Forum Klubu ROVERki.pl :: Nie popieram złodziejstwa, ale ponieważ inni też kradną, to
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MaReK
Pon Paź 13, 2008 20:00
Nie popieram złodziejstwa, ale ponieważ inni też kradną, to
Autor Wiadomość
Sachar 



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 309
Skąd: Warszawa



Wysłany: Czw Paź 09, 2008 22:50   

michone napisał/a:
juz dawno chcialem zrobic wątek z "okazjami na allegro" bo za male pieniadze można wyrwać fajny sprzęt. Dobryziom napisz ile masz kaski :) bo to od tego trzeba zacząć.


A zastanawiałeś się kiedyś skąd się takie "okazje" na alledrogo biorą? Bo zestaw super, ale zastanawiam się nad moralną stroną kupowania sprzętu po super cenach na allegro i wolumenie itp. Niestety w naszym dzikim kraju większość taniego sprzętu pochodzi z "auta sąsiada" który niestety nie wie kto go od niego pożyczył. Nie chcę, żebyś mnie źle zrozumiał - być może faktycznie udało Ci się wyrwać okazyjnie sprzęt z papierami, ale jeśli ktoś Ci do tego kwitów nie dał to niestety jest to nakręcanie pie....ego złodziejskiego interesu.
Taki mały offtop na wieczór na zepsucie humoru :)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Paź 09, 2008 22:50   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
michone 



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 2045
Skąd: Legnica



Wysłany: Czw Paź 09, 2008 23:26   

Sachar napisał/a:
michone napisał/a:
juz dawno chcialem zrobic wątek z "okazjami na allegro" bo za male pieniadze można wyrwać fajny sprzęt. Dobryziom napisz ile masz kaski :) bo to od tego trzeba zacząć.


A zastanawiałeś się kiedyś skąd się takie "okazje" na alledrogo biorą? Bo zestaw super, ale zastanawiam się nad moralną stroną kupowania sprzętu po super cenach na allegro i wolumenie itp. Niestety w naszym dzikim kraju większość taniego sprzętu pochodzi z "auta sąsiada" który niestety nie wie kto go od niego pożyczył. Nie chcę, żebyś mnie źle zrozumiał - być może faktycznie udało Ci się wyrwać okazyjnie sprzęt z papierami, ale jeśli ktoś Ci do tego kwitów nie dał to niestety jest to nakręcanie pie....ego złodziejskiego interesu.
Taki mały offtop na wieczór na zepsucie humoru :)


Moze i masz racje. ale uwierz mi ze nie mozna wszystkiego wrzucac do jednego worka :)

Np gosc od ktorego kupilem wzmak mial jeszcze 5 innych wzmakow. Gosc od ktorego kupilem glosniki jest handlarzem czesci do samochodow a ten zestaw pochodzi z demontazu.

Tak naprawde z uzywanymi rzeczami nigdy nie wiesz jak jest. Nawet nowe na allegro mogly spasc z tira...

nie kupuje okazji od gosci z 5-10 komentami ale jak juz to od "zawodowych" paserów z wieoma komentarzami.

Istnieje rynek wtórny i trzba zakladac ze sprzedający jest uczciwy. Poza tym glosnikow i wzmakow tak czesto nie kradna :)
_________________
Sentyment do r200 silverstone pozostanie na zawsze...
 
 
memphisto 




Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 2125
Skąd: Bytom

Rover 200

Wysłany: Czw Paź 09, 2008 23:59   

Co do słowa 'alledrogo' dla kogo drogo dla tego drogo, jak kupujesz od łebka co ma 10 komentów coś wartego kupe hajsu a jego ost komenty sa np za koszulki .. moze Cie wykiwać, szukaj zawsze z swojego rejonu, zablefuj i pytaj o odbior osobisty - jak sie godzi nie ma nic do ukrycia, i im wiecej komentarzy tym lepiej sam mam 2 konta na allegro ;D na jednym prawie 200 na 2 koncie ok 30 jak cos nie jest do konca sprawne to na 2 konto i nie interesuje mnie ze to nie fear. jak ktos zapyta o odbior osobisty zaczynam spiewac jak z nut co dolega temu sprzetowi.
 
 
kpt 




Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 132
Skąd: Szczecin



Wysłany: Pią Paź 10, 2008 07:35   

memphisto napisał/a:
na jednym prawie 200 na 2 koncie ok 30 jak cos nie jest do konca sprawne to na 2 konto i nie interesuje mnie ze to nie fear. jak ktos zapyta o odbior osobisty zaczynam spiewac jak z nut co dolega temu sprzetowi.

Ty tak na powaznie?
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Pią Paź 10, 2008 08:51   

Sachar napisał/a:
michone napisał/a:
juz dawno chcialem zrobic wątek z "okazjami na allegro" bo za male pieniadze można wyrwać fajny sprzęt. Dobryziom napisz ile masz kaski :) bo to od tego trzeba zacząć.


A zastanawiałeś się kiedyś skąd się takie "okazje" na alledrogo biorą? Bo zestaw super, ale zastanawiam się nad moralną stroną kupowania sprzętu po super cenach na allegro i wolumenie itp. Niestety w naszym dzikim kraju większość taniego sprzętu pochodzi z "auta sąsiada" który niestety nie wie kto go od niego pożyczył. Nie chcę, żebyś mnie źle zrozumiał - być może faktycznie udało Ci się wyrwać okazyjnie sprzęt z papierami, ale jeśli ktoś Ci do tego kwitów nie dał to niestety jest to nakręcanie pie....ego złodziejskiego interesu.
Taki mały offtop na wieczór na zepsucie humoru :)


Moje radyjko ktoś chyba okazyjnie kupił :(

Pocieszam się jednak, że podałem wszystkie numery na Polcji i radyjko jest w bazie danych. Jeśli u kogoś znajdą nawet za kilka lat, to może mieć nieciekawie... a jeśli w samochodzie znajdą jeszcze kilka innach rzeczy z kartoteki, to moze odpowiadać za paserstwo... chyba dobrze myślę.

kpt napisał/a:
memphisto napisał/a:
na jednym prawie 200 na 2 koncie ok 30 jak cos nie jest do konca sprawne to na 2 konto i nie interesuje mnie ze to nie fear. jak ktos zapyta o odbior osobisty zaczynam spiewac jak z nut co dolega temu sprzetowi.

Ty tak na powaznie?


Obawiam się, że tak...

No w końcu idol młodzieży śpiewa:

"A sam se biegam, ciągle biegam, biegam
Jak się coś przyklei do łapy to sprzedam "
Ostatnio zmieniony przez Tomaszi Sob Paź 11, 2008 08:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sachar 



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 309
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Paź 10, 2008 09:21   

memphisto napisał/a:
sam mam 2 konta na allegro ;D na jednym prawie 200 na 2 koncie ok 30 jak cos nie jest do konca sprawne to na 2 konto i nie interesuje mnie ze to nie fear.


Żałosne :(

Możesz podać swoje nicki na allegro? Żebym mógł omijać szerokim łukiem
 
 
memphisto 




Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 2125
Skąd: Bytom

Rover 200

Wysłany: Pią Paź 10, 2008 11:18   

dbl_mrln - konto zawieszone ; D ale tylko dlatego ze nie zaplacilem rachunku i znow nie boj sie az tak bo negatywow nie daja ; ))

Tomi jeszcze mowia tak: "a ja wiem jak zainwestowac ta monete :D taniej kupie drozej sprzedam, i vodki sie też napije. Ty wez ja też sobie wezme. Kiedy odniesiesz sukces, wielu wkur.. sie, kiedy poniesiesz klęskę wielu ucieszy sie.

Inny sprzedaje na ławce, robi na siebie i swego dostawce pewno słyszałeś o darmowej dawce no chyba inny zna sie na szybach wiesz Sony Pioneer Blaupunkt Toshiba szybka forsa krótki strach takie życie i taki jego fach i co czy mam przekreślić go? ze żyje bardzo o.s.t.r.o. chyba nie inny wyprzedaje sie kilku za PLN-y maluje kto kombinuje ten będzie bogaty...

cos nie pasuje spier...aj na koniec, taka metafora a tyle skojarzen :D ""

TE TEKSTY NIE SA DO NIKOGO KIEROWANE :)))) PO PROSTU NAPISALEM. NIE POPIERAM ZLODZIEJSTWA JEDNAK W TYM KRAJU UCZCIWI WIELE NIE MAJA I NIE WIEZE ZE JESTESCIE w 100% UCZCIWI !!
 
 
wild_weasel 




Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 807
Skąd: Poznań

Rover 200

Wysłany: Pią Paź 10, 2008 11:30   

memphisto napisał/a:
NIE POPIERAM ZLODZIEJSTWA

Czyli parafrazując:
"Nie popieram złodziejstwa, ale ponieważ inni też kradną, to i ja coś dla siebie ukręcę. Nie jestem złodziejem, bo nie kradnę więcej niż inni."
Pomnóżmy to przez parędziesiąt milionów obywateli i otrzymamy obraz kraju, w którym kradną wszyscy, a nikt złodziejem nie jest. Nespa?
Gratuluję podejścia i spokojnego snu wobec zaniku organu zwanego sumieniem :ok:
Życzę wyłącznie takich samych ludzi wokół :D

[ Dodano: Pią Paź 10, 2008 11:31 ]
memphisto napisał/a:
JEDNAK W TYM KRAJU UCZCIWI WIELE NIE MAJA

Zastanów się dlaczego ;)
_________________
It's all right...
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Pią Paź 10, 2008 11:43   

memphisto napisał/a:

JESTESCIE w 100% UCZCIWI !!


Ale nigdy kosztem innego człowieka. Najłatwiej jest okraść staruszkę... próbowałeś?? Staruszka po etrzymaniu emerytury to większa kasa niż za jakieś radyjko, a i strach mniejszy.

Mam 3 konta na Allegro.
Na pierwszym jest:
- 1686 pozytywów,
- 24 neutralne
- 17 negatywów.

Negatywy i neutralne są najczęściej spowodowane zaginięciem paczki (głównie podczas strajku Poczty Polskiej lub długim okresem wysyłki).

Na drugim jest:
279 - pozytywów
2 - neutralnych
5 - negatywnych

Powody takie same jak powyżej.

Na trzecim koncie jest:
119 - pozytywów,
0 - neuralnych
1 - negatyw (za coś co miałem kupić), ale z racji wyjazdu nie zdążyłem. Zadzwoniłem do sprzedającej, że już nie potrzebuję, ale pokryję prowizję Allegro i koszt wystawienia. Kupująca się zgodziła i pomimo to wystawiła negatywa.

Więc nie oceniaj innych przez własny pryzmat.
 
 
wild_weasel 




Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 807
Skąd: Poznań

Rover 200

Wysłany: Pią Paź 10, 2008 11:54   

Tak mi się jeszcze przypomniało. Tu jest temat kolejnego zaradnego kolegi. Jakoś nikt go nie wsparł :mrgreen:
_________________
It's all right...
 
 
 
memphisto 




Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 2125
Skąd: Bytom

Rover 200

Wysłany: Pią Paź 10, 2008 12:28   

ahhahahahhaah co za koles n1 !

wild_weasel, napisałeś

Czyli parafrazując:
"Nie popieram złodziejstwa, ale ponieważ inni też kradną, to i ja coś dla siebie ukręcę. Nie jestem złodziejem, bo nie kradnę więcej niż inni."

Praktycznie tak, teoretycznie również tak.

Tomi, nie kradne - tymbardziej nie kradne od osob biednych. Jak na silowni cwicze a jakis zarozumialy biznesmenik zostawi telefonik to tyle go widzial. Karte sim zostawiamy, nie nabijamy ani nic jedyne co traci to 600 zl w postaci telefonu.. zycie. A jak ide z dziewczyna a stoi 3 cwaniaczkow i kozacza mi na rejonie to bardzo grzecznie i kulturalnie przepraszam dziewczyne dzwonie do ziomkow podjada jedziemy do 3 'kozakow' 1 sobie idzie z naszych i sie pyta z kad jestescie itp po dobroci ale jak kozacy sa z nich i mowia h.. Ci do tego itp. no to wtedy nie ma zmiluj komorki straca.

Zycie nie bajka zalezy od rejonu, trzeba sobie radzic

a cwaniakow nie toleruje mocny w gebie i wsio... najlepiej kupi 1 milera i siedzi w pubie 3h pijac go i palac 10 papierosow.... ehhh ; )

no ale jak ktos z was tak robi to sorki :D ale nie przepadam za pozerami.
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Pią Paź 10, 2008 12:32   

Z mojej strony EOT...
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Pią Paź 10, 2008 12:50   

memphisto ja nie wiem czy czujesz sie taki fajny czy co ze piszesz takie rzeczy i chwalisz sie ze masz lepkie łapki, nie robi to na mnie wrażenia i chyba na nikim... nie wiem czy wiesz ale ludziom za kradzież łamie sie ręce i nie życzę żeby cię to spotkało. druga sprawa to nie rob bliźniemu co tobie nie miłe to naprawdę dobra zasada bo wszystko złe co wyrządzisz komuś wraca do Ciebie...
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
wild_weasel 




Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 807
Skąd: Poznań

Rover 200

Wysłany: Pią Paź 10, 2008 12:51   

memphisto napisał/a:
kozacza mi na rejonie

i reszta wypowiedzi :hahaha: Widzę, że kolega odnalazł sens życia :rotfl:
memphisto napisał/a:
"Nie popieram złodziejstwa, ale ponieważ inni też kradną, to i ja coś dla siebie ukręcę. Nie jestem złodziejem, bo nie kradnę więcej niż inni."

Praktycznie tak, teoretycznie również tak.

Bez komentarza.
Tomi napisał/a:
Z mojej strony EOT...

:ok: Jedyne co można zrobić.
_________________
It's all right...
 
 
 
memphisto 




Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 2125
Skąd: Bytom

Rover 200

Wysłany: Pią Paź 10, 2008 15:18   

Tomi, wild_weasel, dobryziom, Macie w 100% racje, ja to wiem wy to wiecie, po prostu wyrazilem swoj poglad na takie rzeczy, a wlasnie moja przygoda sie zaczela od tego ze to mnie skroili i pobila naprawde za nic wszedlem w zla brame i oberwalem. Jestescie dojrzali, dorosli itp ja mam jeszcze poglady małolata bo w sumie lat mam mało :)) mysle ze kiedys wydorosleje : )

dobryziom, chodziło Ci o KARME o ile wiesz ocb :D wierze w to :)

Pozdrawiam was Panowie :)



michone, przepraszam Cie za offtopa :D :D
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pon Paź 13, 2008 16:24   

memphisto napisał/a:
Tomi, nie kradne - tymbardziej nie kradne od osob biednych. Jak na silowni cwicze a jakis zarozumialy biznesmenik zostawi telefonik to tyle go widzial.

Chyba na złe forum trafiłeś :/
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
Siwus181 



Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 132
Skąd: Tuitam



Wysłany: Pon Paź 13, 2008 17:14   

memphisto napisał/a:

no ale jak ktos z was tak robi to sorki :D ale nie przepadam za pozerami.


Przeważnie pozerzy są autorami takich opowiastek :cool: uwielbiam takie historie.
Chodzisz na siłownie, pakujesz, masz ziomków i masz wrogów w swoim mieście?
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pon Paź 13, 2008 18:30   

memphisto napisał/a:
Jak na silowni cwicze a jakis zarozumialy biznesmenik zostawi telefonik to tyle go widzial. Karte sim zostawiamy, nie nabijamy ani nic jedyne co traci to 600 zl w postaci telefonu.. zycie. A jak ide z dziewczyna a stoi 3 cwaniaczkow i kozacza mi na rejonie to bardzo grzecznie i kulturalnie przepraszam dziewczyne dzwonie do ziomkow podjada jedziemy do 3 'kozakow' 1 sobie idzie z naszych i sie pyta z kad jestescie itp po dobroci ale jak kozacy sa z nich i mowia h.. Ci do tego itp. no to wtedy nie ma zmiluj komorki straca.


Ja nie wierzę, w to co czytam!!!!!!!
Ja mam generalnie duże zaufanie do ludzi, nikt mnie nigdy nie okradł ale i przesadnie nie chowam niczego. Jeśli będąc na siłowni, ktoś zapieprzy telefon komuś bo zostawił nie schowany do szafki, to jest to normalne !@!$#.
Taki biznesmenik jak Ty go nazywasz musiał zapracować na ten telefon, nie ważne czy robił na niego miesiąc, dwa tygodnie, tydzień czy kilka godzin. Pracował i za to mógł sobie kupić co zamarzy, w tym telefon za kilka stów i w głowie mi się nie mieści że przylezie jakiś szczyl i po prostu to rąbnie bo leży na wierzchu. To jest jakiś absurd! Czy zamiast żyć, w kraju gdzie można iść z torebką otwartą po ulicy, lepiej żyć w kraju, gdzie po zmroku kobieta trzyma w kieszeni klucze między palcami, żeby móc się obronić? Masakra, normalnie masakra! A potem allegro pełne jest typów, którzy sprzedają te kradzione rzeczy i jest jeszcze więcej matołów, które to kupują i wspierają ten biznes w naszym kraju.

ŻENADA!!!!
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
memphisto 




Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 2125
Skąd: Bytom

Rover 200

Wysłany: Pon Paź 13, 2008 18:32   

pierunie sie nagadacie ;D prowokacyjni jestescie. Popek jest fajny.
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pon Paź 13, 2008 18:35   

memphisto napisał/a:
pierunie sie nagadacie


Wiesz, jeśli z tego gadania byłby pożytek i zmieniłbyś swoje postępowanie to czułabym się naprawdę szczęśliwa.
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Nie zawsze kradna loga Rover...
:(
Remigiusz Offtopic 31 Nie Kwi 11, 2010 14:03
LU



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink