Forum Klubu ROVERki.pl :: Im więcej tym lepiej... - ale czy zawsze?
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Im więcej tym lepiej... - ale czy zawsze?

A więc Wiejski Tjuning na naszych ulicach...
Autor Wiadomość
Azazel85 




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 48
Skąd: Köln / Gdańsk



Wysłany: Nie Cze 22, 2008 16:03   Im więcej tym lepiej... - ale czy zawsze?

Koło mojego domku stoją sobie takie oto dwa auta...z nienaturalnymi jak dla mnie felgami.

Czy zawsze im więcej tym lepiej?
Rozmiar tych felg osobiście trąci mi przesadyzmem i lanserstwem...

Ale czy w felgach tak ma być - "The more the better" ?
Nie znam praw którymi rządzi się ten rynek...

Ciekaw jestem Waszych opinii ;)

I kto by założył takie kółka do swojego R'ka... ;) ;>
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
Ostatnio zmieniony przez Azazel85 Sob Cze 28, 2008 13:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Cze 22, 2008 16:03   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Rowan 




Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 2965
Skąd: Sędziszów



Wysłany: Nie Cze 22, 2008 16:15   

To zdjęcie, to nieudana "wklejanka". :wink:
A jeśli chodzi o felgi, to zależy czy felga jest ładna, bo jak jest ładna to nawet duża fajnie wygląda. A jeśli jest brzydka, no to cóż.....
 
 
 
jerzu 




Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 250
Skąd: Łódź



Wysłany: Nie Cze 22, 2008 16:58   

Mi się np podoba :D
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
michone 



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 2045
Skąd: Legnica



Wysłany: Nie Cze 22, 2008 17:10   

z checia wlazyl bym jakies black+chrom 17 do swojej 200... ale np 18-19 wygladalo by komicznie. Kwestia gustu... I nie do każdego auta duza felga ladnie sie prezentuje...

W a8 to i 19 normalnie wygladaja a na 15 wyglada komicznie :)
_________________
Sentyment do r200 silverstone pozostanie na zawsze...
 
 
Boncky 




Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 1172
Skąd: Gliwice

Rover 75

Wysłany: Nie Cze 22, 2008 17:13   

jak dla mnie lamerstwo na maxa... za duzo Need for speed sie ktos naoglądał, zresztą jak mozna kupic golfa ? to juz jest same w sobie brzydkie :) ogólnie tuning zewnętrzny lekki ale fele przesada
_________________
Pamparampam
 
 
 
jerzu 




Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 250
Skąd: Łódź



Wysłany: Nie Cze 22, 2008 17:13   

ja np mam u siebie 17" i czasem żałuję że nie kupiłem 18" :D
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Ciufa 




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 2012
Skąd: Piekary Śląskie



Wysłany: Nie Cze 22, 2008 17:19   

Boncky napisał/a:
zresztą jak mozna kupic golfa ?

tak samo jak można kupić R 75 :evil:
_________________
CHOCIAŻ W DOMU GŁÓD I NĘDZA, 6 CYLINDRÓW MNIE NAPĘDZA
http://www.youtube.com/user/ciufciaaaa
 
 
 
michone 



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 2045
Skąd: Legnica



Wysłany: Nie Cze 22, 2008 17:29   

ja bym sie nie obrazil na golfa V 1.4 tsi 150KM :) ewentualnei 2.0TDI :P
_________________
Sentyment do r200 silverstone pozostanie na zawsze...
 
 
Dam-Kam 




Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 1182
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Nie Cze 22, 2008 17:31   

no właśnie Boncky... co jest ?? moi rodzice mają m.in. golfa V, wcześniej mieli golfa III którym zresztą 2 lata jeździłem w tym cały rok tydzień w tydzień śmigałem Leżajsk <--> Krk <--> Leżajsk i powiem że wyjeżdzając w trase miałem mniej obaw niż jadąc moim R75 z byłą pompką i tym wysprzęglikiem... samochody nie do zdarcia praktycznie, jedyny warunek - żadnego wieś tuningu :smile: Co do felg w VW to te są akurat wg. mnie do bani, za duże i tyle. W audi za to super efekt, czarny grill, przyciemnione szyby, czarne lusterka i dach więc sie super komponuje :grin:
 
 
 
Eddek 




Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 250
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Nie Cze 22, 2008 18:16   

Ja jezdzilem Polo 2004, Passatem 2004, Golfem III 199-chyba-4, gdzies w miedzyczasie jeszcze sie Vento i Jetta przewinely i na dzien dzisiejszy jedyna rzecz, ktora przekonalaby mnie do zakupu VW jest absolutny brak innych samochodow na rynku.

Co do fel, kazdy ma prawo upodobnic swoj samochod do XVIII bryczki.
_________________
Naczelny Maruda Kraju.
Heretyk.
 
 
 
wild_weasel 




Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 807
Skąd: Poznań

Rover 200

Wysłany: Nie Cze 22, 2008 18:17   

Moim zdaniem, felgi są po to, żeby je było widać. Jeśli ktoś kupuje czarne felgi, niech lepiej strzeli na czarno stalowe i po kłopocie.
A przy okazji, przecież felgi w taki rozmiarze wyglądają jakby opon w ogóle nie było :mrgreen: Jak drewniane koła z wozu drabiniastego :hahaha:
_________________
Powyższa opinia jest subiektywna, stronnicza i wyraża osobiste poglądy autora.
Żadne zwierzęta, felgi, Roverki i - mam nadzieję - forumowicze nie ucierpieli i nie zostali urażeni powyższą wypowiedzią ;)
_________________
It's all right...
 
 
 
Tempest 




Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 333
Skąd: Warszawka



Wysłany: Nie Cze 22, 2008 18:27   

Boncky napisał/a:
...zresztą jak mozna kupic golfa ? to juz jest same w sobie brzydkie :) ...

no comments :/

michone napisał/a:
ja bym sie nie obrazil na golfa V 1.4 tsi 150KM :) ewentualnei 2.0TDI :P

teraz trochę żałuję, że nie kupiłem sobie właśnie 1.4TSI, ale z klekota też jestem zadowolony - mało pali i dobrze przyspiesza
_________________
moja historia motoryzacji: - Fiat Cinquecento; 700; - Fiat Punto 1.2 8V; - Fiat Bravo 1.2
16V; - MG ZR 160; - Golf V 2.0TDI; - Golf VI GTD
 
 
 
Azazel85 




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 48
Skąd: Köln / Gdańsk



Wysłany: Nie Cze 22, 2008 19:01   

Rowan napisał/a:
To zdjęcie, to nieudana "wklejanka". :wink:

Tzn? To auta żywcem niedaleko mnie stojące - zero poprawek czy fotomontazów, jeżeli to masz na myśli;) Zresztą nie o ładne zdjęcie chodziło, tylko uwiecznienie zwykłe i pokazanie tych aut;)

Dam-Kam napisał/a:
W audi za to super efekt, czarny grill, przyciemnione szyby, czarne lusterka i dach więc sie super komponuje :grin:

W kwestii tuningu się zgodzę tzn też podoba mi się połączenie białego z czarnym.
Aczkolwiek osobiście felgę wziąłbym rozmiar-dwie mniejszą...

A w Golfie dla mnie to już w ogóle masakra jest. Zwyczajnie nie pasuje - jakby taczce założyć koło od roweru :|

Ale wyobrażacie sobie jak się na tym jeździ? Tutaj drogi są co prawda inne...ale w Polskich warunkach? Co najwyżej do auta-reklamy w jakiejś witrynie stojącej;)

A Golf jak to Golf...jednym sie podoba za uniwersalność i w ogóle, a innych ta powszechność odrzuca;) Wg mnie to jest tak nie dość że zakorzenione to jeszcze stonowane auto - że wizualnie emocji raczej nie budzi żadnych, ani pozytywnych ani negatywnych:) Podoba się mniej lub bardziej, ale nie skrajnie w żadną stronę;) Dla mnie ma sporo plusów, względnie niewiele minusów...ale na kolana bynajmniej nie rzuca;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Boncky 




Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 1172
Skąd: Gliwice

Rover 75

Wysłany: Nie Cze 22, 2008 20:29   

nie ze nie lubie tuningu, bo lubie ale dobry a te fele sa przesadzone poprostu " każdy ma własne zdanie i gust" prawda? :) co to VW mam złe doświadczenie osobiste jak i znajomych, dodatkowo 80 % osób posiadających golfy no "chopy z bronowickiej wsi " :) dołączając do tego hondy civic i mnie odrzuca od tych aut :)) niech nikt sie nie czuje urażony, każdy ma takie odczucia przy jakims określonym modelu np " tico" :) żeby nie było że mówie bez doświadczenia z VW jeździłem : polo 90 r , polo 2006 , Golf 4 Golf 3 , ale nie zmieniajmy tematu :) Fele Ble ! :D
_________________
Pamparampam
 
 
 
xxxgrze 



Dołączył: 17 Cze 2003
Posty: 77
Skąd: Józefów



Wysłany: Nie Cze 22, 2008 20:29   

Boncky napisał/a:
zresztą jak mozna kupic golfa ?


:brawa:

[ Dodano: Nie Cze 22, 2008 20:29 ]
Ciufcia napisał/a:
Boncky napisał/a:
zresztą jak mozna kupic golfa ?

tak samo jak można kupić R 75 :evil:


:shock: :?:

[ Dodano: Nie Cze 22, 2008 20:31 ]
michone napisał/a:
ja bym sie nie obrazil na golfa V 1.4 tsi 150KM :) ewentualnei 2.0TDI :P


:kręciek:

[ Dodano: Nie Cze 22, 2008 20:34 ]
Dam-Kam napisał/a:
no właśnie Boncky... co jest ?? moi rodzice mają m.in. golfa V, wcześniej mieli golfa III którym zresztą 2 lata jeździłem w tym cały rok tydzień w tydzień śmigałem Leżajsk <--> Krk <--> Leżajsk i powiem że wyjeżdzając w trase miałem mniej obaw niż jadąc moim R75 z byłą pompką i tym wysprzęglikiem... samochody nie do zdarcia praktycznie,


Dlaczego w takim razie R75, a nie ludowóz :?: :???:

[ Dodano: Nie Cze 22, 2008 20:43 ]
Eddek napisał/a:
Ja jezdzilem Polo 2004, Passatem 2004, Golfem III 199-chyba-4, gdzies w miedzyczasie jeszcze sie Vento i Jetta przewinely i na dzien dzisiejszy jedyna rzecz, ktora przekonalaby mnie do zakupu VW jest absolutny brak innych samochodow na rynku.


:rotfl: :ok:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
Dam-Kam 




Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 1182
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Nie Cze 22, 2008 20:50   

jeździłem szukać auta właśnie klasy golfa, szczególnie golfa IV a że jak zobaczyłem R75 serca zabiło mocniej to i go kupiłem i fakt jest taki że częściej bywa niż wspomniany golf III (przebieg ponad 250kkm) u mechaników... i gdyby nie ten wygląd to kto wie czy już dawno bym go nie sprzedał :/ mi jest potrzebny samochód który jeździ i mogę być go pewien. gdyby teraz robiąc pompke nie wysypał sie odrazu wysprzeglik to pewnie padł by mi na trasie...
no ale to jest właśnie to... jedni go kochają inni nienawidzą...
 
 
 
Viniu 




Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 470
Skąd: Żagań



Wysłany: Nie Cze 22, 2008 20:55   

Ja powiem tak: popatrzeć lubię, ale sam takich bym nie założył. Dokładnie wg takiej samej zasady kupowałem felgi do swojego r200: w tej samej cenie mogłem mieć 15" z oponami o profilu 50, ale ze względu na pogorszenie komfortu jadzy wybrałem 14" z proflem 65.

Tak więc, u kogoś owszem, ale sam nigdy w życiu, choćby mnie było stać :D

Boncky napisał/a:
jak mozna kupic golfa ? to juz jest same w sobie brzydkie
Nie przesadzajmy :)
_________________
S(z)koda Roverka...
 
 
Remigiusz 




Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7755
Skąd: Podkarpacie

Rover 45

Wysłany: Nie Cze 22, 2008 21:01   

Nie no Felgi te czarne są superowe :smile: Te przy Golfie to takie normalne bym raczej powiedział.

Przecież aż takie duże znowu te Felgi nie są, tylko debile Auta za bardzo obniżyli i to wygląda :rzyga:

Ja nie potrafię tego nigdy pojąć po co auta aż tak obniżać :shock: Ładniej by się dla mnie te Auta podobały jak by było podwyższone niż obniżone. :wink:
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°) Diagnostyka i Chip Tuning Rover/MG Diesel oraz kodowanie pilotów
 
 
 
Azazel85 




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 48
Skąd: Köln / Gdańsk



Wysłany: Nie Cze 22, 2008 21:40   

Remi55 napisał/a:
Ja nie potrafię tego nigdy pojąć po co auta aż tak obniżać :shock: Ładniej by się dla mnie te Auta podobały jak by było podwyższone niż obniżone. :wink:


Tylko wtedy byłoby bardziej terenowo niż sportowo....

Jak dla mnie w tuningu gleba musi być;) Ale właśnie jak kolega wyżej pisze - nie przesadzona. Tak jak ze wszystkim - bez skrajności;) Szyby ciemne ok, ale nie smolisto czarne że ani z jednej strony ani z drugiej nic nie widać;) Itd Itd;) Niech to wszystko do siebie pasuje, tworzy jakąś jednolitą całość... a nie zamontować wszystko co sie napatoczy i zmienić na maxa :|

Chociaż Audi tak jak pisałem, poza rozmiarem felg, i tym że to stare A6 (czy A4?) jest, to mi się wizualny tuning podoba;) Czerwona obręcz szczególnie fajnie wygląda - nadaje takiego smaczku i drapieżności jak dla mnie;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
Ostatnio zmieniony przez Azazel85 Nie Cze 22, 2008 21:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
tom214Si
[Usunięty]






Wysłany: Nie Cze 22, 2008 21:49   

Nie ma co się obruszać jeśli ktoś pogardza Golfami i resztą VW, przecież nikt się tu nie wypowiada o ich właścicelach... co do mitycznej niezawodności statystyki pokazują jasno: większość "Japońców" wypada znacznie lepiej - tak więc nawet w tym nie sa VW takie znowu dobre. Oprócz kwestii merytorycznych jest także coś co trzeba czuć: VW i Rovery to antypody stylu, smaku, gustu... sama nazwa "samochód ludu" mnie osobiście przeraża ;) Bardzo mnie dziwi jak można lubić i VW i R :roll: - jak widać, podobnie myśli wiele osób ;p
Co do meritum to oczywiście rażące przegięcie, choć znów dyskusja rozbija się o kwestie gustu :roll: (choć nie tylko: wszakże im większ felga tym niższe muszą być gumy, a tutaj granice absurdu już można wyznaczyć ;p
Nawiasem, przypomnijcie sobie samochody lat 80tych - niemal każdy miał 13` :shock:
I jeszcze małe zdjątko podobnego tuningu - ale tym razem w Polsce, na "zapadłej" wiosce w lubuskim, notabene przy drodze brukowanej chamskimi kamolami :shock:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Lepiej się nie dało
drlubicz Offtopic 14 Wto Lis 04, 2008 15:47
marcin8c
Brak nowych postów Niektórzy to mają porąbane, czyli lepiej niż Sylwusia!!!
maciej Offtopic 20 Sob Gru 27, 2008 11:31
Adrian355
Brak nowych postów Nie zawsze kradna loga Rover...
:(
Remigiusz Offtopic 31 Nie Kwi 11, 2010 14:03
LU
Brak nowych postów Sto lat albo i więcej dla Męża Zarządu :)
thef Offtopic 15 Pon Gru 08, 2008 21:05
maciej
Brak nowych postów Lepiej jest wyjsc i dostac w pysk,niz nie wyjsc wcale.
Gość Offtopic 6 Sro Wrz 15, 2010 21:27
jaro12



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink