Forum Klubu ROVERki.pl :: Jaki telefon na karty pre-paid?
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki telefon na karty pre-paid?
Autor Wiadomość
Perez 




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 1787
Skąd: Warszawa - Centrum

Rover 600

Wysłany: Czw Lip 01, 2010 14:21   Jaki telefon na karty pre-paid?

Niestety ukochana siec mojej babci "W Rodzinie" padla.
Moja babcia jest zrozpaczona i nie wie co robic.
Potrzebuje oferty pre-paid`owej.
Jaka jest w tej chwili najlepsza? Babci zalezy rowniez na tym, zeby nie miala takich krotkich terminow waznosci pol. wychodzacych.
_________________
Miałem już około 25 samochodów różnych marek i narodowości. Z Roverków to: 620i LP
G, 623Si Lux LPG, 820Ti coupe, 620Ti, teraz czas na roverkowego diesla, czyli 45 IDT...
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Lip 01, 2010 14:21   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
HuMaX 



Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 202
Skąd: Polska



Wysłany: Czw Lip 01, 2010 14:25   

Tylko i wyłącznie Play FRESH :) polecam w 100%, nie trzeba często doładowywać, nieważne ile się doładuję, jest rok na wykonywanie i odbieranie rozmów i tanie stawki :ok:
 
 
borsi 




Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 747
Skąd: Poznań Koło

Rover 400

Wysłany: Czw Lip 01, 2010 14:25   

simplus za 50 zł przedłuża ważność konta o 3 miechy a wychodzące za 6 miesięcy .
za 100 i wyżej na 6 miesiecy i na rok wychodzace.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Perez 




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 1787
Skąd: Warszawa - Centrum

Rover 600

Wysłany: Czw Lip 01, 2010 14:43   

Narazie Play Fresh wygrywa, daje ktos cos lepszego?
Tak BTW wiecie co mi powiedziala babcia? Ze W Rodzinie zrezygnowalo, bo byla to kooperacja z Era i Era nie chciala im placic. (Jak mowi moja babcia, to znaczy, ze tak powiedzieli w Radiu Maryja)
_________________
Miałem już około 25 samochodów różnych marek i narodowości. Z Roverków to: 620i LP
G, 623Si Lux LPG, 820Ti coupe, 620Ti, teraz czas na roverkowego diesla, czyli 45 IDT...
 
 
borsi 




Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 747
Skąd: Poznań Koło

Rover 400

Wysłany: Czw Lip 01, 2010 14:48   

watpie czy jest cos lepszego.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
marcin316 




Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 1066
Skąd: Lublin - okolice



Wysłany: Czw Lip 01, 2010 14:56   

Osobiście nie pakował bym babci do Pley'a. Co prawda sieć oferuje przyzwoitą ofertę, ale każdy kto będzie chciał do babci zadzwonić mocno dostanie po kieszeni, no chyba że też będzie w play ;)

Jestem od kilku lat w plusie na kartę i muszę powiedzieć, że ich oferta jest w miarę rozsądnie skalkulowana. Płacę 29 gr/min do wszystkich (oprócz Play) a doładowanie za 50 zł przedłuża okres ważności konta (rozmowy wychodzące) o trzy miesiące.
 
 
szoso 




Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 6302
Skąd: Ostrołęka

Rover 400

Wysłany: Czw Lip 01, 2010 15:01   

marcin316 napisał/a:
każdy kto będzie chciał do babci zadzwonić mocno dostanie po kieszeni, no chyba że też będzie w play ;)

racja, era np nie daje minut do playa, stąd muszę płacić jak dzwonie do kumpla a bezpłatne minuty zostają nietknięte
 
 
HuMaX 



Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 202
Skąd: Polska



Wysłany: Czw Lip 01, 2010 15:18   

Ale dla osoby korzystającej z Play FRESH jest to najkorzystniejsza oferta i nie powinna zwracać uwagi czy ktoś nie ma akurat darmowych minut do PLAY, inne sieci specjalnie podwyższają stawkę do PLAY, ponieważ myślą, że w ten sposób straci PLAY pozycję na rynku, niestety są w dużym błędzie :) :ok:
 
 
marcin316 




Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 1066
Skąd: Lublin - okolice



Wysłany: Czw Lip 01, 2010 16:30   

HuMaX, to dlaczego połączenia do Play nie kosztują tyle samo co do innych sieci nie jest takie oczywiste i nie chodzi tutaj o spisek operatorów "dużych" sieci.

Nie chodzi też o darmowe minuty a o to, że połączenia do tej sieci są średnio 3x droższe niż do pozostałych.

Jeśli planuje się zakup telefonu komórkowego dla kogoś z rodziny, to koszt połączeń do tej osoby bywa często bardzo ważnym kryterium.
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Czw Lip 01, 2010 17:03   

ja mam kolegę w serwisie play i nikomu jej nie polecam straszne problemy z zasięgiem oraz przerywaniem rozmów itd... a na kartę polecam Orange sam korzystam z ich usług od lat... używam pakietu w którym wysyłasz sms co miesiąc za 6pln i gadasz za grosz do 3 wybranych numerów w Ograne i na stacjonarkę lepszej oferty nie znajdziesz...
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
Krzysi3k 




Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 3067
Skąd: Warszawa

Rover 25

Wysłany: Czw Lip 01, 2010 17:39   

dobryziom napisał/a:
ja mam kolegę w serwisie play i nikomu jej nie polecam

A ja mam tatę w Microsofcie i nie polecam nikomu Windowsa.
Weźcie darujcie sobie. Jeśli sami nie macie i nie wiecie to na cholere powoływać się na wujków, stryjków lub teściów?
Ja mam w Play hm... 3 lata już. Nie mam problemów z zasięgiem, bo jak mi nie łapie Plejowych anten to łączy się automatycznie z antenami Plusa (Play ma podpisaną z Plusem umowę). Z przerywaniem rozmów także nie miałem nigdy problemów.
Mam super warunki w Play, naprawdę tanio. A jak komuś przeszkadza to, że mam w Play to niech nie dzwoni.
_________________
Sprzedam wszystkie części do MG ZR :)
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=101710
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Czw Lip 01, 2010 18:43   

Krzysi3k napisał/a:
dobryziom napisał/a:
ja mam kolegę w serwisie play i nikomu jej nie polecam

A ja mam tatę w Microsofcie i nie polecam nikomu Windowsa.
Weźcie darujcie sobie. Jeśli sami nie macie i nie wiecie to na cholere powoływać się na wujków, stryjków lub teściów?
Ja mam w Play hm... 3 lata już. Nie mam problemów z zasięgiem, bo jak mi nie łapie Plejowych anten to łączy się automatycznie z antenami Plusa (Play ma podpisaną z Plusem umowę). Z przerywaniem rozmów także nie miałem nigdy problemów.
Mam super warunki w Play, naprawdę tanio. A jak komuś przeszkadza to, że mam w Play to niech nie dzwoni.


spoko tylko ze bylem jednym testerów jak play rozpoczynał swoja karierę na rynku i dostałem telefon oraz abonament na bardzo atrakcyjnych warunkach tylko co z tego jak telefon się co chwila rozłączał i gubił siec wiec z niego zrezygnowałem.... i tak jest do tej pory bo wspominany kolega odbiera codziennie takie telefony od użytkowników a moja siostra ma ten problem na co dzień a mieszkamy w warszawie wiec ogarnij chłopaku.
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
Dam-Kam 




Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 1182
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Czw Lip 01, 2010 21:56   

dobryziom napisał/a:
bylem jednym testerów

to się nie dziw, że coś było nie halo ;) (swoją drogą dopiero teraz zobaczyłem, że zmieniłeś avata)

ja także jestem już 3 rok w Play i jescze NIGDY nie miałem żadnych problemów z połączniem, rozłączeniem, wysyłaniem i odbieraniem sms'ów a uzywałem tel. w Krk, u mnie na małym "zadupiu" z dala od cywilizacji oraz za granica. Naprawde zero problemów.

A co do orange... szkoda gadać. Miałem tel. w abonamencie. Przy standardowych rozmowach rachunke przychodził mi ~200zł (mimo, że rozmawiałem mało) przy abonamencie 60zł. Ponad pół roku przed skończeniem sie umowy przeszedłem do Play i płaciłem 2 abonamenty jednocześnie co w sumie zamykałem sie w 130zł i niegy nie przekroczyłem limitu.
A i jeszcze ten internet... miałem 500MB za ~50zł. Przy włączonym gg i sprawdzaniu TYLKO poczty blokowali mi po 7-10dniach z powodu przekroczenia. W rozmowie z centrum obsługi usłyszałem, że to dlatego że przy klikaniu połącz/rozłącz pobieranie jest kilka kb. Powiedziałem kobiecie, że aby nabić tym 500MB w 10dni musiałbym tak klikać cały czas a ona coś papatrzyła/poczytała i stwierdziła, że ona nie wie... sorki za OT ale do orange nie pałam miłością...

A wracając do tematu Play Fresh wygrał porównanie w jakiejś gazecie z innymi operatorami właśnie na długość wazności konta po doładowaniu.
 
 
 
borsi 




Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 747
Skąd: Poznań Koło

Rover 400

Wysłany: Czw Lip 01, 2010 22:05   

opinie się takie . Mają tanio bo chcą ściągnąć klientów bo są na skraju bankructwa.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
magneto 




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1047
Skąd: Nakło Śląskie



Wysłany: Czw Lip 01, 2010 22:18   

Dam-Kam napisał/a:
ja także jestem już 3 rok w Play i jescze NIGDY nie miałem żadnych problemów z połączniem, rozłączeniem, wysyłaniem i odbieraniem sms'ów

ja mam tak samo,a to ze inni mają do mnie drożej to niech nie dzwonią

Dam-Kam napisał/a:
A wracając do tematu Play Fresh wygrał porównanie w jakiejś gazecie z innymi operatorami właśnie na długość wazności konta po doładowaniu.

I to jest najważniejsze, tata ma simplusa i bardzo mało rozmawia.Jak doladuje 50 zeta to może wykonywac połaczenia tylko przez 3 m-ce a po upływie tego okresu jeśli znów nie doladuje to pozostała na koncie kwota przepada.W tym roku przepadło mu już 40 zeta i postanowił zrezygnować z ich usług
 
 
 
Dam-Kam 




Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 1182
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Czw Lip 01, 2010 22:25   

wiesz, ja już 2 lata temu słyszałem hasło od kolegi który się obraca w tych dziedzinach, że play ma być 2 lata po to aby swoimi promocjami skłonić jak najwięcej klientów a potem ma zniknąć i przejąc ma tych klientów inny operator. Więc ile osób ktorym Play nie pasuje tyle opini i prób zniechęcenia ludzi.

A tanio mają od początku czyli, że od początku są na skraju bankructwa? Pisanie czegoś bo ktoś coś gdzieś usłyszał bez żadnych oficjalnych informacji jest bez sensu. I dziwi mnie, że Play ponoć jest prawie bankrutem ale mimo to startuje z Orange do przetargu o sieć 4G... (przeczytane, nie usłyszane)

[ Dodano: Czw Lip 01, 2010 22:25 ]
magneto napisał/a:
a to ze inni mają do mnie drożej to niech nie dzwonią
przynajmniej nie mamy problemów, że ktoś dzwoni bo sie nudzi. Teraz jest rzeczowo - zadzwoni, powie co chce i do widzenia :lol:
 
 
 
Perez 




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 1787
Skąd: Warszawa - Centrum

Rover 600

Wysłany: Czw Lip 01, 2010 23:10   

Ja mialem kiedys Play i nie mialem problemow zadnych z zasiegiem i polaczeniami. Faktycznie na poczatku byly problemy, ale z kartami sim i aparatami, potem wszystko ruszylo jak ta lala.
Jezeli chodzi o Orange to mam w abonamencie dla firm. Nikt nie zaproponowal mi lepszej oferty. Mam 4GB internetu za free, mam BlackBerry BIS za free (wywalczone), mam 450minut do wszystkich (oprocz Play), mam 450 minut do samego Orange, telefon BlackBerry 9700 za 1zl, abonament 160zl, ale i tak rachunki przychodza po 450zl, na Bukowinskiej (centrum warszawy niemalze) zasiegu brak, w miasteczku Nowy Wilanow w Warszawie zasiegu brak i jeszcze kilka innych lysych plackow na mapie. W zeszlym roku bylem na Rajdzie Dolnoslaskim i dwa dni bylem odciety od telefonu (a mialem ze soba 3 w Orange)

Jezeli chodzi o moja babcie to jej najbardziej zalezy na tym, zeby jej nie przepadla kasa doladowana. Dzwoni zadko, ale jeszcze zadziej ludzie dzwonia do niej na komorke, wiec chyba Play wygra wybory ;)
_________________
Miałem już około 25 samochodów różnych marek i narodowości. Z Roverków to: 620i LP
G, 623Si Lux LPG, 820Ti coupe, 620Ti, teraz czas na roverkowego diesla, czyli 45 IDT...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Jaki wybrac telefon do kwoty 500 zl
Pawkaz Offtopic 31 Nie Lip 31, 2011 11:49
Pawkaz
Brak nowych postów [ Ankieta ] Jaki telefon wybrać? (SE Elm vs. SE Zylo)
bartek-mrc Offtopic 1 Wto Gru 14, 2010 23:07
Pawkaz
Brak nowych postów Karty ratownicze
maciej Offtopic 28 Sob Cze 14, 2014 00:57
NoPE
Brak nowych postów Karty rabatowe LOTOS
parasite Offtopic 9 Wto Sty 10, 2012 10:50
parasite
Brak nowych postów Help me! :( Blokada karty sim w noki 6230i
Reddi Offtopic 6 Pią Paź 02, 2009 14:49
Gość



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink