Forum Klubu ROVERki.pl :: Klubowe assistance
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ley
Sro Lut 17, 2010 16:30
Klubowe assistance
Autor Wiadomość
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Maj 29, 2008 13:28   Klubowe assistance

Witam!
Pisze tutaj z taka mala propozycja. Otoz nie raz zdazaja sie nam jakies problemy na trasie, autko zawiedzie:( czesto dzieje sie to w obcym miescie i wtedy nie wiemy gdzie szukac ratunku. Mysle ze nie glupim pomyslem bylo by utworzenie na stronie klubowego assistance. Dostep mieli by tam tylko klubowicze a zamieszcozne bym tam byly numery oczywiscie zamieszaczli by tam nuemry Ci ktorzy chca zeby wrazie W miec do kogo dzownic, co Wy na to??
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Maj 29, 2008 13:28   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Skiba 




Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 1457

Rover 600

Wysłany: Czw Maj 29, 2008 13:35   

Warto podać linka: http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=27320
_________________
pozdrawiam Skiba
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Czw Maj 29, 2008 15:00   

Markzo napisał/a:
Dostep mieli by tam tylko klubowicze

Co z osobami, które nie opłacą składki na kolejny rok? Już nie są klubowiczami, ale są w posiadaniu listy (możliwe, że nieaktualnej).
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Maj 29, 2008 15:17   

a nie mozna tego rozwiazac np tak jak z niekotrymi artykulami np na VKP?? lista byla by nie mozliwa do pobrania na dysk, a wejsc do tego folderu na stronie mogliby tylko klubowicze ktorzy oplacili skaldke, to jest weryfikowane na poczatku kazdego roku prawda?
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Czw Maj 29, 2008 15:19   

Co rozumiesz przez "niemożliwe do pobrania na dysk"?

Wskaż link, a na 99% jakoś uda się to obejść - w najgorszy razie PrtSc i OCR, ale podejrzewam, że byłyby znacznie prostrze metody... :D
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Skiba 




Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 1457

Rover 600

Wysłany: Czw Maj 29, 2008 15:25   

Skoro nie da się zapisać na dysk, to jak chcesz go wozić w aucie :P ?

PS Głupi PrtSc radzi sobie ze wszystkim niezapisywalnym ;)
_________________
pozdrawiam Skiba
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Maj 29, 2008 15:30   

fakt zamotalem sie :oops: ale co sadzicie o takim pomysle?? tak sobie mysle ze co by bylo jakby mi np siadla pompa paliwa czy coskolwiek innego gdzies w Polsce? znajac zycie nerwy nerwy nerwy i kupa kasy :/ moze trzeba sie nad tym zastanowic??
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Czw Maj 29, 2008 15:32   

Jak najbardziej, ale to by jakoś mądrze trzeba zrobić... ;)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Skiba 




Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 1457

Rover 600

Wysłany: Czw Maj 29, 2008 15:35   

Pomysł jest jak najbardziej ok ! I ja już od dawna nad nim myślałem. Można zrobić listę tylko dla Klubowiczów, ale oczywiście wszystko musi się opierać na zaufaniu. Nie udostępniamy listy poza grupę Klubowiczów. Ktoś nadużywa listy, piszesz na forum i kończy się pomoc dla takiej osoby (zostaje napiętnowana).

Nic na siłę - ktoś nie ma ochoty, to się nie wpisuje. Ktoś chce - podaje miasto (okolice) i nr telefonu.

Piter34, jak ktoś raz zostanie Klubowiczem, to jakie wg Ciebie są szansę, że za rok będzie tylko Sympatykiem ? ;)

Proszę nie mylcie tej listy z listą dostępnych darmowych wróżek :) imie, miasto i telefon ... jak jesteś w trasie i masz kłopot .. a nie, że siedzisz w domu i chcesz z kimś pogadać , bo mi się nie chce w szukajce poszukać :/
_________________
pozdrawiam Skiba
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Maj 29, 2008 16:03   

tez tak mysle! ja np jestem pod komorka 24h na dobe wiec jak by Ktos mial klopoty to jakos moge pomoc garaz jest nocleg tez by sie znalazl;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Czw Maj 29, 2008 16:15   

Skiba napisał/a:
Piter34, jak ktoś raz zostanie Klubowiczem, to jakie wg Ciebie są szansę, że za rok będzie tylko Sympatykiem ? ;)

walkie i Brt powinni wiedzieć ilu osobom podczas weryfikacji klubowiczów odebrano status.
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Maj 29, 2008 16:25   

Jesli nie chcecie to ok;) to tylko taka propozycja bo widzialem cos podobnego w kilku klubach i sie to nawet sprawdzalo;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Czw Maj 29, 2008 16:41   

Skiba napisał/a:
Piter34, jak ktoś raz zostanie Klubowiczem, to jakie wg Ciebie są szansę, że za rok będzie tylko Sympatykiem ?

Szanse są :D
Z drugiej strony - jeżeli BYŁ Klubowiczem, nie podpadł ;) a z różnych względów już nie jest, to czemu mu nie pomóc ?? (mam na myśli tych, co uzyskali listę będąc Klubowiczami).
Uważam, że takie 'pogotowie' jak najbardziej jest sensowne, pod warunkiem, że nie będzie nadużywane --> Skiba :brawo:
Ostatnio zmieniony przez Paul Czw Maj 29, 2008 16:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Czw Maj 29, 2008 16:41   

Markzo napisał/a:
lista byla by nie mozliwa do pobrania na dysk, a wejsc do tego folderu na stronie mogliby tylko klubowicze ktorzy oplacili skaldke,

...a potem ją wydrukować. :lol:

Markzo napisał/a:
Jesli nie chcecie to ok;

Ja nie uważam, że to jest zły pomysł, jednakże cała sprawa jak sam widzisz nie jest prosta...
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Maj 29, 2008 16:55   

Jasne Piter rozumiem CIe ale staloby sie cos jakbys pomogl nie klubowiczowi?? Oczywiscie to musialoby byc oparte na wzajemnym zaufaniu, taki jakby przywilej klubowiczy, mysle ze jesli kudzie zrozumieja ze placa sklade miedzy innymi za taki assistance to nie beda tej listy nikomu udostepniac;) a jak kots byl klubowiczem a z jakis wzgledow nie zaplacil skladki np nie mial jak czy cos a ma liste to nie pomagac mu?? a moze jak nadazy sie okazja to zaplaci..wielu ludzi zapomina o skladkach ja sobie zapsialem ze wtedy i wtedy place to i to i udalo sie nie zapomniec;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
giewu 




Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 1907
Skąd: Łódź



Wysłany: Czw Maj 29, 2008 17:28   

ja osobiście, jak już w którymś z wcześniejszych tematów pisałem jestem za stworzeniem takiej listy, dostępnej tylko i wyłącznie dla klubowiczów (uważam, że bycie klubowiczem jednak do czegoś również zobowiązuje)
natomiast w przyszłości gdy z prośbą o pomoc w awaryjnej sytuacji zadzwoni do mnie czy klubowicz, czy też "zwykły sympatyk" w miarę możliwości tej pomocy postaram się udzielić :mrgreen: ...jeśli telefon będzie z prośbą o udzielenie informacji, która można np. uzyskac na naszej stronie, bądź tutaj na forum to taki gość najnormalniej w świecie dostanie przez telefon "o.p.i.e.r.d.o.l" i tyle :twisted:

moderatorzy nie drzeć się ;) ... przepraszam za słowo, ale chciałem, by informacja ta dobitnie dotarła do przyszłych, ewentualnych "doopotrujców" :bezradny:
_________________
zanim się wygłupisz polecam: nasza strona główna, techniczny FAQ, forumowa szukajka, punkty pomógł ...
 
 
 
Tomaszi 




Dołączył: 08 Lut 2007
Posty: 552
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

Rover 400

Wysłany: Czw Maj 29, 2008 18:18   

giewu a jak R zchrzani mi się w "Koźiej Wólce" gdzie tylko w jednym miejscu gdzieś na polu rzepaku łąpię zasięg, zero neta, a już nie wspomnę o sprzęcie typu laptop... mało który czyta wszystko na temat użytkowania i awarii do przodu, czyta się wtedy jak się schrzani i wynikła potrzeba doinformowania się.
Czy nadal uważasz, że należy się takiemu delikwentowi
giewu napisał/a:
przez telefon "o.p.i.e.r.d.o.l"
??
Pomysł takiego assistance nie jest głupi, kwestia dopracowania by miało ręce i nogi :D
_________________
NIE POTRAFISZ PRZECZYTAĆ TEGO TEKSTU, WCIŚNIJ Ctrl +
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Maj 29, 2008 18:26   

TOmaszi zle zrozumiales :wink: Koledze chodzilo o te ze ktos np ma HGF jest w warsztacie i sie o cos pyta, ma dostep do neta itp. jesli by w jakiejs dziurze zbaitej dechami padlo auto na bank by pomocy nie odmowil :wink:
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
giewu 




Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 1907
Skąd: Łódź



Wysłany: Czw Maj 29, 2008 18:32   

Tomaszi przecież to co opisałeś to właśnie sytuacja awaryjna :mrgreen:

Markzo :ok: ... Ty zrozumiałeś mnie od razu :mrgreen:
_________________
zanim się wygłupisz polecam: nasza strona główna, techniczny FAQ, forumowa szukajka, punkty pomógł ...
 
 
 
promap 



Dołączył: 23 Mar 2008
Posty: 37
Skąd: Częstochowa



Wysłany: Czw Maj 29, 2008 18:34   

Ja jako sympatyk na razie ( od soboty po zlocie już klubowicz ) myślę że taki assistans powinien być dla każdego i sympatyka i klubowicza .
Po pierwsze przecież to jest dobrowolne wpisanie się na listę chetnych do udzielenia pomocy.
po drugie jak często psują się wam roverki w innych miastach ??
a po trzecie np. ja nie znam sięna mechanice , ale mógłbym wskazać mojego mechanika czy elektryka , zacholować czy wykonać kilka telefonów wsród znajomych z terenu . Nie mogę pomóc w noclegu niestety (mieszkam z rodzina w kawalerce) . Jakkolwiek pomoc miejscowego choćby w zholowaniu jest nieoceniona . tak uważam .

No i sympatyków jest więcej niż klubowiczów . Dajmy i im szansę pomocy sobie nawzajem :)
_________________
My ROVER is my Life
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink