Forum Klubu ROVERki.pl :: Klubowe assistance
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ley
Sro Lut 17, 2010 16:30
Klubowe assistance
Autor Wiadomość
Perez 




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 1787
Skąd: Warszawa - Centrum

Rover 600

Wysłany: Pon Lis 23, 2009 16:59   

Po uzyskaniu potwierdzenia oznajmil, ze moj telefon jest w dziale pogotowia roverkowego.

Where?
_________________
Miałem już około 25 samochodów różnych marek i narodowości. Z Roverków to: 620i LP
G, 623Si Lux LPG, 820Ti coupe, 620Ti, teraz czas na roverkowego diesla, czyli 45 IDT...
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Lis 23, 2009 16:59   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Pon Lis 23, 2009 20:25   

Nienie nie..to nie tak....ja miałem twój numer i nawet nie miałem pewności skąd a wspomniałem tak o pogotowiu bo to był w tym momencie jedyny dobry haczyk na rozpoczecie rozmowy...bo xle cię wpisałem w fonie :) mam przy imieniu R75...a przeicez masz MG...i tak siedze i kombinuje..kurde albo to MaReK albo sie zbłaźnie :D
 
 
Legion1349 




Dołączył: 25 Wrz 2009
Posty: 246
Skąd: Katowice

Land Rover Freelander

Wysłany: Nie Lis 29, 2009 13:25   

w miarę możliwości chętnie pomogę w sytuacji awaryjnej w Katowicach i okolicy, tyle że nie bardzo wiem gdzie dodać swój nr kom :P . Też jestem za tym aby dostęp do takiej listy mieli klubowicze, jednak jest to w pewien sposób ograniczona liczba osób do których można mieć jakieś zaufanie a nie pierwsza lepsza osoba która weszła na forum i postanowiła sobie robić głupie żarty.
_________________
Nie gore-tex, a chęć szczera, zrobi z Ciebie globtrotera!
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Nie Lis 29, 2009 13:31   

Myśle, że i tak troche osób ma mój nr. tel więc :D jakby ktoś potrzebował pomocy, w okolicach Rzeszowa, Błażowej, Dynowa itp, 880-300-660, w zasadzie bez ograniczeń czasowych, coś postarm się zawsze pomóc ;) pozdrówki ;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Matius 




Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 606
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 200

Wysłany: Nie Lis 29, 2009 14:21   

Ja też mógłbym służyć pomocą na zachodzie okolice miast Dębno, Kostrzyn, Gorzów Wlkp... nawet bliższe miasta niemiec jednak podanie telefonu na forum zbytnio mi się nie podoba nie chce mieć potem głupich żartów...
_________________
mam dużo części do r200 - zainteresowani pisać bo leży i się kurzy :)
 
 
 
staf 




Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 1762
Skąd: Ludwikowo/k.Płocka

Rover 75

Wysłany: Nie Lis 29, 2009 17:44   

Matius napisał/a:
Ja też mógłbym służyć pomocą na zachodzie okolice miast Dębno, Kostrzyn, Gorzów Wlkp... nawet bliższe miasta niemiec jednak podanie telefonu na forum zbytnio mi się nie podoba nie chce mieć potem głupich żartów...

Może trzeba by pomyśleć i stworzyć coś co byłoby dostępne tylko dla klubowiczów. I tam podac numery telefonów.
_________________
www.w-mp3.pl
Nie trąb, robię co mogę :papieros:
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Nie Lis 29, 2009 18:36   

No...a jeśli ja np. nie jestem klubowiczem ale chetnie udzielę pomocy ( w zakresie w jakim się przynajmniej orientuję) i sam jeśli bede miał problem (odpukac) chciałbym wiedziec, czy ktoś mi pomoże to...dlaczego tylko dla klubowiczów??
 
 
Matius 




Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 606
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 200

Wysłany: Nie Lis 29, 2009 18:45   

Thrillco napisał/a:
No...a jeśli ja np. nie jestem klubowiczem ale chetnie udzielę pomocy ( w zakresie w jakim się przynajmniej orientuję) i sam jeśli bede miał problem (odpukac) chciałbym wiedziec, czy ktoś mi pomoże to...dlaczego tylko dla klubowiczów??


bo musi być jakieś zabezpieczenie.

zresztą za rok się płaci 50zł i to nie jest wcale majątek przy okazji masz zniżki i w ogóle a dodatkowo masz pomoc od klubowiczów (jeśli będą w zasięgu) w razie problemu... ja jestem za tym żeby było tylko dla klubowiczów i nikogo nie namawiam.

Zresztą można zrobić coś takiego że np ja pomagam tylko dla klubowiczów (bo tylko tam jest numer podany) a Ty jeśli chcesz możesz podać dla każdego (bo będzie udostępniony wszystkim)
_________________
mam dużo części do r200 - zainteresowani pisać bo leży i się kurzy :)
 
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Lis 29, 2009 19:10   

eh, 8 stron i ciagle to samo w kolko..

btw Thrillco, czy mi sie zdaje, czy czytalam kilka dni temu, ze jednak mimo nie bycia klubowiczem miales do kogo zadzwonic? ;>
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Nie Lis 29, 2009 19:25   

Matius napisał/a:
Zresztą można zrobić coś takiego że np ja pomagam tylko dla klubowiczów (bo tylko tam jest numer podany) a Ty jeśli chcesz możesz podać dla każdego (bo będzie udostępniony wszystkim)
Masz jeszcze jakieś genialne pomysły? Wypożyczanie auta wszystkim czy coś??

Joa napisał/a:
btw Thrillco, czy mi sie zdaje, czy czytalam kilka dni temu, ze jednak mimo nie bycia klubowiczem miales do kogo zadzwonic?
Ha...bo mysenie nie boli...boli tylko fakt ze coś się skopało i trzeba zrobić cokolwiek...patrzysz w telefon i widzisz...Marek R75 (poprawione juz na MG) i kombinujesz...jesli to ten MaReK to w miare spoko, bo gościu jest ok i cokolwiek z tego wyjdzie miło będzie się z nim ew. zobaczyć. A jeśli to nie ten marek....no to qrde nie iwem co powiem....bedą małe jajca i oficjałka przepraszałka na forum za zawracanie d...

Natomiast pomysł jak powyżej sprowadza sie do tego, że jak ktoś np. nie chce sie wiązac z klubem to na dobra sprawe klubowicze mają go w glebokiej d... mimo ze powiedzmy bedzie tu od lat x i bedzie posiadaczem np....3 z koleji R...no ale klubowicz jest w tym wypadku kategorią lepszą...ok...nie mam pytań. Muyslałem ze społecznośc polega na czymś nieco bardziej ogólnym...myliłem się?
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Lis 29, 2009 19:32   

spolecznosc opiera sie przede wszystkim na znajomosci.
Ty akurat znales jednego Marka, ale gdybys znal juz np 3 osoby byloby o wiele prosciej. moim zdaniem tylko i wylacznie kwestia checi.

i nadal, po 8 stronach, nie wiem czemu upieracie sie na jakies oficjalne listy- to ma byc pomoc kolezenska bez wykluczania kogos ze wzgledu na forumowy status.
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Lis 29, 2009 19:39   

Nie da sie tego zrobic zupelnie niekomercyjnie ;)
W opisywanym przez Thrillco przypadku feralnego piatku mnie sie akurat nie udalo pomoc.
Tomiego nie bylo, maciek (mechanik) wyjechal rzekomo po auto, moje klocki stare wyrzucil wspolnik. Poza tym poczatkowa diagnoza calkowicie wyklucala mozliwosc naprawy samemu bez zapasowych czesci ;/

Najwazniejsze jednak, ze sie udalo.
I gdyby pomoc polegala na sholowaniu auta w bezpieczne miejsce i ew. dowoz
w miejsce przeznaczenia, to z uwagi na to ze Thrillco znam - pomoglbym.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Matius 




Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 606
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 200

Wysłany: Nie Lis 29, 2009 20:45   

Thrillco napisał/a:

Masz jeszcze jakieś genialne pomysły? Wypożyczanie auta wszystkim czy coś??


za to ty masz mega genialne pomysły. Człowieku chcesz - podawaj swój numer na forum pisz ogłoszenia na słupach mnie to w ogóle nie obchodzi. Ja nie mam zamiaru podawać swojego prywatnego numeru na forum z tego względu że każdy może zadzwonić i powiedzieć "Słuchaj jestem z forum Roverki i właśnie złapałem kapcia przyjedz po mnie bo nie mam nawet koła zapasowego" ja jadę a tam nikogo nie ma i teraz pomyśl geniuszu że ja musiałem się zwolnić na chwilę z pracy bo mam dobre chęci pomóc ale jakiś gnojek zrobił sobie głupi żart a następnym razem ktoś naprawdę będzie potrzebował pomocy np ty panie mądralo a ja będę udawał że mnie nie ma w okolicy... i co? stój sobie dalej... pomyśl... co jak co ale podanie numeru tylko dla klubowiczów wyeliminuję w dość dużym stopniu takie głupie żarty.

napisałem że jak chcesz to podawaj swój numer komu chcesz i ile chcesz ja mogę dać dla ludzi których spotkam na spocie bądź dla klubowiczów. Koniec mojej dyskusji nie chce mi się dyskutować z tobą o twoich poglądach.
_________________
mam dużo części do r200 - zainteresowani pisać bo leży i się kurzy :)
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Nie Lis 29, 2009 21:20   

Widzisz...pomyślałbyś zanim zaczałes wykrzykiwać i się żeładkowac. Można spokojnie zrobić modulik dla ftp, gdzie kazdy chętny wpisałby swój numer jako Klubowe Assistance z konkretnego regionu. Dostęp mieli by tylko ci którzy wyrazili na takie coś zgodę i otrzymaliby hasło dostepu...thts all. Nie mowie ze ja moge to zrobić bo nie mam o tym zielonego pojęcia ale uczestnicze w innym forum, gdzie wiele tego typu modułów zostało dosłownie w przeicągu 2-3 dni przez userów zrobionych i nie śa to jacyś zaawansowani programisci. Chcieć to móc.

MaReK...pomóc i tak by się nie dąło bo 3 sruby na kole były tak zapieczone, że pneumat nawet wysiadł :D Pomógł sprawdzony sposób 1,5m rury załozonej na klucz i próba skakania...dlatego oddałem auto w ręce mechaników, bo jakby im cos trzaslo to nie moja broszka :D
 
 
Matius 




Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 606
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 200

Wysłany: Nie Lis 29, 2009 21:31   

Thrillco napisał/a:
pomyślałbyś zanim zaczałes wykrzykiwać i się żeładkowac


chcesz mi coś zarzucić bo zbytnio Cię nie rozumiem?
_________________
mam dużo części do r200 - zainteresowani pisać bo leży i się kurzy :)
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Nie Lis 29, 2009 21:56   

a po co szukasz zwady? grzecznie odpisał, więc nie rozpoczyaj kolejnej już forumowej wojny... Dla mnie to dzielenie forumowicze/klubowicze jest z deka smieszne.... przecież tutaj są ludzie, którzy są pasjonatami tej marki... czy takie nagminne jest wykożystywnie czyjegoś zaufania?? w innych klubach działa to w sposób o jakim mówiło tu kilka osób...prosta lista z numerem i rejonem... ludzie, przeciez nikt Was nie zje ;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Nie Lis 29, 2009 22:50   

Thrillco, to Ty powinieneś chwilę pomyśleć, zanim napisałeś to
Thrillco napisał/a:
Masz jeszcze jakieś genialne pomysły? Wypożyczanie auta wszystkim czy coś??

Na zwyczajną propozycję odpowiedziałeś chamstwem.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
dziadek173 



Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 10
Skąd: wawa



Wysłany: Nie Lis 29, 2009 23:57   

z uwaga poczytalem watek i mimo ze jestem "nowy" nasuwa mi sie mala refleksja...
(bylem dzis na spocie ( i jestem mile zaskoczony ), ale nie o w tym sedno...) widze grupe ludzi zarazonych wirusem i pomagajacych sobie, nie wiem ilu sympatykow ilu klubowiczy, wazne ze maja wspolna pasje i znaja sie w jakis sposob pomagaja (czego bylem swiadkiem).. tak jak bylo napisane wczesniej to jest kwestia zaufania... jesli "x" ufa "y", a "y" ufa "z"... to dlaczego "y" ma nie dac nr tel do "z" - "y"... nie wydaje mi sie ze statut nie powinien przesadzac czy komus warto pomoc czy nie.. zrobcie liste chetnych dostepna do ownera, on niech podesle do tych ktorych uwaza za godnych posiadania jej.. oni niech rozesla wsrod ktorym ufaja i temat zostanie zalatwiony "poczta pantoflowa" (doswiadczenie mi mowi ze to jest jedyna metoda gwarantujaca ze lista trafi tam gdzie powinna).. skad pewnosc ze jak ktos zaplaci wpisowe nie zachce mu sie zarcikow strugac :?: :?: :?:
...takie jest moje zdanie
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pon Lis 30, 2009 00:20   

MaReK napisał/a:
W opisywanym przez Thrillco przypadku feralnego piatku mnie sie akurat nie udalo pomoc.

no wiesz, nigdy nie jest tak, ze da sie wszystko. chodzi o sama zasade dzialania- poznaliscie sie, mial do Ciebie nr, robiles co mogles, zeby mu pomoc, ew. szukales kogos, kto poradzil by sobie lepiej (czy mialby chwile, gdybys Ty akurat nie mogl).
i moim zdaniem dokladnie tak powinno to funkcjonowac (a wlasciwie funkcjonuje).
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Pon Lis 30, 2009 06:47   

Matius napisał/a:
Thrillco napisał/a:
pomyślałbyś zanim zaczałes wykrzykiwać i się żeładkowac


chcesz mi coś zarzucić bo zbytnio Cię nie rozumiem?

Sorry ale tak odebrałem ton Twojej wypowiedzi...skoro admin może się mylić bo jest tylko człowiekiem to moge również ja...racja?

Poczta pantoflowa niestety nie zawsze działa tak ze info trafia gdzie powinno. Np....gdyby nie ona nie wiedziałbym o kolejnym donosie...a jednak poczta zadzialała choć do mnie trafić nie powinna ta informacja....przynajmniej nie w czwartek.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink