Forum Klubu ROVERki.pl :: Rover 200 Vi-1998
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Rover 200 Vi-1998

dobre rady zawsze w cenie
Autor Wiadomość
bboogie 



Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 2
Skąd: Wrocław



  Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 09:39   Rover 200 Vi-1998

Witam serdecznie.

Po kilkudniowej lekturze forum nadszedł czas na decyzję-kupuję swojego pierwszego Roverka :-) Znalazłem we Wrocławiu takie oto auto:

http://www.moto.allegro.p...ana_wersja.html

Co o nim sądzicie? Wiem. że zdjęć jest niewiele, ale może Wasze wprawne oko coś zauważy. Ogłoszenie ukazało się również na forum w dziale [Sprzedam] i zapewne gdyby był to Roverek któregoś ze stałych bywalców to moje wątpliwości zmalałyby do minimum a tak proszę jeszcze Was o opinie.

Przy okazji zapytam jeszcze o serwis we Wrocławiu gdzie można by takiego Roverka sprawdzić, wiem, że najlepszy jest Gawin i zapewne gdy zakupię autko zgłoszę się do Niego, ale z tego co przeczytałem jest czlowiekiem zapracowanym dlatego też poszukuję jakiejś alternatywy po to by tylko sprawdzić auto przed zakupem.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 09:39   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
kprzemo24 




Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 119
Skąd: Tarnów



Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 11:44   

Jak jesteś z Wroclawia i auto równiez to ja nie wiem po co pytasz o opinie forumowiczów...
Po prostu jedź i oglądnij, bo ze zdjęcia nikt Ci nic o samochodzie nie powie! A na paliwo chyba majątku nie stracisz!
 
 
paparf 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 25
Skąd: Olsztyn



Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 13:59   

po tych zdjeciach nie za wiele widac
przekonaj sie w stacji
popieram przedmowce :)
 
 
spider666 



Pomógł: 14 razy
Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 323
Skąd: LBN

MG ZR

Wysłany: Pią Kwi 09, 2010 16:01   

cos kojarzy mi sie to ogloszenie ze juz ponad rok wznawiane
_________________
-------------
וροVVЄя
 
 
bboogie 



Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 2
Skąd: Wrocław



Wysłany: Pią Kwi 09, 2010 16:49   

spider666 napisał/a:
cos kojarzy mi sie to ogloszenie ze juz ponad rok wznawiane


jesteś pewien? przeglądam ogłoszenia z roverkami z dwa miesiące i widzę to ogłoszenie po raz pierwszy, ale przyznam szczerze, że zasiałeś teraz we mnie ziarno niepokoju i już nie dowierzam do końca swojej pamięci, fotki rzeczywiście są przynajmniej kilkumiesięczne, gdyż bujna zieleń wokół, może w weekend znajdę czas i podjadę go obejrzeć
 
 
stone83 



Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 1
Skąd: Nowa Sól



Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 12:17   

A więc tak.... Przed chwilą wróciłem z oględzin od tego oszusta, czyli właściciela ww Roverka. Auto miało być w stanie bardzo dobrym, nic do zrobienia, zero wkładów finansowych, jedynie przez telefon powiedział o małym bąbelku na nadkolu. Na miejscu okazało się że tym bąbelkiem jest prawie dziura i odpadający lakier + oczywiście rdza Co więcej drugie nadkole nie jest wcale w lepszym stanie. Dodatkowo na prawym tylnym boczku jest porządna rysa zdarty lakier i rdza, o czym wogóle nie poinformował! prawe przednie nadkole szpachlowane, wychodzi już też ruda sprawdzone czujnikiem , w bagażniku śmietnik, przegnita dykta, woda w kole i jego zdaniem nowe koło zapasowe nigdy nie używane (łyse!). A najlepsze jest to co zobaczyłem pod maską, sodoma i gomora! Cały silnik zapocony i zaolejony. Wycieki są wszędzie gdzie sie da nawet przewody od wspomagania całe zapocone, odkręciłem korek od oleju w celu poszukiwania mazi (uszczelka pod głowicą) a tam ślady świeżego wycierania szmatą :twisted: , następnie dla dopełnienia oględzin poprosiłem o odpalenie i tu następna niespodzianka, silnik klekocze jak wolnossący diesel z lat 80! acha jeszcze jedno cały wydech raczej do wymiany, gdy zajrzałem pod auto, cała plecionka wygląda jak otwarty parasol. Sprzedawca na wszystko miał jedną odpowiedź: "Ja sie na tym nie znam" lub tak było jak ja go kupiłem" i w kółko ten sam tekst, myślałem że mu w morde strzele! :evil: Po tym wszystkim już nawet nie było sensu brać go na jazde próbną.... Przestrzegam wszystkich kupujących przed tym bezczelnym oszustem i jego zajechanym trupem! A ktoś tu na forum wspomniał że był już kiedyś wystawiany, teraz sprawdziłem w archiwum allegro i faktycznie był wystawiany poniżej link dla zainteresowanych acha jeszce jedno przebieg 161tyś to ściema popatrzcie sobie na przebiegi z poszczególnych jego ogłoszeń!, niby w pół roku zrobił tylko 3,5tyś! na miesiąc daje to mniej więcej 580km a ma częste kursy wrocław-legnica. Brak słów! Kto nie wierzy niech również sie przejedzie i sprawdzi sam!

http://paa.pl/search/753996-rover-200-vi.html
 
 
kprzemo24 




Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 119
Skąd: Tarnów



Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 16:46   

Wiadomo od dawna, że okazji nie ma....
 
 
ploomy 




Pomógł: 16 razy
Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 157
Skąd: Legionowo



Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 20:50   

stone83 napisał/a:
... i tu następna niespodzianka, silnik klekocze jak wolnossący diesel z lat 80! acha jeszcze jedno cały wydech raczej do wymiany, gdy zajrzałem pod auto, cała plecionka wygląda jak otwarty parasol.

Klekoczą, bo taki już urok tych silników :wink:
A plecionka niestety mocno cierpi z racji niskiego zawieszenia i jazdy po naszych dość nierównych drogach.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów [620d] 1998 Roverek
gaxik Chcę kupić ROVERka 2 Czw Mar 06, 2014 16:53
marthinez
Brak nowych postów [R400] do oceny 1,6 z lpg 1998
marcinbl Chcę kupić ROVERka 6 Pon Lis 19, 2012 19:40
marcinbl
Brak nowych postów [Rover 45] Proszę o pomoc przy wstępnej ocenie - Rover 45
sirus25 Chcę kupić ROVERka 9 Pią Maj 27, 2011 12:52
borek88
Brak nowych postów [Rover 75] Rover 75 do 20 tysięcy złotych - proszę o opinię
DanWro Chcę kupić ROVERka 1 Wto Lut 14, 2012 18:49
haszczyc



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink