Forum Klubu ROVERki.pl :: XVII Zlot podziękowania
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
XVII Zlot podziękowania
Autor Wiadomość
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

  Wysłany: Nie Maj 30, 2010 13:54   XVII Zlot podziękowania

To może ja zacznę.
Przede wszystkim dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie. To był najliczniejszy jak do tej pory Zlot Ogólnopolski. Pojawiło się bardzo dużo nowych osób, które po początkowym skrępowaniu i obawach myślę, że poczuły się mile widziane wśród braci roverkowej.
Jeszcze raz dziękuję naszym Administratorom, dzięki którym mogliśmy zaprezentować na walnym zgromadzeniu naszą nową, świeżutką, jeszcze pachnącą stronę klubową. Dużo pracy jeszcze nas czeka, ale damy radę :wink: .
MaRKowi dziękuję szczególnie, gdyż bez niego, jego poświęcenia, cierpliwości to wszystko nie działałoby tak jak trzeba. Myślę, że uczynienie MaRKa naszym Klubowiczem Honorowym było tylko formalnością, gdyż od dawna mu się to należało :smile: .
MaRKu Tobie również dziękuję za niesamowite przeżycia w czasie premiery nowych filmów zlotowych i spotowych. Jak zawsze filmy na najwyższym poziomie. Tylko coś słabo z cenzurą było :razz: :wink:
Wszystkim dziękuję za to, że mimo iż pierwszy raz pojawiłam się na Zlocie bez mojej drugiej połówki czyli wolarza, doskonale się bawiłam i czułam jak zawsze dobrze w Waszym towarzystwie.
Dziękuję za długie rozmowy emesowi, MaRKowi, kruszonowi, thefowi i innym. Nie zawsze tylko miłe, ale mam nadzieję, że dobrze rokujące na przyszłość.
Wszystkich bardzo gorąco ściskam i do zobaczenia na kolejnym Zlocie :grin: .

PS. AndrewS dzięki za Perełkę :mniam: .
PS 2. Joa i izjawa dzięki za wspólne spanie i za to, żeśmy się nie pozabijały o łazienkę :wink: .
PS 3. Dydo i kzrr dzięki za niecodzienne przeżycia w czasie rajdu :lol: .
PS 4. Jeśli kogoś pominęłam to przepraszam i dziękuję za wyrozumiałość :grin: .
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Maj 30, 2010 13:54   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Maj 30, 2010 16:13   

Chciałbym być drugi - znowu drugi - ale boje się, że pisząc ten tekst ktoś mnie ubiegnie :)

Ja ze swojej strony chciałbym bardzo podziękować Zarządowi za zorganizowanie jednego z moich najlepszych Zlotów na jakim udało mi się być. Podziękowania należą się także zetesowi, który podpowiedział Zarządowi miejsce tegorocznego zlotu. Pogoda nam dopisała, tak jak niektórzy obiecywali :) Padało dwa razy w nocy (czwartek i piątek) ale dni były przepyszne.

Również chciałem podziękować nowo przybyłym klubowiczom i mam nadzieje, że pomimo mojego wszędobylstwa z kamerą, udało Wam się odnaleźć spokój i dobrze się bawić.

Walne zgromadzenie oraz projekcja filmów:

Dziękuję za wyróżnienie, o którym napisała Kasjopea.
Nie uważam, żebym aż na takie zasłużył, bo jest wielu innych którzy robią dużo dla tego Klubu. Niemniej jest mi bardzo miło :) Dziękuję za pyszny kosz owoców - będę zdrowy :)

Podziękowania dla Wszystkich Widzów za cierpliwość i dotrwanie do końca premier filmów z poprzednich Zlotów. Postaram się, zaskoczyć na następnych projekcjach ;)
Cenzura była, zapewniam ;) Mam nadzieję, że osoby występujące w sekcji "bez montażu" nie będą się gniewać :) Również taką nadzieję żywię do Erato - Darii, wybrance Brt :)


Rajd w terenie im. Huboszy87:

Organizatorom rajdu dziękuję, ale proszę w przyszłości troszkę pomieszać pytania, kolejność odnajdowanych zdjęć, a nie mapę z trasą rajdu :) Mimo kilku uchybień bawiliśmy się świetnie. Następne pytania układajcie mniej kontrowersyjne ;P

Próby czasowe na lotnisku - dziękuję wszystkim z wielkiej kolumny aut, których udało mi się z pamięci doprowadzić na lotnisko ;) Przepraszam BRTcika, za spóźnienie i brak pomocy w rozstawianiu słupków, ale nie mogłem wydostać się długo z ośrodka ;)
Dziękuję wszystkim za piękną sportową rywalizację. Przepraszam tych, którym jako pilot na początku pomieszałem trasę, to chyba Kruszon i to chyba kolega MG_ZS_180. Reszta mam nadzieje dojechała bez błędów.
Dziękuję Violli za pozwolenie na wzięcie udziału także i jej samochodem - MG TF rządzi :)
Kurs ratownictwa, chociaż nie byłem stałym bywalcem, to podglądałem od czasu do czasu ćwiczenia koleżanek i kolegów. W/g relacji niektórych, kurs był przeprowadzony profesjonalnie, czyli duże uznania dla CAMARO.
Markzo dziękuję za ostrą, sportową rywalizację na podium. Dziękuję również za pilotaż na próbie. Po raz kolejny udowodniłeś, że mimo młodego wieku dość dobrze ogarniasz auta i radzisz sobie ze skomplikowanymi trasami.

Taką niewątpliwie była tegoroczna - przygotowana przez kolegę TomekN - mistrza polski w RallyCrossie. Tomek uznał próbę za b. łatwą, ale zapomniał że będą ją jeździć amatorzy rajdowi ;)

Mariusz418 - również za rywalizację na torze - obydwa przejazdy były b. efektowne.
MG_ZS_180 - różniły nas setne sekundy - jak na pierwszy raz i podium... szacun ;)

Sobotni Grill i integracja:

Tutaj podziękowania dla Wszystkich z którymi udało mi się porozmawiać, uzyskać małe wywiady.

Pozdrawiam kolegę dzelo23 - Wasz bobas był uroczy :)

Dziękuję siemion_ za przejażdżki nocne mg'kami ;)

szoso420 - za wspólne rozmowy, dokuczanie mi n/temat mojej tuszy :P
Teraz jesteśmy kwita. Po raz kolejny okazało się, że "na żywo" jest inaczej niż "online".

Irek - za wyczerpujące odpowiedzi na temat historii klubu. Mam nadzieję, że uda nam się coś stworzyć na kolejny - jubileuszowy Zlot - 10 urodziny Klubu.

Indianin - podobnie jak koledze Irkowi, za wyczerpujące opowieści o historii posiadania Roverków oraz za aprobatę pomysłu promocji klubu i starych, unikatowych egzemplarzy aut ze stajni Rover/MG.

adam66 - za zaufanie na próbie sportowej ;) Udało się pokonać trasę bez błędów.

Aga_Mariusza - za uległość moim głupim pomysłom do kolejnych filmów :)

Ewelinie i Thefowi - za ciepłą herbatkę w domku oraz rozmowy do 4:00 ;)

Margos - zapraszamy na spota ;) Nie mogę doczekać się obiecanego ciasta.

AndrewS i Senn - za perłę ;)

Kasjopea, Ewelina, Marta - za komentarz mojego zachowania wobec Violli - faktycznie, jestem niedobry :(

IInvit - za rozmowy z Viollą, po moim błędzie :)

Na żywo jesteście debeściaki. Największą niespodzianką wieczoru było oczywiście wystąpienie naszych "streaptisserów" - Tiger'a oraz Mariusza418 ;)
Filmy będę musiał siłą rzeczy ocenzurować ;)

Jeszcze raz Wielkie dzięki Wszystkim za super zabawę.
Mam nadzieję, że dojechaliście szczęśliwie do domów bez żadnych atrakcji.

Do zobaczenia na jesiennym ;)

Do moich podziękowań przyłącza się również Violla.
Chciałaby sama coś dodać, ale na chwilę obecną jest wykończona podróżą ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
izjawa 



Dołączyła: 20 Lis 2008
Posty: 81
Skąd: Poznań



Wysłany: Nie Maj 30, 2010 17:27   

Po odbyciu pokuty w Licheniu konwój poznański szczęśliwie dotarł do domu. (Najwięksi grzesznicy na kolanach zwiedzali Sanktuarium, grupa średnio zaawansowana wbiegła z uśmiechem na 31 piętro wieży widokowej, natomiast :plebs grzeszny" odbył pokutę na ławkach oraz łańcuchach pokutnych.)

Dziękuję za świetną zabawę podczas zlotu.

Do zobaczenia następnym razem :papatki:
_________________
zjawiskowy świat roverów
 
 
 
Zukowaty 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2438
Skąd: Uć-Poznań



Wysłany: Nie Maj 30, 2010 17:33   

izjawa napisał/a:
oraz łańcuchach pokutnych.)

Jeszcze mam odciski :)
Dzieki wielkie całemu Zarządowi za bardzo udany Zlot no i oczywiście Koledze Zetes'owi za pomysł z miejscem (trafione w 100%). Dotarliśmy ze Speedym jakieś 20 min temu po obiedzie w KFC ;)
_________________
Koła wystarczą 4...cylindrów musi być 5
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Nie Maj 30, 2010 17:39   

No tak, wiedziałam, że o kimś zapomniałam. Zetes jeszcze raz wielkie dzięki :*
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Nie Maj 30, 2010 18:19   

My również chcemy serdecznie podziękować. Za co i komu? Za wszystko i wszystkim :) A tak w nieco większych szczegółach to jak niżej.

Organizatorom za chęci i za to, że poświęcili swój czas na zorganizowanie zlotu.

Pomocnikom organizatorów za pomoc przy organizacji.

Wszystkim uczestnikom, dzięki Wam mogliśmy ustanowić nową, rekordową, liczbę uczestników zlotu. Może poprawimy na jesiennym? ;)

Uczestnikom podróży powrotnej za wspólną jazdę i miłe towarzystwo :) Zresztą nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz :)

kasjo, za rozmowy, naprawdę mi pomogły poukładać kilka spraw :ok:

violli, za przejażdżkę tofikiem i nie tylko (w sensie nie tylko przejażdżkę tofikiem) ;)

Mariusz418, za przejażdżkę TF'em. Nie wiem jak to jeździ i nawet mnie to nie interesuje, ale jest bez dachu, a jazda bez dachu okazała się suuuuuper. Autko jest :mniam: I jeszcze za rozmowę w sobotni wieczór, a właściwie noc.

Aga_zona_Mariana i Joa, za drinki pokoju ;) Cokolwiek to było w tej butelce :lol:

Jordan87, za wspólną jazdę na zlot i za to, że dołączyłeś do naszej 400 na rajd i niezastąpioną pomoc :ok:

AndrewS, za Perłę :)

Na koniec jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI dla wszystkich :) Do następnego, równie miłego ;)

PS. Podziękowania od Ani dla Marty (marcelowej :) ) za rozmowę w sobotni wieczór.
 
 
 
Dydo 




Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 307
Skąd: Grabów nad Prosną



Wysłany: Nie Maj 30, 2010 18:41   

A od czego ja mam zacząć ? Sam nie wiem. Ogromne podziękowania dla wszystkich, ale szczególnie dla organizatorów, ale także dla zetesa – gdyby nie on – moglibyśmy wylądować w innym miejscu, może lepszym, może nie – nie ważne. Ważne, że każdy z tego co było widać bawił się świetnie.

Był to mój pierwszy zlot, jednak już teraz wiem, że na pewno nie ostatni. Tutaj ogromne podziękowania dla osób, które bardzo ciepło mnie przywitały, bo nie wiem czy ktoś zauważył, czy nie - stres nie odpuszczał, mimo wszystko. Jednak, że tak powiem szybko zostałem ‘rozdziewiczony’ :D i później było już gites. Ukłony dla Jugola, który bardzo ciepło mnie przywitał, mało tego – dotrzymał towarzystwa podczas konsumpcji bigosu i sam skosztował tego niebiańskiego dania (przekazałem już mamie słowa uznania – była zadowolona i.. poleca się na przyszłość, więc bigos będzie naszym stałym, zlotowym gościem ;) ), dla Kasjopei, która również przywitała mnie z pięknym uśmiechem na twarzy a do tego towarzyszyla mi podczas rajdu, razem z kzrr'em. Zdziwiłęm się trochę kasjo, bo byłem nowy, świeży a jednak poczułem się tak, jakbyśmy się znali już z kilku zlotów :) Miło z Twojej strony. Oczywiście powiem, że kasjo bardzo chwaliła mnie i kzrr'a, że z nas takie fajne ciacha, grzeczne chłopaczki, inteligentne no i młooooooodeeeee :lol: No i te 40 km. przejechane na rajdzie, podczas gdy zetes w tym momencie miał 24 - bezcenne :hahaha: Muszę przyznać, że gdyby nie takie przywitanie to z pewnością stres tak szybko by mnie nie opuścił, a dzięki Wam bardzo szybko się go pozbyłem i czułem się jak wśród swoich :) Mało tego, ludzie tak samo pozytywnie zakręceni jak i ja :D

Podziękowania także dla zetesa i żony, z którymi miałem przyjemność sobie pogawędzić przy grillu, a także o jego jakże pięknej i urzekającej 75-tce ;)

Oczywiście nie może brakować podziękowania dla moich ziomków z pokoju; Speedy’ego i kzrr’a a także rtworka, który nam towarzyszył w pokoju (piwo z Niderlandii pierwsza klasa  ).
Kzrr, podbój Ślesińśkich lachonów jak najbardziej udany :D Szacun stary za pogawędkę w barze, naprawdę.

Nie mogę pominąć oczywko mojego kompana od bigosu – Radziszoka – bez Ciebie ten bigos nie smakował by tak, jak smakował :D Podziękowania także dla IKS, która mnie zaprosiła do swojego domku na bigos – inaczej jadłbym go w taki sposób, jaki jadł Perez – zimny i w opakowaniu po Delicjach :hahaha:

A także podziękowania dla wszystkich innych, których miałem przyjemność poznać, pogawędzić a nie wymieniłem – wybaczcie :)

Co do jeszcze walnego zgromadzenia i filmów. MaReK, ukłony w Twoją stronę, bo filmy naprawdę zmontowane pierwsza klasa. Wiem, że są także w klubie osoby, które też robią sporą robotę, jednak Twój wkład także jest niemały i trzeba to doceniać a także trzeba o tym mówić. :taa:

Pokaz ratownictwa medycznego – byłem pod wielkim wrażeniem tego, jak chłopaki podeszli do sprawy – pełna profesjonalna! Zero ściemy. Momentami służyłem jako manekin, którego wytargiwano z samochodu, marszczono mi twarz etc., ale było fajnie :D I na koniec świetna sprawa – imitacja wypadku przez chłopaków z Camaro. Pokaz interwencji podczas wypadku – super sprawa. Nie będę ukrywał, że nabyłem trochę wiedzy a także trochę doświadczenia. Mam nadzieję, że nigdy nie przyjdzie mi ratować komuś życia na drodze, jednak jeśli kiedyś tak się stanie to wiem, że wiem więcej, aniżeli wiedziałem przed pokazem.

Raz jeszcze WIELKIE podziękowania za super imprezie. Szkoda, że tak krótko, ale widzimy się na jesiennym, więc spoko loko – poleci raz dwa :taa:

P.S. Nie ma to jak załatwiać się nie w Toi Toiu a obok :haha: No i ta Ślesińska parafialna erekcja :hahaha:
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Maj 30, 2010 18:56   

emes o czym Ty tyle rozmawiałeś, chłopie ;)

Dydo napisał/a:
MaReK, ukłony w Twoją stronę, bo filmy naprawdę zmontowane pierwsza klasa.

Daj spokój :) Bawię się tym i fajnie jeśli jest pozytywny odbiór ;)
Dydo napisał/a:
Wiem, że są także w klubie osoby, które też robią sporą robotę

Są... robią zdecydowanie więcej niż ja ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Perez 




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 1787
Skąd: Warszawa - Centrum

Rover 600

Wysłany: Nie Maj 30, 2010 19:04   

Chcialem podziekowac wszystkim osobom, ktore wlozyly ogrom pracy w przygotowanie zlotu jak i jego prowadzenie.
Dziekuje wszystkim za mile spedzony czas w trakcie wieczorow integracyjnych, po raz kolejny pokazaliscie mi, ze na zlocie mozna sie czuc jak w domu i zapomniec o codziennych problemach.
Gratuluje zwyciezcom konkursow wszelkiej masci, oby tak dalej, moze nastepnym razem Swift Was objedzie ;)
Dziekuje rowniez chlopakom z pokoju 111, oraz ludziom, ktorzy mnie uwolnili z kibelka w nocy z czwartku na piatek za spedzone w spokoju noce i kolezenska atmosfere.
Dziekuje MaReK`owi, ze przyjechal w piatek i nie udalo mu sie nagrac mojego wyczynu w toalecie ;)
Dziekuje zalodze Tomiego cabrio i kolezance z 200 za towazystwo podczas powrotu.
Juz sie nie moge doczekac kolejnego zlotu...
_________________
Miałem już około 25 samochodów różnych marek i narodowości. Z Roverków to: 620i LP
G, 623Si Lux LPG, 820Ti coupe, 620Ti, teraz czas na roverkowego diesla, czyli 45 IDT...
 
 
InEs 




Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: Poznań/Leszno



Wysłany: Nie Maj 30, 2010 19:06   

I również Czarna Ines melduje się w domku. Chyba jak każdy podziękuję za wspaniałe 4-dniowe szaleństwo na wysokich obrotach. Oby więcej takich imprez. Jeszcze raz wielkie dzięki :mrgreen:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Maj 30, 2010 19:10   

Perez napisał/a:
Dziekuje zalodze Tomiego cabrio i kolezance z 200 za towazystwo podczas powrotu.

Widzieliśmy Waszą trójkę na parkingu przed Zajazdem na 372 kilometrze :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Nie Maj 30, 2010 19:13   

MaReK napisał/a:
emes o czym Ty tyle rozmawiałeś, chłopie


A, nazbierało się sporo tematów ;)
 
 
 
sTERYD 
Klubowicz





Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 10891
Skąd: ZGL / szczecin



Wysłany: Nie Maj 30, 2010 19:14   

to ja też się zamelduję :cool:
wyjątkowo szybko poszło, w zasadzie to przyjechałem ok godzinę temu, ale musiałem się trochę ogarnąć ;)

Kolejny raz Wielkie Dzięki za super zabawę :mrgreen:
_________________
W przypadku obu Roverków w zasadzie mogę powiedzieć, że to spełnienie marzeń. Całe szczęście zostało jeszcze trochę do spełnienia ;)
 
 
 
Dydo 




Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 307
Skąd: Grabów nad Prosną



Wysłany: Nie Maj 30, 2010 19:15   

MaReK napisał/a:
emes o czym Ty tyle rozmawiałeś, chłopie ;)

Dydo napisał/a:
MaReK, ukłony w Twoją stronę, bo filmy naprawdę zmontowane pierwsza klasa.

Daj spokój :) Bawię się tym i fajnie jeśli jest pozytywny odbiór ;)
Dydo napisał/a:
Wiem, że są także w klubie osoby, które też robią sporą robotę

Są... robią zdecydowanie więcej niż ja ;)


Jednak każdy wkład trzeba doceniać i trzeba o tym publicznie mówić :)
 
 
 
Perez 




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 1787
Skąd: Warszawa - Centrum

Rover 600

Wysłany: Nie Maj 30, 2010 19:20   

MaReK napisał/a:
Widzieliśmy Waszą trójkę na parkingu przed Zajazdem na 372 kilometrze :)

No troszke tam posiedzielismy.
Potem sprzeglo sie naprawilo i pognalem juz sam do domu.
_________________
Miałem już około 25 samochodów różnych marek i narodowości. Z Roverków to: 620i LP
G, 623Si Lux LPG, 820Ti coupe, 620Ti, teraz czas na roverkowego diesla, czyli 45 IDT...
 
 
dzelo23 




Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1649
Skąd: wysokie mazowieckie

Rover 75

Wysłany: Nie Maj 30, 2010 20:00   

rtrhotyjpohmn'kdgml';bfnbfbafl'btrpbngn f nnk k
Tymon.
Miał podziękować ale jeszcze nie ogarnia klawiatury. Wielkie dzięki wszystkim za niesamowite cztery dni.
Perez, na następnym zlocie poczekam na przyjazd MaReK-a to cię nagra :lol:
_________________
Jeżdżę spokojnie bo nie ma czym poszaleć :/
 
 
 
Perez 




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 1787
Skąd: Warszawa - Centrum

Rover 600

Wysłany: Nie Maj 30, 2010 20:25   

dzelo23, ja Ci dam! :nono:
To wszystko przez Ciebie ;)
_________________
Miałem już około 25 samochodów różnych marek i narodowości. Z Roverków to: 620i LP
G, 623Si Lux LPG, 820Ti coupe, 620Ti, teraz czas na roverkowego diesla, czyli 45 IDT...
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Maj 30, 2010 20:59   

emes napisał/a:
Aga_zona_Mariana i Joa, za drinki pokoju ;) Cokolwiek to było w tej butelce :lol:

:twisted:

a ja podziekuje wszystkim ogolnie za mile towarzystwo i udana zabawe :)

a troszke szczegolowiej:
- Kasjo i Izjawa- dzieki, ze mnie nie wyrzucilyscie z pokoju za te pozne powroty ;)
- Mixer- wielkie dzieki za transport :)
- Aga- dzieki za "chodz na pomost, bo nudno" ;)
- Kruchy- dzieki za "przeciez odszedlem" :lol:
- Zuki i Irek- dzieki za wsparcie ramieniem, przynajmniej nie marzlam ;)
- Tiger i Marian- dzieki za uatrakcyjnienie grilla- szykujcie juz jakis uklad na kolejny zlot ;)
- Speedy- dzieki za pilnwanie naszej coli ;)
- aha, no i jeszcze dzieki dla tych, ktorzy uzyczyli nam cole, kiedy nasze zapasy sie skonczyly ;)

jeszcze raz dzieki wszystkim i do zobaczenia mam nadzieje wkrotce :)
 
 
 
tronsek 




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Nie Maj 30, 2010 21:05   

To był mój pierwszy Zlot (ale nie ostatni). Dziękuję wszystkim za ciepłe i miłe przyjęcie. Czułem się jakbym Wszystkich znał od wielu, wielu lat. Wspaniała rodzinna atmosfera.
Pozdrawiam wszystkich.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Nie Maj 30, 2010 21:26   

To i ja podziękuje :D Wszystkim za przybycie, za rewelacyjny weekend spędzony razem z mega zakręconymi ludźmi! :D Było super! A szczególnie:

Ownstlr'owi, za użyczenie ZS na przejażdżkę i możliwość zasiadania na fotelu pasażera podczas prób sportowych, zabawa przednia!

Moejmu zlotowemu "Tacie" czyli Mariuszowi418 za dłuuugie rozmowy a przedewszystkim za zaufanie i odanie w moje ręce "Pięknisia Zlotu", tą szaloną jazde zapamiętam chyba do końca życia! dzięki!

MaReK'owi, tak jak mówiłem na zlocie, wielkie dzięki za "cięcie" sie o dzięsiątki sekund i dawanie w palnik do oporu ;) ogień na tłoki :D

Tigerowi, za przefajnego bocznego slajda ZT'ekiem :D a także przefajne spędzanie czasu i urozmiaconą drogę powrotną :D

Wszystkim, których miałem wielką przyjemność pilotować podczas prób sportowych, a zwłaszcza Perezowi i MG_ZS_180 za szalone przejazdy ;) mam nadzieje, że Was nie zawiodłem i bawiliście się równie dobrze jak ja!

Wszystkim Wam, za super spędzony wspólnie czas! Do następnego ;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink