Forum Klubu ROVERki.pl :: Opinie o Mini Morris
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie o Mini Morris
Autor Wiadomość
MikeLD 




Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 96
Skąd: Gdańsk

Rover 400

Wysłany: Sro Lis 26, 2008 23:09   Opinie o Mini Morris

Ojca chyba dopadł kryzys wieku średniego, zresztą i tak dość późno... pyta jakie są opinie o Mini bo chce sobie kupić. Wersja z dieslem 1,4.
Jak tam ze spalaniem, kosztami serwisowania i najczęstszymi usterkami jest w tym aucie? bo męczy mnie żebym mu sprawdził co tam ludzie gadają o tym aucie...
Będę dźwięczny za rzeczowe opinie ;)
_________________
Czasem myślisz, że los się do Ciebie uśmiechnął, a Ty go po prostu rozśmieszyłeś.
Ostatnio zmieniony przez MikeLD Czw Lis 27, 2008 09:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Lis 26, 2008 23:09   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
morris 




Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 219
Skąd: Kraków/Lublin



Wysłany: Czw Lis 27, 2008 09:24   

Rzeczowo - popraw w temacie na MoRRis
_________________
Zdrowy sen nie tylko przedłuża życie, ale i skraca dzień roboczy.
 
 
maciekmpl 




Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 85
Skąd: Gdynia



Wysłany: Czw Lis 27, 2008 11:09   Re: Opinie o Mini Morris

MikeLD napisał/a:
Ojca chyba dopadł kryzys wieku średniego, zresztą i tak dość późno... pyta jakie są opinie o Mini bo chce sobie kupić. Wersja z dieslem 1,4.
Jak tam ze spalaniem, kosztami serwisowania i najczęstszymi usterkami jest w tym aucie? bo męczy mnie żebym mu sprawdził co tam ludzie gadają o tym aucie...
Będę dźwięczny za rzeczowe opinie ;)


Chodzi mu o współczesne Mini, czy to klasyczne, sprzed lat? Jeżeli chodzi o współczesne, to wydaje mi się, że dziwnie wyglądałby w nim w charakterze kierowcy mężczyzna, w dodatku w średnim wieku (no offence, sam nie mam 20 lat i myśląc o zmianie samochodu myślałem też o Mini i VW New Beetle, a żona chciała Chryslera PT cruiser :wink: ).
Jeżeli chodzi o stare Mini, to miałem okazję przejechać się nim swego czasu i powiem Ci, że tragedia - miejsca mniej niż w maluchu, ogromna kierownica prawie pozioma, jak w autobusie. Oprócz tego muł był straszny, nie wiem jaka to była wersja, ale za to z automatyczną skrzynią biegów i jechało to gorzej niż maluch (a wtedy właśnie malucha miałem). Oprócz tego stare Mini strasznie rdzewiały.

M
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Czw Lis 27, 2008 11:11   

maciekmpl napisał/a:
Chodzi mu o współczesne Mini, czy to klasyczne, sprzed lat?

MikeLD napisał/a:
Wersja z dieslem 1,4.

To raczej nowe Mini - stare chyba nie miały silniczków diesela. :)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
MikeLD 




Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 96
Skąd: Gdańsk

Rover 400

Wysłany: Czw Lis 27, 2008 18:38   

Nowe, nowe. Znajomy mu sprowadza z USA, wersja europejska, rocznik 2003, przebieg... ... ... 16 tyś (szesnaście tysięcy) km. Cena nawet mnie zwaliła z nóg. Odradziłbym bo faktycznie będzie śmiesznie, gość przy 50-tce, ale grzech nie wziąć.
Z tego co wyczytałem to silniczek jest brany od toyoty... nic więcej konkretnie nie wiem nadal.
_________________
Czasem myślisz, że los się do Ciebie uśmiechnął, a Ty go po prostu rozśmieszyłeś.
 
 
tom214Si
[Usunięty]






Wysłany: Czw Lis 27, 2008 22:16   

Ale o so chozi? ;)
Jeśli chodzi o suche fakty to sprawa prosta: www. producenta, dealerzy, prasa motoryzacyjna fankluby modelu itd.
Natomiast opinie eksploatacyjne (i inne mokre fakty ;) ) IMHO mają trzeciorzędne znaczenie, a to z tego prostego powodu, iż zazwyczaj ile ludzi tyle opinii. A nawet jeśli wśród wielu opinii da się wyłonić jakąś prawidłowość,, to... niekoniecznie jest ona prawidłowa. :mrgreen: Prosty przykład: VW mają świetną opinię, a MG/R żadną lub słabą :roll: Jakoś 99% użytkowników tego Forum jest innego zdania, i skąd postronni mają wiedzieć kto ma rację?
 
 
MikeLD 




Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 96
Skąd: Gdańsk

Rover 400

Wysłany: Czw Lis 27, 2008 22:36   

Hmm, no wiesz...
gdybym sie bardziej przyłozył do tematu, poczytał, że roverki maja nagminny problem z uszczelkami... to dałbym sobie spokój i nie kupił. Ile juz pieniędzy i nerwów mnie kosztuje to auto to szkoda gadać. I w tym jest sęk, żeby nie wbic sie na minę z kosztami lub chronicznymi problemami technicznymi.
Chcę sie dowiedzieć czy uzytkownicy są zadowoleni, poza oczywiście pasjonatami.
Jest gro osob które praktycznie podchodzą do tematu samochodów i oceniają swoje kółka obiektywnie, wytykając wady które są wyjątkowo upierdliwe.
Stąd tez pytanie. A to, że nie moge sobie poradzić z wyszukaniem opinii kieruje mnie na forum które czytam w miarę aktywnie.
_________________
Czasem myślisz, że los się do Ciebie uśmiechnął, a Ty go po prostu rozśmieszyłeś.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: [Offtopic] Czarna lista sprzedawców !! - opinie
Czy przyda się coś takiego?
piter34 Offtopic 421 Pią Gru 20, 2019 23:12
adam665
Brak nowych postów Spalanie w Mini
ezy Offtopic 5 Pon Gru 10, 2007 14:31
Rowan
Brak nowych postów Mini z sercem Hondy
Vigoslaw Offtopic 1 Czw Kwi 03, 2014 23:17
flapjck1
Brak nowych postów Wynajem Mini do sesji
Gość Offtopic 1 Wto Cze 23, 2009 12:34
piter34
Brak nowych postów PRAWIE JAK KOMBI,MINI
grib Offtopic 18 Sro Cze 25, 2008 00:19
emes



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink