Forum Klubu ROVERki.pl :: [R75] 10l/100km i dziwne bulgotanie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R75] 10l/100km i dziwne bulgotanie
Autor Wiadomość
zapal 



Pomógł: 22 razy
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 508
Skąd: Z Google :)



Wysłany: Sob Sty 03, 2009 08:22   

tak czytam temat i czytam i zgadzam sie z kolega ktory mowi ze auto trzeba poporstu trafic... :) zeby nie wiem jaki model zeby nie wiem jak bezawaryjny... to jak sie ma psuc to sie bedzie psuc... sam tak mialem z innym autem na roverka nie narzekam mam go 3 miechy narazie zmienilem tylko krokowy bo sam go popsulem a tak poza wymianami koniecznymi olej itp nic nie dolzylem i nic sie nie dzieje przebieg dokumentowany 68 tys km wiec jak na auto 10 letnie to strasznie malo

[ Dodano: Sob Sty 03, 2009 08:22 ]
a ja nim zrobilem jak narazie 5 tys km wiec jest ok
_________________
www.dvhk.eu nowe forum nowe mozliwosci :)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Sty 03, 2009 08:22   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Sob Sty 03, 2009 14:41   

ja jestem zadowolony, od marca do teraz wymieniłem zarówke w kierunkowskazie, oleje i filtry i wachcz z tuleją po prawej stronie...i opony na zimowe. No i ostatnio dokonałem bardzo powaznej naprawy, wymieniłem opaske zaciskową na wezyku prowadzacym od filtra do pompki paliwa (lub odwrotnie) bo stara padła i zaczeło mi sie wyciekac małe ocnieco (stad wzrost spalania taki drastyczny, o czym pisałem wczesniej) , no to mnie kosztowało całe 1,80zł i 15 min. roboty :) bo to starasznie skomplikowane i drogie w naprawach auto jest.
 
 
Kizashi 




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 221
Skąd: pod W-wą



Wysłany: Sob Sty 03, 2009 15:35   

ernesto,
No, to u Ciebie źle nie wygląda!!!
Masz rację - narzekam, taki już jestem Polak mały :-) .
Oczywiście, cieszę się z Roverka, bo go niedrogo kupiłem. Za tę kasę z tego rocznika mógłbym kupić kombiaka focusa lub astrę czyli śmieci, takie junk cars.
Po prostu obawiam się eksploatacji R75 - na zapas. Ale oczywiście piekny jest i ze swoim 1600 kg sunie po drodze niczym pancernik Potiomkin. To jest boskie uczucie przyznaję.
Suzuki mi się zestarzał i wysłużył, a tego modelu nie ma od 2002 roku. Poza tym w Polsce salony nie sprzedawały kombi, więc pozostaje śmieć z importu lub samodzielna wyprawa za Odrę. Dla roku 2002 wycieczka mi się nie opłaci. R75 mam z 2003/2004 roku (I rej. III/04).
Oczywiście nie chciałem urazić żadnego użytkownika "R", po prostu na razie obwą!@!$#ę tę markę.
pozdro !

[ Dodano: Sob Sty 03, 2009 15:39 ]
zapal,
W tym cała nadzieja. Mój w marcu będzie miał 5 lat od I rej. i na zegarze 59.000 udokumentowane fakturami z aso rovera. Poza tym wziąłem wóz od znajomego-znajomego, więc dość znana historia auta i właściciela.
Pociesza mnie więc myśl, że do 150-200 tys. nie powinien mnie finansowo zrujnować. A potem? Poszukam czegoś innego, bo ostatnio kupuje samochody, które przestały "istnieć" - albo jako model, albo jako marka.

[ Dodano: Sob Sty 03, 2009 15:42 ]
gustav.pl,
Jakie masz blachy? Może kiedyś się gdzieś miniemy? Ja mam w sygnaturce. Kursuję codziennie (po stolicy) od Marek - Radzymińską, a potem różnymi trasami (grochowska lub wybrzeże/waszyngtona) przebijam się na Przyczółek Grochowski.
pozdro
_________________
Był 75 CDT tourer, potem 75 CDTi limuzyna, potem Mazda Premacy DiTD, a teraz oldschool = R45 sedan iTD...
 
 
zapal 



Pomógł: 22 razy
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 508
Skąd: Z Google :)



Wysłany: Sob Sty 03, 2009 16:05   

ja licze ze tak do 120 bedzie ok potem go sprzedam i kupie cos mlodszego :)
_________________
www.dvhk.eu nowe forum nowe mozliwosci :)
 
 
Kizashi 




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 221
Skąd: pod W-wą



Wysłany: Sob Sty 03, 2009 16:16   

Jasne - liczą się dwie wartości w sumie: 1) przebieg, 2) wiek - też istotny
_________________
Był 75 CDT tourer, potem 75 CDTi limuzyna, potem Mazda Premacy DiTD, a teraz oldschool = R45 sedan iTD...
 
 
gustav.pl 




Pomógł: 12 razy
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 337
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pon Sty 05, 2009 12:28   

Kizashi napisał/a:
gustav.pl,
Jakie masz blachy? Może kiedyś się gdzieś miniemy? Ja mam w sygnaturce. Kursuję codziennie (po stolicy) od Marek - Radzymińską, a potem różnymi trasami (grochowska lub wybrzeże/waszyngtona) przebijam się na Przyczółek Grochowski.

Ja "urzęduję" po drugiej stronie Wisły, ale i tak jeżdżę przeważnie w weekend'y. No chyba, że mam w tygodniu wolne lub coś do załatwienia/kupienia.
Pozdro. :smile:
ps. nie ma to jak błyskawiczna odpowiedż..... ;))
_________________
rover forever
 
 
Kizashi 




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 221
Skąd: pod W-wą



Wysłany: Wto Sty 06, 2009 15:54   

gustav.pl,
Żart z szybką odpowiedzią łapię, ale swoją drogą - mam w zwyczaju nie odbierać komórki przed 9.00 i po 21.00 (chyba, że ktoś z najbliższych ludzi). Podobnie z mailem. Bywa, że nie odbieram tydzień. W końcu, nie chcę być niewolnikiem przydatnej skądinąd techniki :-)
_________________
Był 75 CDT tourer, potem 75 CDTi limuzyna, potem Mazda Premacy DiTD, a teraz oldschool = R45 sedan iTD...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R75] Dziwne odgłosy powyżej 100km/h
qwe12318 Rover serii 75, MG ZT 5 Pią Gru 28, 2012 00:44
qwe12318
Brak nowych postów [r75] bulgotanie w czasie dodawania gazu - seria problemów
baxspace Rover serii 75, MG ZT 4 Czw Gru 12, 2013 09:31
mike-l
Brak nowych postów [MG ZT-T] Spalanie ok. 20l/100km
HarryVip Rover serii 75, MG ZT 2 Czw Wrz 02, 2010 23:14
mocek
Brak nowych postów [R75] 1litr oleju na 100km
przemolka1 Rover serii 75, MG ZT 25 Wto Paź 26, 2010 23:56
Marek_75
Brak nowych postów [R75] Swap 2l na mg zt 2.5 - duze spalanie 17L/100km
dzieju Rover serii 75, MG ZT 31 Sro Lip 22, 2015 13:03
dzieju



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink