Forum Klubu ROVERki.pl :: [Forum] Propozycja...
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ley
Sro Lut 17, 2010 17:48
[Forum] Propozycja...

Ankieta
Tak
65%
 65%  [ 17 ]
Nie
34%
 34%  [ 9 ]
Głosowań: 26
Wszystkich Głosów: 26

Autor Wiadomość
michone 



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 2045
Skąd: Legnica



Wysłany: Czw Gru 31, 2009 18:11   [Forum] Propozycja...

Jak juz greg-si zauważył w dziale CA robi sie maly bajzel... Moja propozycja to zrobienie 3-4 tematow :
1. Zabudowy Rover 200/25/ MG ZR
2. Zabudowy Rover 400/45/ MG ZS
3. Zabudowy Rover 800 / MG ZT

Kreślić jakieś reguły zamieszczania postów ( bez zbednego spamu ) i tematy przykleić.
Ostatnio zmieniony przez Ley Sro Lut 17, 2010 17:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Gru 31, 2009 18:11   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
greg-si 
Klubowicz





Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 3530
Skąd: ze wschodu

Rover 400

Wysłany: Czw Gru 31, 2009 18:43   

michone, ale właśnie jak tam nie będzie można przyspamować troszkę to będzie lipa
w dodatku ktoś umieści jakieś zdjęcia opis a później inna osoba kolejna i np. wejdzie inna zobaczy że ten system z pierwszego postu go interesuje ma pytanie i klapa bo nie wiadomo do którego się odnosi.

Takie tematy miałyby rację bytu gdyby np. był dział 'nasze auta' i tam ktoś by wrzucił co modził w swoim samochodzie (nie tylko audio) i umieścił w Twoich propozycjach tematów dwa trzy kilka zdjęcia efektu wizualnego (bagażnik, drzwi, słupki) oraz opis sprzętu z odnośnikiem do swojego tematu z działu 'nasze auta' tak aby ktoś miał lepszy podgląd jak coś zrobić. Nie ma co też gadać sporo osób pytałoby się jak daną rzecz zrobić.
Niestety władzom taki dział się nie podoba co rozumiem. Garaż niestety nie ma takich możliwości.

michone, Twoja formuła nie jest zła. Ja bym bardzo chętnie widział w działach (nie tylko audio ale również technicznym) tematy szybkie pytanie szybka odpowiedź gdzie można by było zapytać o jakąś błahostkę np. którędy puścić kabel zasilający, jaki olej, jaka żarówka itp historie. Wtedy nawet osoba która dłużej siedzi na forum może podlinkować pytającej bądź nowej temat z rozwiązaniem jego problemu albo jeśli wiem że był gdzieś post o danym temacie który mnie interesował ale nie mogę go znaleźć to umieszczam w tym temacie prośbę o podlinkowanie go pomoc w odszukaniu.
Tak jest na forum Civic`a i wydaje mi się to fajna opcja. Na swoim forum też takie coś chcę wprowadzić.

I taka propozycja by przenieść to do spraw klubowych żeby szersze grono szczególnie z zarządzających forum mogło się ustosunkować.
_________________
R400 1.4, R620Ti, R420Si, R400 2.0 Turbo, R200 Coupe, R800 Coupe Turbo ->
R200 Coupe Turbo & V8
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Pią Sty 01, 2010 18:24   

ale zrobcie tez dzial na problemy:-) nie tylko na zabudowe i co i jakie i za ile:-) ludzie czasem nie chca zmieniac a naprawic:-D
 
 
Tomasz620 




Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 163
Skąd: Z KOBRY



Wysłany: Pią Sty 01, 2010 18:54   

hvil napisał/a:
ludzie czasem nie chca zmieniac a naprawic:-D


dokładnie jestem tego samego zdania.. :) no i temat z ew. problemami byłby super.. ktoś zapyta co i jak zrobic to wtedy odpisac i nierobic OT na innych tematach związanych z CA :razz:

greg-si napisał/a:
I taka propozycja by przenieść to do spraw klubowych żeby szersze grono szczególnie z zarządzających forum mogło się ustosunkować.


dobrze przemyślany temat Greg ! :)

czekam na dalszy ciąg.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pozdrówki ;)
 
 
Lisus 




Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 233
Skąd: Poznań!

Rover 200

Wysłany: Pią Sty 01, 2010 19:35   

Ja bym był za tym by stworzyć tak, jak pisał greg temat Nasze Auta czy jakos tak i tam kazdy zaklada swoj temat, opisuje samochód itp, a pozniej zamieszcza ewentualne modyfikacje razem ze zdjęciami, tak jest na forum hondy preludy i bardzo mi sie to podobało, tylko czemu admini tego nie chcą?
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Pią Sty 01, 2010 19:37   

no tak jest i w mazdaspeed:-)
 
 
Shrekinho90 




Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 102
Skąd: Poznań



Wysłany: Pią Sty 01, 2010 20:02   

Lisus Popieram, Fajnie by było gdyby był dział, gdzie każdy może założyć temat o swoim sprzęcie.
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Pią Sty 01, 2010 20:18   

o calym wozie:-) nie o swoim sprzecie audio a w srodku mozna wypisywac co sie chce:-) pelna mentalna samomasturbacja na temat swojego wozka;-)
 
 
michone 



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 2045
Skąd: Legnica



Wysłany: Nie Sty 03, 2010 23:19   

niech sie wypowiedzą osoby które są na nie :) czy zrobimy temat/czy dzial to mi obojetne aby zrobic cos w kierunku aby nie bylo bajzlu...
_________________
Sentyment do r200 silverstone pozostanie na zawsze...
 
 
faecd 




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 2125
Skąd: Police k.Szczecin

Rover 400

Wysłany: Nie Sty 03, 2010 23:22   

w takim razie ja jestem na nie, bo te dzialy pomijaja Rovery 75 :D hehe
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Nie Sty 03, 2010 23:27   

dzial nasze roverki i kazdy swoj temat ma i tylko w nim chwali sie i opisuje przerobki
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Nie Sty 03, 2010 23:41   

hvil napisał/a:
dzial nasze roverki i kazdy swoj temat ma i tylko w nim chwali sie i opisuje przerobki


http://forum.roverki.eu/v...14631&start=200

Było nie przeszło :/
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Pon Sty 04, 2010 01:02   

nie przeszlo a jakos nadal tu burdela robia samomasturbacją wlasnego ego:-D ja wiem ze roverek to duma kazdego z nas i nasze audio w nim i kazdy potrzebuje takiej mentalnej onanizacji ale bez przeady nie w co drugim temaci car audio:-D
 
 
pajda 




Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 312
Skąd: Jarocin



Wysłany: Pon Sty 04, 2010 22:53   

moze ktos zna ta strone ?

http://rover.auto.com.pl/forum/

mozna by forum zrobic na wzor tego z linku. Duzo kategorii, ale wybierzemy najlepsze (czyt. najczesciej uzywane) i nie bedzie bajzlu na forum
 
 
 
Perez 




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 1787
Skąd: Warszawa - Centrum

Rover 600

Wysłany: Wto Sty 05, 2010 02:03   

Proponuje jeszcze podzielic forum na wersje wyposazenia, kolory, rodzaje skrzyn biegow i oznaczen silnika, krajow produkcji i napewno na plec, a wogule jeszcze na rodzaj muzyki jakiej sluchaja posiadacze i numer buta. No wezcie sie zastanowcie, bo bajzel sie zrobi.
_________________
Miałem już około 25 samochodów różnych marek i narodowości. Z Roverków to: 620i LP
G, 623Si Lux LPG, 820Ti coupe, 620Ti, teraz czas na roverkowego diesla, czyli 45 IDT...
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Wto Sty 05, 2010 15:41   

Pewnie się narażę tym co napisze ale ja bym proponował zacząć od porządków. Codziennie patrze na powtarzające się tematy i zastanawiam się dlaczego taki temat nie jest od razu przez administracje lub moderacje zamykany ew łączony z istniejący. Na innych forach na jakich się udzielam zdublowany temat od razu jest zamykani z informacją o powodach zamknięcia i po jakimś czasie automatycznie ląduje w koszu. Na tym forum osobiście widziałem tylko interwencje Brt który zamykał takie tematy. . Burdel w tematach jest nie tylko w dziale audio jeszcze większy jest w tuningu wizualnym (o poradach technicznych nie wspominam bo tam naprawdę już po za krytyką) co drugi temat w stylu "czy te felgi będą pasować" itp i jak ktoś kto pierwszy raz w życiu używa wyszukiwarki forum ma coś znaleźć jak ja nieraz ma problemy aby coś wyszukać. Trzeba się przebijać przez dziesiątki tematów zawierających po kilka postów aby trafić na sensowne rozwiązanie problemu. Jeśli nie było by tyle takich samych tematów w każdym dziale można by stworzyć przyklejony wątek z indexem tematów, w którym były by linki do najobszerniejszych dyskusji na dany temat ale żeby ten pomysł mógł funkcjonować najpierw trzeba by było uporządkować już istniejące tematy co jest mało realne...


P.S Dlaczego ten temat nie jest przeniesiony do odpowiedniego działu? Wiem, ze dotyczy bezpośrednio tego ale merytorycznie nie jest z nim powiązany i tak się właśnie robi bałagan...
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
greg-si 
Klubowicz





Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 3530
Skąd: ze wschodu

Rover 400

Wysłany: Wto Sty 05, 2010 16:56   

Pływak, zgadzam się z Tobą
kilka razy szukałem info i znalazłem ale zajmowało mi to sporo czasu z takiej przyczyny o jakiej wspomniałeś. Tylko nadzwyczaj duża cierpliwość którą mam pozwoliła mi na odnalezienie tego co chciałem.
Co do doklejania do istniejących tematów. Z doświadczenia wiem że dostać informację w takim temacie jest ciężko gdyż większość od razu zaczyna czytać cały temat co bywa czasochłonne i odpuszcza.
Kompendium wiedzy na pewno by się przydało. To co jest na stronie pomaga ale na pewno znalazłoby się więcej różnych tematów które można by było tam dodać.

A co do tematów z naszymi autkami. Jak ktoś bardzo chce to chyba może utworzyć sobie taki temat. Obecny tutaj Pływak jest przykładem czy też Camaro.
I chyba tutaj jest wyjście ;) Jakby....
Nie będę kończył bo mogę zostać posądzony osądzony i skazany do namawiania do złego :)
_________________
R400 1.4, R620Ti, R420Si, R400 2.0 Turbo, R200 Coupe, R800 Coupe Turbo ->
R200 Coupe Turbo & V8
 
 
kaaaziuu 



Dołączył: 10 Wrz 2008
Posty: 178
Skąd: Fermoy/Irlandia



Wysłany: Wto Sty 05, 2010 18:45   

Pływak, popieram w 100%. Pozatym czesto jest tak ze zamiescisz swoj post z problem (po sprawdzeniu czy nie dublujesz juz jakiegos posta) to po polowie dnia Twoj post jest juz na 2 lub 3 stronie. Jesli uda sie to wszystko administratorom i moderatorom poukladac w jakas sensowna calosc to bede pelen podziwu i uznania :)

[ Dodano: Wto Sty 05, 2010 18:45 ]
Minute temu spojzalem na strone z poradami i usterkami technicznymi...o zgrozo od godz 13 do teraz tj. 18 sa 4 teamty z R25/R200 i problemem przy odpalaniu, nie zagladam na dalsze strony...
_________________
Mały ale wariat :P
 
 
darek_wp 




Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 1651
Skąd: Maciejowa, Nowy Sącz



Wysłany: Wto Sty 05, 2010 21:02   

kaaaziuu napisał/a:
Minute temu spojzalem na strone z poradami i usterkami technicznymi...o zgrozo od godz 13 do teraz tj. 18 sa 4 teamty z R25/R200 i problemem przy odpalaniu, nie zagladam na dalsze strony...


To może udał by się odpalić taką opcję, że można założyć nowy temat dopiero po użyciu szukajki? Co w tym temacie sądzi Ciało Zarządzające?.

Ograniczyło by to w jakimś stopniu powielanie tematów.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Wto Sty 05, 2010 21:18   

Zgadzam się z Wami, że na forum jest bałagan. Tworzą go sami użytkownicy. Ja ze swej strony staram się usuwać niepotrzebne tematy, ewentualnie poprawiać je itp. Niestety uwagi dotyczące używania szukajki, poprawy tematów często spotykają się z tzw. olewką, a nawet z obraźliwymi reakcjami. Niektórzy argumentują zakładanie nowego tematu brakiem czasu na szukanie (co mnie osobiście najbardziej wkurza, bo jest to zwykłe chamstwo w stosunku do pozostałych użytkowników forum), są też tacy, którzy zakładają nowy temat, bo chcą dać komuś "pomógł" :głupek2: . A podobno większość z nas to dorośli ludzie :roll:
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink