Forum Klubu ROVERki.pl :: Rover w "Na każdą kieszeń"
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Rover w "Na każdą kieszeń"
Autor Wiadomość
jerzu 




Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 250
Skąd: Łódź



Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 12:10   Rover w "Na każdą kieszeń"

Właśnie pokazują Roverka w na każdą kieszeń :D
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 12:10   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
michone 



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 2045
Skąd: Legnica



Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 12:40   

jestem w pracy ;P
_________________
Sentyment do r200 silverstone pozostanie na zawsze...
 
 
KuBaB 



Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 113
Skąd: Gorzów Wlkp.



Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 13:02   

Widziałem jednym okiem :) Kiedy powtórka?
_________________
Pozdrawiam
KuBaB
 
 
 
Bobas111 




Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 43
Skąd: GLIWICE



Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 13:03   

I jaki model był?
_________________
>: 4 8 15 16 23 42
 
 
jerzu 




Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 250
Skąd: Łódź



Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 13:04   

Roverek 45 porównywali do Nissana Primery :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Lukaszn2006 




Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 198
Skąd: Strzyżów



Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 13:58   

No Roverek nieźle wypadł, ale niestety pan prowadzący podał tez troche wad (głównie elektryka), ale ogólnie powiedział, że ludzie, którzy lubią być zauważeni wybiorą Roverka, bo nissan nikomu nie rzuca sie w oczy :) Ciekawe czy kiedyś 200 pokażą .... <marzyciel>
_________________
KCNBM :*
 
 
 
michone 



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 2045
Skąd: Legnica



Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 14:28   

najelpiej w zestawieniu z golfem III, astra, :)
_________________
Sentyment do r200 silverstone pozostanie na zawsze...
 
 
String 




Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 638
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 17:19   

nagrał to ktoś ?
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
eszet 




Dołączył: 14 Maj 2007
Posty: 156
Skąd: Osiek k/Oświęcimia



Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 18:24   

Jak na TVN TURBO,to na pewno jeszcze kilka razy będą powtarzać :grin:
_________________
Był Roverek....i jeszcze będzie !! !
 
 
TomC 




Dołączył: 08 Lip 2007
Posty: 715
Skąd: Racibórz

Rover 400

Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 22:01   

W życiu nie będę oglądał tak walniętego programu jak TVN Turbo....
Większych bredni dawno nie słyszałem.
"...silnik 1,4 ma jedyne 103 konie..." Musiałbym zapytać tego debila, żeby pokazał inny 1,4 bez turbo o podobnej mocy :evil:
Albo "... 101 konny diesel rozpędza się tak, że po ruszeniu ze świateł po kilku sekundach dogonimy rowerzystów, po następnych kilku sekundach maluchy a dopiero potem inne auta...
PROSZĘ Was!! Jak spotkacie prowadzącego to go zabijcie!!! Winę wezmę na siebie :evil:
Co za cymbały... Brak mi słów...
_________________
-Nigdy nie rozmawiaj z idiotą.
Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.-
 
 
 
tom214Si
[Usunięty]






Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 22:42   

TomC popieram z całą mocą (103ech koni ;) ) :twisted: :evil: :twisted:
TVN Turbo :strzela:
 
 
Azazel85 




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 48
Skąd: Köln / Gdańsk



Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 04:27   

Ehhh....małą ilość reklam TVN Turbo zaczyna sobie chyba rekompensować przy zatrudnianiu prowadzących...:/
Przed chwilą niniejszy odcinek oglądałem, i w sumie trochę mnie to zniesmaczyło;|
Górnolotne opinie bez większego pokrycia, co chwile babole (nie wiem jakie prowadzący mają wymagania od aut, skoro cały odcinek twierdzą że 90 konna Primera i 101konny Rover są TAKIE ślamazarne i w ogóle lepsze do pchania niż do jeżdżenia, i wyskakują że Primera ma v max 275 km/h a Rover o 10km/h więcej... Adminie! trzeba zmienić dane na stronie głównej:D)...
Z tego co wiem, auta z wiekiem tracą troszkę na danych technicznych, po 10 latach nie osiągają tyle koni co po wyjechaniu z fabryki, i różnice te być może bywają czasem odczuwalne. Auto nadające się do remontu też pewnie nie będzie miało takich osiągów jak inne "odpicowane";)

Ale pomijając już to wszystko, profesjonalizm, rzetelne informacje itd, najbardziej drażniły mnie jakieś dziwne uprzedzenia i szufladkowanie "przeznaczenia auta", jego jedynych możliwych właścicieli, brednie o jakichś czapkach, dresach... :| Jak jadę na szybkiego po coś do sklepu, to bardzo często np. w dresie - ciężko żebym po domu w gajerze czy spodniach na kant chodził albo przebierał się na kilometrowy 3 minutowy wyskok z domu...

Najbardziej szkoda, bo sporo ludzi ten program/kanał ogląda, i przez takie "BigBrother'owskie" podejście, idzie w świat opinia, komentarz i co najgorsze porady, wyssane z palca:|

I te wypady do komisu... Masa ludzi idąca teraz do komisu, nie zagląda już pod maskę, tylko palce między drzwi wciska i już wszystko o aucie wiedzą:| Kogo obchodzi stan silnika, zawieszenie, skrzynia, sprzęgło, itp?:) Jak jest o milimetr maska albo klapa bagażnika krzywo, to od razu znaczy że dwie wiaty, latarnia i ćwierć auta stoją przed nami wymieszane i nic więcej nie jest ważne:| Co oczywiście nie znaczy, że auta w komisach są super i w ogóle - ale takie traktowanie sprawy, trochę wypacza wg mnie rozsądną ocenę auta.

Sorry za tą rozwiązłość i ton, ale mnie zdenerwowali chłopaki ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 09:03   

No cóż..poza Kornackim to w TVN Turbo nie ma już wiecej gości którzy mają jakieś pojęcie i zdrowe podejście do samochodów. Pewnie z tym przyspieszaniem miało być smiesznie czy coś na styl Top Gear tylko....jak zwykle prowadzacy biorąc pod wzór TG nie wziął pod uwage, że operuje w duzo innej rzeczywistości i robi program, który ma przekazać pewne sensowne informacje a przekazuje...kisiel wlewany żywcem do mózgu wsioków, którzy to ogladają i biorąza pewnik. Potem oczywiście płaczą jak ich óltoratonowy R75 w 116Konnym dieslu zostawia w smorodzie...choć przeciez oni mają tego cudownie odlatujacego Golfa GT(di) z wycięta turbiną ;)
 
 
Marrkus 




Dołączył: 13 Lis 2001
Posty: 1096
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 12:49   

Niestety i ten nieszczęsny Kornacki kiedyś się popisał. Jego zdaniem R25 opart na płycie podłogowej chyba Hondy civic jest - ale to mało bo faktycznie niektóre podzespoły z podwozia pasują od różnych Hond. Zdaniem redaktora Kornackiego silnik serii K to silnik Hondy - ręce opadają...

Myślę że konkurencją dla R45 jest bardziej Nissan Almera niż Primera.

Może się trochę pobratać z TVN TURBO i zaprosić ich na zlot :wink: - upić i kazać konsultować wszelkie wypowiedzi na temat Roverów z władzami i użytkownikami klubu :mrgreen: - w razie problemów straszyć kompromitującymi zdjęciami (które wykonamy podczas libacji alkoholowej ...) :twisted:
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 12:57   

String napisał/a:
nagrał to ktoś


Ja też jestem zainteresowany nagraniem. Póki co nie mogę oglądać TVN Turbo :-)
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 16:07   

emes napisał/a:
Ja też jestem zainteresowany nagraniem. Póki co nie mogę oglądać TVN Turbo :-)

Emesku, wrzucę to specjalnie dla Ciebie na VHS i na zlocie dostaniesz zapakowaną kasetę w czerwoną kokardkę :)
 
 
paff 



Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 560
Skąd: Bydgoszcz



Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 02:03   

wlasnie to ogladalem.....nie rozumiem czemu primera porownana zostala do R45, no wlasnie chyba almera powinna byc :-)

Program byl taki ze ani o jednym ani drugim aucie NIC sie nie dowiedzialem, pogadal koles i sie skonczylo. Pomijam fakt ze bylo mnostwo baboli w faktach technicznych, no i to ze rovera dyskfalifikuje wystajaca pokrywka airbaga pasazera i male przyciski klaksonu przez ktore nigdy nie zatrabimy na czas - wiec jak sie trzyma poprawnie dwoma rekiami kierwonice to sie idealnie trabi kciukami. Obydwa auta sa solidne i widac bylo ze bogate wersje, wiec zamiast wnetrza ogladalismy 'piekna' mordke Pana Pawla Wojny i jego uroczy powyciagany pod szyja sweter.

Niech ktos zatrudni do tego programu styliste i ludzi od jezyka polskiego i zrobi postprodukcje bo oni traca antenowy czas nie przekazujac zadnych rzeczowych faktow

kiedys prowadzacy mial faze i mowil ze wszystkie auta cierpialy na wycieki, potem narzekal na male popielniczki....ciekawe na co teraz wsiadzie :-)
_________________
820ti Coupe :-) raw power
 
 
Tempest 




Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 333
Skąd: Warszawka



Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 09:50   

Thrillco napisał/a:
...choć przeciez oni mają tego cudownie odlatujacego Golfa GT(di) z wycięta turbiną ;)

ooo, wypraszam sobie, mój ludowóz nie ma wyciętej turbiny i mogę zapewnić, że takie rzeczy nie miałyby miejsca :wink:
a tak na poważnie - programu nie oglądam (gdyż nie mam TVN Turbo), choć raz (chyba) widziałem jakiś odcinek
my tu narzekamy, że jakiś jełop oczernił troszkę R-kę
a zastanówcie się ile razy już ten jełop oczernił inne marki i ludzie z innych forów pisali podobne posty co tutaj
_________________
moja historia motoryzacji: - Fiat Cinquecento; 700; - Fiat Punto 1.2 8V; - Fiat Bravo 1.2
16V; - MG ZR 160; - Golf V 2.0TDI; - Golf VI GTD
 
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 10:33   

thef napisał/a:
Emesku, wrzucę to specjalnie dla Ciebie na VHS i na zlocie dostaniesz zapakowaną kasetę w czerwoną kokardkę


Nie da się na DVD? Nie będę miał jak obejrzeć :-) Ale trzymam Cię za słowo :-)
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 14:36   

emes napisał/a:
Nie da się na DVD? Nie będę miał jak obejrzeć :-) Ale trzymam Cię za słowo :-)
Na VHS już jest, nie wiem czy dam radę na DVD, ale pokombinuję coś ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Rover P5B w "Fani czterech kółek"
Pawkaz Offtopic 2 Pią Paź 21, 2016 22:56
AndrewS
Brak nowych postów MG ROVER - felgi 17"" Mader in Poland
radek100nx Offtopic 7 Wto Wrz 22, 2009 09:21
PTE
Brak nowych postów nowe stawki akcyzy od 2017 według "dobrej zmiany"
WitekWawa Offtopic 23 Pon Lut 27, 2017 11:14
bociannielot
Brak nowych postów Dyskusja o cenach paliwa - z "Chcę kupić Roverka"
thef Offtopic 29 Czw Cze 25, 2009 15:52
Viniu
Brak nowych postów Co mogą znaczyć słowa "może świadczyć tylko o tym"
Mayson Offtopic 8 Wto Paź 26, 2010 11:14
piter34



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink