Forum Klubu ROVERki.pl :: Popyt na Rover'ki, duzy? maly?
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Popyt na Rover'ki, duzy? maly?
Autor Wiadomość
michone 



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 2045
Skąd: Legnica



Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 18:07   Popyt na Rover'ki, duzy? maly?

A wiec w sobote jade do niemiec na 2 tygodnie na flancowanie kapusty:P. Przy okazji biore pare euro na jakies autko na handel.

Wiem, że na miejscu jest r416Si 1997 r, zielony metalik, alufegi roverka orginalne. Kremowa skóra, elektryczne szyby, lusterka, szyberdach. Brak klimy! Autko ma niezniszczony srodek ( tylko ma podarta skóre na kierownicy), przejechane cos kolo 140k km. Cena bardzo atrakcyjna, jednak nie chce zdradzac :)

Teraz pytanie. Ile można za takiego wziaść? Jaki jest popyt na r400?

O roverkach troche juz wiem, wiec lipy bym nie kupil :)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 18:07   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
paff 



Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 560
Skąd: Bydgoszcz



Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 21:19   

jesli jest prawdziwy bezwypadek i dobrze to udokumentujesz to powinienes na allegro dostac wyzsza srednia wartosc dla tego rocznika

przebieg 140kkm i znieszczona kierownica hmmmm dziwne.....jesli drazek zmiany biegow pedaly i wycieraczki sa ladne to moze podmienic z nieznisczonego anglika (kwestie moralne sa OK - przeciez nie oszukujesz)

mysle ze jezeli auto okej, 2 komplety kluczy nic nie jest lewe i otwarcie pojewdziesz znabywac na sciezke diagnostyczna itp to pojdzie ladnie ;-) i to z uczciwym zyskiem dla ciebie i satysfakcja dla klienta
_________________
820ti Coupe :-) raw power
 
 
michone 



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 2045
Skąd: Legnica



Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 22:13   

kierownica nie jest wytarta, ale jest zerwana skóra z lewej strony :)








_________________
Sentyment do r200 silverstone pozostanie na zawsze...
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 11:56   

Moim zdaniem ten Rover ma dziwne wyposażenie. Ma skórę, a boczki nie są welurowe. Myślę że ktoś coś zmieniał w środku. Myślę że ktoś zmienił wnętrze. Poza tym ma porysowany zderzak z tyłu.
 
 
 
michone 



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 2045
Skąd: Legnica



Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 14:02   

emes napisał/a:
Moim zdaniem ten Rover ma dziwne wyposażenie. Ma skórę, a boczki nie są welurowe. Myślę że ktoś coś zmieniał w środku. Myślę że ktoś zmienił wnętrze. Poza tym ma porysowany zderzak z tyłu.
Różne wersje w roverach to nic nadzywczajnego...

A to ze porysowany zderzak z tylu, to świadczy tylko o tym, że autko nie jest odpicowane na sprzedaż... Tak wiem... Polacy wolą kupić odpicowanego trupa, niż autko o którym wszystko wiadomo... Autko jest od niemca a nie od turasa czy polaczka...
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 15:37   

michone napisał/a:
Różne wersje w roverach to nic nadzywczajnego


Moim zdaniem skóra w połączeniu z brakiem weluru na boczkach jest raczej podejrzana :-)

michone napisał/a:
Tak wiem... Polacy wolą kupić odpicowanego trupa, niż autko o którym wszystko wiadomo


Na jakiej podstawie wyciągasz takie wnioski?

Cytat:
Autko jest od niemca a nie od turasa czy polaczka


To chyba o niczym nie świadczy, ale na podstawie moich doświadczeń, rzeczywiście prawdopodobnieństwo kupienia samochodu w lepszym stanie jest większe w takim przypadku, popieram :-)
 
 
 
paff 



Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 560
Skąd: Bydgoszcz



Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 17:06   

emes, - jesli auto nie mialo przeszczepu wnetrza to lamowki skorzanych foteli powinny byc ciemnozielone - w kolorze nadwozia
_________________
820ti Coupe :-) raw power
 
 
michone 



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 2045
Skąd: Legnica



Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 18:38   

zadam pytanie :) czy to, że ktoś wstawił sobie skórę to nie znaczy, że autko jest trefne. Poza tym na miejscu jest mój przyszły teść i to autko ogladal i wydaje sie ok. Prawdopodobnie jest zarezerwowane juz na poniedzialek i jak bede to dokladnie go ogladne :) . Poza tym nie jestem handlarzem :) przywoże 3-4 auta rocznie, głównie dla znajomych lub ich rodzin :) na handel przywiozlem w sumie 3-4 autka. Zawsze staram się kupić autko w b.dobrym stanie lub z jakimiś pierdułkami jednak rekompensuje to atrakcyjna cena :)

Co do tego roverka zakladajac, że zawiecha i silnik prima sort to ile moge za niego wziasc? Bo nie chce sie z nim bujac przez pol roku (jak kiedyś z hyundaiem lantra)...
_________________
Sentyment do r200 silverstone pozostanie na zawsze...
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 10:03   

emes napisał/a:
Moim zdaniem skóra w połączeniu z brakiem weluru na boczkach jest raczej podejrzana

Nie jest podejrzana - może świadczyć o tym, że właściciel doinwetował autko już po zakupie, bo skórka prawdopodobnie została dołożona w ASO - w 2005 roku ktoś z klubowiczów (Tomi albo Irek) miał dostęp do oryginalnych pokryć skórzanych z wyprzedaży od jednego z niemieckich dealerów - cena była nadzwyczaj atrakcyjna (400 zł komplet!) - wiem, że kolega Marcin sobie kupił do ostro "stjunowanego" 416, a kolega wwozn dostał taka w prezencie - w komplecie ZTCP nei było boczków, tylko pokrycia foteli i zagłówków. :)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
paff 



Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 560
Skąd: Bydgoszcz



Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 00:16   

michone, - kupiles? widzialem to auto na ebay.de gdzie zdarzaja sie niezle okazje na lekko zapuszczone auta do odratowania ;-)
_________________
820ti Coupe :-) raw power
 
 
michone 



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 2045
Skąd: Legnica



Wysłany: Pią Maj 09, 2008 13:27   

nie kupilem... autko okazalo sie w nie najlepszym stanie :/ i jednak od ruskiego? jakis taki dziwny byl... Powiem, że jakiś handlarz kupił to autko i poszlo do polski wlasnie szukam go na allegro, żeby nikt z naszych go nie kupil :P
_________________
Sentyment do r200 silverstone pozostanie na zawsze...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Duży artykuł w GT nt. silników serii K.
kqba Offtopic 3 Nie Wrz 02, 2007 23:51
paff
Brak nowych postów Polskie Drogi vs. Rover 600 1:0[Rover 600 2,0 r.97]
krychu Offtopic 52 Sro Lut 13, 2008 13:20
Przemek_Docent
Brak nowych postów Mój MG Rover to nie Land Rover :P
na szczęście
jasiu87 Offtopic 4 Pon Maj 18, 2009 22:18
Gość
Brak nowych postów Rover 200 MK I
jaro12 Offtopic 9 Pią Cze 11, 2010 12:49
sobrus
Brak nowych postów Rover 600 z UK...
Można nim jeździć w PL????
bear007 Offtopic 21 Wto Sie 21, 2007 15:54
piter34



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink