Forum Klubu ROVERki.pl :: Chciałbym się pochwalić!
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Chciałbym się pochwalić!
Autor Wiadomość
Wojtek88 




Dołączył: 22 Cze 2004
Posty: 451
Skąd: Warszawa

Rover 400

  Wysłany: Sro Sie 19, 2009 23:16   Chciałbym się pochwalić!

Otóż zdałem egzamin na prawo jazdy kat. B za pierwszym podejściem. Dziś o godz.
20:40 na ul. Powstańców Śląskich odbył się tenże egzamin. Nerwy były, ale udało się..
Co do samego egzaminu - nie popełniłem żadnego błędu, egzaminator był miły, stan pojazdu mogę ocenić na bdb, nie na ocenę celującą, ponieważ skrzynia biegów bardzo wyła oraz dwójka ciężko wchodziła. Miałem stosunkowo łatwą 'trasę', ale szczęście podobno sprzyja lepszym :P . Teraz tylko muszę rozejrzeć się za odpowiednim samochodem dla siebie, oraz pilnować stanu konta punktów karnych :)

Pozdrawiam :D
_________________
Roverlution
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Sie 19, 2009 23:16   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
benola 



Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 84
Skąd: Kraków-Krynica



Wysłany: Czw Sie 20, 2009 00:49   

Gratuluję!
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Czw Sie 20, 2009 00:52   

Wojtek88 napisał/a:
pilnować stanu konta punktów karnych :)

lepiej jezdzic tak, zeby nie bylo czego pilnowac :P ;)

gratulacje! :)
 
 
 
pajda 




Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 312
Skąd: Jarocin



Wysłany: Czw Sie 20, 2009 00:56   

gratuluje ! :cool:
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Sie 20, 2009 09:17   

Gratulacje Wojtku!!! wspaniałe uczucie prawda? :mrgreen: pamiętam, że się doczekać nie mogłem kiedy kwity odbiore, a potem odrazu za kółko Tomcata! :twisted: no to teraz rozumiem, że polujesz na 220T i meldujesz się na Zlocie? ;> szerokośći, gumowych drzew i jak najwięcej rozumu/rozwagi :)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Czw Sie 20, 2009 09:28   

Gratulacje :!: :)
 
 
 
jaro12 




Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 348
Skąd: Jarosław/Bachórz

Rover 200

Wysłany: Czw Sie 20, 2009 10:07   

:brawo: Ja zdałem dwa razy za pierwszym razem w "zamazanym" Przemyślu. Jak sie trzeźwo myśli to jest oki
_________________
Jeśli w czymkolwiek pomogłem to wystarczy kliknąć "Pomógł" Wdzięczność gwarantowana
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Czw Sie 20, 2009 10:13   

Gratulacje :)

ja zdałam za 5 razem :/
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Sie 20, 2009 10:17   

Gratuluje... W Warszawie teraz podobno latwiej sie juz zdaje, ale jeszcze rok temu to byla jakas masakra. Wszyscy wybierali "Odelwnicza", bo w/g opinii egzaminowanych bylo tam najlatwiej ;)

Ja sam zdawalem X lat temu na Odlewniczej wlasnie, ale to tylko dlatego, ze wszystkie inne nie chcialy mnie tak szybko przyjac i udalo mi sie rowniez za pierwszym razem ;)
Mialem b. powazne obiekcje co do zdania, poniewaz 2 razy klocilem sie z egzaminatorem,
a potem na lewoskrecie kiedy szykowalem sie do zjazdu ze skrzyzowania i nadjezdzal z naprzeciwka samochod, egzaminator instynktownie podniosl noge zeby zaraz nacisnac hamulec. Wtedy ja patrzac na niego mowie opanowany "Spokojnie nie chce Pana zabic" :D

Po powrocie z "miasta" orzekl do mnie:

- zbyt szybko Pan sie po placu porusza
- za duzo Pan dysktuje na temat swoich manewrow, zwlaszcza ze mna !
- polozyl Pan kurtke na tylnym siedzeniu...

i to ostatnie mnie zamurowalo... ale zanim zdazylem cos powiedziec,
to orzekl mi z usmieszkiem lekkim, ze gratuluje mi i wita wsrod kierowcow.
Powiedzialem ladnie dziekuje i do widzenia, a on przytaknal i powiedzial "oby nie tu" ;)

Takze teorie za pierwszym bez bledu, plac manewrowy bez bledu, miasto z bledem, ale
klocilem sie do samego osrodka ;)

Chodzilo o to, ze na drodze dwukierunkowej po jednym pasie ruchu, na kraweznikach staly zaparkowane samochody. Staly na tyle daleko, ze praktycznie nie musialem ich omijac bo bym sie zmiescil. Jednak zachowalem jakis tam odstep i Pan stwierdzil, ze przy omijaniu tego typu przeszkod powininem wlaczyc kierunek. Wiec ja mu na to, ze nie przecialem pasa ruchu i kierunek byl zbedny. Na to on, ze wlasnie przecialem. I tak sie przekomarzalismy.

Ps.
Jakby ktos chcial, to mam filmy, bo koledzy mnie krecili za mna jezdzac ;P
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Czw Sie 20, 2009 10:35   

MaReK napisał/a:
Jakby ktos chcial, to mam filmy, bo koledzy mnie krecili za mna jezdzac ;P


Jestem zainteresowany :lol: Podasz linka, czy jak to inaczej można zobaczyć?
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Czw Sie 20, 2009 10:50   

Cytat:
Jakby ktos chcial, to mam filmy, bo koledzy mnie krecili za mna jezdzac

no jakby inaczej :lol: ;)

a mi niedługo stuknie 15 lat za kółkiem :roll: zdawałem na maluszku ... to były czasy :obłoki: :mrg:
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
Wojtek88 




Dołączył: 22 Cze 2004
Posty: 451
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Czw Sie 20, 2009 11:08   

Dziękuję Wam wszystkim, najgorsza była cisza podczas całego egzaminu, ale udało się :D


Markzo napisał/a:
Gratulacje Wojtku!!! wspaniałe uczucie prawda? :mrgreen: pamiętam, że się doczekać nie mogłem kiedy kwity odbiore, a potem odrazu za kółko Tomcata! :twisted: no to teraz rozumiem, że polujesz na 220T i meldujesz się na Zlocie? ;> szerokośći, gumowych drzew i jak najwięcej rozumu/rozwagi :)


Na razie Fiestą pojeżdżę.. Myślę, że Tomcat z 2 litrowym silnikiem i w dodatku z turbo ni był by za dobrym autem na "pierwszy raz", ale wiesz, że chciałbym go mieć, druga kwestia to pieniądze - 15 tys. za dobry model, przynajmniej 15.

Jeszcze raz dziękuję :)

PS
Niedługo zjawię się na spocie na bemowie ;) (już legalnie :P )
_________________
Roverlution
 
 
 
Zukowaty 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2438
Skąd: Uć-Poznań



Wysłany: Czw Sie 20, 2009 11:21   

Wojtek88 napisał/a:
Myślę, że Tomcat z 2 litrowym silnikiem i w dodatku z turbo ni był by za dobrym autem na "pierwszy raz"

Podoba mi się takie podejście,bardzo podoba. Szczególnie jeśli mowa o młodym człowieku :) :ok:
Gratuluję i szerokości!
_________________
Koła wystarczą 4...cylindrów musi być 5
 
 
 
grembi 




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 161
Skąd: Jelenia Góra

Rover 200

Wysłany: Czw Sie 20, 2009 11:32   

No to gratuluję ;]

Ja zdałem za 2gim razem. Popełniłem pare błędów ( głównie przekroczenie prędkości ) ale egzaminator stwierdził, że lepiej wydać 100 za kolejny egzamin na bajure i mnie puścił ;]


Pozdro
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Sie 20, 2009 11:41   

Wojtek88 napisał/a:
Niedługo zjawię się na spocie na bemowie ;) (już legalnie :P )

A to bywales "nielegalnie"? W sensie bez prawa do jazdy jezdziles po drogach publicznych?
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
sarkunx 




Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 29
Skąd: Warszawa

Rover 600

Wysłany: Czw Sie 20, 2009 11:41   

ja zdałem za 3cim razem... pan egzaminator rzekł do mnie... "ehhhh... no ale zagrożenia pan nie sprawia..." i zdałem :)

Wojtek88, gratulacje.
 
 
Zukowaty 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2438
Skąd: Uć-Poznań



Wysłany: Czw Sie 20, 2009 11:44   

MaReK, ;> Nie moralizuj :wink: Dzisiaj chłopak się cieszy.
_________________
Koła wystarczą 4...cylindrów musi być 5
 
 
 
Patryq
[Usunięty]






Wysłany: Czw Sie 20, 2009 11:49   

Gratulacje!
Ja zdałem prawko 6 sierpnia w WORD Siedlce, a dzisiaj je odebrałem i spod urzędu pojechałem już jako kierwca Roverka :mrgreen:
Teraz życzę Ci dużo cierpliwości w wyczekiwaniu na odbiór prawka :razz: oraz szerokości :grin:
 
 
PTE 




Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 1429
Skąd: Gdańsk

Rover 25

Wysłany: Pią Sie 21, 2009 10:41   

Gratuluję. Ja też zdałem za pierwszym razem, 15 lat temu, na polonezie. Panowało wtedy takie przekonanie, że polonezem lub dużym fiatem łatwiej jest zaliczyć plac niż maluchem lub cinquecento :wink:

Co prawda egzaminator stwierdził, że obydwa manewry zawracania były do bani (ujął to w bardziej dosadny sposób), ale mimo to mnie puścił.
_________________
Rover 25 1.4 1999/2001r. midnight blue 1.06.2006 - 7.05.2012
 
 
wiciu2xlc 




Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 73
Skąd: Kędzierzyn - Koźle

MG ZR

Wysłany: Pią Sie 21, 2009 12:07   

Gratki dla kolegi, to były czasy zdawania prawka, w grudniu pęknie mi 11 lat jak odebrałem papiery. Tysiące kilometrów już za mną, od malucha poczynając do VW Craftera (największego z możliwych ) włącznie :)

Skoro MaReK rozpoczął gawędę to też Wam przedstawię moją historyjkę:

Na egzamin teoretyczny się spóźniłem hihi. Poszedł bezbłędnie. Na placu na szczęście jeździłem jak padał śnieg, więc egzaminator siedział w budzie i mnie gdzieś i dzięki temu nie widział ,że wyjazd z łuku tyłem robiłem w tempie 0,09 km/h i tak wykręcałem żeby nie widział że jadę już po linii :)

W miasto wystartowałem ostatni.... Wsiadłem , poprawiłem co było do poprawienia, odpaliłem, jedynka...... i zgasł :P Drugie podejście już lepsze, dojeżdżam do skrzyżowania, ja na sprzęgło a on znowu zgasł. Sprzęgło łapało na samym dole.
A po wyjeździe ze skrzyżowania powinienem już dalej nie jechać , bo pojechałem tylnym kołem po krawężniku. Dalej było spoko, krótka trasa, jedno zawracanie, ale zmiana pasa z lewego na prawy nie była na pewno książkowa ;] bo zamiast w lusterka to się odwracałem i dwa razy auto mi na krawężnik uciekło..... dojechałem do celu, załamka że w plecy, a tu mi gość mówi : "mam nadzieję, że będzie pan lepszym kierowcą w przyszłości...." ZONK!! Tyle błędów a tu zdane hehe.

Mam nadzieję, że po tej historyjce nie będziecie się bali ze mną jeździć, ale mogę powiedzieć, że mam już spore doświadczenie różnymi cudakami, więc zapraszam na przejażdżki hihihihihi .

A dla kolegi jeszcze raz gratulacje i szerokości/przyczepności. Pozdro
_________________
Nigdy nie jest tak źle, aby nie mogło być gorzej....
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Musze się pochwalić...
lelek11 Offtopic 18 Wto Lut 16, 2010 18:43
lelek11
Brak nowych postów Chciałem się pochwalić...
wiciu2xlc Offtopic 20 Wto Sty 05, 2010 23:10
Adrian355
Brak nowych postów Chciałbym przynależec do waszego klubu
kdamian1996 Offtopic 5 Pią Maj 01, 2015 22:10
Pawkaz
Brak nowych postów Czy są tu na forum górnicy ? :) Pochwalić się proszę ;)
gipsy2 Offtopic 20 Sob Mar 29, 2008 15:45
eszet
Brak nowych postów [1/4 mili] .. musze sie pochwalic kumplem
xavier Offtopic 1 Sro Lip 04, 2007 12:54
Tymek



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink