Forum Klubu ROVERki.pl :: [118VVC ] oslona dolotu
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[118VVC ] oslona dolotu
Autor Wiadomość
7Tomi 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Nie Mar 23, 2008 09:41   

dobryziom napisał/a:
Tomi_114 napisał/a:
Senn napisał/a:
HaDeSsS, ten "pierdek" powinien zrobic ZRa bez mydla :)


Dobrze mówi :D seryjnym Gti zaledwie 103konnym objechałem wczoraj kolegę w 180konnym Civicu. Dokładnie to pierwsze 200-250 metrów moje a reszta jego :D Z ciekawości sprawdzałem dziś kompresję - 14-14,2 na każdym tłoku :rotfl:
Ja chce VVC z Emeraldem :(



114GTI seria 8,8 sek do paczki...
mówisz ze objechałeś Civa z 180km jeśli te 180 km było wynikiem 2x magnetyzerów po 15km, tłumik pseudo mugen plus 20km oraz naklejka "tjuningowa" plus 20km to oki :)

ps. jaki kolega ma nick na forum civic klub bo sadzę że powinien być, bo coś znaleźć nie mogę .. ewentualnie jaki silnik w jakiej budzie...


Na Civicach sie nie znam ;) Buda jak R400 silnik 1,8VTi. Jak sie nie myle 99rok.
No forum to go raczej nie ma :D Gosć średnio co dwa miesiące rozbija auto :bezradny:
Ta Honde kupił bo mu powiedzieli, ze ma 180KM :D
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Mar 23, 2008 09:41   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
kamil_luczak 




Pomógł: 8 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 567
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Mar 23, 2008 10:35   

To mi powiedzieli ze samochod nie wymaga wkladu finansowego :] Cos srednio widze zeby seria gti zrobila nawet napierwcyh 100m zdrowego civa ze 180KM, jesli kierowca oczywiscie nie zaspi na starcie, albo nie pomyli 1 z 3 biegiem :]
 
 
 
7Tomi 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Nie Mar 23, 2008 10:55   

Kamil Luczak napisał/a:
To mi powiedzieli ze samochod nie wymaga wkladu finansowego :] Cos srednio widze zeby seria gti zrobila nawet napierwcyh 100m zdrowego civa ze 180KM, jesli kierowca oczywiscie nie zaspi na starcie, albo nie pomyli 1 z 3 biegiem :]


Poczekajmy na zlocik. Jestem ciekaw ile w tyle zostanę za Twoim VVC :D
Co do kierowcy to chłopocek rozbija sie tym co mu tato kupi :/ na starcie został poźniej nie miałem szans :/ Sam wiesz jak z trakcja w Gti powyzej 160 :/
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
HaDeSsS 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 615
Skąd: KrK



Wysłany: Nie Mar 23, 2008 17:04   

Wszystko mozliwe ze to co mowi to prawda, bo ten Civic o ktorym mowa to angielka i ma niecale 170KM i ma 8.3 do setki ;) jest ciezka itd
_________________
Psssssssssssssssssssyyyyt :D
 
 
 
kamil_luczak 




Pomógł: 8 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 567
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pon Mar 24, 2008 16:18   

Tylko pytanie czy do czasu takiego zlotu w ogole Rover jeszcze bedzie jezdzil w jednym kawalku ;) Wczoraj spotkalem nowa A4 3.0 TDi, w srodku 3 osoby niestety wiec dosc duzy ciezar musial ciagnac. Kiedy startowalem spokojnie bez pisku jechalismy prawie rowno, ociupine bylem z przodu, jeden start zrobilem taki na 100% mozliwosci, do 100kmh audi przeszlo dl za mna bylo :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Turbinka do dolotu
raper1987 Tuning mechaniczny 7 Czw Lut 21, 2008 18:25
Dam-Kam



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink