Forum Klubu ROVERki.pl :: XVII Zlot podziękowania
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
XVII Zlot podziękowania
Autor Wiadomość
Perez 




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 1787
Skąd: Warszawa - Centrum

Rover 600

Wysłany: Nie Maj 30, 2010 21:30   

Markzo, ale Ty nie jechales ze mna jako pilot :orety:
_________________
Miałem już około 25 samochodów różnych marek i narodowości. Z Roverków to: 620i LP
G, 623Si Lux LPG, 820Ti coupe, 620Ti, teraz czas na roverkowego diesla, czyli 45 IDT...
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Maj 30, 2010 21:30   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Nie Maj 30, 2010 21:50   

a przejazd ze mną na początku to amba zjadła? :D
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Radziszok79 




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 33
Skąd: Kędzierzyn-Koźle



Wysłany: Nie Maj 30, 2010 22:02   

No to pora bym i ja podziękował :) A więc specjalne podziękowania dla całego Zarządu za organizację naprawdę świetnego zlotu :smile:
A teraz indywidulane:
- dla całej mojej kochanej ekipki z domku i z podróży w tym dla zielonego grzechotnika ze bez awaryjnie dojechaliśmy na i ze zlotu. Dla Tomasziego że użyczył mi grzechotnika na rajdzie imienia Huboszy 87, że cało dowiózł nas do celu no i za wspólne picie. Dla IKS za pilotowanie w rajdzie i za wspólny pobyt, dla przyszłego członka klubu czyli Mirindy że dała się namówić na przyjazd na zlot po wielu moich próbach namówienia ciebie :lol: Wielki szacun dla ciebie. Mam nadzieje że nie żałujesz:D Aha no i za te wieczorno nocne rozmowy też dziękuję ;)
- dla Dydo za przywiezienie Bigosu i wspólną konsumpcję. BIGOS RZONDZI :rotfl:
- dla Jugola, w końcu cię chłopie na lajfie poznałem :grin:
- dla kzrr za konsumpcję bigosu i rozmowy na kanapie w cholu
- dla kasjo za to że chociaż pare słów z nią zamieniłem :ok:
- dla Joa za pamięć z tym piwem :lol: i wspólną degustację wódki na grillu [you]
- dla dzelo23 za wspólną rozmowę przy schodach na grillu. Twój mały jest booski :)
- Marcelowi i Marcie za podróż wspólną na zlot :ok:
- Mareckiemu za próby sfilmowania mnie (pewnie i tak do wycięcia ;p )
- dla Wieszcza za rozmowę na kanapach i wytłumaczenie skąd pochodzi ( Rzeżęcin w gminie Morzeszczyn wymiata poprostu :rotfl: :lol: )
- dla Tiger'a i Mariana za rozbierankę na grillu i rozbawienie tym całego towarzystwa :mrgreen: Wymiatacie panowie :D
- dla szoso420 że Cie poznałem i chwilke porozmawiałem, mam nadzieje że następnym razem uda nam się więcej porozmawiać :twisted:
- dla walkie za wyrozumiałość i mniejsze niż się spodziewałem opierdzielenie mojej osoby w temacie domku :D
- dla Markzo za rozmowy przy kanapie ;)
- no i dla reszty której nie wymieniłem a była na zlocie
- Specjalne podziękowania dla kolegi Pat za to że nie zamęczył swoim gadaniem pani w recepcji w czwartkową noc :mrgreen:

Jesteście wszyscy wielcy i fajowo było spędzić z wami ten czas. Do zobaczenia mam nadzieje na kolejnym zlocie a wcześniej na spocie w Zatorze :]
Ostatnio zmieniony przez Radziszok79 Pon Maj 31, 2010 10:34, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Nie Maj 30, 2010 22:18   

Kolej na mnie :) , oddychnąłem z leksza, ale smarkam dalej, więc podziękowań, krytyk nadszedł czas ;)

Wielkie dzięki tronsek 'owi & syn za wspólny przejazd na i ze zlotu ( oberwanie chmury nad Koninem- bezcenne :szok: )

Wspaniale się stało, że mogłem poznać wirtualnych: Dydo , Radziszok79 , szoso420 , am_k , adam66 i wszystkich, których miałem okazję widzieć po raz pierwszy .

Podziękowania dla wszystkich ROVERianek za całusy powitalne i pożegnalne- bezcenne :obłoki:

Mariusz418 zaskoczyłeś mnie na wstępie z tym zapięciem Kochanicy na oczach Agi , ale w sumie jesteś dorosły- wiesz co robisz ;) Dzięki za wszystko- jestem happy :jupi:

Aga_zona_Mariana - dzięki za wspólny taniec , szczere pogaduchy i zaproszenie :całus:

Przeogromne dzięki dla zetesa za sugestię w sprawie miejsca tego zlotu- przepiękne tereny, okolica i wszechobecne ,,darcie ryja'' przez ptaki :ok:

Zarządowi za organizację, trud i wkład swego prywatnego czasu w to wspaniałe przedsięwzięcie.

Teraz odrobina krytyki :)

Do młodych owieczek, które zorganizowały II Rajd im. Huboszy87. Musicie się sporo nauczyć od Stada Baranów, ale mimo błędów zabawa była przednia :lol: Szczególnie zwiedzanie dróg dojazdowych do okolicznych odlewni, hut, tudzież innych zakładów pracy w towarzystwie załogi Kasjo, Dydo i kzrr- bezcenne i niepowtarzalne :mrgreen:

Wielki szacun za organizację lotniska i wszystkiego co na nim miało miejsce. Brak żarełka- wybaczone, nie zależne od Was- sklep był blisko :taa:

Tiger 'owi i Marian 'owi za popis skrywanych umiejętności w tańcu go-go podczas grilla :ok:

Mix 'owi za użyczenie magicznego pudełka z brakującym powerem mej Kochanicy i oczywiście za wieczorne jazdy testowe :mniam: Te focal 'e masz superaśne z zadku :muzyka:

Wszystkim ROVERiankom i ROVERianom za wspaniałą atmosferę zlotową, jak zawsze zresztą :ok:

Ekipie poznańskiej za dzisiejszą, Licheńską pielgrzymkę i oczywiście cały zlot :mrgreen:

Dzięki wszystkim - bez Was, bez nas nie byłoby tej wspaniałej atmosfery zlotowej :)

Do następnego, równie miłego, realnego :ok:

P.S.
Tomas220 dzienks za wspólny przejazd na lotnisku, mówię w imieniu swoim i Ani :ok:
Orson 'owi za wyleczenie bólu głowy, Martynie za pomoc w zwalczeniu nabytego kataru zlotowego ;)
Tomson40075 dzięki za pojemnego Toi- Toi'a :)
Ostatnio zmieniony przez Jugol Pon Maj 31, 2010 13:47, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
am_k 




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 582
Skąd: Bychawa/Lublin

Rover 200

Wysłany: Nie Maj 30, 2010 22:23   

Ja też się dorzucę do podziękowań, tak dla wszystkich, jak świeżo poznanych i tych już znajomych.
Było super, mam nadzieję że na następnym zlocie żona pozwoli mi pozostać dłużej.
_________________
Pozdrawiam.
Marcin
 
 
 
Perez 




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 1787
Skąd: Warszawa - Centrum

Rover 600

Wysłany: Nie Maj 30, 2010 22:35   

Markzo napisał/a:
a przejazd ze mną na początku to amba zjadła? :D

Kurcze, faktycznie jechalem jeszcze z kims na poczatku, ale nie skojazylem, ze to Ty :D
_________________
Miałem już około 25 samochodów różnych marek i narodowości. Z Roverków to: 620i LP
G, 623Si Lux LPG, 820Ti coupe, 620Ti, teraz czas na roverkowego diesla, czyli 45 IDT...
 
 
sknerko 




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Nie Maj 30, 2010 22:45   

Sknerko z Mrówką S już też w chałupce.
Podziękowania za zajefajny zlocik dla organizatorów.
Podziękowania dla Tomsona40075 i jego drugiej połowy za pilotowanie do ośrodka, wspólne korytko :je: , wspólne "spacery" i pilotowanie na próbie :fura: .
Dla Tomasa220 i czarnej InEs za nie spicie mnie na max :winko: :zdrowie: i kawę w drodze powrotnej :kawa: .
Dla Izjawy za pogaduchy przy grilu i ratowanie na lotnisku :grin: .
Dla Mariusza418 za domykanie szyb :arrow: no mam teraz wypas :mrgreen:
Dla Zukowatego za wprowadzenie w temat próby sportowej :ok:
Dla Jugola za jego zawsze dobry humor :rotfl: :mrgreen: i dla Danusi za cierpliwość do Niego :ok: .
Dla Tronska i szoso420 za bardzo miłe towarzystwo przy grilu :piwko: .
Dla spidiego za opowieści o kotach :kotek: co się boją makaronu :hahaha:
Dla Mixa za fajne pogaduchy na korytarzu :ok2:

i wszystkim których nie wymieniłem za fajny weekend z roverkami.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Nie Maj 30, 2010 23:21   

No coż to chyba kolej na mnie:

Przede wszystkim dla Walkie które dzielnie znosiła moją osobą na miejscu pasazera w obie strony ;-) rtworkowi za dalszy transport pod same drzwi domu. Nie będzie wam to zapomniane. Całej ekipie z Wrocka za podroz w jedną jak i drugą strone.

Speedy, Dydo dzięki za możliwosc dzielenia pokoju z wami. :) Dydo dzieki za wypad do knajpy, wiesz ocb.

Za rozmowy m.in z Jugolem, Radzikiem, Kasjo, Tomi i kolezanką Martą/Magdą/Malwiną nie pamietam?, Tomaszim, Thefem, Zukowatym, Emesem i pewnie milion innych osob z który mialem okaze pogadac i na chwile obecną nie jestem sobie wstanie przypomniec jestem totalnie zmeczony.

Own dzięki za krótką przejazdą Twoim ZSem. Roj dzięki przejazke Vi.

Było Mega.. :mrgreen:

Tylko proszę nie patrzcie na mnie więcej takim wzrokiem jak staje z rana w drzwiach "stołowki" naprawde się staram :D :D :D
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Nie Maj 30, 2010 23:32   

...cholercia, zapomniałem całkiem :głupek2: Dydo dzięki za możliwość poprowadzenia Twego R , nie ogarnąłem go w sumie, ale powiem Ci szczerze, że jak Ty razem z kzrr bawiliście się w najlepsze z BOR-owikami w Ślesinie, Twój R dawał nieźle radę jako taxi- pasażerowie nawet nie zauważyli, że mnie zgasł ze 3 razy :mrgreen:

P.S.
Gdzie draniu trzymasz płyty CD w swym R ?? , bo to słuchanie Radio Maryja nam zbrzydło ;p
 
 
eMdzik 




Dołączył: 30 Lis 2009
Posty: 124
Skąd: Konin/Poznań

MG ZS

Wysłany: Nie Maj 30, 2010 23:32   

To i ja się przyłączę do podziękowań - przede wszystkim za organizację, chociaż i tak nie mogłem odczuć jej w pełni ponieważ byłem z Wami "z doskoku" (na szczęście rajdów nie ominąłem ;) ). A teraz indywidualne podziękowania dla Brt za rzeczowe odpowiedzi i bardzo miłe wprowadzenie mnie w grono zacnych klubowiczów, dla Mariusz418 za podłączenie pod komputerek, za cenne rady i uświadomienie (VIS i wszystko jasne ;) ), dla MaReK za wesoły przejazd próbny na którym zrobiliśmy chyba 10 nawrotów, a po jednym z nich zrobiło się niebiesko na zewnątrz i w środku ;) (nie mogę się doczekać filmiku z tego przejazdu), a także za gratulacje i oczywiście wspólną walkę na torze... chcociaż póki co walkę z dieslem, ale obiecuję poprawę :oops: Nie mogę tu zapomnieć o Markzo za świetny pilotaż szczególnie w drugim przejeździe ;)
Jeszcze raz wszystkim dziękuję za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia na następnym zlocie.
_________________
Jutro zaczyna się dzisiaj...
 
 
Dydo 




Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 307
Skąd: Grabów nad Prosną



Wysłany: Nie Maj 30, 2010 23:55   

Jugol napisał/a:
...cholercia, zapomniałem całkiem :głupek2: Dydo dzięki za możliwość poprowadzenia Twego R , nie ogarnąłem go w sumie, ale powiem Ci szczerze, że jak Ty razem z kzrr bawiliście się w najlepsze z BOR-owikami w Ślesinie, Twój R dawał nieźle radę jako taxi- pasażerowie nawet nie zauważyli, że mnie zgasł ze 3 razy :mrgreen:

P.S.
Gdzie draniu trzymasz płyty CD w swym R ?? , bo to słuchanie Radio Maryja nam zbrzydło ;p


Szkoda, żeś nie okiełznał mego little demona :lol: Ale w zasadzie fajnie, że ja mogłem zasiąść i dostąpić zaszczytu przejechania się Twoją Kochanicą :) Choć nie chciałem tak fatygować i myślałem, że dotrzesz mym pojazdem, ale oczywiście nic się nie stało, że do tego nie doszło, jednak jak wspominałem - nie chciałem fatygować :) A gdzie on Ci zgasł 3 razy :D ? Bo w zasadzie raz Ci zgasł zaraz potem, jak nas wyrzuciłeś przy zajeździe a potem żem zerkał i poszedł żeś prosto na ośrodek bez kłopotów :taa:

P.S. A płytki Piotrze siedziały sobie w schowku - tam, gdzie dokumenty, których byś potrzebował, gdyby koledzy Cię zatrzymali ;) A Radio Maryja leciało u mnie w samochodzie odkąd go mam tylko raz, we Czwartkowy rajd, gdzie przez chwile spoważnieliśmy z kasjo i kzrr'em, gdy przejeżdżaliśmy przez świętą okolicę, krainę mlekiem i miodem płynącą, gdzie każdy dom świcił się jak psu klejnoty :mrgreen: Ale na szczęście szybko nam się znudziło :taa: A zwiedzania wszelakich hut to ja nie zapomne chyba długo :haha:
 
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Pon Maj 31, 2010 00:01   

Dydo napisał/a:
A gdzie on Ci zgasł 3 razy ?

...jak służył za taxi :mrgreen:
 
 
sknerko 




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Pon Maj 31, 2010 08:49   

O żesz ty.... Zapomniałem, dzieki wielkie Jugolowi, za Taxi do domku i Dydo z taksówkę :mrgreen:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Maj 31, 2010 09:16   

To ja też się dołączę. :D

Jak zawsze wielkie podziękowania dla organizatorów Zlotu, a przede wszystkim zetesa za znalezienie wspaniałej miejscówki. :D

Niestety po próbach sportowych musiałem uciekać, a widzę, że sporo mnie ominęło, ale jak się mieszka półtora tysiąca kilometrów od domu, to obowiązków (i przyjemności ;) ), które pojawiają się w czasie krótkich powrotów jest tyle, że nie sposób wszystkiego ogarnąć.

Z mojej strony szczególne podziękowania dla:
- Irka i Indianina za czwartkowego grilla
- Tomiego za "śmierdziuchy"
- kruszona za piątkowe "wstałeś już?" - przyznaję się, kłamałem mówiąc "tak, tak" - obudziłeś mnie ;) , nieocenione wsparcie przy wykańczaniu strony oraz hasło dnia "it's not a bug - it's a feature", a także za pilotowanie na rajdzie i na lotnisku
- MaRKa za jak zwykle fantastyczne produkcje filmowe oraz szybką akcję "secondary DNS" w piątkowy wieczór
- braci Seneczko za towarzystwo w 115 i nieoddalanie się nadmierne z kluczami

Wszystkim obecnym za wspaniałe towarzystwo, śmiech często do łez i zabawę do wpół do piątej rano każdego dnia. :D
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Lenin 




Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 18
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pon Maj 31, 2010 10:04   

Witam wszystkich,
ja też chciałbym się dołączyć i napisać parę słów.
Przede wszystkim dziękuję za przyjęcie do grona Roverkowiczów.
To był mój pierwsz zlot, więc nie mam porównania do poprzednich, ale było naprawdę sympatycznie :-)
Pierwszy raz uczestniczyłem w Rajdzie i próbach sportowych...
Fajnie, że było sporo osób tzw. towarzyszących, bo moja żona mimo iż jest miłośnikiem naszego Roverka, to nie jest maniakiem samochodowym :-)

Dzięki jeszcze raz :-)
 
 
 
marcel_n 




Dołączył: 27 Sty 2003
Posty: 142
Skąd: Zabrze



Wysłany: Pon Maj 31, 2010 10:29   

Dziękuję bardzo za miłe spotkanie. Fajnie było ponownie zobaczyć Was wszystkich. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i zadbali nawet o bezchmurne niebo. Dziękuję Tomasziemu i jego załodze za wspólny przejazd na Zlot, emesowi i Ani za powrót i pyszną szarlotkę z lodami. Dzięki thef i Ewelina_ za wszystko, a sporo tego było.
Dzięki Marek & Violla, Wasze filmy jak zwykle nie do wyje#$%^. No i oczywiście całej reszcie za godziny przegadane, noce nieprzespane, drinki przyjaźni i inne atrakcje 

Do podziękowań dołącza się Marta.
 
 
Roj 



Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 242
Skąd: warszawa



Wysłany: Pon Maj 31, 2010 10:43   

dzięki wszystkim, którzy byli zaangażowani w zorganizowanie tego Zlotu!

podziękowania dla Marka za cierpliwe odbieranie telefonu i tłumaczenie jak dojechać tu a jak tam :cool:
podziękowania dla Jakuba333 za użyczenie GPS - miło było poznać!
dzięki dla wszystkich co pomogali mi się spić Danzką (a potem jeszcze innymi) w piątek Dudek Żaba Kzrr Kruchy Brt Perez! (jeśli kogoś pominąłem to znaczy, że plan został zrealizowany)

Gratuluję zwycięzcom (i uczesnikom) wszystkich rajdów/prób/konkursów!

Wszystkich miło było poznać, tych których znałem miło było zobaczyć, no i patrząc teraz na pogodę za oknem to się czuję jakbym z jakiejś ciepłej wyspy przyleciał.

pozdROJ
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
Pat 



Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 175
Skąd: Jelenia Góra



Wysłany: Pon Maj 31, 2010 11:17   

...

to ja moze postawie te 3 kropki, bo nie sposob wymienic wszystko i wszystkich

1 . to wspaniali ludzie, na wielkim luzie, wysokim poziomie i z niesamowitym poczuciem humoru
2 . to swietna organizacja , oprawa , miejsce
3 . niesamowita zabawa do bialego rana, bo przeciez nie mozna sie z wami rozstac

Wszystko zasługa ludzi zebranych na zlocie, tych co organizowali i tych co przyjechali sie pobawic ... tak samo tych co postanowili pojawic sie pierwszy raz , jak i tych których juz pojawiaja sie od dawna ...
tak czy inaczej ja i wielu innych nie wyobrazamy sobie by w kalendarzu zabraklo kiedys miejsca na zlot Roverkowy :)

Moze juz wszyscy to wiedza, ale trzeba powtorzyc ... klub to nie tylko samochody .. to przede wszystkim ludzie ...

Dziekuje i do zobaczenia
_________________
Piszę poprawnie po polsku
.
 
 
Dydo 




Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 307
Skąd: Grabów nad Prosną



Wysłany: Pon Maj 31, 2010 11:56   

Jugol napisał/a:
Dydo napisał/a:
A gdzie on Ci zgasł 3 razy ?

...jak służył za taxi :mrgreen:


A nie ma za co, i ja i mój R zawsze do usług :taa:

sknerko napisał/a:
O żesz ty.... Zapomniałem, dzieki wielkie Jugolowi, za Taxi do domku i Dydo z taksówkę :mrgreen:


To już teraz wiem, dlaczego ta moja eRka taka rozradowana stała sobie nie na swoim miejscu parkingowym :D Targał do przodu z radość aż miło :mrgreen:
 
 
 
Lasica 




Dołączyła: 30 Maj 2010
Posty: 4
Skąd: Warszawa



  Wysłany: Pon Maj 31, 2010 19:59   

W imieniu moim i Magdy D. dzięki dla:

WSZYSTKICH a w szczególności:

Walkie - za to, że nawet po terminie jej doskonałe umiejętności organizacyjne pozwoliły na dopisanie dodatkowej osoby

Irka i Indianina za to, że byli doskonałymi kompanami , szczególne dzięki za więcej złaaaa w czasie drogi :)

Dudka - za to, że ma dar podejmowania idealnych decyzji za innych (serio)

Ley - za to, że nas znosił i wiózł na trasie Ślesin - Warszawa (butelka już się chłodzi)

oraz oczywiście całej radosnej brygadzie za cudowną zabawę, tańce, śpiewy do rana WIELKIE DZIĘKI
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink