Forum Klubu ROVERki.pl :: Klubowe assistance
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ley
Sro Lut 17, 2010 16:30
Klubowe assistance
Autor Wiadomość
escatox 




Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 169
Skąd: Wrocław

Rover 200

Wysłany: Czw Sty 15, 2009 19:28   

jeżeli chcecie to mogę zrobić taki skrypcik że dostęp będzie po podaniu nr legistymacji (jeżeli taki ma bo jeszce swojej nie dostałem ;)) i wtedy byłaby baza nr legitymacji i tylko one miały by dostęp...

Jednym słowem wszelka pomoc techniczna z zakresu PHP, mySql i html ;)

pozdrowionka
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Sty 15, 2009 19:28   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Sty 15, 2009 20:33   

dudekmis napisał/a:
* 1) jedno ale , kobieta ZAWSZE bedzie ważniejsza

czyja ;D ?

escatox napisał/a:
i wtedy byłaby baza nr legitymacji i tylko one miały by dostęp...

Ale apropo czego to ;D ?
Baza leigtek jest w bazie forum :)

Do tego tematu, tez maja tylko dostep klubowicze ;)

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
dudekmis 




Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 281
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Czw Sty 15, 2009 21:24   

MaReK napisał/a:
dudekmis napisał/a:
* 1) jedno ale , kobieta ZAWSZE bedzie ważniejsza


czyja ?


Moja UKOCHANA !! !!
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pią Sty 16, 2009 15:07   

escatox napisał/a:
po podaniu nr legistymacji

...oraz nicka klubowicza, bo sam nr legitymacji to marne zabezpieczenie. Jest prosty dosyć i łatwo na pałę się zalogować ;)
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sob Sty 17, 2009 11:48   

To ja nie wiem o czym my piszemy :)
Jesli dostep ma byc przez forum, to chyba forum juz na samym pcozatku prosi o zalogowanie i wtedy do tego loginu ma byc przypisana legitymacja ;)

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
rtworek 




Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 423
Skąd: Brzeg Dolny



Wysłany: Pon Mar 09, 2009 12:22   

Pisałem do emesa w tej sprawie. Z mojej strony pomysł jest bardzo fajny. Dostęp powinni mieć wszyscy klubowicze. Karzdy czymś może pomóc. Wystarczy podać numer tel imię mazwisko i z kąd i po sprawie.
_________________
ROVER 420 SDi zmienił właściciela 28.07.2012r.
Mazda 6 sport kombi
 
 
 
memphisto 




Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 2125
Skąd: Bytom

Rover 200

Wysłany: Wto Cze 09, 2009 11:39   

i pomysł umarł ? nie bedzie roverkowego assistance? no i po co nazwiska nick by wystarczyl telefon i raczej powinny pomagac osoby udzielajace sie nie tylko klubowicze bo ja tez z checia bym pomogl w razie czego a klubowiczem nie jestem : )

przeciez napisac chetnych wolontariuszy mozna i ich telefony nick + telefon po co wiecej ; ) juak mi sie cos na wroclwiu stanie to bede mial np 4 telefony podzowie po kazdgo napweno mi cos poradzi powie gdzie podjechac a moze sam znajdzie chwile zeby podjechał (oczywiscie za benzyne bym zwrócił)

Taka lista wolontariuszy ogolniedostępna myśle była by dobra.

Nawet jestem skłonny za fatyg e zapłacić (poza benzyną) przeciez jakbym na warszawie coś zrobił to nie znam nikog ani miasta ani nic. Wolałbym zapłacić chocby 50PLN komus za pomoc niz samemu stac na poboczu i czekac i myslec co robic : )
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Wto Cze 09, 2009 12:11   

Nie umarł. Klubowe assistance działa bardzo dobrze. :)

Tylko właśnie kluczem jest chyba słowo "klubowe", bo system utworzył się samorzutnie i działa wśród osób, które znają się nawet jeśli pośrednio, to przez osobiste kontaktu kolejnych osób, a nie tylko net i mają do siebie nawzajem namiary (telefony, maile, gg) z innych powodów (spoty, zloty itp).

Ja np. już jestem pewny, że nie chcę podawać oficjalnie mojego numeru, bo coraz częściej, mimo wpisu w podpisie, jestem nękany pytaniami na PW, maila, GG o rzeczy o których nie mam pojęcia - np. immo w R200.

Kiedyś to się nie zdarzało, teraz to przynajmniej 2 przypadki w tygodniu, a wiem, że osoby więcej ode mnie udzielające się na forum mają takiego "spamu" jeszcze więcej.

Do tego spotkałem się już z totalną niewdzięcznością osób, którym pomagaliśmy.

Przykład - pewien kolega, nieklubowicz, mieszkający w Wawie miał awarię (nawet nie wiem skąd miał mój nr - chyba ze zlotu, którego byłem organizatorem). Sam nie mogłem pomóc, bo nie miałem chwilowo auta, ale sprawę przekierowałem do MaRKa, a on "za dziękuję" sholował kolegę do Mariusza418 - jakieś 12 km w środku dnia przez miasto urywając się z pracy.
Gdyby nie to, że z Mariuszem widujemy się dość często, to nigdy nie dowiedzielibyśmy się co z autkiem itd., bo kolega nie raczył nawet podziękować i opowiedzieć co i jak - ani na forum, ani dzwoniąc, ani nawet wysyłając smsa.

Myślę, że barierą jest kwestia osobistych kontaktów.

Gdy to są osoby, które już się widziało choć raz "na żywo" - zlot, spot, inne spotkanie to działa, ale udostępnienie takich danych tak poprostu w necie...
Zbyt wiele razy już widziałem nadużywanie takiej chęci pomocy - wynikające chyba właśnie głównie z takiej anonimowości, żeby się tego nie bać.

Jak się poznaje osoby, to działa inaczej, bo nawet łańcuszkiem takie rzeczy idą.

Przykład: jak ktoś zna mój nr, to nawet nie znając nr kogoś z Wrocka, może liczyć na pomoc we Wrocku, bo wystarczy, że ja się dowiem, to przekieruję sprawę dalej i znajdę kogoś z Wrocka, kto w danej chwili może pomóc, a osoba pomagająca też będzie bardziej chętna do pomocy, jeśli wie, że nie pomaga komuś zupełnie anonimowemu.

Myślę, że jeśli się pojawisz, choćby na jeden dzień na Zlocie, to już będziesz miał zapewnione takie assistance w całej Polsce i nie tylko. :)

PS. I już na pewno nie jest to sprawa płacenia - płaci się za Pomoc Drogową - tu jest to sprawa osobistej satysfakcji z udzielenia pomocy, tylko chce się w takich sytuacjach, żeby ta pomoc była naprawdę potrzebna, a nie była wykorzystaniem możliwości "ułatwienia sobie życia".
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
xROnx 




Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 1614
Skąd: Grunberg

MG ZT

Wysłany: Wto Cze 09, 2009 12:19   

no i Maciej dobrze goda dać mu vódki :mrgreen:
 
 
memphisto 




Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 2125
Skąd: Bytom

Rover 200

Wysłany: Wto Cze 09, 2009 13:43   

:sad: ok pewno macie racje
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Cze 09, 2009 14:02   

Ale mozemy przeciez stworzyc numer alarmowy Roverki.pl, ktory bedzie np. obslugiwal moj system Voipowy ;) Dzwoniac na niego, przekierowuje sie numer na kilka z naszych numerow :) Bez sensu, bo przeicez odbierze pierwszy-lepszy i on bedzie na slasku, a awaria dotyczyc bedzie rejonow podlasia ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Wto Cze 09, 2009 14:12   

Eeee... Wystarczy postawić prostego PABX (Asterisk czy cuś), w którym będzie tonowe wybieranie strefy numeracyjnej. ;)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
rtworek 




Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 423
Skąd: Brzeg Dolny



Wysłany: Wto Cze 09, 2009 16:33   

Można by napisać posta, że będzie sie jechało trasą w jakiś tam godzinach. I wtedy można by podać swoje namiary do pomocy. Nie musi to być oficjalnie na forum ale na PW można. W taki sposób można coś uzyskać.
 
 
 
staf 




Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 1762
Skąd: Ludwikowo/k.Płocka

Rover 75

Wysłany: Wto Cze 09, 2009 16:46   

Temat bardzo trudny.Ilu klubowiczów tyle pomysłów i propozycji.Wybierzmy jedną.Moim zdaniem warta zastanowienia jest ta z PW,którą przedstawił rtworek.
_________________
www.w-mp3.pl
Nie trąb, robię co mogę :papieros:
 
 
 
memphisto 




Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 2125
Skąd: Bytom

Rover 200

Wysłany: Wto Cze 09, 2009 20:57   

uwazam, że to dobra propozycja ale dobrze by też zrobić liste chetnych chcacych uczestniczyc w programie.

Np nick + rejon w ktorym mozna podjechac.

przykład:

1. memphisto (śląskie) - Bytom, zabrze, chorzów, gliwice, piekary śląskie, Tarnowskie góry, Radzionków, Świerklaniec, Orzech, Pyrzowice.

kilka osob moglo by wpisac rejony w które by mogło podjechać. Jak ktoś jedzie w trasę, bierze mape sprawdza co po drodze wysyla PW po numerki (albo ktos da albo nie) jedzie w trase i nie stresuje sie jakos bardzo.

[ Dodano: Wto Cze 09, 2009 20:59 ]
np ktos sobie jedzie przez sląsk to napisze do mnie PW kiedy jedzie co i jak i albo mu odpisze albo nie : )) tzn ja zawsze oodpisze i np poinformuje ze nie bede dostepny w tych godzinach itp.

Ja bym nie mial nic przeciwko gdyby do mnie ktos napisal dasz numerek bo bede jutro o 15 jechał z warszawy i bede przez śląsk jechał ; )
 
 
rtworek 




Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 423
Skąd: Brzeg Dolny



Wysłany: Wto Cze 09, 2009 21:08   

Osobiście uważam, że pisanie postów będzie wygodniejsze. Pisanie wiadomości do wszystkich chętnych może być kłopotliwe.
W danym rejonie może być kilka osób i do każdej trzeba by było pisać PW.
_________________
ROVER 420 SDi zmienił właściciela 28.07.2012r.
Mazda 6 sport kombi
 
 
 
memphisto 




Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 2125
Skąd: Bytom

Rover 200

Wysłany: Wto Cze 09, 2009 21:26   

no jak wolicie : )) a ogólnie pomysł ten co napisałem przejdzie przez jury czy nie ? tylko nick + miejscowości/region lista i w temacie kto bedzie jechal to pisze ?
 
 
rtworek 




Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 423
Skąd: Brzeg Dolny



Wysłany: Wto Cze 09, 2009 21:29   

na moje kaprawe oko niepowinno być problemów, zobaczymy co na to władze powiedzą.
_________________
ROVER 420 SDi zmienił właściciela 28.07.2012r.
Mazda 6 sport kombi
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Cze 09, 2009 22:01   

Maciej no wlasnie takiego PBX'a mam, no ale jak wybierac strefe?
Automat bedzie prosil o wybranie klawiszami od 1-9 ?
Niektorzy nie wiedza w jakim sa rejonie jak jada... czy to mazowsze czy lubuskie:)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
memphisto 




Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 2125
Skąd: Bytom

Rover 200

Wysłany: Wto Cze 09, 2009 23:04   

ciup tonowe wybieranie ja tu o metodzie 1 temat na forum mały bałagan w temacie i gitara a władza tutaj z jakims automatem ze bed emusial sobie region wybierac haha :D D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink