Forum Klubu ROVERki.pl :: Zdjecia Roverkow;)
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: piter34
Wto Kwi 01, 2008 16:09
Zdjecia Roverkow;)
Autor Wiadomość
The-Wraith 




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 12
Skąd: Ostrowiec



Wysłany: Wto Mar 04, 2008 21:52   Zdjecia Roverkow;)

Nie widzialem tematu na forum w ktorym mozna by bylo wklejac zdjecia swoich Roverkow wiec postanowilem zalozyc i pochwalic sie moimi:











Wklejajcie fotki swoich Roverkow w tym temacie (badz jesli podobny jest prosze o przeniesienie tego posta)

Pozdro;)
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Mar 04, 2008 21:52   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Tempest 




Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 333
Skąd: Warszawka



Wysłany: Sro Mar 05, 2008 18:58   

na forum nie ma, ale TUTAJ jakbyś był klubowiczem to mógłbyś wkleić
_________________
moja historia motoryzacji: - Fiat Cinquecento; 700; - Fiat Punto 1.2 8V; - Fiat Bravo 1.2
16V; - MG ZR 160; - Golf V 2.0TDI; - Golf VI GTD
 
 
 
dante27 




Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 204
Skąd: 33- 300 Nowy Sącz



Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 21:52   

Właśnie gdyby był klubowiczem. I myślę że jest to bez sensu. Nie każdy chce być klubowiczem a mimo to chciałby się pochwalić zdjęciami swojego wozu. Wydaje mi sie że gdyby inni mieli taką możliwość mielibyśmy tu niezłą galerię, mam rację "nie klubowicze"? Pozdrawiam i takich i takich. :mrgreen:
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 22:02   

dante27 napisał/a:
Nie każdy chce być klubowiczem a mimo to chciałby się pochwalić zdjęciami swojego wozu.

To niech się chwali na prywantej stronie...
dante27 napisał/a:
Wydaje mi sie że gdyby inni mieli taką możliwość mielibyśmy tu niezłą galerię, mam rację "nie klubowicze"?

Forum jest mimo wszystko klubowe i w porównaniu z forami innych klubów i tak jest chyba dość otwarte dla Sympayków.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
dante27 




Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 204
Skąd: 33- 300 Nowy Sącz



Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 22:05   

Maćku nie zgodzę się z Tobą bo i tak myślę że byłoby fajnie gdyby każdy mógł pooglądać zdjęcia innych a nie tylko klubowiczów.
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 22:11   

dante27 napisał/a:
Maćku nie zgodzę się z Tobą

Ale nie zgadzasz się z tym, że forum jest klubowe?
dante27 napisał/a:
i tak myślę że byłoby fajnie gdyby każdy mógł pooglądać zdjęcia innych a nie tylko klubowiczów.

A ja myślę, że byłoby fajnie, gdyby nie było wypadków drogowych... ;)

A tak serio, to czy nie wydaje Ci się, że Klubowiczom jako osobom utrzymującym swoimi składkami forum, stronę i sam klub, nie należą się pewne przywileje z tego powodu?

Bo mi tak i tu ja się z Tobą nie zgodzę. :)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Bobas111 




Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 43
Skąd: GLIWICE



Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 22:11   

40zł to nie takie wielkie pieniądze. Zwłaszcza, że dają wiele przywilejów i co najważniejsze wspomagają roverki.pl Ja również jutro z samego rana wpłacam pieniążki na konto.
_________________
>: 4 8 15 16 23 42
 
 
dante27 




Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 204
Skąd: 33- 300 Nowy Sącz



Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 22:21   

No i tak możemy bez końca do rana. Nie chodzi tu o kase bo to mały koszt. Jestem miłośnikiem marki Rover bo taki samochód posiadam a moje korzystanie z tej strony ogranicza się do pogłębiania własnej wiedzy oraz udzielania porad innym a także wspólne relacje ze znajomymi. 40zł to w skali roku, grosze ale nie nie płacę (jak większość) bo w moim przypadku zrobiłbym to tylko dla wysyłania fotek. Poza tym na ogólnopolski zlot (choć się nie wybieram) mogę przyjechać bez względu na to czy jestem klubowiczem czy nie.
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 22:32   

dante27 napisał/a:
na ogólnopolski zlot (choć się nie wybieram) mogę przyjechać bez względu na to czy jestem klubowiczem czy nie.

tak, ale płacisz opłatę zlotową wtedy - 60 PLN :)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
dante27 




Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 204
Skąd: 33- 300 Nowy Sącz



Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 22:34   

no to wole spoty lokalne tam więcej sie dzieje :)

[ Dodano: Pon Kwi 21, 2008 22:35 ]
za darmo ;P
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 22:39   

dante27 napisał/a:
No i tak możemy bez końca do rana.

Oczywiście. :)
dante27 napisał/a:
Jestem miłośnikiem marki Rover bo taki samochód posiadam a moje korzystanie z tej strony ogranicza się do pogłębiania własnej wiedzy oraz udzielania porad innym a także wspólne relacje ze znajomymi. 40zł to w skali roku, grosze ale nie nie płacę (jak większość) bo w moim przypadku zrobiłbym to tylko dla wysyłania fotek. Poza tym na ogólnopolski zlot (choć się nie wybieram) mogę przyjechać bez względu na to czy jestem klubowiczem czy nie.

Masz rację - działasz jak większość użytkowników, ale bez tej mniejszości, która płaci te "grosze" nie byłoby ani forum, ani strony, ani galerii, ani klubu, więc ta dyskusja nie dość, że byłaby bez przedmiotowa, to jeszcze nie miałaby się gdzie toczyć, więc moim zdaniem tym osobom należą się przywileje, a że na początku działalności Klubu do tych przywilejów zostało zaliczone posiadanie własnej galerii i nigdy żaden z Klubowiczów nie podważał zasadności tego, to chyba tak zostanie na dłużej...

Osobiście bardzo nie lubię, gdy ktoś, kto nie identyfikuje się z Klubem na tyle, by do niego wstąpić, stara się dla własnej wygody/oszczędności zmienić jego zasady (vide dyskusja sprzed pół roku o opłacie zlotowej).

Po prostu nie rozumiem Twojej argumentacji:
- "to mały koszt", ale "nie płacę bo zrobiłbym to tylko dla wysyłania fotek"
- "na ogólnopolski zlot się nie wybieram", ale w innym wątku proponujesz, że fajnie byłoby, gdyby inne Tomcaty przyjechały do Ciebie...

Jak dla mnie "fajnie korzystać z tego co robią inni, ale samemu coś włożyć to już trudniej".
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 22:42   

jestem zarejestrowany na forum Vectry - Vectra Unlimited i CRX'a. i np na forum VU jest dział wlasnie ze zdjeciami i opisem modów ktory dzieli sie na 2 czesci: Vecrty Klubowe i Vectry Forumowiczów. Mysle ze jakby dac takie cos tutaj, na forum, ROverki klubowe i forumowiczów to byloby to bardzo pomocne poneiwaz nei kazdy trafi do galerii na stronie a forum jest duzo czesciej odiwedzane niz strona, a mozna by podpatrzec kto jest z okolicy :wink: dla mnie dla przykladu przyjechanie na zlot ogolnopolski jest bardzo trudne poniewaz tzreba przejechac spory kawal polski i odbya sie on chyba w weekend a ja niestety pracuje.......składe bardzo chetnie zpalace ofkors wieksza niz minum tylko szkoda ze nie ejst tak jak z allegro, drukujesz blankiecik i palisz kapcie do baku :razz: a ja ciagle zapomianm o wpisaniu nr konta Roverkow itp.... :sad:
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
Ostatnio zmieniony przez Markzo Pon Kwi 21, 2008 22:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 22:43   

dante27 napisał/a:
no to wole spoty lokalne tam więcej sie dzieje

To chyba nawet nie czytałeś żadnej relacji ze Zlotu Ogólnopolskiego...
Chyba właśnie dla posiadaczy Tomcatów Zloty Ogólnopolskie to największa frajda... :P
dante27 napisał/a:
za darmo

I to chyba klucz do Twojego sposobu myślenia...
Na szczęście czasy, gdy mieliśmy coś "za darmo" i wszyscy mieli "po równo" się skończyły 19 lat temu. :P
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
dante27 




Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 204
Skąd: 33- 300 Nowy Sącz



Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 22:45   

Maciek jeżeli chodzi o Tomcaty to mam na myśli spot lokalny. A tak poza tym to mój brat ma Alfę i jest zalogowany tak jak ja tu na stronie forum Alfy gdzie wszyscy mają równe zasady i jakoś ani strona ani forum nie upada. Tylko prosze nie kto nikt nie pisze mi tu żebym sobie kupił Alfę bo nie w tym rzecz.

[ Dodano: Pon Kwi 21, 2008 22:50 ]
Zgadzam się z kolega Markzo i pewnie on prędzej przyjedzie do mnie na lokalny zlot Tomcatów niż na ogólnopolski tym bardzie że co roku na ogólny mam do przejechania kawał drogi dlatego też odpuszczam

[ Dodano: Pon Kwi 21, 2008 22:54 ]
I wiesz co nie czepiaj się mojego sposobu myślenia bo sam gadasz głupoty!!! A co do ostatniego zlotu ogólnopolskiego to proszę Cię. widziałem fotki. Totalna kicha, parę samochodów na krzyż i to ma być zlot? Jeszcze pogoda do d... To na lokalnym więcej samochodów jest. W zeszłym roku jak zrobiłem u siebie to było 27 aut. Gadaj zdrów!!!
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 22:56   

taki zlot jaki organizuje zarazad Klubu Roverki.pl jest naprawde wpasnialym wydarzeniem! ogladalem duzo fotorelacji i poporstu ekstra ale cos zrobie jak nie mam fizycznej mozliwosci przyjechac... a wracajac do tych fotek, moze poporstu zrobic dział na forum tak jak jest tu: http://www.forum.vectra-u...isplay.php?f=31 z podzialem na Roverki klubowiczy/forumowiczy co?? nie kazdy do klubu nalezy moze chce a nie moze a moze nie chce nie wnikam w to ale mozna byloby czesciej spotykac "znajome"roverki;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
dante27 




Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 204
Skąd: 33- 300 Nowy Sącz



Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 22:59   

Myślę że nie jeden klubowicz chętnie by zawiesił oko na zdjęciach "nie klubowiczów" i Ty Maciek pewnie też no ale tu chodzi o zasady bo panowie szlachta mają głowę w chmurach
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 23:04   

Dante spokojnie lozik;) nie obrazajmy sie nawzajem...tutaj na forum jestem od 2003r. i widzialem jakie zmiany tutaj zaszly i sa one wynikiem ciezkiej pracy "weteranów" i Zarządu :wink: mysle ze rowniez powstanie klubu Roverki bylo nie lada wyzwaniem i przedsiewzieciem bo przeciez nawet teraz sa to auta unikatowe i wyjatkowe a co za tym idzie nie liczne. dlatego podziwiam grono Osób ktore sie tego podjeły i osiągneły cel - dzieki nim jest Klubz strona, forum i nieprzebrana kopalnia wiedzy na temat Roverków, naszych Roverków. Jesli np poakzywanie swojego autka na łamach storny/forum ROverki.pl jest wg statu czy regulaminu czy poprostu niepisanej zasady przywilejem tylko Klubowiczy to nie ma sprawy, zaplaci sie sklade i juz a jesli nic takie nie okreslono to moze warto pomyslec nad dzialem autem klubowych/forumowych
pzdr :wink:
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 23:08   

dante27 napisał/a:
Tylko prosze nie kto nikt nie pisze mi tu żebym sobie kupił Alfę bo nie w tym rzecz.

Obawiam się, że jedyną metodą zmiany obecnego stanu rzeczy jest wstąpienie do Klubu, głosowanie na walnym i dostanie się do zarządu, bo podejrzewam, że większość klubowiczów uważa podobnie jak ja: "dlaczego mamy zmieniać zasady dla osób, które nie identyfikują się z klubem na tyle, żeby do niego wstąpić, a jedynie chcą mieć picasse dla swojego autka...".

Jeśli chodzi o liberalizm Ik@r'a, to możesz też spojrzeć na Vectra Klub Polska - tam forum Klubowe jest tajne, żeby dostać do niego dostęp trzeba przejść okres "kandydacki" i ujawnienie poza forum informacji stamtąd podlega naganie...

Wszystko zależy od przyjętej formuły...
ROVERki.pl przyjęły taką jaką tu widać i chyba w miarę się sprawdza. :)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 23:09   

obiecuję, że na następnym pogoda będzie zamówiona :hahaha:

dante27 może w końcu coś zorganizujesz, skoro potrafisz lepiej...
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
dante27 




Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 204
Skąd: 33- 300 Nowy Sącz



Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 23:10   

Marku nikogo nie mam zamiaru obrażać, ale sam powiedz: fajnie byłoby po wnikać w zdjęcia też innych co?

[ Dodano: Pon Kwi 21, 2008 23:12 ]
Oczywiście że potrafię i zdziwiłbyś się jak dużo. Początkiem maja będzie zlot w Sączu i założę się że będzie więcej samochodów niż na ogólnopolskim a atrakcje sami sobie zorganizujemy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Witam fanów Roverków i MG
mati1411 Powitania 10 Sro Sie 03, 2011 17:47
krzychu.b
Brak nowych postów Pozdrowienia z krainy Roverkow
snakes Powitania 6 Sob Gru 16, 2006 07:42
Gość
Brak nowych postów Witam wszystkich Użytkowników Roverków!
Gość Powitania 5 Sob Gru 08, 2012 23:14
dzelo23
Brak nowych postów Witam wszystkich posiadaczy roverków
przemolka1 Powitania 9 Pią Wrz 10, 2010 09:49
Andrzej_1272
Brak nowych postów Witam wszystkich użytkowników Roverków :)
Gość Powitania 13 Pon Mar 22, 2010 20:25
emilanka



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink