Forum Klubu ROVERki.pl :: MG ZR 1,8 160 KM
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
MG ZR 1,8 160 KM

Proszę o opinię
Autor Wiadomość
bobbygal 



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 9
Skąd: polska



Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 14:09   MG ZR 1,8 160 KM

Witam, zerknijcie na ten model MG ZR i wypowiedzcie się co o nim sądzicie, czy warto go kupić? Jeżeli chodzi o ten silnik to istnieje opinia, że ma skłonności do przegrzewania się i później są problemy z uszczelką głowicy, ale czy każdy silnik benzynowy tak ma, czy to tylko jakieś trefne modele? Jak sprawdzić czy dane autko nie ma problemów z Przegrzewaniem się silnika? Z góry dzięki, za odpowiedzi, chcę kupić jakiegoś ładnego MGZR, ale musicie coś doradzić. Pozdrawiam wszystkich klubowiczów?
http://autoavant.otomoto....-C11864476.html
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 14:09   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
macikd 




Pomógł: 12 razy
Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 224
Skąd: Wro



Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 15:06   

Taaa do konca serwisowany a ostatni wpis w książce sprzed 70kkm i czterech lat. Żeby było śmieszniej to pod tym wpisem widnieje podpis Polaka, a auto z Niemiec rok temu sprowadzone :?: Conajmniej dziwnie to wygląda. Prawa strona auta minimalnie źle spasowana (przedni błotnik z maską i zderzakiem, drzwi na zdjęciu robionym od tyłu auta górą odstają). Reszta wygląda nawet nieźle. Jeszcze widać, że uklejony w oleju cały przód głowicy (spod osłony zaworów).
A uszczelka głowicy to jak w kazdym silniku serii K, ale to awaria uszczelki pod głowicą a nie przegrzanie silnika. Z uszkodzonej uszczelki nie musi wynikać przegrzanie silnika. Poszukaj na forum- dużo było o tym pisane :wink:
 
 
kipy 




Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 103
Skąd: nowy sącz



Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 19:11   

Niestety już kilkukrotnie widziałem to autko na sprzedaż na necie w różnych ogłoszeniach więc podejrzewam, że coś z nim jest nie tak :???: Pierwszy raz był na necie chyba na jesieni ubiegłego roku :bezradny:
 
 
 
kprzemo24 




Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 119
Skąd: Tarnów



Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 20:20   

kipy napisał/a:
podejrzewam, że coś z nim jest nie tak :???:


Każdy może mieć swoje zdanie, ale jak masz mieć takie to lepiej w ogóle nie miej żadnego...
 
 
macikd 




Pomógł: 12 razy
Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 224
Skąd: Wro



Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 20:47   

kprzemo24 napisał/a:
Każdy może mieć swoje zdanie, ale jak masz mieć takie to lepiej w ogóle nie miej żadnego...

To zdecyduj się- może czy nie może mieć tego zdania :?:
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 20:51   

to chyba jego auto i dlatego taki post...
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Pomogła: 196 razy
Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 20:52   

Kraj aktualnej rejestracji - Niemcy, a polskie tablice rejestracyjne :roll:
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
kipy 




Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 103
Skąd: nowy sącz



Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 20:58   

Markzo napisał/a:
to chyba jego auto i dlatego taki post...
Też mi się tak wydaje Markzo, a poza tym w szukajkę właśnie wpisałem autora i wyrzuciło mi parę rzeczy z usterek więc tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu to autko jest niestety "zaniedbane" :shock: pozdrawiam
 
 
 
bobbygal 



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 9
Skąd: polska



Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 21:18   ...

to może ktoś z was ma pewnego roverka mg zr na sprzedaż, bo widzę, że w ogłoszeniach w internecie raczej nie znajdę nic dobrego, może ktoś z klubowiczów chciałby oddać swojego cukiereczka w dobre ręce, to proszę pisać, pozdrawiam
 
 
Klaun_Szyderca 



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 01 Lut 2010
Posty: 99
Skąd: Kraków



Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 22:24   Re: ...

bobbygal napisał/a:
to może ktoś z was ma pewnego roverka mg zr na sprzedaż, bo widzę, że w ogłoszeniach w internecie raczej nie znajdę nic dobrego, może ktoś z klubowiczów chciałby oddać swojego cukiereczka w dobre ręce, to proszę pisać, pozdrawiam


Ja mam na sprzedaż, link do ogłoszenia poniżej:
http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C12107799
Od razu zaznaczam, że dla roverkowiczów daje zniżkę.

Pozdrawiam.

P.S. Użytkownik marcinmarcin oglądał ten egzemplarz, więc możesz się go spytać co to za auto i czy warto kupić.
 
 
 
kprzemo24 




Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 119
Skąd: Tarnów



Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 22:37   

kipy napisał/a:
Markzo napisał/a:
to chyba jego auto i dlatego taki post...
Też mi się tak wydaje Markzo, a poza tym w szukajkę właśnie wpisałem autora i wyrzuciło mi parę rzeczy z usterek więc tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu to autko jest niestety "zaniedbane" :shock: pozdrawiam


Nie cwaniakuj na forum tylko przyjedź sobie i oglądnij, a potem zabierz głos.

Sąsiad który zresztą wystawił mi na swoim profilu otomoto ogłoszenie sprowadza głównie mg zr z zachodu i rzekome usterki o których mowa NIE DOTYCZYŁY MOJEGO SAMOCHODU!

Ciekawe czy miałbym wystawiony samochód gdyby urwało mi w nim korbe, hehe.
Naprawdę myślenie nie boli i moja rada jest taka, żeby niektórzy na tym forum zaczęli uzywać rozumu...

Wrzuć zdjęcia swojego znakomitego dieselka i może ja ocenie go na podstawie zdjęć i napisanych przez Ciebie postów... ŻENADA!
 
 
Klaun_Szyderca 



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 01 Lut 2010
Posty: 99
Skąd: Kraków



Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 22:48   

kprzemo24:
Też nie rozumiem jak można ocenić samochód nawet nie oglądnąwszy go w rzeczywistości...

Pozdro.
 
 
 
kprzemo24 




Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 119
Skąd: Tarnów



Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 23:06   

macikd napisał/a:
widnieje podpis Polaka, a auto z Niemiec rok temu sprowadzone :?:


Haha jaki podpis Polaka, myśle że sam chciałbyś mieć samochód w takim stanie jak ja mam i piszesz wierutne bzdety!

Sprowadzone do kraju 5 miesięcy temu!

Bajki piszesz lepsze, niż Andersen!

[ Dodano: Pią Kwi 02, 2010 22:53 ]
kasjopea napisał/a:
Kraj aktualnej rejestracji - Niemcy, a polskie tablice rejestracyjne :roll:


Jak już wcześniej wspominałem nie ja wystawiałem samochód, błąd popełnił kolega, a ja przez niedopatrzenie go nie zauważyłem..

Swoją droga mogłes się domyślić skoro na samochodzie WIDAĆ polskie tablice :/

[ Dodano: Pią Kwi 02, 2010 23:06 ]
Klaun_Szyderca napisał/a:
Też nie rozumiem jak można ocenić samochód nawet nie oglądnąwszy go w rzeczywistości...


No my to rozumiemy, ale niestety większości nie stanowimy :razz:
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Pomogła: 196 razy
Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 23:38   

kprzemo24, rozumiem, że skoro to Twój samochód, to nagle zaczęła Ci przeszkadzać obecność tego działu na forum. Nie chodzi tutaj o ostateczną i niepodważalną ocenę auta, ale głównie o to, aby oszczędzić ludziom fatygi, jazdy niejednokrotnie setki kilometrów do auta które się ledwo kupy trzyma. Nikt tu nikomu na złość nie robi, tylko pomaga w miarę możliwości uniknąć błędu. Nie ma się o co żołądkować.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
kprzemo24 




Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 119
Skąd: Tarnów



Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 23:49   

kasjopea napisał/a:
nagle zaczęła Ci przeszkadzać obecność tego działu na forum.


W żadnym wypadku, przeszkadzają mi jedynie niekonstruktywne, nietrzymające się kupy wypowiedzi oparte na absurdalnych domysłach biorących się z nikąd... Wiem po co jest ten dział, ale w istocie sprawy raczej nie służy temu czemu służyć powinien...
 
 
maniaq 



Pomógł: 26 razy
Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 00:49   

Kprzemo... przyznales ze byly bledy w ogloszeniu, ktore ktos wchwycil. Wystawiasz auto na czyjes konto, handlarza... odzywasz sie do ludzi , nie cwaniakuj, uzywaj rozumu...

Nie zyskujesz w moich oczach takimi wypowiedziami, moglbys wiele powiedziec, wyjasnic na temat tego auta, a od pierwszego postu nic konstruktywnego.

Mojego diselka tez mozesz komentowac, mi to lottto, bo go nie sprzedaje, ale jak bede, to kazdy bedzie mogl zadac nawet najglupsze pytanie a ja na nie odpowiem :) taka rola kupujacego, pytac, sprzedajacego odpowiadac zgodnie z prawda ;)



OT - osobiscie mnie juz smieszy wypowaidanie sie na podsatwie zdjec, bo zwracanie uwagi na cos co !! MOZE !! byc z autem powoduje jego dyskwalifikacje, czyli zamiast uczulac ludzi an pewne MOZLIWE - a nie PEWNE mankamenty danego egzemplarza, powodujemy , ze zniechecamy wogole do obejrzenia w rzeczywistosci. Wyrzadzamy czasem tym krzywde :/ Czasem ratujemy komus wydatki na XXX kilometrow, ale koloega ma racje , zeby miec w tym zdrowy rozsadek ;) tyle moich 2 groszy :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
IInvit 



Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 358
Skąd: Warszawa i okolice



Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 00:54   

kprzemo24 napisał/a:
Wiem po co jest ten dział, ale w istocie sprawy raczej nie służy temu czemu służyć powinien...

a czemu według Ciebie ma służyć?

i nie rozumiem skąd w Tobie tyle złości, skoro
kprzemo24 napisał/a:
sam chciałbyś mieć samochód w takim stanie jak ja mam
to napewno kupiec się znajdzie.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
macikd 




Pomógł: 12 razy
Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 224
Skąd: Wro



Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 01:00   

kprzemo24, jak sam to ująłeś "wierutne bzdety" to widzę w ogłoszeniu na temat serwisowania w ASO bo nie wydaje mi się że na tym ostatnim wpisie widnieje około 140kkm, tylko coś ponad 60 i to sprzed kilku lat. Co do podpisu to nie będę się sprzeczał ale to mi wygląda na polskie nazwisko (Kornalewski?). Nie mam nic do Twojego auta a tym bardziej Ci go nie zazdroszczę bo mam to co chcę mieć i dobrze mi z tym :cool: ale wypadało by napisać rzetelną prawde w ogłoszeniu a nie zasłaniać się tym że kolega mi wystawił. Ot co miałem do powiedzenia. Nie mam zamiaru się z Tobą przemawiać czy kłócić, ale po prostu drażni mnie fakt zamieszczania nierzetelnych ogłoszeń i tyle.
 
 
kipy 




Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 103
Skąd: nowy sącz



Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 07:56   

kprzemo24 napisał/a:


Nie cwaniakuj na forum tylko przyjedź sobie i oglądnij, a potem zabierz głos.
Wrzuć zdjęcia swojego znakomitego dieselka i może ja ocenie go na podstawie zdjęć i napisanych przez Ciebie postów... ŻENADA!
Zachowujesz się jak rozwydrzony bachor któremu zabrano łopatkę w piaskownicy :lol: Mój dieselek nie jest na sprzedaż bo jest w świetnym stanie technicznym :rotfl: . Proponuję tobie abyś nauczył się przyjmować opinie pozytywne i negatywane. Agresją nikogo nie zachęcisz do obejrzenia swojego autka :twisted:
 
 
 
Krzysi3k 




Pomógł: 108 razy
Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 3067
Skąd: Warszawa

Rover 25

Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 08:48   

maniaq, zgadzam się z tym. Dlatego jak zwracam uwagę, to mówię, że np. zniszczony środek co nie wskazuje takiego przebiegu, lampy od R25, a nie od ZRa, brak spoilerów, dokładek i inne podobne rzeczy. O spasowaniu lepiej nic nie mówić. Nawet nie wiecie jak ciężko samemu dobrze spasować w tym samochodzie cokolwiek...
Nawet jeśli ma źle spasowany zderzak to nie musi być bity, bo na pewno każdy z was miał w życiu jakąś przygodę, wystarczy, że ktoś lekko na parkingu stuknie, zderzak pęknie, lakier obdrapie.
Przy tym samochodzie się nie odzywałem, bo praktycznie nie miałem co tu komentować.
Jak na mój gust, z tego co wygląda po zdjęciach jest ok, a jak jest w rzeczywistości - tego przez fotki nigdy nie dojdziemy.

A kolega kprzemo24 niepotrzebnie się irytuje...
Wiem, że wmawianie przez kogoś czegoś nie prawdziwego nie jest przyjemne, ale zachowaj zimną krew kolego :P
_________________
Sprzedam wszystkie części do MG ZR :)
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=101710
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink