Forum Klubu ROVERki.pl :: [Daewoo Nexia] Prodblem z radiem i przyciskiem klapy.
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: sTERYD
Pią Lis 19, 2010 11:40
[Daewoo Nexia] Prodblem z radiem i przyciskiem klapy.
Autor Wiadomość
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Nie Lip 25, 2010 10:39   [Daewoo Nexia] Prodblem z radiem i przyciskiem klapy.

Witam,
Doprowadzam do stanu uzywalnosci dełu nexie. Mam prośbę do was o szybką poradę bo w garazu siedzę i walczę.

1. Jak poradzić na to ze naciskam przycisk w samochodzie, z tylu silownik zamka w klapie slychac ze rusza(stukniecie jak przy otwieraniu) ale klapa nadal zamknieta.


2. Co moze byc przyczyna ze dzisla tylko jeden glosnik, ale jak sie kombinuje balansami prawo lewo przod tyl to w roznych ustawieniach rozne glosniki sie odzywaja. (w totalnie pomieszanych ustawieniach) jak ustawiam srodek wszystko to niedziala zaden.
Ostatnio zmieniony przez kasjopea Nie Lip 25, 2010 11:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Lip 25, 2010 10:39   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
krzemien323 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lip 2010
Posty: 13
Skąd: Ostrowiec Św.



Wysłany: Nie Lip 25, 2010 11:45   

1. A próbowałeś otwierać w dwie osoby? Kiedyś miałem w Nexii taki przypadek, że uszczelka nie odpychała klapy i jak puścisz guzik otwierania to się odrazu zamyka.

2. Na radiach sie nie znam. Ja bym sprawdził na innym radiu i jakby było to samo to wypierdzieliłbym całą instalację i zrobił od nowa :mrgreen:
 
 
0L0 




Pomógł: 54 razy
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 834
Skąd: Kielce

Rover 75

Wysłany: Nie Lip 25, 2010 18:27   

1. Sprawdź czy działa Ci sam mechanizm ryglujący. Pamiętam że u siebie to kiedyś wymieniałem (gdzieś nawet mam nowiutki zamek do bagażnika do sedana).

2. Pomieszane przewody w kostkach.
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Nie Lip 25, 2010 22:55   

krzemien323, 0l0, Dziękuję za pomoc, z zamkiem bylo tak ze zalalem je smarem silikonowym az ciekly, WD w silownik i chodzi:) otwiera za kazdym razem.

Z radiem poległem. chyba najlatwiej bedzie nowe okablowanie pociągnąć. Bo tam jest kostka dewoo, do niej przjesciowka iso i do niej radio grundig ale w salonie dewoo kupowane z wozem i oni zakladali, jednak przejsciowka jest lutowana pozamieniane kable, co wiecej do glosnikow dochodza inne kolory niz wychodza z kostki fabrycznej, a w dodatku jak sprawdzamto w tych kablach jest napiecie a nie graja.

Chyba pojdzie nowe okablowanie i jakies radyjko z marketu z USB za 150zł:-D

P.s. Jak sie dobrac do glosników w tylnej polce oryginalnych w sedan nexia by je wyjąć.

P.s. 2. Jakie wymiary maja przednie głośniki a jakie tylne?:-)
 
 
0L0 




Pomógł: 54 razy
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 834
Skąd: Kielce

Rover 75

Wysłany: Pon Lip 26, 2010 08:21   

Jak masz sedana to od strony bagażnika wykręcasz takie plastikowe nakrętki, następnie wyjmujesz oprawę, prostujesz powyginane mocowania maskownicy, a dalej to już śrubki przy głośniku ;)

Z tyłu są 165mm.

Co do przednich głośników to cholera wie, u mnie były one od "nowości" odpięte (te na podszybiu), ale to jakieś maleństwa są. Ja miałem zamontowane głośniki w drzwiach.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [daewoo matiz] kopci na biało
piterazim Inne (np. Polonez 1.4, MG Maestro, Rover SD1 itp.) 9 Nie Sty 24, 2016 20:01
BigBoyPL



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink