Forum Klubu ROVERki.pl :: "problemy techniczne" w galierii krakowskiej...
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
"problemy techniczne" w galierii krakowskiej...

...czyli jak to zamknięto mi roverka
Autor Wiadomość
Dam-Kam 




Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 1182
Skąd: Przejdź do mapy



  Wysłany: Sob Lut 28, 2009 19:01   "problemy techniczne" w galierii krakowskiej...

pewnie jeszcze nie wiecie co się dzieje w Krk... byłem dziś w Galerii Krakowskiej. Zaparkowałem jak zawsze na parkingu na dachu. Około godziny 17:00-17:15 podali komunikat o opuszczeniu galerii. Samochody kazali zostawić bo parking zamknęli. Czekaliśmy z godzinę albo więcej pod galerią, zjechała się policja (pozamykali drogi i kazali odsunąć się od budynku), coś tam z MPK (tramwaje przestały się zatrzymywać pod galerią), straże i karetka. Podszedłem do policmana i powiedział że jest zagrożenie bombowe i że dziś raczej nie dostanę samochodu... może późnym wieczorem albo jutro :/ Za godzinę, dwie pojadę i spróbuję, może mnie puszczą ;) Tak czy inaczej zostałem zkazany na komunikację miejską...
Filmik i zdjęcia wrzucę później ;)

FILMik
Ostatnio zmieniony przez Dam-Kam Sob Lut 28, 2009 20:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Lut 28, 2009 19:01   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Sob Lut 28, 2009 20:10   

Trzymam kciuki :ok:
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Sob Lut 28, 2009 20:12   

wow :shock: powodzenia :)
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
b0b3k 




Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 210
Skąd: Sosnowiec



Wysłany: Sob Lut 28, 2009 20:16   

a to nie mozesz wystapic o odszkodowanei za "zatrzymanie" twojej wlasnosci ? czy jak to jest?
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Sob Lut 28, 2009 20:20   

A wracając do samego podejrzenia zamachu bombowego, było w telewizji?
 
 
 
Dam-Kam 




Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 1182
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Sob Lut 28, 2009 20:34   

a wiesz że nie wiem czy było w tv bo nie oglądam. Moja mała znalazła gdzies juz o tym w internecie. Podobno galerię kazimierz też ewakuowano bo dostali informację że w galerii jest bomba ale nie wiedzieli w której... :???:

w pierwszym poście dodałem link do krótkiego filmu ;)

[ Dodano: Sob Lut 28, 2009 20:34 ]
b0b3k, tylko powied gdzie mam się o takie coś zgłosić i idę nie patrzę :)

[ Dodano: Sob Lut 28, 2009 20:35 ]
aha, wybywam po samochód, mam nadzieję że wrócę R a nie autobusem/tramwajem :lol:
 
 
 
filo 




Dołączył: 23 Maj 2008
Posty: 942
Skąd: Zabierzów



Wysłany: Sob Lut 28, 2009 21:17   

Z filmiku widzę,że były chłopaki z mojej jednostki więc się jutro dowiem być może ciekawych szczegółów.

P.S. Ten pierwszy wóz w drugiej minucie filmiku (VOLVO) to "nasz" świeży nabytek a już sie zdążył dwa razy zepsuć...
A stary "techniczny" MAN mimo swojego wieku jeszcze nie zawiódł...
 
 
Dam-Kam 




Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 1182
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Sob Lut 28, 2009 22:26   

volvo - młode i niedoświadczone ;)

no ja mam roverka :) galeria godzinę temu była już otwarta choć butiki to prawie wszystkie zamknięte. Za parking 14zł musiałem zapłacić bo przecież nie ma zmiłuj, stałem na parkingu z przymusu ale co tam... ;)

filo dowiedz się co i jak i napisz, fajnie będzie wiedzieć :)
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Sob Lut 28, 2009 22:40   

pewnie musiałbyś udowodnić, że brak auta naraził Cie na straty .... a co do 14PLN to akurat tego bym nie odpuścił :roll: nie dość, że sałeś z przymusu, to jeszcze za to płacić :nonono: wycieczka do administracji galerii by była ..
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Sob Lut 28, 2009 22:46   

Ja też bym nie odpuścił, dla zasady, a co.
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Nie Mar 01, 2009 08:15   

No nie...za parking w czasie kiedy działa isę cała akcja nie mogą skasowac, to by było niezgodne z prawem. To jest wymuszenie podpadające nawet pod wyłudzenie, bo powiedzmy, ze ktoś genialny wpadnie na pomysł i co tydzien bedą ogłaszac alarmy w sobote...czyli dzień kiedy ruch jest na galerii konkretny i parking przypakowany.

Co do samego bulwersowania sie o to że nie mogłeś zabrac auta podczas akcji to juz sobie daruj bo to wg. mnie byłoby smieszne...jak się pali to tez biegniesz w ogień?
 
 
Dam-Kam 




Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 1182
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Nie Mar 01, 2009 09:17   

sam myślałem że tak nie zostawię, ale idąc na parking poziom wyżej był parkingowy, powiedziałem do kolegi że zaraz idę do niego się spytać co z parkingiem. Za nim doszedłem już go nie było !! Napewno specjalnie sie zwinął bo się patrzył a ja skinąłem na niego więc się domyślił. No to myślę trudno, wrzucam bilet do automatu a tam 14zł !! Daje anuluj - nic, daje żeby wydrukowało paragon po zapłacie (na dowód) - nic... Tak że zapłaciłem. Wyjeżdżając szedł ochroniarz, zajechałem mu drogę i pytam się co z opłatą a on że trzeba zapłacić. Potem ble ble ble (za co, na co, w w ogóle) i mówi żeby jutro przyjść do dyrekcji na skargę. Ale z czym pójdę ?? Na bilecie była godzina wjazdu (15min przed alarmem) ale żeby wyjechać bilet muszę oddać do bramki która mnie wypuszcza... Na słowo mi nie uwierzą, nie będę się wygłupiał w przeszukiwanie nagrań że tam byłem... mówi sie trudno, żyje się dalej :)

Thrillco, zacytuj mi fragment w którym się niby bulwersuję :?: :!:
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Nie Mar 01, 2009 14:20   

b0b3k napisał/a:
a to nie mozesz wystapic o odszkodowanei za "zatrzymanie" twojej wlasnosci ? czy jak to jest?
Dam-Kam napisał/a:
b0b3k, tylko powied gdzie mam się o takie coś zgłosić i idę nie patrzę
 
 
Dam-Kam 




Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 1182
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Nie Mar 01, 2009 15:09   

Thrillco napisał/a:
No nie...za parking w czasie kiedy działa isę cała akcja nie mogą skasowac, to by było niezgodne z prawem.


ps. czemu minki nie zacytowałeś ??

lepiej nie zaczynajmy wiesz, czytania między wierszami ;) skoro napisałem że nie będę nawet o parking się wygłupiał to myślisz że pójdę i będę chciał odszkodowanie za postój ?? za parking mógłbym bo raz że nie z mojej winy tyle stałem a dwa że musiałem jeszcze płacić za komunikację miejską ale daruje sobie te pare złociszy :) Nwet nie jestem zły za to wszytko, jedynie parkingowy mnie zdenerwował bo się zmył jak do niego szedłem :???:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów nowe stawki akcyzy od 2017 według "dobrej zmiany"
WitekWawa Offtopic 23 Pon Lut 27, 2017 11:14
bociannielot
Brak nowych postów Dyskusja o cenach paliwa - z "Chcę kupić Roverka"
thef Offtopic 29 Czw Cze 25, 2009 15:52
Viniu
Brak nowych postów Co mogą znaczyć słowa "może świadczyć tylko o tym"
Mayson Offtopic 8 Wto Paź 26, 2010 11:14
piter34
Brak nowych postów [Android] "Pusta karta"..ktos cos pomoze?
Wydryszek Offtopic 6 Wto Lis 26, 2013 18:40
Wydryszek
Brak nowych postów Dla tych co lubią muzykę "zagraną" samochodem :)
luki_pj Offtopic 7 Sro Gru 23, 2009 18:40
kubawasko



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink