Forum Klubu ROVERki.pl :: [Forum] Jak mawiał Wojciech Siemion
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ley
Sro Lut 17, 2010 18:26
[Forum] Jak mawiał Wojciech Siemion

bardzo dobrze dostatecznie - czyli moja skromna ocena forum
Autor Wiadomość
drlubicz 




Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 239
Skąd: Wrocław



Wysłany: Nie Wrz 21, 2008 12:21   [Forum] Jak mawiał Wojciech Siemion

Mimo że mój wkład w forum jest zerowy bo moje auto dopiero za miesiąc będzie na chodzie i nie za bardzo mogę coś o tym modelu powiedzieć to chciałem pokusić się o ocenę forum. Forum jest naprawdę skarbnica wiedzy dla użytkowników rovera i mogę śmiało stwierdzić ze można by z tego zrobić książkę sam naprawiam ale sposób w jaki ta wiedza jest poukładana powoduje to że ciężko tą wiedze pozyskać , super by było gdyby było to podzielone na konkretne modele aut bo naprawdę ciężko dojść do konkretnych rzeczy dla danego modelu. Fajnie by też było gdyby powyciągać posty z usterkami które się często powtarzają i zrobić z tego ściągę np. naprawa wiązki tylnej klapy lub sposób wygłuszania naszego roverka. Zauważyłem też że wiele osób pyta o jakiś problem dostaje ileś tam dopowiedzi ale już nie pisze czy udało się to naprawić według tych wskazówek i tak naprawdę nie wiadomo jak ten problem rozwiązać, a prawdziwego mężczyznę nie poznaje się po tym jak zaczyna ale po tym jak kończy ;) ja kończe moją skromną ocenę mam nadzieje ze nie naraziłem się nikomu, bo forum jest naprawdę fajne, pozdrawiam gorąco
Ostatnio zmieniony przez Ley Sro Lut 17, 2010 18:28, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Wrz 21, 2008 12:21   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Wrz 21, 2008 12:56   

Twoja sugestia zostal jakis czas temu poruszona przez adminow/moderatorow w odpowiednim ku temu kaciku. Teraz czas na chetnych ktorzy podejma sie tego zadania.

Narazie jest priorytetem nowa strona, nad ktora rownie sporo ludzi pracuje.
Nie stoi chyba nic na przeszkodzie, abys pomogl i zaczal temat ;)

Pozdrawiam,

Ps.
Pochwal sie co kupiles ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 09:25   

drlubicz napisał/a:
super by było gdyby było to podzielone na konkretne modele aut bo naprawdę ciężko dojść do konkretnych rzeczy dla danego modelu.

To było już dyskutowane nie raz, nie dwa. Taki podział byłby nie do końca szczęśliwy, bo wiele elementów w ROVERkach (np. silniki) są wspólne dla wielu modeli i wtedy nie wiadomo byłoby gdzie danego tematu szukać.

Podział na modele jest odzwierciedlony przez dane wpisywane w nawiasach kwadratowych w tytule wątku w kąciku "usterki i porady techniczne".
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
drlubicz 




Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 239
Skąd: Wrocław



Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 13:41   

:smile:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink