Forum Klubu ROVERki.pl :: wybory
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maciej
Pon Paź 22, 2007 00:26
wybory

yeee
Autor Wiadomość
Dzenson 




Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 209
Skąd: Ostrów Wlkp



Wysłany: Pią Paź 26, 2007 14:13   

Właśnie podano, że nie wziął za to ani grosza.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Paź 26, 2007 14:13   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
morris 




Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 219
Skąd: Kraków/Lublin



Wysłany: Pią Paź 26, 2007 14:42   

Dzenson napisał/a:
Właśnie podano, że nie wziął za to ani grosza.

A :!: To jeśli podano, to przepraszam. Na pewno by się przyznał.
Jeśli wziął w tym udział charytatywnie to albo jest baaardzo oddany marce, albo jest frajer. Ja bym się domagał :evil:
_________________
Zdrowy sen nie tylko przedłuża życie, ale i skraca dzień roboczy.
 
 
Dzenson 




Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 209
Skąd: Ostrów Wlkp



Wysłany: Pią Paź 26, 2007 14:52   

morris napisał/a:
Dzenson napisał/a:
Właśnie podano, że nie wziął za to ani grosza.

A :!: To jeśli podano, to przepraszam. Na pewno by się przyznał.
Jeśli wziął w tym udział charytatywnie to albo jest baaardzo oddany marce, albo jest frajer. Ja bym się domagał :evil:


:cool:

może dostał breloczek na pamiątke :cool:
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pią Paź 26, 2007 15:23   

Dzenson napisał/a:
może dostał breloczek na pamiątke :cool:

...albo dywaniki na zimę. :lol:
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pią Paź 26, 2007 15:47   

morris napisał/a:
Jeśli wziął w tym udział charytatywnie to albo jest baaardzo oddany marce (...) Ja bym się domagał

Za Roverka???
Co z Ciebie za sympatyk!!!
Precz!!! ;) ;) ;)

A tak serio, to bardzo ładny motyw dla obu stron - z jednej strony znana telewizyjna twarz reklamuje markę, a z drugiej partia ludowa dbająca o środowisko (bo z tego co kojarzę, to chyba chodzi o Priusa) - nic innego jak darmowa reklama dla obu stron. :)

morris napisał/a:
albo jest frajer.


Tego raczej o Pawlaku nie można powiedzieć - korzyść była tu chyba obopólna, więc po co jeszcze budzić podejrzenia biorąc kasę?
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
morris 




Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 219
Skąd: Kraków/Lublin



Wysłany: Pią Paź 26, 2007 15:49   

maciej napisał/a:
Za Roverka???
Co z Ciebie za sympatyk!!!

Zarządałbym chociaż:
piter34 napisał/a:
dywaniki na zimę.

Ekologiczne :wink:
_________________
Zdrowy sen nie tylko przedłuża życie, ale i skraca dzień roboczy.
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pią Paź 26, 2007 15:53   

morris napisał/a:
Ekologiczne

Sądzę, że w Priusie wszystko jest "ekologiczne" - swoją drogą to idealny listek figowy dla "znanych i lubianych", jak się obok w garażu ma np. Corvettę albo Vipera, na fali ogólnego szału na ekologię....

Piszę o amerykańskich warunkach, a nie o Pawlaku. ;)

[ Dodano: Pią Paź 26, 2007 15:56 ]
Swoją drogą to Pawlak jednym mnie urzekł gdy był premierem - w przeciwieństwie do Jarka woził tyłek Polonezem.
Oczywiście - gest polityczny, ale, z punktu widzenia podatnika trudno tego niedoceniać, 3 Polonezy kosztowały tyle co ekologiczne dywaniki do jednego z trzech, czy czterech BMW X5, które wożą Jarka. ;)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Senn 




Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 663
Skąd: Warszawa - Falenica

Rover 800

Wysłany: Pią Paź 26, 2007 16:02   

To fakt - tez mi tym imponowal :)
_________________
Above all, it's a Rover
Rover 820Si 96' & FSO 1500C 83' & MG ZS180 05' & Renault Espace IV 09'
 
 
Dzenson 




Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 209
Skąd: Ostrów Wlkp



Wysłany: Pią Paź 26, 2007 16:04   

Ale swoją drogą - Drewniany Waldemar w Corvecie - pocinający pod sejm - to byłby ale kontrast :>

Edgar się dziś tez popisał w zetce - nie wiedział jaką marką samochodu jest wożony :mrgreen:
 
 
eszet 




Dołączył: 14 Maj 2007
Posty: 156
Skąd: Osiek k/Oświęcimia



Wysłany: Pią Paź 26, 2007 18:00   

Cytat:
Swoją drogą to Pawlak jednym mnie urzekł gdy był premierem - w przeciwieństwie do Jarka woził tyłek Polonezem.

W dodatku z silnikiem Rovera :ok:
_________________
Był Roverek....i jeszcze będzie !! !
 
 
Senn 




Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 663
Skąd: Warszawa - Falenica

Rover 800

Wysłany: Pią Paź 26, 2007 22:52   

Slyszalem to wlasnie. Kurde, ale reklama dla FSO i dla Rovera. Juz lubie Pawlaka hehe
_________________
Above all, it's a Rover
Rover 820Si 96' & FSO 1500C 83' & MG ZS180 05' & Renault Espace IV 09'
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Sro Lis 07, 2007 09:04   

A ja już odświeżę temat ze względu na ciekawe poczynania naszego ustępującego rządu:
http://www.tvn24.pl/-1,1527542,wiadomosc.html

Jak dla mnie to coś jest nie tak - ustępujący rząd powinien podejmować decyzje administracyjne konieczne dla bieżącego działania kraju, bo musi być ciągłość rządzenia, a nie decyzje dotyczące niszczenia akt służb specjalnych z okresu swojej działalności.

Dla mnie to śmierdzi - tak jaby musieli coś zniszczyć, żeby nie wyszło na jaw... :(
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
eszet 




Dołączył: 14 Maj 2007
Posty: 156
Skąd: Osiek k/Oświęcimia



Wysłany: Sro Lis 07, 2007 13:17   

maciej napisał/a:
Dla mnie to śmierdzi - tak jaby musieli coś zniszczyć, żeby nie wyszło na jaw... :(

Niestety muszę się z Tobą zgodzić.Jednak takie praktyki to nie wyjątek dotyczący tylko tej ekipy.Podobnie zresztą jak roszady na stanowiskach i nowe powołania tuż przed ustąpieniem 'starych'" rządów.
Dla mnie to zwyczajne okradanie podatnika ,pod przykrywką interesu państwowego.
_________________
Był Roverek....i jeszcze będzie !! !
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Sro Lis 07, 2007 13:30   

eszet napisał/a:
Jednak takie praktyki to nie wyjątek dotyczący tylko tej ekipy.

Akurat nie mogę sobie przypomnieć próby nadania pozorów legalności przez PREMIERA niszczeniu materiałów operacyjnych ABW, czy innych agencji specjalnych, które mogłyby wskazywać na nieprawidłowości w działaniu tych służb w czasie sprawowania rządów przez tego premiera...
Owszem ,komuch paliły akta na wysypiskach, ale nawet oni nie próbowali nadać temu pozorów legalności...
eszet napisał/a:
Podobnie zresztą jak roszady na stanowiskach i nowe powołania tuż przed ustąpieniem 'starych'" rządów.

To niestety prawda i powtarza się przy każdej zmianie rządu, ale BEZ PRECEDENSU jest wydanie rozporządzenia o niszczeniu akt tajnych służb w dniu ogłoszenia przez PKW wyników wyborów, które się przegrało.

Kaczorom gratulujemy "Prawa i Sprawiedliwości", a do tego "Uczciwości i Skuteczności" z haseł wyborczych...

Swoją drogą to co musi być w tych aktach, że premier zdecydował się na wydanie takiego rozporządzenia 2 dni po przegranych wyborach, wiedzą, że GW i TVN to znajdą w ciągu tygodnia i wyciągną, a jak nie, to wyciągnie to PO po 2 dniach od przejęcia kancelarii premiera...

[ Dodano: Sro Lis 07, 2007 18:42 ]
Coraz lepiej - jednemu hałasują pod oknem:
http://www.tvn24.pl/-1,1527599,wiadomosc.html
a drugiemu autka służbowego nie dali:
http://www.tvn24.pl/12690,1527446,wiadomosc.html
:rotfl:
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
morris 




Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 219
Skąd: Kraków/Lublin



Wysłany: Czw Lis 08, 2007 23:15   

A to przeczytałeś?
http://www.tvn24.pl/12690,1527583,wiadomosc.html
Jeśli mówi prawdę, że nic nie niszczą to nie ma chyba "afery", a sam fakt niszczenia jest wedle tego rozporządzenia łatwo sprawdzalny.
_________________
Zdrowy sen nie tylko przedłuża życie, ale i skraca dzień roboczy.
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pią Lis 09, 2007 08:55   

Tak, ale czy nie budzi Twojego zdziwienia, że robi się takie rzeczy 2 dni po przegranych wyborach, gdy wszyscy podejrzewają, że rząd wykorzystywał służby do brudnych zagrań (np. sprawa Sawickiej ujawniona nagle tydzień przed wyborami, mimo, że poprzednią łapówkę wzięła sporo wcześnie - na tyle wcześniej, że CBA nie wie co pani posłanka zrobiła z tą kasą)???

No albo premier jest bezmyślny, delikatnie ujmując, albo coś jest nie tak.

Poza tym: "Stańczyk doprecyzowała, że od 2 listopada, czyli dnia kiedy ppłk Jerzy Kiciński pełni obowiązki szefa ABW, nie wydał on żadnej zgody na niszczenie dokumentów." - a co się działo w okresie 23.10-2.11 o tym pani Stańczyk milczy...

Do tego: "Według Stańczyk, zarządzenie nie wprowadza innych reguł postępowania z dokumentami, niż poprzednie takie rozporządzenia." - to po co wprowadzać nowe? ;)

I: "Jednocześnie przyznała, że zapisy zarządzenia i termin jego wejścia w życie wzbudziły wiele kontrowersji." - no to w końcu są jakieś nowe zapisy, czy poprzednie rozporządzenie też budziło kontrowersje???
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
morris 




Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 219
Skąd: Kraków/Lublin



Wysłany: Pią Lis 09, 2007 09:55   

maciej napisał/a:
I: "Jednocześnie przyznała, że zapisy zarządzenia i termin jego wejścia w życie wzbudziły wiele kontrowersji." - no to w końcu są jakieś nowe zapisy, czy poprzednie rozporządzenie też budziło kontrowersje???

No właśnie. Zemke (LSD) przyznaje, że te zapisy zostały przyjęte w pakiecie ustaw o ABW, tylko, że wtedy im to umknęło :shock: jak Kaczyński podpisał to już nie umknęło :mrgreen:
Dziś Wasserman (tak samo stronniczy jak GW więc informacje do sprawdzenia) twierdzi, że możliwość niszczenia owych materiałów wprowadzono 6 lat temu, a obecna regulacja dotyczyła głównie wprowadzenia procedur owego niszczenia, mi.n tworzenia jego dokumentacji. Wychodziłoby na to, że GW odwróciło kota ogonem, w typowy dla siebie sposób.
A poza tym, służby specjalne to zawsze cuchnący teren, a najbardziej mnie bawi jak dziennikarze powołują się na źródła "anonimowy oficer" (ostatnie rewelacje, że wynoszono akta), bo mam wewnętrzne przekonanie, że jeśli nawet to rzeczywiście inormatorzy z kadry służb spec. to raczej wykonują czyjeś rozkazy przekazując takie inf. a nie działają pod wpływem moralnego imperatywu. O ile oczywiście dziennikarz nie ssał za długo swojego palca :wink:
_________________
Zdrowy sen nie tylko przedłuża życie, ale i skraca dzień roboczy.
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pią Lis 09, 2007 10:20   

morris napisał/a:
Dziś Wasserman (tak samo stronniczy jak GW więc informacje do sprawdzenia) twierdzi, że możliwość niszczenia owych materiałów wprowadzono 6 lat temu, a obecna regulacja dotyczyła głównie wprowadzenia procedur owego niszczenia, mi.n tworzenia jego dokumentacji. Wychodziłoby na to, że GW odwróciło kota ogonem, w typowy dla siebie sposób.

Typowy dla każdej gazety mającej jasno określony "target", że tak po "staropolsku" napiszę. ;)
morris napisał/a:
A poza tym, służby specjalne to zawsze cuchnący teren, a najbardziej mnie bawi jak dziennikarze powołują się na źródła "anonimowy oficer" (ostatnie rewelacje, że wynoszono akta), bo mam wewnętrzne przekonanie, że jeśli nawet to rzeczywiście inormatorzy z kadry służb spec. to raczej wykonują czyjeś rozkazy przekazując takie inf. a nie działają pod wpływem moralnego imperatywu.

Może się mylę, ale przez ostatnie 2 lata takich przecieków było jakby więcej albo rzeczywiście były lepiej nagłośnione.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
morris 




Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 219
Skąd: Kraków/Lublin



Wysłany: Pią Lis 09, 2007 11:07   

maciej napisał/a:
Może się mylę, ale przez ostatnie 2 lata takich przecieków było jakby więcej albo rzeczywiście były lepiej nagłośnione.

Wg mnie to drugie. Ostatnio słyszałem zatrwożone głosy, że oficerowie ABW mogą sobie kserować materiały i nie idzie tego skontrolować (kto? co?) oczywiście w kontekście rządów PIS.
A wcześniej nie mogli? bo co, nie mieli ksero? :lol:
_________________
Zdrowy sen nie tylko przedłuża życie, ale i skraca dzień roboczy.
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pią Lis 09, 2007 11:19   

Zakładając, że rzeczywiście jest to tylko i wyłącznie wroga propoaganda GW i TVN (bardzo wygodne tłumaczenie dla Jarka), to oznacza niestety, że jednak jest on bezmyślny.
Spokojnie mógł zostawić to rozporządzenie Tuskowi, a nie budzić kontrowersje.

Zresztą - naród wybrał - dość "wojenek na górze" i ciągłego kopania się po kostkach i nie tylko wewnątrz koalicji, bo wydaje mi się, że nic bardziej nie zraziło niż ciągła, sztucznie wywołana walka.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Idą wybory
schowaj babci dowód
Marian_K Offtopic 280 Pią Paź 26, 2007 12:31
piter34
Brak nowych postów Wybory - pozytywnie ;)
maciej Offtopic 1 Czw Cze 24, 2010 14:27
dobryziom
Brak nowych postów [ Ankieta ] Wybory Prezydenckie 2010. II Tura.
Tobianiu Offtopic 350 Pon Lip 26, 2010 09:17
maciej



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink