Forum Klubu ROVERki.pl :: szukam kogos kto zna ta osobe "caczek"
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
szukam kogos kto zna ta osobe "caczek"
Autor Wiadomość
BoloSr
[Usunięty]






Wysłany: Pią Cze 26, 2009 09:33   szukam kogos kto zna ta osobe "caczek"

WItam i poszukuje kogos kto zna ta osobe http://forum.roverki.eu/p...rofile&u=13282.
Narazie nic nie bede mowil ale sprawa pilna jak ktos jest taki co ma znim kontak to prosze o kontak na priva lub na gg (jestem niewidoczny ale jestem prawie zawsze na gg od 7-15 ).
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Cze 26, 2009 09:33   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
NEOSSS 




Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 2216
Skąd: Dębe Wielkie/WaWa



Wysłany: Pią Cze 26, 2009 12:57   

BoloSr, gosc o nicku caczek to oszust z Ciechanowa... Wiem w ktorym domu mieszka i gdzie trzyma graty - gosc kolo 35, obstawil sie kolegami ktorzy jak sie pozniej okazalo oszukali sie co do swoich umiejetnosci ;-)

Konto na Allegro ktorego uzywa : http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=3517146

Mial do sprzedania czesci do Rover'a/Land Rovera i rozne glupoty m.in. cala 220 Coupe do kasacji, 420 D biala, wszystko Angliki... Gosc wystawial auta w calosci do sprzedania jak sie potem okazywalo auta byly kompletnie rozebrane...

Nie chce mi sie opisywac calej tej sprawy bo nie warto sie meczyc, w kazdym badz razie OSTRZEGAM!!!
 
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Pią Cze 26, 2009 13:38   

NEOSSS napisał/a:
gosc o nicku caczek to oszust z Ciechanowa...
Dodaj go na 'czarną listę" naszą.

Może jego ogłoszenia też wywalimy, jeżeli Twoja opinia się potwierdzi.

BTW, proszę o wpisy tutaj potwierdzeń (lub przeciwnie) dot. tego usera. Tylko proszę z uzasadnieniem, bo na tej podstawie ew. usunę ogłoszenia tego gościa.
 
 
BoloSr
[Usunięty]






Wysłany: Pią Cze 26, 2009 14:25   

Paul napisał/a:
NEOSSS napisał/a:
gosc o nicku caczek to oszust z Ciechanowa...
Dodaj go na 'czarną listę" naszą.

Może jego ogłoszenia też wywalimy, jeżeli Twoja opinia się potwierdzi.

BTW, proszę o wpisy tutaj potwierdzeń (lub przeciwnie) dot. tego usera. Tylko proszę z uzasadnieniem, bo na tej podstawie ew. usunę ogłoszenia tego gościa.


jak dla mnie to juz jest za późno jedyne co powiem ze tego ogloszenie nie powinno byc juz dawno :(
teraz nie wiem jak to rozwiazac ale chyba zajmie sie tym policja :cry:
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4530
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pią Cze 26, 2009 14:31   

BoloSr napisał/a:
jak dla mnie to juz jest za późno jedyne co powiem ze tego ogloszenie nie powinno byc juz dawno :(

Twój głos brzmi trochę jak pretensja, ale nie rozumiem do kogo.
Skąd obsługa forum miała wiedzieć, że coś jest nie tak, skoro nawet Ty nie napisałeś o co chodzi?
BoloSr napisał/a:
Narazie nic nie bede mowil ale sprawa pilna

Więc jakby sam dawałeś mu szansę na naciągnięcie kolejnych osób, zamiast od razu ostrzec innych, że masz wątpliwości.
BoloSr napisał/a:
teraz nie wiem jak to rozwiazac ale chyba zajmie sie tym policja :cry:

Napewno to najlepsza droga.
Myślę, że nie będzie to duży problem, skoro wiadomo gdzie facet mieszka, art. 286 KK jest jasny.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
BoloSr
[Usunięty]






Wysłany: Pią Cze 26, 2009 14:36   

widzisz z wypowiedzi Neosss mozna stwierdzic ze dawno wiadomo ze to oszust :(
a ja nie wiedzialem ze tak sie stanie i po tygodniu czekania na kase ma juz tego dosyc i dlatego napisalem tego posta skad moglem wiedziec ze tak bedzie ?? ?
skoro w druga stroine poszlo to bez problemu tylko ze nie bylo to takiej jakie mialo byc chodiz to o laptopy, myslalem ze sie z gosciem dobrze dogadalem a tu wychodiz ze lipa niezla :)
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4530
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pią Cze 26, 2009 14:40   

BoloSr napisał/a:
widzisz z wypowiedzi Neosss mozna stwierdzic ze dawno wiadomo ze to oszust :(

Minęły 2h, a nie do końca są dowody, że to ta sama osoba, dlatego Paul napisał to co napisał.
BoloSr napisał/a:
a ja nie wiedzialem ze tak sie stanie i po tygodniu czekania na kase ma juz tego dosyc i dlatego napisalem tego posta skad moglem wiedziec ze tak bedzie ?? ?

Jest "czarna lista", a do tego, zakładając ten temat mogłeś opisać sytuację - wtedy każdy czytający sam wyrobi sobie zdanie i nawet jeśli będzie się umawiał z gościem, to tylko na płatność przy odbiorze.
BoloSr napisał/a:
skoro w druga stroine poszlo to bez problemu tylko ze nie bylo to takiej jakie mialo byc chodiz to o laptopy, myslalem ze sie z gosciem dobrze dogadalem a tu wychodiz ze lipa niezla :)

Nie do końća rozumiem co chciałeś powiedzieć.
Jaśnie byłoby, gdybyś używał przecinków i kropek. :)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
NEOSSS 




Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 2216
Skąd: Dębe Wielkie/WaWa



Wysłany: Pią Cze 26, 2009 22:14   

Aukcja z przedmiotem uzytkownika caczek > http://www.allegro.pl/ite..._w_calosci.html numer z ktorego do mnie oddzwaniano to 788 545 222...

Co do pomocy w namiarach gostka chetnie pomoge...

Przetlumaczono mu zakaz korzystania z naszego forum, jak widac skutkuje...

Mysle ze pomoglem...
Ostatnio zmieniony przez wild_weasel Pon Cze 29, 2009 00:47, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Sob Cze 27, 2009 00:32   

Nie żebym się czepiał ale za ujawnianie danych osobowych też jest paragraf...
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
filo 




Dołączył: 23 Maj 2008
Posty: 942
Skąd: Zabierzów



Wysłany: Sob Cze 27, 2009 06:29   

Pływak napisał/a:
Nie żebym się czepiał ale za ujawnianie danych osobowych też jest paragraf...


A jak ktoś podaje namiary na mechanika to też jest?

Jak sie znajdzie jakiś życzliwy to narobi smrodu a myślę,że NEOSSS, podał dane w dobrej wierze (co by się ktoś nie naciął)...
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Sob Cze 27, 2009 09:53   

filo napisał/a:
A jak ktoś podaje namiary na mechanika to też jest?

Jeśli mechanik sobie tego nie życzy to źle ale skoro prowadzi działalność to chyba zależy mu na reklamie...

Cytat:
Jak sie znajdzie jakiś życzliwy to narobi smrodu a myślę,że NEOSSS, podał dane w dobrej wierze (co by się ktoś nie naciął)...

Nie neguje, że NEOSSS zrobił to w dobrej wierze ale umieszczanie takich danych jak imię, nazwisko, adres, numer telefonu z dopiskiem oszust nie jest przemyślane. Czy ta osoba została skazana prawomocnym wyrokiem? Jeśli nie to równie dobrze może zgłosić doniesienie o ujawnianiu danych osobowych i o pomówieniu... Oczywiście są to skrajne przypadki ale trzeba sobie zdawać sprawę, ze można trafić na osobę skłonną takie doniesienie złożyć i później będziemy się miesiącami tłumaczyć w sądzie...
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Sob Cze 27, 2009 12:51   

filo napisał/a:
A jak ktoś podaje namiary na mechanika to też jest?

Jeżeli mechanik prowadzi działalność gospodarczą, to nie.
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
NEOSSS 




Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 2216
Skąd: Dębe Wielkie/WaWa



Wysłany: Pon Cze 29, 2009 00:49   

Temat danych osobowych zakonczony...
 
 
 
caczek 



Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 21
Skąd: warszawa



Wysłany: Wto Lip 14, 2009 21:36   

CO TY CHRZANISZ NEOSSS =)))

PRZEDEWSZYSTKIM TO NIE MOJE KONTO ALLEGRO I NIE MIALEM TAKICH SAMOCHODOW NA SPRZEDANIE, NIE MAM 35 LAT, MAM SPORO MNIEJ .... POZA TYM NIGDY DO CIEBIE NIE DZWONILEM W ZADNEJ SPRAWIE PANIE NEOSSS

jedyny samochod jaki mialem na czesci w ostatnim czasie to rover 200 coupe ale wersja europejska (kupilem calego bo potrzebowalem kilku czesci do swojego roverka, wystawilem kilka ogloszen o sprzedazy pozostalych czesci na forum ale prawie nic sie nie sprzedalo)

KOLEGE BOLOSR BARDZO PRZEPRASZAM, PIENIADZE ZOSTALY JUZ ODESLANE ( MIALEM DOSC POWAZNY PROBLEM) WYPADALO NAPISAC ALE TYLE RAZY PRZEKLADALEM ZE JUZ NIE WIEDZIALEM JAK .. JESZCZE RAZ SRY


I WOGOLE TAK TO NIE JESTEM Z CIECHANOWA ... MAM TAM BRATA, NA KTOREGO ADRES ZOSTAL WYSLANY KOMPUTER, BRATA NIC NIE LACZY Z MARKA ROVER ... UZYTKOWNICY ALLEGRO O NICKACH " SaGaNeX " ; " GHOST110 " EW INNI WYMIENIENI PRZEZ ZYCZLIWEGO I BEZMYSLNIE PODAJACEGO PRYWATNE DANE NEOSSA NIE SA NAM ZNANI

Tomaszi: Usunąłem wyraz ogólnie uznany za obraźliwy, który personalnie był kierowany do NEOSSS Przy okazji kolega caczek otrzymuje za to warna.
Ostatnio zmieniony przez Tomaszi Wto Lip 14, 2009 22:40, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Zukowaty 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2438
Skąd: Uć-Poznań



Wysłany: Wto Lip 14, 2009 21:55   

ładnie...ładnie :roll:
_________________
Koła wystarczą 4...cylindrów musi być 5
 
 
 
Mix 




Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 1110
Skąd: Warszawa



Wysłany: Wto Lip 14, 2009 21:57   

Poszło info na SB, ale widzę, że nikt nie czyta :/
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Wto Lip 14, 2009 22:10   

Caczek, rozumiem wzburzenie, ale waż słowa. Tego rodzaju epitety są NIEDOPUSZCZALNE !! Jak chcesz, to napisz PW, ale na Forum trzymajmy fason :|
Ostatnio zmieniony przez Paul Wto Lip 14, 2009 22:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
BoloSr
[Usunięty]






Wysłany: Wto Lip 14, 2009 22:11   

caczek napisał/a:
KOLEGE BOLOSR BARDZO PRZEPRASZAM, PIENIADZE ZOSTALY JUZ ODESLANE ( MIALEM DOSC POWAZNY PROBLEM) WYPADALO NAPISAC ALE TYLE RAZY PRZEKLADALEM ZE JUZ NIE WIEDZIALEM JAK .. JESZCZE RAZ SRY


no to jak piszesz ze poszla i jutro dojdzie to masz umnie plusa bo ja jestem z natury spokojny i zrownowazony ale do czasu :rotfl:

Tomaszi: wyszczególniłem co ważne dla BoloSr
Ostatnio zmieniony przez Tomaszi Wto Lip 14, 2009 22:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Sro Lip 15, 2009 01:02   

laboga co sie dzieje.... :roll:
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
NEOSSS 




Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 2216
Skąd: Dębe Wielkie/WaWa



Wysłany: Sro Lip 15, 2009 01:41   

caczek, skoro chrzanie to czemu tyle faktow sie zgadza z Twoimi ogloszeniami na forum, na Allegro, miejsce zamieszkania, dane itd...

Miales Rover 200l a zapomniales o najwazniejszym ze masz jeszcze pieknego bialego Rover 400 bez lampy i silnika(lezy u sasiada) ktorym to chwaliles sie na forum i ktorego to widac na aukcji w linku ktory podalem...
Na aukcji uzytkownika GHOST110(niby nie znana osoba uzytkownikowi caczek) widoczny bialy Rover 400 bez lampy i silnika, tez z Ciechanowa, ludzie normalnie przypadek... Zgodnosc numerow telefonicznych z ktorymi mialem do czynienia tez przypadek...

Idiotow tu nie znajdziesz, przykro mi...

BoloSr, napisz tu na form jak wyjasni sie sprawa, gosc narobil w portki i kase miejmy nadzieje Ci zwroci...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Szukam "Snap feat Einstein - Power"
KRYS Offtopic 8 Wto Sty 13, 2009 13:29
KRYS
Brak nowych postów nowe stawki akcyzy od 2017 według "dobrej zmiany"
WitekWawa Offtopic 23 Pon Lut 27, 2017 11:14
bociannielot
Brak nowych postów Dyskusja o cenach paliwa - z "Chcę kupić Roverka"
thef Offtopic 29 Czw Cze 25, 2009 15:52
Viniu
Brak nowych postów Co mogą znaczyć słowa "może świadczyć tylko o tym"
Mayson Offtopic 8 Wto Paź 26, 2010 11:14
piter34
Brak nowych postów recenzja filmu "THE WALL" PINK FLOYD, help!
Markzo Offtopic 15 Nie Lis 23, 2008 19:07
desperado67



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink