Forum Klubu ROVERki.pl :: [WWW] Problem z dostępem do częśi PLIKI
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[WWW] Problem z dostępem do częśi PLIKI
Autor Wiadomość
tomirek 



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 68
Skąd: Z szuflady



Wysłany: Nie Mar 21, 2010 19:34   [WWW] Problem z dostępem do częśi PLIKI

To chyba będzie najodpowiedniejsze miejsce. Otóż mam problem z zalogowaniem się na stronie klubowej. Nie chodzi o forum (tam loguję się bezproblemowo) a o stronę główną roverki.pl
Przy próbie logowania wywala mi komunikat:

Złe logowanie! Spróbuj jeszcze raz...

Co prawda jest tam opcja, żeby w przypadku problemów z logowaniem wysłać maila (jest nawet odnośnik z podanym adresem) ale mimo kilkukrotnego zgłoszenia problemu drogą mailową cisza... Nikt nie odpowiedział (być może pocztę zatrzymał jakiś filtr antyspamowy) a problem pozostał nierozwiązany.
W związku z tym nie mam np. dostępu do działu Pliki (część dostępna tylko dla klubowiczów).

Czy można poprosić kogoś z adminów o sprawdzenie dlaczego nie mogę się zalogować?

Ostatnio zmieniony przez Tomaszi Nie Mar 21, 2010 20:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Mar 21, 2010 19:34   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Mar 21, 2010 19:59   

Gdybyś uważniej poczytał forum, wiedziałbyś, że:

- takie sprawy zgłaszamy do admina na adres (marek@roverki.pl) ;)
- możesz tą kwestie poruszyć osobiście na warszawskim spocie, już za 2 minuty ;)

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
tomirek 



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 68
Skąd: Z szuflady



Wysłany: Nie Mar 21, 2010 20:02   

MaReK napisał/a:
Gdybyś uważniej poczytał forum, wiedziałbyś, że:

- takie sprawy zgłaszamy do admina na adres (marek@roverki.pl) ;)
- możesz tą kwestie poruszyć osobiście na warszawskim spocie, już za 2 minuty ;)

Pozdrawiam,


Gdybyś uważniej przeczytał posta wiedziałbyś, że zgłaszałem już problem na ten adres mailowy ;) , niestety bez efektów :(

Pozdrawiam
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Mar 21, 2010 20:11   

Gdybyś go dobrze wysłał, na pewno dostałbym ten e-mail... a tu cisza.
Chyba, że napisałeś go nie przedstawiając się... wtedy procedura wydłuża się o kolejną korespondencję.

Wszystko i tak nie zmienia faktu, że za chwile spocik pełną gębą, a Ciebie znowu tam nie ma ;P

[ Dodano: Nie Mar 21, 2010 20:11 ]
Dobra. Możesz się już logować.
Jesteś ciekawym przypadkiem, bo rejestrowałeś się już wcześniej w 2006 roku ;)
Teraz zarejestrowałeś się na forum jeszcze raz, bo widocznie byłeś nieaktywny od tamtej pory i przy czyszczeniu bazy z nieaktywnych userów zostałeś wygnany w niepamięć.

Na stronie loguj się na nowe hasło. Masz nawet legitymację :P

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
tomirek 



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 68
Skąd: Z szuflady



Wysłany: Nie Mar 21, 2010 20:13   

MaReK napisał/a:
Gdybyś go dobrze wysłał, na pewno dostałbym ten e-mail... a tu cisza.
Chyba, że napisałeś go nie przedstawiając się... wtedy procedura wydłuża się o kolejną korespondencję.

Wszystko i tak nie zmienia faktu, że za chwile spocik pełną gębą, a Ciebie znowu tam nie ma ;P


W końcu się pojawię :) Dziś pogoda taka, że wyściubić nosa się nie chce (to przeze mnie, bo umyłem samochód :mrgreen: ) , poza tym coś mnie łamie w kościach po porannych spacerach po Kole :( A co do maili to być może, jak pisałem już wcześniej, jakieś filtry antyspamowe zadziałały.

A wracając do tematu to z tego co przeczytałem powyżej mail powinien dotrzeć do Ciebie. Czy więc ten post wystarczy, czy trza zachować drogę oficjalną i jeszcze raz skrobnąć maila ;) :)


AAAAAAAAAAA!!!!!!!!!! Wiem! Bo Roverek, którym jeżdzę należał wcześniej do teściów i pamiętam, że miał problem z przeciekającym bakiem i szukałem jakiegoś warsztatu. No i w czasie poszukiwań znalazłem forum. Zarejestrowałem się i nawet mnie stronka zaciekawiła, ale jako że nie posiadałem wówczas Roverka to moje zainteresowanie umarło śmiercią naturalną :)


Dzięki za odblokowanie :) Działa :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink