w Iraku...
Ech ta otwartość na świat...

[ Dodano: Czw Lut 21, 2008 23:20 ]
Senn napisał/a:
To po co byly te wybory??

Bo poprzedni umieli tylko rozgrabiać stołki i niszczyć partie koalicyjne, więc na ich własne życzenie (bo nie powiesz, że to PO rozbiło naszą ostanią super-koalicję) pożegnali się z władzą, to trzeba było wykorzystać szansę i spróbować czegoś co mimo wszystko lepiej rokuje...
Jeśli tego nie rozumiesz to trudno, na szczęście większość zrozumiała. :D
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Senn 




Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 663
Skąd: Warszawa - Falenica

Rover 800

Wysłany: Czw Lut 21, 2008 23:36   

Moim zdaniem na nieszczescie wiekszosc daje sie oglupic propagandzie TVN i tym podobnych. Przykladem sa naduzycia posla PO Miroslawa Sycza, ktorym poswiecono dzisiaj jedno zdanie w dzienniku co tlumaczy obiektywizm stacji. Ja sie nie dam na to nabrac. Szkoda ze tak wielu sie nabiera łacznie z Tobą Maciek.

Chyba nie widzisz nic zlego w rozbiciu SO i LPR? Czy tez to kwestionujesz tylko dlatego ze to za sprawą PiS?

Rządy PO nie rokuja nic i sam o tym dobrze wiesz. Wystarczy sie przyznac :)

[ Dodano: Czw Lut 21, 2008 23:38 ]
maciej napisał/a:
LASOTA napisał/a:
A jak się obrazi i wyjedzie do Dubaju to co będzie?


To w jego ślady pójdą inni...
I co wtedy?
Zaimportujemy Chinczyków?


Jesli trzeba to tak. Wole uczciwego chinola niż "naszego" złodzieja. Jak widac mamy inne systemy wartosci.
_________________
Above all, it's a Rover
Rover 820Si 96' & FSO 1500C 83' & MG ZS180 05' & Renault Espace IV 09'
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Czw Lut 21, 2008 23:49   

Senn napisał/a:
I nie wymieniles niczego, czego mozna sie wstydzic.

Wicepremier kryminalista?
No to ja mam inne pojęcie wstydu...
Senn napisał/a:
Wstydzic sie mozemy za ministra sprawiedliwosci, ktory pomagal (zapewne dalej bedzie to robil) prawdziwym przestepcom.

Masz dowody?
Bo na wicepremiera, to jest wyrok w archiwach sądu.

[ Dodano: Czw Lut 21, 2008 23:55 ]
Senn napisał/a:
Jesli trzeba to tak. Wole uczciwego chinola niż "naszego" złodzieja.

Tia... Tylko, że niestety brak pewnych kwalifikacji może być problemem przy przeszczepie serca...
Senn napisał/a:
Ja sie nie dam na to nabrac. Szkoda ze tak wielu sie nabiera łacznie z Tobą Maciek.

Cóż mam dokładnie to samo zdanie o Tobie i Gazecie Polskiej...
Tylko, że tam chwyta się po łatwą, populistyczną retorykę "bo wszystko to przez gejów i złodziei" i ludzie wierzą, a jak jest wątek o gospodarce i podwyższanych przez PiS wydatkach na administrację, to już nie jest tak łatwo, bo tu się powie, że na oświatę też wzrosły i to AŻ o 15% (szkoda, że budżet o 25%, a administracja o 30%), ale kto z czytelników GP sięgnie po takie dane - to takie łatwe głosy...
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
morris 




Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 219
Skąd: Kraków/Lublin



Wysłany: Pią Lut 22, 2008 00:01   

macieju mam wrażenie, że Twoja argumantacja co do oceny PO jest cały czas z poziomu anty-PIS. Ale co byś powiedział komuś, kto nie przejawiał sympatii propisowskich, a nawet głosował na PO, czy nie uważasz, że obecne "rządy" to kompromitacja (oczywiście w skali proporcjonalnej do długości rządzenia). Ile można powtarzać: nie narzekajcie bo za PIS było gorzej. Tym bardziej, że oceniając PIS przed wyborami raczej nie posługiwałeś się porównaniem do poprzednich rządów tzn. nie przypominam sobie żebyś porównał 2 lata pisu do 2 lat Millera na przykład, więc dlaczego tak miałoby być teraz i miałoby to usprawiedliwiać brak kompetencji (nadal zachęcam do dyskusji na temat reform ochrony zdrowia, chociaż rozumiem, że za bardzo nie ma o czym bo Donek ze swoją gwiazdą Kopaczową dopiero chcą rozmawiać, tzn. żeby im ktoś powiedział co mają zrobić - to jak nie mieli pomysłu to na cholerę się pchali do władzy). Co do wprowadzania ustaw poprzedników - właśnie dot. ochrony zdrowia - to się chwali, tylko, że PO je autoryzowała, do momentu, aż dziennikarze udowodnili, że to jest kropka w kropkę projekt PIS.
Donek "załatwił"nam u Putina festiwal w ZG i rakiety w naszą stronę i taka jest prawda, to nie przez PIS ani nawet przez muminki.
Twoje pisanie o dr G to tak jak pisał Senn odwracanie uwagi, sprawa ważna, ale bez przesady nie od takich rzeczy zależy funkcjonowanie państwa, wzrost gospodarczy itp.
Skoro masz taką umiejętność przyznawania się do błędów, to co sądzisz o Kamińskim, przecież to "przestęoca" itd. tyle, że nie jest przestępca, ba nawet nie ma podstaw do usunięcia go ze stanowiska - bez sensu? nie, to tylko pokręcona logika PO i przybocznych medionagłaśniaczy.
Najważniejsze, że jednak ciągle wielu "ma nadzieję", że PO zacznie skutecznie rządzić, a że odbieranie nadzieji komukolwiek jest okrucieństwem... :wink:
_________________
Zdrowy sen nie tylko przedłuża życie, ale i skraca dzień roboczy.
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Pią Lut 22, 2008 00:02   

Senn napisał/a:
Rządy PO nie rokuja nic i sam o tym dobrze wiesz. Wystarczy sie przyznac

Jeżeli przyjąć, że masz rację, to 'rządy' PiS nas uwsteczniały ::<:
Senn napisał/a:
Przykladem sa naduzycia posla PO Miroslawa Sycza, ktorym poswiecono dzisiaj jedno zdanie w dzienniku co tlumaczy obiektywizm stacji.

A spodziewałeś się serii konferencji prasowych? PO go zawiesiła (i dobrze) i sąd, a nie któryś minister, premier, poseł czy dziennikarz, rozstrzygnie winę (lub nie) i wtedy możemy pogadać.
Senn napisał/a:
wiekszosc daje sie oglupic propagandzie TVN i tym podobnych.

:hm: ciekawa teoria - mamy 58% (według -na pewno sfałszowanych, bo jakże inaczej- sondaży) idiotów, którzy są TVN-em sterowani. Jeżeli tak ma wyglądać głupota, to cieszę się, że nie jestem wśród tych 'normalnych'.
Senn napisał/a:
Chyba nie widzisz nic zlego w rozbiciu SO i LPR?

Nigdy nie uważałem, że to są poważne partie. Jednak nie mogę się zgodzić z metodą 2K - cacy, cacy, będziecie współrządzić, a ja na was jakieś haki uszykuję i wtedy spadajcie.
W końcu mamy demokrację i partia - jaka by nie była - ma prawo istnieć. (Patrz przypadek PPPP, raczej mało poważnej, a jednak w Sejmie była. I co? Ano bez Ziobry, SPAT'u i miliona konferencji prasowych - partii już nie ma. Wyborcy ich wymarli? Raczej zmądrzeli. Podobnie byłoby z SamoLPR, ale PiS było na rękę ich wykoszenie i wcześniejsze wybory, bo byli PEWNI, że będą samodzielnie rządzić. A tu Zonk :P
Po wyborach prezydenckich zarzucali Tuskowi, że się obraził. Teraz za to sami dają poPiS (nomen omen) obrażalstwa.
Mam nadzieję, że w nstępnych wyborach to już będzie tylko "kanapa", jak teraz UPR.
 
 
Senn 




Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 663
Skąd: Warszawa - Falenica

Rover 800

Wysłany: Pią Lut 22, 2008 00:02   

maciej napisał/a:
Senn napisał/a:
I nie wymieniles niczego, czego mozna sie wstydzic.

Wicepremier kryminalista?


Skoro tak to dlaczego nie siedzi? Pisales o tym ze nikogo z WSI nie posadzono wiec nie pisz o Lepperze. Tym bardziej ze ja nie pochwalam dzialan tej formacji. W rzadzie byli z tego samego powodu co PSL obecnie.

Senn napisał/a:
Wstydzic sie mozemy za ministra sprawiedliwosci, ktory pomagal (zapewne dalej bedzie to robil) prawdziwym przestepcom.

Masz dowody?

Takie same jak Ty na Leppera. Opieram sie na doniesieniach prasowych. Nie bede przytaczal nazwisk. Poszukaj w internecie.
_________________
Above all, it's a Rover
Rover 820Si 96' & FSO 1500C 83' & MG ZS180 05' & Renault Espace IV 09'
 
 
morris 




Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 219
Skąd: Kraków/Lublin



Wysłany: Pią Lut 22, 2008 00:04   

maciej napisał/a:
Tylko, że tam chwyta się po łatwą, populistyczną retorykę "bo wszystko to przez gejów i złodziei"

Nie wiem jak GP, bo nie czytam, ale to mi przypomina: "bo wszystko to przez PIS i Kaczyńskich"

[ Dodano: Pią Lut 22, 2008 00:07 ]
Paul napisał/a:
ciekawa teoria - mamy 58% (według -na pewno sfałszowanych, bo jakże inaczej- sondaży) idiotów, którzy są TVN-em sterowani. Jeżeli tak ma wyglądać głupota, to cieszę się, że nie jestem wśród tych 'normalnych'.

a to mi zawsze przypomina ten klasyczny wc-tekst: ludzie jedzcie g... miliony much nie mogą się mylić
_________________
Zdrowy sen nie tylko przedłuża życie, ale i skraca dzień roboczy.
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Pią Lut 22, 2008 00:12   

morris napisał/a:
rakiety w naszą stronę

To one kiedyś nie były w naszą stronę? :shock: Dzisiaj wycelowanie rakiet to są sekundy, no, może minuty - CO TO ZMIENI? Putin musi pokrzyczeć pod swoją publiczkę, przecież zaraz mają wybory.
A co powiesz na wspomniany wcześniej argument, że o tarczy z Bushem to właśnie PiS zaczął?
A embargo na mięso kto załatwił (spowodował jego ogłoszenie?) i kto załatwił jego zniesienie? Czyżby modły pana Tadeusza R.?

Nie popadajmy w paranoję - każdy rząd ma dobre i złe strony, świętych nie ma. Najważniejsze jednak, żeby tych dobrych było jak najwięcej.
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Lut 22, 2008 00:15   

Senn napisał/a:
No widac ze nie sledzisz bo to nie byl lot do USA. Nie wspominasz jednak o tym ze koszt przygotowania samolotu rejsowego do przewozu premiera jest niewspolmiernie wiekszy w stosunku do rutynowych zabiegow przy samolocie rzadowym.


heheh akurat kula w plot, bo mam w rodzinei pilota i wiem z pierwszej reki o kosztach ,procedurach itp ;) wiec WIEM o czym mowie :D


Senn napisał/a:
Tiaa. Jak ktos umie robic przeszczep to go robi i nie musi sie czegokolwiek obawiac. Nikt komus lba nie urwie jak sie operacja nie uda. Nie siej popeliny. Obawy beda mieli, ale Ci ktorzy uzalezniaja leczenie od kasy. To jest patologia i musi byc scigana bez skrupulow. Jak dla mnie wszyscy tego pokroju moga wyjechac do Dubaju.


tu nie chodzi o G. i o to, ze bral , bo to wszyscy wiemy, ale oskarzanie lekarza na takiej pozycji to jak oskarzanie sapera ze ktoras bomba , ktora porbowal rozbroic wybuchla LOL

inni beda sie bali tego robic, bo i na nich padnie cien podejrzenia o umyslnosc .
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pią Lut 22, 2008 00:17   

morris napisał/a:
obecne "rządy" to kompromitacja (oczywiście w skali proporcjonalnej do długości rządzenia).

Jak już napisałem - jak będę miał trochę czasu (obawiam się, że dopiero po 1 marca :( ), to postaram się znaleźć trochę materiałów o "100 dniach Marcinkiewicza" - tak dla porównania
Senn napisał/a:
Skoro tak to dlaczego nie siedzi? Pisales o tym ze nikogo z WSI nie posadzono wiec nie pisz o Lepperze.

Czy Ty czytasz co piszesz?
Kryminalista = przestępca - piszesz, że oskarżenia dr G są na pewno prawdziwe (taką pewność na razie mogą mieć dla mnie Ci co te łapówki dawali), a na to nie ma wyroku sądu, a wicepremier rządu, który wspierałeś został skazany PRAWOMOCNYM WYROKIEM SĄDU i o tym ZABRANIASZ mi pisać?
Wydaje mi się, że skazanie PRAWOMOCNYM WYROKIEM SĄDU daje mi prawo do nazwania kogoś przestępcą, no chyba, że dla członków rządu PRAWA i SPRAWIEDLIWOŚCI stosujemy inne definicje PRZESTĘPSTWA?

Senn napisał/a:
Takie same jak Ty na Leppera.

Jezu, Senn - sąd, wyrok, czy nic Ci to nie mówi?
Rozumiem, że Ziobro mówiący "ten pan nikogo już nie zabije" to dla Ciebie więcej niż PRAWOMOCNY WYROK (dr G vs Lepper)??

Jeśli tak, to dla mnie EOT, bo przy takim rozdźwięku pojęć to chyba nie mamy o czym dyskutować. :(
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Pią Lut 22, 2008 00:20   

Senn napisał/a:
Skoro tak to dlaczego nie siedzi?

Bo dostał zawiasy, co nie zmienia faktu, że jest KARANY.
Senn napisał/a:
Takie same jak Ty na Leppera.

No, tutaj przegiąłeś :(
Lepper skazany jest PRAWOMOCNYM WYROKIEM (jego wymiar nie ma tu znaczenia).
Ćwiąkalski jako adwokat zapewniał oskarżonym KONSTYTUCYJNE prawo do obrony przed sądem. W odróżnieniu od Leppera NIE ZOSTAŁ skazany za współudział ani pomoc w żadnym przestępstwie.
Dla Ciebie nie ma różnicy ?? :szok:

[ Dodano: Pią Lut 22, 2008 00:23 ]
morris napisał/a:
a to mi zawsze przypomina ten klasyczny wc-tekst: ludzie jedzcie g... miliony much nie mogą się mylić

No fakt, argument nie do odparcia. Od dzisiaj popieram PiSuar.
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pią Lut 22, 2008 00:24   

maniaq napisał/a:
heheh akurat kula w plot, bo mam w rodzinei pilota i wiem z pierwszej reki o kosztach ,procedurach itp wiec WIEM o czym mowie

Ostanio kolega pilot śmigłowca z 36 splt mówił, że dotknięcie kołami pasa + tankowanie w Poznaniu jego Sokoła z VIPem na pokładze kosztuje kilka tysięcy złotych (wymienił dokładną kwotę, ale nie pamiętam - przy okazji zapytam), nie licząc utrzymania maszyn itp...
Lot Lotem to około 800 zł w dwie strony (1h 15 minut - szybicej niż śmigłowcem), a IC to 200 zł w dwie strony (3h - 1,5 razy dłużej niż śmigłowcem, ale da się za pieniądze podatnika pracować w podóży).
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Pią Lut 22, 2008 00:27   

maciej napisał/a:
Rozumiem, że Ziobro mówiący "ten pan nikogo już nie zabije" to dla Ciebie więcej niż PRAWOMOCNY WYROK

Maciej, czy to Cię dziwi jeszcze? Przecież guru powiedział 'winien' :P
A do przestępcy w rządzie to trochę głupio się przyznać, lepiej to nazwać (też tylko w czasie 'cichych dni') "panem o marnej reputacji". :hahaha:
 
 
morris 




Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 219
Skąd: Kraków/Lublin



Wysłany: Pią Lut 22, 2008 00:31   

maciej napisał/a:
morris napisał/a:
obecne "rządy" to kompromitacja (oczywiście w skali proporcjonalnej do długości rządzenia).

Jak już napisałem - jak będę miał trochę czasu (obawiam się, że dopiero po 1 marca ), to postaram się znaleźć trochę materiałów o "100 dniach Marcinkiewicza" - tak dla porównania

Więc powtarzam:"Tym bardziej, że oceniając PIS przed wyborami raczej nie posługiwałeś się porównaniem do poprzednich rządów tzn. nie przypominam sobie żebyś porównał 2 lata pisu do 2 lat Millera na przykład, więc dlaczego tak miałoby być teraz i miałoby to usprawiedliwiać brak kompetencji".
Innymi słowy, chodzi mi o to, czy jesteś zadowolony z "pracy" rządu, czy spełniają Twoje oczekiwania?
Chyba, że ja czegoś nie rozumiem i obecna dyskusja sprowadza się tylko do porównania PIS versus PO. Wtedy oczywiście PO nie można krytykować "bo przyjdzie zły PIS..."
_________________
Zdrowy sen nie tylko przedłuża życie, ale i skraca dzień roboczy.
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Lut 22, 2008 00:32   

lot rejsowym polaczeniem, nawet jezeli maja zajac 10 miejsc - ochrona itp . bedzie tanszy od specjalnego lotu z parlamentarzystami . wiec to meni po prostu bawi , ze likwiduja borowikow i zmniejszaja liczbe sluzbowych - rzadowych aut to zle, bo pisury nie maja czym jezdzic i boja sie, ze ktos ich moze zaatakowac na ulicy ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
morris 




Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 219
Skąd: Kraków/Lublin



Wysłany: Pią Lut 22, 2008 00:33   

Paul napisał/a:
No fakt, argument nie do odparcia. Od dzisiaj popieram PiSuar.

taki sam jak twój o 58% nieomylnych

[ Dodano: Pią Lut 22, 2008 00:42 ]
Paul napisał/a:
Maciej, czy to Cię dziwi jeszcze? Przecież guru powiedział 'winien'

A inny guru pokazuje uszkodzony monitor i ćwiąka, że Ziobro chciał zniszczyć dane. Ja tam się trochę śmiałem, trochę uważałem to za żenujące, ale z wyrozumiałością, Ćwiąkalski dał plamę, tyle że to facet starszej daty może się nie znać na komputerach. Jednak kiedy kilka postów wcześniej maciej zastanawiał się, że może "coś w tym jest", przekonałem się o sile autorytetu.
_________________
Zdrowy sen nie tylko przedłuża życie, ale i skraca dzień roboczy.
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pią Lut 22, 2008 00:46   

morris napisał/a:
Innymi słowy, chodzi mi o to, czy jesteś zadowolony z "pracy" rządu, czy spełniają Twoje oczekiwania?

Nie, liczyłem na dużo więcej, ale teraz to i tak poczekamy 4 lata na możliwość zmian.
Tylko, że to nie ja napisałem, że "Dla mnie jest to jak na razie najgorszy rzad jaki widzialem", a to wznowiło dyskusję z mojej strony - gorszy widziałem nie dalej jak 100 dni temu. :D
A że uważam, ze tamten był gorszy i na razie nie stało się nic co by bardzo zmieniło mój stosunek do tego, to trwa w swoim przekonaniu, że będzie ok, a pamiętająć, że w ostatnich wyborach były tylko dwie opcje mam jeszcze drugie przekonanie, że przy innym wyborze na pewno nie byłoby lepiej, a raczej dużo gorzej, bo już widziałem co było.

[ Dodano: Pią Lut 22, 2008 00:51 ]
morris napisał/a:
Jednak kiedy kilka postów wcześniej maciej zastanawiał się, że może "coś w tym jest", przekonałem się o sile autorytetu.

Tak szczerze to nie oglądałem tej konferencji, a jedynie słuchałem relacji w Antyradiu (tak się skada, że nie mam ostatnio czasu na TV) i przez radio raczej trudno było ocenić uszkodzenia laptopa, to fakt. W sumie to zastanowiły mnie te zbiegi okoliczności, bo ok rozbicie ekranu w przypływie furii zrozumiem, ale kto wchodzi do wanny z laptopem - chyba tylko podwładni ministra Z. :D
A co do autorytetów, to mamy w tym wątku lepsze przykłady - pełna wiara w słowo ministra Z, a negowanie prawomocnego wyroku sądu, to dla mnie szczyt "wiary w autorytet"...
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Pią Lut 22, 2008 00:54   

morris napisał/a:
Jednak kiedy kilka postów wcześniej maciej zastanawiał się, że może "coś w tym jest", przekonałem się o sile autorytetu.

A wziąłeś poprawkę, że to nie jedyny przypadek? Tam były dwa laptopy (nie pamiętam, czyj drugi), a potem jeszcze jeden, topiony w wannie. Dołóż do tego zniszczenie kopii korespondencji wychodzącej z gabinetu politycznego MS ....
I żeby było jasne - JA nie twierdzę, że zrobili to specjalnie, ani że przypadkowo - po prostu NIE WIEM, nie było mnie przy tym. Trochę jednak za dużo tych dziwnych przypadków, a rola prokuratury to to wyjaśnić. I oby się okazało, że to faktycznie były przypadki.
morris napisał/a:
taki sam jak twój o 58% nieomylnych

Przecież nic takiego nie napisałem, wyraziłem tylko zadowolenie, że należę do tej głupszej części społeczeństwa :P
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pią Lut 22, 2008 20:01   

Niestety tak to już jest w tym naszym kraju, że często głosuje się przeciw komuś niż na kogoś, wybierając mniejsze zło. Polacy to naród ludzi dobrych na czasy zaborów, okupacji itp., kiedy trzeba zrobić jakiś sabotaż, dywersję... W wolnym kraju jednak okradając i oszukując państwo, oszukujemy i okradamy samych siebie. A tego niestety większość osób które dochodzą u nas do władzy nie rozumie, albo nie chce dopuścić do świadomości.
Być może pokolenie naszych dzieci lub jeszcze następne będzie w stanie coś naprawdę zmienić. Bo oni będą już żyli w czasach, kiedy niczego nie dostaje się na tacy i na wszystko trzeba zapracować swoją własną ciężką pracą. Wtedy będą doceniać, to co mają.
Trochę pesymistyczne, lecz chyba prawdziwe.

Osobiście głosowałam na PO i cieszę się, że wygrali te wybory. Co będzie, nie wiem - zobaczymy. Póki co nie mamy cotygodniowych afer i takiej żenady na każdym kroku, jaka miała miejsce za rządów JK. :smile:
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Idą wybory
schowaj babci dowód
Marian_K Offtopic 280 Pią Paź 26, 2007 12:31
piter34
Brak nowych postów Wybory - pozytywnie ;)
maciej Offtopic 1 Czw Cze 24, 2010 14:27
dobryziom
Brak nowych postów [ Ankieta ] Wybory Prezydenckie 2010. II Tura.
Tobianiu Offtopic 350 Pon Lip 26, 2010 09:17
maciej



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink