Forum Klubu ROVERki.pl :: O tym jak działa klubowe Asisstance
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
O tym jak działa klubowe Asisstance

... nie tylko w roverkowym świecie :)
Autor Wiadomość
xROnx 




Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 1614
Skąd: Grunberg

MG ZT

Wysłany: Sob Lut 13, 2010 21:20   O tym jak działa klubowe Asisstance

13.02.2010
Sobota. Wracam z Wrocławia pociągiem relacji Wrocław->Zielona Góra. Odjazd punktualnie, dobre miejsce siedzące, ciepło w pociągu.. wszystko tip top.
Przed stacją Brzeg Dolny pociąg zaczyna ostro hamować. Stoi w "polu" 3min i rusza. Przejeżdża ok 800m i ponownie ostro hamuje i tak jeszcze ze dwa razy. Dojeżdża do stacji Brzeg Dolny. Pasażerowie co mieli wysiąść wysiadają, ci co mieli wsiąść wsiadają. Po chwili zjawia się wściekły konduktor/kierownik pociągu(który to był nie wiem nie pytałem się) i oznajmia że z powodu awarii będziemy tutaj stać min. 1,5h.
Zonk :neutral:
Pierwsza myśl: telefon do brata niech sprawdzi o której jest następny pociąg do Zielonej Góry. Okazuje się że za 2h. W międzyczasie dowiaduje się że za 15min będzie pociąg do Głogowa. Ok fajnie.. ale jak się dostać z Głogowa do Zielonej Góry?
Po wykonaniu kilku telefonów pomocną dłoń wyciąga Jugol pomagając mi zorganizować powrót do domu. Po chwili burzy mózgów informacja krótka i treściwa: o 18:10 masz PKS z Głogowa do Zielonej Góry :D
Powiem szczerze że taka opcja wogóle mi do głowy nie przyszła. ;)
Wsiadam w pociąg do Głogowa i tam przesiadam się do autobusu. Cały i zdrowy dojeżdżam do Zielonej Góry i wysiadając przy dworcu PKS wsiadam do Roverka i melduje się w domu.
Chciałbym bardzo mocno podziękować Jugolowi za pomoc oraz za troskę(gdy jechałem autobusem zadzwonił do mnie pytając się czy jade :) )
Dzięki Tobie przejechałem się PKSem po raz pierwszy od... ponad 10lat :)
I mimo to że pociąg się popsuł to uważam jednak że podróż pociągiem jest o wiele wygodniejsza od podróży autobusem. Ale dobrze że istnieje jedno i drugie bo mogą się nawzajem uzupełniać :)
Serdecznie pozdrawiam Jugola i jeszcze raz dziękuję :* :lol:


a tak wyglądała strata PKP
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Lut 13, 2010 21:20   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Nie Lut 14, 2010 13:36   

xROnx, czemu nie daleś znać że byleś u mnie :D byśmy odrazu coś wykombinowali :D na stacje mam jakieś 2-3 min drogi z domu :P

a do tego pewnie dostałbyś ciepły obiad i ciepłą herbate/kawe :P
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
Chris83 




Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 262
Skąd: Grudziądz

Rover 25

Wysłany: Nie Lut 14, 2010 19:59   

Gratuluję świetnej organizacji na południu! :ok:
Ciekaw jestem jak to by wyszło w kujawsko - pomorskim :?:
_________________
Pozdrawiam!
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Nie Lut 14, 2010 22:51   

No my w ten weekend też skorzystaliśmy z pomocy roverkowiczów. Pojechaliśmy do Krakowa, gdzie udaliśmy się do CH Bonarka na zakupy. Po zakupach nie udało nam się odpalić samochodu. Padł immo. Telefon do pitera34, który telefonował Pana Midowicza (niestety nie odbierał). W międzyczasie piter34 pojechał do domu tego Pana sprawdzić czy jest i jeśli by był to sprowadzić pomoc w postaci T4. Pana nie było w domu. :(
Piter34 znalazł namiary na faceta z małopolskiego, który ściąga kody samochodów, żeby odblokować auto. Facet gotów był jechać z Limanowej w niedzielę, aby nam pomóc. Drugi pilot we Wrocławiu spokojnie sobie leżał na meblach zapomniany...telefon do tommyyogi, co robi w niedzielę i czy ma ochotę na wycieczkę do Krakowa z kluczykami. W efekcie, drugi komplet kluczyków przyjechał do nas do Krakowa dziś o 10 rano i auto odpaliło. :) Także pomoc roverkowej braci jest nieoceniona. Jednocześnie pragnę podziękować Brt , Gawinowi i Tomiemu za telefoniczne wsparcie i pomoc w trudnych chwilach. :)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Nie Lut 14, 2010 23:36   

Cieszę się, że mogłem pomóc, jakby nie inne plany miałbyś dowóz Kochanicą do ZG.

P.S.
Skoro piszesz, że ok dotarłeś do dom, to rozumiem, żeś mnie posłuchał Waść i nie biegałżeś po Zielonce i nie wzięli Cię za potencjalnego, od klikunastu dni poszukiwanego gwałciciela :mrgreen:
 
 
xROnx 




Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 1614
Skąd: Grunberg

MG ZT

Wysłany: Pon Lut 15, 2010 08:48   

kzrr napisał/a:
xROnx, czemu nie daleś znać że byleś u mnie

jak bym miał do Ciebie numer to bym dał znać ;)

Jugol napisał/a:
Skoro piszesz, że ok dotarłeś do dom, to rozumiem, żeś mnie posłuchał Waść i nie biegałżeś po Zielonce i nie wzięli Cię za potencjalnego, od klikunastu dni poszukiwanego gwałciciela

Oczywiście. A jak przepuściłem pania w autobusie to tylko z pod byka na mnie popatrzyła. no coż teraz tak ZG wygląda :/
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Pon Lut 15, 2010 09:08   

Jugol napisał/a:
Cieszę się, że mogłem pomóc, jakby nie inne plany miałbyś dowóz Kochanicą do ZG

no dokładnie albo Alfą ... akurat wszyscy Klubowi Głogowianie mieli zajęte wieczory ... w każdym razie ... assistance i to niekoniecznie samochodowe działa :)
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Ulotki klubowe
SyntaX Offtopic 1 Czw Paź 29, 2015 11:35
AdaskoC
Brak nowych postów Klubowe / forumowe naklejki
goorsky Offtopic 5 Pon Sty 16, 2017 16:38
Vigoslaw
Brak nowych postów [MGF MG TF] LOGO KLUBOWE - NAKLEJKA
fighter Offtopic 5 Sob Gru 05, 2015 14:07
fighter
Brak nowych postów Podziękowanie - klubowe assistance vol.2
walkie Offtopic 5 Pon Lut 15, 2010 09:43
Brt
Brak nowych postów Skąd dostać naklejki klubowe?
Gość Offtopic 22 Sro Kwi 07, 2010 21:41
MaReK



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink