Forum Klubu ROVERki.pl :: Pięknie zaczął się ten piątek ...
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Pięknie zaczął się ten piątek ...
Autor Wiadomość
Mietkowski 




Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 15
Skąd: Wrocław



  Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 08:32   Pięknie zaczął się ten piątek ...

Pięknie zaczął się piątek, idę rano do samochodu, a tam okazało się, że komuś spodobały się moje opony do tego stopnia, żę postanowił je z zawiści przeciąć nożem :( . Masakra, podniesione ciśnienie od samego rana, a miałem zabrać narzeczoną na weekend, gdzie mieliśmy świętować moją obronę pracy dyplomowej :(
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 08:32   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
xROnx 




Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 1614
Skąd: Grunberg

MG ZT

Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 08:35   

o kurde! fatalnie :/
kiedyś gdzieś w jakimś mieście (nie pamietam jakim) ktos na jednym osiedlu tez poprzecinał wszytkim opony... :/
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 08:37   

Mietkowski, a gdzie mieszkasz we Wrocławiu tak z ciekawości...
współczuje :cry:
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Mietkowski 




Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 15
Skąd: Wrocław



  Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 09:09   

Okolice Ślężnej, niedaleko Parku Południowego. Teoretycznie bezpieczna okolica. Po prostu ktoś z zawiści mi to zrobił. Przecież jak to może być, że ktoś ma lepiej od niego.
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 09:11   

No to spokojna dzielnica :(
I niebezpiecznie blisko mnie ;)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 10:20   

odnowic kare ucinania rak grrrrrr !! !
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
PTE 




Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 1429
Skąd: Gdańsk

Rover 25

  Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 11:16   

Mietkowski napisał/a:
Okolice Ślężnej, niedaleko Parku Południowego. Teoretycznie bezpieczna okolica. Po prostu ktoś z zawiści mi to zrobił. Przecież jak to może być, że ktoś ma lepiej od niego.


Niekoniecznie z zawiści. Po prostu z głupoty. Mi kiedyś w nastoletniej skodzie 125 też jakiś troglodyta przeciął dwie nowe opony :cry:
_________________
Rover 25 1.4 1999/2001r. midnight blue 1.06.2006 - 7.05.2012
 
 
Mietkowski 




Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 15
Skąd: Wrocław



  Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 11:22   

PTE napisał/a:
Mietkowski napisał/a:
Okolice Ślężnej, niedaleko Parku Południowego. Teoretycznie bezpieczna okolica. Po prostu ktoś z zawiści mi to zrobił. Przecież jak to może być, że ktoś ma lepiej od niego.


Niekoniecznie z zawiści. Po prostu z głupoty. Mi kiedyś w nastoletniej skodzie 125 też jakiś troglodyta przeciął dwie nowe opony :cry:


Albo ktoś mógł uznać, że miejsce pod blokiem, w którym mieszkam należy do niego. Co ja bym dał, żeby się dowiedzieć kto to.
 
 
 
jerzu 




Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 250
Skąd: Łódź



Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 11:26   

a nie macie na osiedlu jakiegoś minotoringu czy czegoś takiego?
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Mietkowski 




Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 15
Skąd: Wrocław



Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 11:34   

jerzu napisał/a:
a nie macie na osiedlu jakiegoś minotoringu czy czegoś takiego?


Nie, to jest stare osiedle spółdzielcze, w którym wszyscy cały dzień wiszą w oknach i interesują się wszystkim i wszystkimi.
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 11:41   

Współczuję...
Ręce łamać!!! :(
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
zouza 




Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 11:59   

Mietkowski, wiem, że to marne pocieszenie, ale ja już przerabiałam kradzieże znaczków, blendy (nieudana hehe), rysowanie, a wczoraj w nocy ktoś mi zrobił wgniecenie na masce :/
_________________
Moje Maleństwo :serducha:
http://picasaweb.google.pl/zouza27/Roverek
 
 
Mietkowski 




Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 15
Skąd: Wrocław



Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 12:04   

zouza napisał/a:
Mietkowski, wiem, że to marne pocieszenie, ale ja już przerabiałam kradzieże znaczków, blendy (nieudana hehe), rysowanie, a wczoraj w nocy ktoś mi zrobił wgniecenie na masce :/


Dzisiaj rozmawiałem ze znajomym, mówił coś o jakimś "monitoringu samochodowym", podobno skuteczne i niedrogie. Po południu będę się z nim widział, to pogadam z nim na ten temat. Jak coś będę wiedział to dam znać, no chyba, że znacie coś takiego
 
 
 
tetryk 



Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 372
Skąd: z gór



Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 11:33   

Współczuję...ja jestem po wymianie i malowaniu maski (ktoś sobie "poskakał...)-450 pln poszło się j.......
Co to za kraj.... :cry:
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 13:00   

Mietkowski, a moze jednak zaparkowales nie tu gdzie trzeba... moze to bylo miejsce czyjes, dla inwalidy, albo co gorsza np. wjazd do posesji, albo inny i ktos w ten sposob dal Ci nauczke bo np. zwracal ci uwage czas jakis temu... tylko hipotetycznie to pisze, zeby nie bylo ze to tak sobie ktos pocial Ci gumy.

U nas na osiedlu, strzezonym, monitorowanym z ochrona itp. stawal na trawniku (mimo ze miejsc bylo sporo, ale dalej od domu - 500 m.) pod swoim oknem gosc terenowka.
Zwracala mu uwage ochrona, ludzie przechodzacy i nic sobie z tego nie robil.
Ktoregos dnia wyszedl i zobaczyl, ze fura stoi na kapciach ;)
Ja wiem kto byl autorem dziela, ale milcze bo uwazam ze sie gosciowi nalezalo.
Oprocz tego, ze robil jak robil byl pospolitym chamem i wyzej sral niz dupe mial.

Nauczka jednak podzialala. Od tamtego czasu stawal na swoim - przypisanym - miejscu.
A pozniej chyba sie wyprowadzil bo ani auta ani jego nie widze - obrazil sie ;P

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
tetryk 



Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 372
Skąd: z gór



Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 20:28   

MaReK napisał/a:
Mietkowski, a moze jednak zaparkowales nie tu gdzie trzeba... moze to bylo miejsce czyjes, dla inwalidy, albo co gorsza np. wjazd do posesji, albo inny i ktos w ten sposob dal Ci nauczke bo np. zwracal ci uwage czas jakis temu... tylko hipotetycznie to pisze, zeby nie bylo ze to tak sobie ktos pocial Ci gumy.

U nas na osiedlu, strzezonym, monitorowanym z ochrona itp. stawal na trawniku (mimo ze miejsc bylo sporo, ale dalej od domu - 500 m.) pod swoim oknem gosc terenowka.
Zwracala mu uwage ochrona, ludzie przechodzacy i nic sobie z tego nie robil.
Ktoregos dnia wyszedl i zobaczyl, ze fura stoi na kapciach
Ja wiem kto byl autorem dziela, ale milcze bo uwazam ze sie gosciowi nalezalo.
Oprocz tego, ze robil jak robil byl pospolitym chamem i wyzej sral niz dupe mial.

Nauczka jednak podzialala. Od tamtego czasu stawal na swoim - przypisanym - miejscu.
A pozniej chyba sie wyprowadzil bo ani auta ani jego nie widze - obrazil sie

co ty pie....sz człowieku ?? ? weź się zastanów???jezeli ktoś źle staje to są odpowiednie służby od tego.....a nie cięcie kapci..... :roll:
jak ktoś cie obrazi ,albo Ci ubliży to mu "kosę" zapodasz ? do czego to prowadzi....
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 20:40   

tetryk, spokojnie...opanuj się...
Marek nie opisuje tego co robi a to co się dzieje w jego otoczeniu. Ze smutkiem muszę przyznać, że to prawdziwe niestety jest.
U mnie ktoś ostatnio antenę wziął od radia, złamał i rzucił. Znaczki w 200 też zdarte i porzucone.
Na głupotę ludzką nie ma lekarstwa, jest przewlekła i nieuleczalna.
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 20:52   

Na pewne osoby innych metod nie ma. Przykłady napewno kazdy z nas znajdzie w swoim otoczeniu. A tematu parkowania to lepiej nie poruszajmy. Większość kierowców ma w :dupa: innych użytkowników i to czy będa mieli gdzie zaparkować. Sister w San Francisco widziała straznika, który jeździła wózkiem akumulatorowym i wypisywał mandaty za nierówne czy zbyt płytkie parkowanie. Kiedyś wieczorem usiłowałem zaparkować (ok. 23.00) i przejechałem całą ulicę i naliczyłem ponad 10 podwójnych miejsc zajętych przez jeden samochód. I co z takimi debilami zrobić ??
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
Dolar3 




Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 43
Skąd: Warszawa



Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 20:59   

Myślę że niestety MaReK ma rację.Sam bym komuś nie poprzecinał opon,ale też w tym przypadku nie wydałbym tej osoby.Z niektórymi osobami niestety nie można po dobroci,bo to nie skutkuje.Jak widać na załączonym obrazku.Wystarczył raz-i gość od razu się nauczył.
I po co wzywać odpowiednie służby?Niech łapią w tym czasie prawdziwych przestępców. :-)))
_________________
Nie kradnij.Rząd nie znosi konkurencji.
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 21:09   

nie no, przecinanie odrazu to przesada moze, ale spuszczac powietrze spokojnie by mozna bylo- ot np za parkowanie na miejscach dla inwalidow :/

Dolar3 napisał/a:
I po co wzywać odpowiednie służby?Niech łapią w tym czasie prawdziwych przestępców. :-) ))

zeby tak im sie chcialo.. im wygoniej byloby przyjechac do takiego "przypadku" przeciez ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów A mialo byc tak pieknie.
Wojtek Offtopic 7 Sro Gru 26, 2007 00:34
Wojtek
Brak nowych postów SD1 pięknie było kiedyś
krzychu.b Offtopic 1 Pon Gru 22, 2014 00:32
Markzo



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink