Forum Klubu ROVERki.pl :: [R25] Ocena
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R25] Ocena
Autor Wiadomość
Cr0c0p 




Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 99
Skąd: Pasym

Rover 200

Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 17:49   [R25] Ocena

No więc rozbili mi moją zieloną strzałę 220 SDi i teraz szukam w 25 czegoś w dieslu i tak myślałem nad tymi egzemplarzami.

1. http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C12647015
2. http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C11576203
3. http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C12519797

Pomóżcie w ocenie ;)
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 17:49   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Xavier86 



Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 5
Skąd: Gdynia



Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 20:28   

Witaj sam szukam Roverka z pomorskiego i oprócz ostatniego 2 pierwsze oglądałem

1. auto 2 lata jak dobrze pamiętam w polsce miły gościu sprzedaje kupiony od handlarza jak dobrze pamiętam żona jeździła... strzelone w tył sprowadzone chyba z francji ma komplet dokumentów ale przebieg grubo przykwaszony, brak opon letnich ( dziwne ze 2 sezony na zimowych przejechał ) kilka rzeczy jest do wymiany i długo już go próbuje sprzedać przekonując że jeszcze aktualny ale niedługo

2. jest fajna technicznie zadbana ale opis dawno nieaktualny juz drugi miesiąc podobnie jak pierwszy próbuje sprzedać zaczynał od 12 tyś zł teraz chce 9 tyś zł ale do oplat tablice już nie ważne... skóra na żywo trochę bardziej wytarta wypucowany ogólnie ładny , wydech przyrdzewiały nie tylko końcówka ale generalnie nie jest taki zły... brak konkretnych info co kiedy wymieniane itp.

jest jeszcze jeden który oglądałem który sprzedaje "znajomy znajomego" http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C12241843
sprzedaje go handlarz ale auto z tego co wiem użytek prywatny. powód wyjazd do córki zagranice ma swoje lata sprzedawna... tech bardzo zadbany naprawde bardzo ale strzelony przód bardzo dobrze naprawiony podłużnice całe ale z tyłem gorzej bo troszeczke inny odcień lakieru i ma trochę rdzy wokół przedniej szyby ale za 10 tyś odda bez większych negocjacji i można jechać jeszcze w dół z ceną.

ze wszystkich grubiej bym 2 sprawdził bo zrobił nie najgorsze wrażenie w odróżnieniu do pozostałych
 
 
 
Cr0c0p 




Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 99
Skąd: Pasym

Rover 200

Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 08:10   

Ja zastanawiałem się bardzo nad 3, fajne felgi i ogólnie też dobrze się prezentuje no i zarejestrowany, tyle ze 3 drzwiowy ale za limuzyne nie będe robił ;] i trochę mnie dziwi te 81 kw, były takie silniki ? 2 też mnie od początku gnębi tylko że strasznie daleko jest odemnie (ponad 500 km) a moze orientuje się ktoś ile teraz dokładnie wynoszą opłaty rejestracyjne sprowadzonego samochodu?
 
 
 
TakieTam 



Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 16
Skąd: Olsztyn



Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 09:07   

Cr0c0p napisał/a:
Ja zastanawiałem się bardzo nad 3, fajne felgi i ogólnie też dobrze się prezentuje no i zarejestrowany, tyle ze 3 drzwiowy ale za limuzyne nie będe robił ;] i trochę mnie dziwi te 81 kw, były takie silniki ? 2 też mnie od początku gnębi tylko że strasznie daleko jest odemnie (ponad 500 km) a moze orientuje się ktoś ile teraz dokładnie wynoszą opłaty rejestracyjne sprowadzonego samochodu?


procedurę i opłaty za sprowadzane masz tutaj:
http://www.v10.pl/prawo/S...cedura,200.html

co do tego czarnego TDI :) - silnik SDI 105 KM, przebieg na moje oko x2, do tego fotel pasażera bardziej wygląda na ściachany od kierowcy, brał bym VIN do sprawdzenia. Wydaje mi się też że był klepniety od strony kierowcy - gorzej spasowana maska/błotnik, brak przeciwmgiełka i reflektor jakby nowszy. ale to tylko po zdjęciach. Na żywno na pewno miernik lakieru by nie zaszkodził. pzdr
 
 
Xavier86 



Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 5
Skąd: Gdynia



Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 17:19   

co do ceny ostatnio była 25 na sprzedaż do opłat w opisie było 1800zł napisane ... więc chyba jest
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów MG ZT [ocena]
zielonyjohny Chcę kupić ROVERka 31 Pią Kwi 22, 2016 13:11
AdaskoC
Brak nowych postów ocena
proszę o ocenę i wszelkie opinie
bartol Chcę kupić ROVERka 6 Sro Maj 05, 2010 21:50
chudson
Brak nowych postów [MG ZR 160] Ocena
kychu5 Chcę kupić ROVERka 9 Pon Kwi 26, 2010 12:21
kprzemo24
Brak nowych postów [ MG ZT 190] Ocena
kzrr Chcę kupić ROVERka 3 Nie Cze 12, 2011 23:36
Markzo
Brak nowych postów [mg zt] ocena
bajon11 Chcę kupić ROVERka 9 Sro Sie 22, 2012 00:44
kpt



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink