Forum Klubu ROVERki.pl :: [r416si 1997]istota forum
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kasjopea
Sob Mar 27, 2010 20:01
[r416si 1997]istota forum
Autor Wiadomość
pablo3011 



Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 78
Skąd: polska



Wysłany: Sob Mar 27, 2010 19:45   [r416si 1997]istota forum

Prowadzę rozmowy na wielu forach i niemogę zrozumieć dlaczego czasami trafia się ktoś kto zamyka temat bo tak uważa .Forum służy do wymiany informacji i dyskusji . Każdego dnia zmieniają się ceny części sposoby radzenia z problemami powstają nowe firmy itp Kto pyta nie błądzi .Jeżeli ktoś niema pojęcia lub niechce śię wypowiadać to niech nie przeszkadza innym w dyskusji .Dziś założyłem temat a klubowicz Kasjopea go zamknął podając odnośniki które mi nie pomogły i uniemożliwiły dysusję na interesujący mnie temat .Jeżeli ktoś niepotrafi pomóc to nie powinien przeszkadzać. Mnie nie drażni że tematy się powtarzają bo zawsze można się dowiedzieć czegoś nowego .TO JEST FORUM DYSKUSYJNE A NIE ARCHIWUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Mar 27, 2010 19:45   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
praktis 



Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 736
Skąd: Żyrardów



Wysłany: Sob Mar 27, 2010 19:57   

Regulamin forum Klubu ROVERki.pl

[...]

2. Użytkowanie forum, w tym rejestracja i logowanie się na forum Klubu ROVERki.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

[...]

6. Wiadomości umieszczane przez użytkowników na kącikach tematycznych mogą dotyczyć tylko i wyłącznie tematów związanych z danym kącikiem. Zalecane jest:

[...]

d) niepowielanie treści wątków. Zanim napiszesz nowy wątek sprawdź, czy ktoś inny nie założył identycznego lub bardzo podobnego,

[...]
_________________
Kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle ...
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Sob Mar 27, 2010 20:04   

Tutaj możemy kontynuować tę dyskusję.
praktis, już przytoczył punkt Regulaminu forum, który jasno tłumaczy dlaczego tutaj wątki powielające się zamykamy lub wyrzucamy do kosza.
Chcesz prowadzić dyskusję - proszę bardzo, ale rób to w temacie, który już wcześniej poruszał problem, który Cię interesuje.
A klubowicz kasjopea nie musi Ci pomagać, tylko po Tobie sprząta :wink: .
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
pablo3011 



Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 78
Skąd: polska



Wysłany: Nie Mar 28, 2010 11:47   

kasjopea napisał/a:
Tutaj możemy kontynuować tę dyskusję.
praktis, już przytoczył punkt Regulaminu forum, który jasno tłumaczy dlaczego tutaj wątki powielające się zamykamy lub wyrzucamy do kosza.
Chcesz prowadzić dyskusję - proszę bardzo, ale rób to w temacie, który już wcześniej poruszał problem, który Cię interesuje.
A klubowicz kasjopea nie musi Ci pomagać, tylko po Tobie sprząta :wink: .
Cała prawda klubowicz nie musi pomagać władza chyba kolegę roznośi .bo odnoszę wrażenie że jak ojciec narodu wiesz co dobre a co złe . A SUGEROWANIE ŻE TO CO NAPISAŁEM TO ŚMIEĆI JEST OBRAŻLIWE JEŻELI CYTUJECIE REGULAMIN TO GO PRZECZYTAJCIE BO COŚTAM CHYBA JEST O SZACUNKU
 
 
soviet100
[Usunięty]






Wysłany: Nie Mar 28, 2010 12:35   

Znowu to samo . To jest dziewczyna a nie kolega xD . Już 2 raz widzę pomyłkę w ciągu 2 dni .
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Nie Mar 28, 2010 12:40   

Koleżankę jeśli chodzi o ścisłość :wink:
Uważasz, że powinniśmy tolerować to, że każdy z ponad 13000 zarejestrowanych tutaj użytkowników przy chęci zmiany sprzęgła będzie zakładał osobny temat? Utrzymanie porządku przy tylu użytkownikach naprawdę nie jest proste. Wielu osobom wydaje się, że ich problem jest jedyny, niepowtarzalny. Tymczasem problemy powtarzają się, dlatego uruchomiona jest funkcja "szukaj" i istnieje w Regulaminie zapis o niepowielaniu wątków.
I naprawdę nie musisz krzyczeć.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
jaro12 




Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 348
Skąd: Jarosław/Bachórz

Rover 200

Wysłany: Nie Mar 28, 2010 12:43   

pablo3011 napisał/a:
JEŻELI CYTUJECIE REGULAMIN TO GO PRZECZYTAJCIE BO COŚTAM CHYBA JEST O SZACUNKU

Proponowałbym też rozważyć to co piszesz pod kontem szacunku dla osób zajmujących się porządkiem na forum. Nie po to jest wymyślona opcja szukaj i możliwość dopisania swoich problemów do wcześniejszych tematów, żeby dodatkowym powielaniem tematów śmiecić forum. Na niejednym forum, z którego ja korzystam post powielany jest wywalany, a użytkownik dostaje ostrzeżenie. Tak więc szacunek działa w obie strony

[ Dodano: Nie Mar 28, 2010 12:43 ]
Kurcze myślę jak kobieta :D W tym samym momencie pisanie tego samego :hahaha:
_________________
Jeśli w czymkolwiek pomogłem to wystarczy kliknąć "Pomógł" Wdzięczność gwarantowana
 
 
 
Dydo 




Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 307
Skąd: Grabów nad Prosną



Wysłany: Nie Mar 28, 2010 16:26   Re: [r416si 1997]istota forum

pablo3011 napisał/a:
Prowadzę rozmowy na wielu forach i niemogę zrozumieć dlaczego czasami trafia się ktoś kto zamyka temat bo tak uważa .Forum służy do wymiany informacji i dyskusji . Każdego dnia zmieniają się ceny części sposoby radzenia z problemami powstają nowe firmy itp Kto pyta nie błądzi .Jeżeli ktoś niema pojęcia lub niechce śię wypowiadać to niech nie przeszkadza innym w dyskusji .Dziś założyłem temat a klubowicz Kasjopea go zamknął podając odnośniki które mi nie pomogły i uniemożliwiły dysusję na interesujący mnie temat .Jeżeli ktoś niepotrafi pomóc to nie powinien przeszkadzać. Mnie nie drażni że tematy się powtarzają bo zawsze można się dowiedzieć czegoś nowego .TO JEST FORUM DYSKUSYJNE A NIE ARCHIWUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Rejestrując się na forum, akceptujesz REGULAMIN. I owszem, masz prawo wyrażać swoją opinię tutaj, ale musisz przestrzegać zasad, które tutaj panują. Tak jak w życiu codziennym; w szkole panują jakieś zasady, które zostały odgórnie ustalone, w ruchu drogowym a także w sieci są zasady, których użytkownik trzymać się musi. A jeśli się nie podoba to przecież nikt nie zmusza Cię, abyś się tutaj wypowiadał.

I przepraszam bardzo, ale kto użył wobec Ciebie słowa 'śmieci' ? Bo skoro dla Ciebie zdanie, że tematy powielające się lądują w koszu, jest obraźliwe, to przepraszam bardzo, ale chyba nie mamy o czym mówić. I nie wiem co ma to wspólnego z szacunkiem. :roll:
 
 
 
Perez 




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 1787
Skąd: Warszawa - Centrum

Rover 600

Wysłany: Pon Mar 29, 2010 13:34   

Moze kolega nie rozumie, ze poprostu nalezy dopisac swoj problem do istniejacego juz problemu w tym temacie. Tzn. jezeli ktos ma problem ze sprzeglem to wystarczy dopisac w tym temacie: Sluchajcie ja tez mam problem, ale moj problem jest taki:....
_________________
Miałem już około 25 samochodów różnych marek i narodowości. Z Roverków to: 620i LP
G, 623Si Lux LPG, 820Ti coupe, 620Ti, teraz czas na roverkowego diesla, czyli 45 IDT...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink