Forum Klubu ROVERki.pl :: [MGF] Nie moge zapalic po naladowaniu akumulatora.
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kasjopea
Pią Lis 19, 2010 18:48
[MGF] Nie moge zapalic po naladowaniu akumulatora.
Autor Wiadomość
Mrush 




Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 6
Skąd: stad



  Wysłany: Nie Lis 22, 2009 12:15   [MGF] Nie moge zapalic po naladowaniu akumulatora.
Rodzaj silnika: benzyna Pojemnosc silnika: wszystkie Rok produkcji: wszystkie

Na wtepie wotam serdecznie wszystkich forumowiczow.

Jest to tutaj moj debiut. Niedawno zakupilem MG F'a - ot taka zachcianka, posiadania takiej "zabawki". Wszystko bylo OK do ... wlasnie
Pewnego wieczoru zawyl sobie alarm. Poszedlem zobaczyc, wszystko OK, chcialem odpalic a tu juz nie OK, gdyz akumulator wysiadl - dlatego moze i zawylo bo wystapil spadek zasilania ...
Nastepnego dnia wyciagnalem akumulator, naladowalem i tak zacza sie moj problem :(
Po zalozeniu naladowanego akumulatora nic, wszystko sie zachowuje normalnie, no niby, dioda od alarmu OK, klikanie z pilota OK ale autko nie moze odpalic, kreci kreci i nic.
Doszedlem juz do tego ze pompa paliwa nie jest zasilana czyli moj maly rozumek podpowiada mi ze to imobil odlaczyl jej zasilanie, ale jak to teraz "odkrecic". Zaznaczam ze pilot dziala, dezaktywuje alarm, a i mam tez KOD.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez emes Wto Lis 23, 2010 21:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Lis 22, 2009 12:15   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Pomogła: 196 razy
Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Nie Lis 22, 2009 13:02   

Tutaj masz opisane jak wprowadzić kod immo http://www.roverki.pl/article.php?sid=423
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Jugol 



Pomógł: 116 razy
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Nie Lis 22, 2009 14:00   

Piszesz też, że akumulator wysiadł, to może zacząć od szukania złodzieja prądu, jakiegoś zwarcia w instalacji, sprawdzenie masy i bezpieczników- następnie wziąść się za walkę z immo :ok:
 
 
Mrush 




Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 6
Skąd: stad



Wysłany: Nie Lis 22, 2009 16:37   

Witam ponownie.

Dziekuje za sugestie.
No to wygralem z MG :razz:

Najpierw odpowiem:

Kasjopea - dziekuje, opis juz widzialem wczesniej, okazalo sie ze to nie imobil byl winny. Tak jak pisalem alarm dzialal poprawieni i imobil tez, jednak dziekuje za zainteresowanie i chec pomocy :wink:

Jugol - przebywam w UK, autko kupilem 2-3 tygodnie temu, wiec nim nie chcialem jezdzic do momentu otrzymania wszystkich dokumentow, wiec wychodzi ze tym pradowym zlodziejem bylem ja sam, wiesz jak to jest jak sie ma nowe autko, zawsze znajdzie sie jakis powod zeby cos w nim zobaczyc, przetestowac. Skoro autko bylo niejezdzone, a sprawdzalo sie dzialanie elektrycznych szyb, radia, do tego dochodzi oswietlenie wewnwtrzne, alarma + immobiliser to ten prad ucieka :grin:

Jak ? Juz streszczam :D

Jak go kupilem to nie bylo wiele paliwa, dojechalem bez problemu, ale jednoczesnie musial zaciagnac jakiegos "syfu" i unieruchomilo mi pompe paliwa, a poniewaz wszystkim steruje kompurter to prawdopodobnie po wykrycie wiekszego poboru pradu przez pompe poprostu nie podawala na nia napiecia.
Wystarczylo wyciagnac pompe, wyczyscic, podlaczylem potem "na sucho" zaczela pracowac. Nastepnie wszystko poskladalem i ... sie kreci :>
Potwor ozyl :)

Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam.

P.S. Taka "glupota" a tyle krwi zepsula :wink:
 
 
 
Jugol 



Pomógł: 116 razy
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Nie Lis 22, 2009 16:40   

Cieszę się, że tak szybko się z tym uporałeś- złodzieju :mrgreen:
I dobra rada na przyszłość- nie jeździj do suchego baku- to nigdy nie prowadzi do niczego dobrego :niee: Pozdrawiam z Gło. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [MG F] Czy mogę wyciągnąć Akumulator ??
cortez MGF i MG TF 3 Czw Sty 30, 2014 23:38
sTERYD
Brak nowych postów [ MG F ] gdzie mogę dopompować zawieszenie
kiazio MGF i MG TF 12 Wto Sie 09, 2011 20:02
Czapa



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink