Forum Klubu ROVERki.pl :: Przykłady bezmiaru ludzkiej głupoty
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przykłady bezmiaru ludzkiej głupoty
Autor Wiadomość
truten23 




Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 1453
Skąd: Busko-Zdrój



Wysłany: Czw Sty 29, 2009 11:38   Przykłady bezmiaru ludzkiej głupoty

Jak w temaciku, latając sobie po necte natknąłem się na pewnego bloga w którym autor piętnuje inteligencję niektórych userów portali społecznościowych. :twisted:
Oto link:
http://epulsfuckingprinces.pinger.pl/p/6

A na jakie kwiatki Wy się natknęliście?? :>
_________________
>lepiej głupio zapytać, niż mądrze coś spie....lić<
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Sty 29, 2009 11:38   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Czw Sty 29, 2009 11:49   

napewno to dobry link ... :P
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
truten23 




Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 1453
Skąd: Busko-Zdrój



Wysłany: Czw Sty 29, 2009 12:00   

Hehe, niektóre cą ciekawsze niż nie jedna studentka... :twisted: Ale świntuszenie zostawmy na SSB :mrgreen: :wink:
_________________
>lepiej głupio zapytać, niż mądrze coś spie....lić<
 
 
 
xROnx 




Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 1614
Skąd: Grunberg

MG ZT

Wysłany: Czw Sty 29, 2009 12:54   

ja chciałem dodać od siebie że coraz trudniej odróżnić hot 14-stke od hot np 20-stki. I uważajcie na to żeby Wam się prokurator nie wprowadził do domu ;) :mrgreen:
to tyle :lol:
 
 
escatox 




Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 169
Skąd: Wrocław

Rover 200

Wysłany: Czw Sty 29, 2009 14:14   

truten23 napisał/a:
http://epulsfuckingprinces.pinger.pl/p/6


Żal mi tych dzieci.... ciekawe kim będą w przyszłości....
 
 
 
ploomy 




Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 157
Skąd: Legionowo



Wysłany: Czw Sty 29, 2009 14:31   

truten23 napisał/a:
Hehe, niektóre cą ciekawsze niż nie jedna studentka... :twisted:

No i jak się z tym nie zgodzić? :grin:
Niedawno na disco poderwałem dziewczę (wszystko miało tam gdzie trzeba, a nawet jeszcze więcej) i jakież było moje zdziwienie, kiedy po długich moich namowach wreszcie zdradziła że ma.... 13 lat ... ale w oka mgnieniu dodała że za miesiąc będzie miała 14 urodziny. Po tym zapewnieniu odetchnąłem z ulgą... :lol:
 
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Czw Sty 29, 2009 14:41   

Nie bardzo rozumiem jak ma się tytuł wątku do zawartości linku, który został podany :roll:
Ja tam widzę młode nastolatki wyglądające i ucharakteryzowane jak niemal pełnoletnie.

Czy one są bezgranicznie głupie i cechują się inteligencją, którą należy piętnować? Po tym co zobaczyłem, to nie sądzę ;)
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
ploomy 




Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 157
Skąd: Legionowo



Wysłany: Czw Sty 29, 2009 15:00   

Trzeba by się bardziej zaglębić w przesłanie autora tej strony, czego czynić mi się raczej nie chce. Do bezgranicznej głupoty zachowań tych dziewczyn bym nie porównywał, ale istotnie błyskotliwość umysłu niektórych z nich jest , powiedziałbym, na średnim poziomie. :smile:
 
 
 
bambi 




Dołączyła: 13 Maj 2008
Posty: 101
Skąd: Jasło

Rover 200

Wysłany: Czw Sty 29, 2009 15:21   

trutek to ja juz wiem czym Ty w pracy zajmujesz? ;) :P

oj faceci, nie znacie się :P młode dziewczyny (13-tki) chcę być seksi ale niestety nie wiedzą nawet co to znaczy :| taka moda, co poradzić... ale przykre to jest :neutral:
_________________
...heaven can wait, belt up...
 
 
 
ploomy 




Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 157
Skąd: Legionowo



Wysłany: Czw Sty 29, 2009 15:32   

bambi napisał/a:
trutek to ja juz wiem czym Ty w pracy zajmujesz? ;) :P

Truten, na dywanik... :razz:

bambi napisał/a:

oj faceci, nie znacie się :P młode dziewczyny (13-tki) chcę być seksi ale niestety nie wiedzą nawet co to znaczy :| taka moda, co poradzić... ale przykre to jest :neutral:

Bambi, znamy się, znamy, tylko za naszych czasów jak się chciało być za bardzo sexi, to rodzice wiedzieli jak to dziecku "wytłumaczyć". A teraz? Sodomia i Gomoria, jak mawia moja babcia :grin:
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Czw Sty 29, 2009 15:42   

ploomy napisał/a:
Bambi, znamy się, znamy, tylko za naszych czasów jak się chciało być za bardzo sexi, to rodzice wiedzieli jak to dziecku "wytłumaczyć". A teraz? Sodomia i Gomoria, jak mawia moja babcia :grin:

Coś w tym jest...
A teraz rodzice nie mają czasu nawet się zainteresować, co córeczka/synek robi ze sobą. :(
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Azazel85 




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 48
Skąd: Köln / Gdańsk



Wysłany: Czw Sty 29, 2009 16:03   

No właśnie to samo chciałem powiedzieć - że dla mnie zachowanie w/w osób nie są miarą głupoty czy (braku) inteligencji tych osób...wg mnie to raczej świadectwo zgrozy świata ich otaczającego, stawianych wymagań by ktoś ich zauważył, braku akceptacji takich jakimi są (bo wg mnie są to mało naturalne pozy/zachowania 12-13 letnich dziewczynek :| ), wychowania i kultury, tego co wynoszą z domu, z czym stykają się w szkole, w tv, w necie, i w ogóle :/

bambi ma rację, że one chcą być seksi, chcą być zauważane i w ogóle - a nikt im widać nie uświadamia że jeszcze nie teraz na to czas, że każda z nich jeszcze zdąży być "seksi" :/

A najgorsze w tym wszystkim, że ich koledzy, też już chcą być "dorośli", i tym bardziej jak w grę wchodzi alkohol, nie będą się zastanawiać co z taką 13-latką mogą robić, a co nie...
Ale taką mamy obecnie niestety rzeczywistość :/
W Stanach 13-14-letnie "mamy" nie są niczym nadzwyczajnym, to coraz większa powszechność:/ Jak widać, idzie to też w naszą stronę.

I co, zwalić wszystko na rodziców? Na pewno po części w części przypadków można - ale Ci rodzice też zazwyczaj nie mają łatwo. Odciąć dziecko od świata, żeby go to nie spotkało? Tak też przecież się nie da. Wiadomo że z czasem "dziecko" wydorośleje, nabierze świadomości itd - pozostaje więc chyba walczyć starać się i modlić, hehe, co by jak najmniej kolizyjnie ten okres przetrwać ;)
Chociaż pewnie łatwo mi mówić, bo swojej "pociechy" jeszcze nie mam... przyjdzie i na to pora :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Czw Sty 29, 2009 17:14   

Azazel85 napisał/a:
I co, zwalić wszystko na rodziców? Na pewno po części w części przypadków można - ale Ci rodzice też zazwyczaj nie mają łatwo. Odciąć dziecko od świata, żeby go to nie spotkało? Tak też przecież się nie da. Wiadomo że z czasem "dziecko" wydorośleje, nabierze świadomości itd - pozostaje więc chyba walczyć starać się i modlić, hehe, co by jak najmniej kolizyjnie ten okres przetrwać ;)


tak, dokladnie na rodzicow. bo praca jest dla nich wazniejsza i nie widza co robi, jak sie zachowuje i jak wyglada ich dziecko. ciesza sie, ze "nie maja problemow", bo nie maja czasu ich zauwazyc, dopiero kiedy wydarza sie jakas tragedia sa wielce zdziwieni.
nie twierdze, ze w kazdym jednym przypadku sa w stanie w 100-u % ogarnac swoje dziecko bedace pod wplywem srodowiska (kolegow, prasy, tv itp), ale wychodzi wowczas co mu/jej do glowki za wczasu nakladli.
a w przypadku takich panienek (bo tak chyba wlasnie chca byc postrzegane) samo nasuwa sie, ze w glowkach maja nie za wiele.
 
 
 
Stone 




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 55
Skąd: Pyrlandia

Rover 25

Wysłany: Czw Sty 29, 2009 22:47   

Azazel85 napisał/a:
Wiadomo że z czasem "dziecko" wydorośleje, nabierze świadomości itd - pozostaje więc chyba walczyć starać się i modlić, hehe, co by jak najmniej kolizyjnie ten okres przetrwać ;)

Otóż to, trzeba rozmawiać tłumaczyć i kierować! Modlić się też, ale okres dojrzewania każdy z nas przeszedł i modlitwa w tym nie pomogła. :mrgreen:
Co do rodziców, to nie uogólniajmy!! To zbyt proste!
Rodzice - na - szkołe/szkoła - na - media (tworzone przez pracujących rodziców)/media - na politykę (tworzoną przez ... no własnie)/polityka - na rodziców - i tak w kółko !! !

A tak naprawdę, to trzeba powiedzieć tak: TO WSZYSTKO PRZEZ NAS !! ! :sad:
To przez., to ze lubimy oglądać w programach tele. np. Dodą - widzicie podobieństwo!
Przez to, ze ciągnie nas, wszystko co szokujące i tak naprawde puste! A jednak to przecież badania opini publicznej wykazały że programy prowadzone przez w/w kontrowersyjne postacie, podnoszą oglądalność.

Bo przecież o to tu chodzi! Byle sie sprzedało!
Szymon M. ?? to nic ?? Więc powiem tak, weźcie wolne i pojedzie pod boisko szkolne i przypatrzcie się. Co czwarty dzieciak udaje Ędwadra Ą. Wiem bo widze to!

Jak byłem mały to chciałem być strażakiem/policjantem i juz sam nie pamiętam kim jeszcze!
A teraz chcą być Dodą (ładna, szokująca, podobno inteligentna, no iiii faceci sie slinią)/ Majdanem bo chodzi z Dodą i ma fajne samochody/ Majewskim bo wszyscy sie śmieją nawet jak nić nie zrobi/powie.
Jeszcze dawniej dzieci chciały być Wiśniewskim (no ale tego to juz nie rozumiem! :grin: ) itp.
Chodzi o ogólne show, i to co sie podoba i co jest puszczane w tv.

A te dziewczyny, chcą tylko się pokazać! Żeby ktoś je zauważył, i nr 1 zaakceptował.
Reasumując - nie starajmy się znaleźć winnych, tylko starajmy się nie reagować, na takie prowokacje!
Ale sie rozpisałem! może to będzie temat mojej kolejnej pracy? hehehe :grin: :grin:
_________________
http://www.ifp.pl/ „Uczyć się, lecz nie myśleć, to bezużyteczne. Lecz myśleć, a nie uczyć się, to niebezpieczne.” - Konfucjusz
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Czw Sty 29, 2009 23:02   

nadal bede sie upierac, ze jak ktos ma za wczasu poukladane w glowie, to nawet bedac w "trudnym" wieku dojrzewania zaden wzorzec z tv mu nie zaszkodzi.
kiedys tez byly gwiazdy- liderzy jakis zespolow, aktorki- i co? nie mialy wplywu?
poza tym na popularnosc "artystow" typu doda czy inny wisniewski w znacznej mierze wplywaja wlasnie ludzie w takim wieku, wcale nie ci 30-40 letni.
 
 
 
Stone 




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 55
Skąd: Pyrlandia

Rover 25

Wysłany: Czw Sty 29, 2009 23:18   

Joa napisał/a:
nadal bede sie upierac

Ok a ja nie będę nalegał!
Cytat:
poza tym na popularnosc "artystow" typu doda czy inny wisniewski w znacznej mierze wplywaja wlasnie ludzie w takim wieku, wcale nie ci 30-40 letni.

Możesz to rozwinąć bo nie chcę Cie żle zrozumieć?

Jesteśmy prawie rówieśnikami i chyba dobrze powinnaś pamiętać tamte czasy!
No ok, powiem tak, w tym czasie w szkole z Wisniewskiego się śmiano, :haha: za to wielu sąsiadów z bloku, pucując swoje super maszyny, w sobotni poranek.
Starali sie, usilnie przegłuszyc na wzajem, właśnie przebojami Michała W. :mrgreen:
tak to Ci sami co wcześniej dawali koncerty typu "Jesteś szalona, uwierz mi..." :lol:
Wiem jak ja i brat reagowaliśmy na tą muzykę . :rotfl: I to właśnie było pokolenie 30-40
Ale nie czepiajmy się Wiśni, chodziło mi o ogół!
O to, że to MY, dorośli, jesteśmy za to odpowiedzialni! i tylko tyle pozdrowienia serdeczne!
_________________
http://www.ifp.pl/ „Uczyć się, lecz nie myśleć, to bezużyteczne. Lecz myśleć, a nie uczyć się, to niebezpieczne.” - Konfucjusz
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Czw Sty 29, 2009 23:24   

chodzilo mi glownie o to, kto nakreca popyt na wszystkie dody i mandaryny. samo sluchanie to jedna bajka, a ta cala otoczka, to calkiem co innego. malolaty maja w nosie co spiewa doda, liczy sie to, co na siebie zalozyla i co koniecznie tez trzeba miec.

my jako dorosli (no powiedzmy, ze tak mozna to okreslic) owszem wine swoja w tym mamy tez- brak reakcji. ale co mozemy zrobic, chyba tylko wychowywac pewnego dnia swoje dzieci tak, zeby potrafily odroznic prawidlowe wzorce od takich, ktore sa dla nich destrukcyjne. bo przeciez nie sprawimy, zeby doda zniknela, zaczela sie inaczej ubierac czy zachowywac, a tym bardziej nie wychowamy za kogos jego dziecka :)

pozdr. ;)
 
 
 
Stone 




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 55
Skąd: Pyrlandia

Rover 25

Wysłany: Czw Sty 29, 2009 23:33   

Cytat:
chodzilo mi glownie o to, kto nakreca popyt na wszystkie dody i mandaryny. samo sluchanie to jedna bajka, a ta cala otoczka, to calkiem co innego. malolaty maja w nosie co spiewa doda, liczy sie to, co na siebie zalozyla i co koniecznie tez trzeba miec.

W 100% sie z tobą zgadzam! :mrgreen:
Joa napisał/a:
my jako dorosli (no powiedzmy, ze tak mozna to okreslic) owszem wine swoja w tym mamy tez- brak reakcji

No tu już się nie zgadzamy, ale zostawmy to.
Joa napisał/a:
wychowywac pewnego dnia swoje dzieci tak, zeby potrafily odroznic prawidlowe wzorce od takich, ktore sa dla nich destrukcyjne

Nic tylko życzyć siebie i innym powodzenia. Bo ciężka nas czaka przeprawa!
Joa napisał/a:
bo przeciez nie sprawimy, zeby doda zniknela

A szkoda! :mrgreen:
:twisted:
_________________
http://www.ifp.pl/ „Uczyć się, lecz nie myśleć, to bezużyteczne. Lecz myśleć, a nie uczyć się, to niebezpieczne.” - Konfucjusz
 
 
tom214Si
[Usunięty]






Wysłany: Pią Sty 30, 2009 23:38   

Joa napisał/a:
przeciez nie sprawimy, zeby doda zniknela, zaczela sie inaczej ubierac czy zachowywac

Można ją bojkotować aby zniknęła medialnie.

PS. za mojej młodości, na prowincjonalnej wsi, przewiną było dużą gniazdo na gruszy popsować bocianie, bo wszystkim służą... :haha: ;)
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sob Sty 31, 2009 01:03   

tom214Si napisał/a:
Można ją bojkotować aby zniknęła medialnie.

Ale to wlasnie dzieki tym bojkotom i ogolnym skandalom obecne gwiazdki "swieca".
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przykłady - Samochody tzw ,,wynalazki''
titanum2b Offtopic 32 Czw Wrz 25, 2014 23:01
NoPE



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink