Forum Klubu ROVERki.pl :: Angel eyes - fakty i mity
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Angel eyes - fakty i mity

rover 214
Autor Wiadomość
drlubicz 




Pomógł: 14 razy
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 239
Skąd: Wrocław



Wysłany: Czw Lut 26, 2009 21:43   Angel eyes - fakty i mity

W związku z duża ilością zapytań na priv o moje lampy chciałem pokrótce napisać co i jak na moim przykładzie. Przy zamianie zwykłych lamp na Angel eyes nie da się uniknąć przerwy ok. 1 cm po przekątnej miedzy rogiem zderzaka a lampą i nawet po sugestiach na zlocie że można to dopasować , zdemontowałem zderzak wszystko jeszcze raz zmierzyłem i uważam ze nie da się bo wtedy zderzak odchodzi w innym miejscu. Nie jest to problem bo w moim przypadku wypełniłem to uszczelką i w przypadku gdy jest więcej czarnych wstawek typu czarny grill i czarne maskownice halogenów wygląda nawet fajnie. Od tygodnia mam w domu bardzo fajną inną uszczelkę która podobno jest właśnie do wypełnienia taki ubytków ale nie mam kiedy założyć ale jak ją przykładam to faktycznie wygląda to jak by to było seryjnie zamontowane i jak tylko założę zamieszczę fotki. Na zdjęciach które zamieszczam choć marnej jakości widać dokładnie gdzie ta szczelina występuje. Druga rzecz to podłączenie lampy , na pewno nie jest to tak ze ściągamy oryginał i zakładamy przewody do nowych i wszystko jest ok. , ponieważ w tych Angel mamy kilka dodatkowych przewodów bo światła postojowe składają się z trzech małych pozycyjnych niebieskiego koloru i jednego ringa . Oczywiście można to podłączyć pod jeden przewód ,ale uważam ze lepiej poświęcić chwile i każde dać osobno. Zauważyłem na rynku dwa typy lamp różniące się jakością ale już na pierwszy rzut oka widać które są które, ale potwierdzam że te z Niemiec to nie jest żaden parujący badziew i w pełni dorównują w jakość oryginałowi czego nie mogę powiedzieć o lampach tylnich robionych tez przez tą firmę. Co do jakości światła to nie ma żadnej rewelacji ale w oryginałach też nie wygląda to dobrze , ogólnie musze przyznać ze rover 214 nie ma dobrego oświetlenia. Jak tylko znajdę chwile to zrobię fotki jak się je podłącza .

[ Dodano: Czw Lut 26, 2009 21:49 ]
Oczywiście lampy posiadają pełna regulacje , i bez problemu można je dowolnie ustawiać z tym że pamiętajmy ze są to lampy soczewkowe i tam trochę inaczej jest to ustawiane niż w zwykłym reflektorze.
Ostatnio zmieniony przez drlubicz Czw Lut 26, 2009 22:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Lut 26, 2009 21:43   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
camaro17 




Pomógł: 31 razy
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 1320
Skąd: Pęgów

MG ZR

Wysłany: Czw Lut 26, 2009 22:02   

Ładnie to napisałeś, na pewno ten opis się przyda wielu którzy zamierzają sobie zakupić takie oczka do R200. Sorrki że poleciłem Cię w innym poście na temat tych światełek, ale inny forumowicz bardzo chciał się skontaktować z jakimś użytkownikiem R200 z angel-eys aby poradzić się. A ja jako kolega i forumowicz który ostatnio pod Magnolią-Park byłem na spocie i podziwiałem twe światełka, poleciłem bez wahania Ciebie. Mam nadziej że nie masz mi tego za złe. Pozdrawiam i do zobaczenia na spocie we WRO.
 
 
 
drlubicz 




Pomógł: 14 razy
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 239
Skąd: Wrocław



Wysłany: Czw Lut 26, 2009 22:35   

camaro17 napisał/a:
Mam nadziej że nie masz mi tego za złe.


wręcz przeciwnie , posta napisałem dlatego że bardzo rzadko z powodów technicznych odbieram priv ;)

[ Dodano: Czw Lut 26, 2009 23:02 ]
Lampy tylnie. Z podłączeniem nie ma żadnego problemu , odkręcamy 3 śruby, przepinamy przewody i gotowe. Świecą bardzo ładnie , wygląda to bardzo efektownie szczególnie w nocy, światła są diodowe wiec można powiedzieć że bezobsługowe, bo tam raczej nic się nie przepali, w miarę dowolna konfiguracja świateł bo możemy sobie diody ustawiać w dowolny sposób i np. może się świecić co druga lub wszystkie jak kto woli. Do karoserii pasują idealnie (ale tylko w jednym miejscu :lol: ) . Niestety jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia, mimo uszczelniania nie mogę o końca wyeliminować parowania, ale jak robić wiochę to na całość :rotfl:
 
 
 
maciekwawa 




Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 527
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Mar 01, 2009 16:59   

ja nie mam żadnych szpar takich jak ty po montazu:)
_________________
Mój roverek: http://www.polskajazda.pl...Rover/200/24233
ZAPRASZAM! WWW.GAMP-PAINTBALL.PL
 
 
 
szymon1986 



Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 240
Skąd: Poznań



Wysłany: Pon Mar 02, 2009 16:16   

a mógłby ktoś podpowiedzieć gdzie można kupić te dobrze wykonane?bo podobno są lepsze i gorsze na rynku,byłbym wdzięczny bo nie chce ryzykować
 
 
maciekwawa 




Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 527
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pon Mar 02, 2009 22:39   

szymon1986 napisał/a:
a mógłby ktoś podpowiedzieć gdzie można kupić te dobrze wykonane?bo podobno są lepsze i gorsze na rynku,byłbym wdzięczny bo nie chce ryzykować



Ja sprzedawałem te lampy i Ci mówie że jest jeden producent tych lamp i jeden rodzaj!!!
_________________
Mój roverek: http://www.polskajazda.pl...Rover/200/24233
ZAPRASZAM! WWW.GAMP-PAINTBALL.PL
 
 
 
drlubicz 




Pomógł: 14 razy
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 239
Skąd: Wrocław



Wysłany: Wto Mar 03, 2009 17:28   

robi JUNYAN i DECTANE to można łatwo sprawdzić w necie ale kolega Maciek sprzedawał i wie lepiej i pewnie tym firmą sie wydaje że produkują , i już w róznych roverkach sprawdzałem, tylne nie dolegają do końca w żadnym , ale pewnie kolega Maciek ma szczeście że jemu idalanie pasują.
 
 
 
Mistral 



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 10
Skąd: Szczecin



Wysłany: Wto Mar 03, 2009 18:10   

Może coś być w tym, co napisał maciekwawa, ponieważ jak wejdziesz na stronę
Dectane, to znajdziesz lampy do Roverka za 780 zł i opis, że producent, to Dectane właśnie
LECZ jak wejdziesz w opis szczegółowy, to okazuje się, że producent to Junyan.
Błąd ?? ?
Ktoś, gdzieś pisał, że pudełko jest od D., a lampa w środku od J.
A skoro Maciek sprzedawał, to pewnie ma rozeznanie na rynku.
Nie mam zdania, bo nie znam się na tym, a kojarzę tylko fakty.
Pozdrawiam.
 
 
drlubicz 




Pomógł: 14 razy
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 239
Skąd: Wrocław



Wysłany: Wto Mar 03, 2009 20:20   

no bo tak jest na opakowaniu pisze powered by dectane , tylko że jedne naprawde są solidne a drugie juz wizualnie wyglądają bardzo źle, miałem obie w ręku bo we Wrocławiu jest przedstawiciel

[ Dodano: Wto Mar 03, 2009 20:21 ]
no i cena jedne prawie 600 zł drugie nie całe 400
 
 
 
maciekwawa 




Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 527
Skąd: Warszawa



Wysłany: Wto Mar 03, 2009 23:24   

chłopaki decante to hurtownia w niemczech a firma na j to producent! JEST JEDEN RODZAJ I PRODUCENT TYCH LAMP! WIEM BO PISAŁEM Z NIMI EMAILE!!! MÓWIMY O PRZEDNCH OCZYWISCIE:)
_________________
Mój roverek: http://www.polskajazda.pl...Rover/200/24233
ZAPRASZAM! WWW.GAMP-PAINTBALL.PL
 
 
 
greg_szczytno 




Pomógł: 15 razy
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 277
Skąd: Szczytno

Rover 400

Wysłany: Pią Mar 13, 2009 19:37   

drlubicz napisał/a:
Od tygodnia mam w domu bardzo fajną inną uszczelkę która podobno jest właśnie do wypełnienia taki ubytków ale nie mam kiedy założyć ale jak ją przykładam to faktycznie wygląda to jak by to było seryjnie zamontowane i jak tylko założę zamieszczę fotki.


Mam taki problem w 400 - taka brzydka przestrzeń. Napisz jak się ta uszczeleczka nazywa i jak ją dostać .
_________________
Pozdrawiam
Szczytno warmia - mazury
 
 
 
nocny_marek 




Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 220
Skąd: Wrocław

Rover 200

Wysłany: Pią Cze 05, 2009 00:12   

drlubicz napisał/a:
no bo tak jest na opakowaniu pisze powered by dectane , tylko że jedne naprawde są solidne a drugie juz wizualnie wyglądają bardzo źle, miałem obie w ręku bo we Wrocławiu jest przedstawiciel


mozna je kupic we Wroclawiu ? masz namiary na kogos kto ma te "lepsze" o ktorych piszesz?

[ Dodano: Pią Cze 05, 2009 00:13 ]
i czy to te:

http://www.junyan.com.tw/...0&CatName=Rover
_________________
Nocny Marek
 
 
 
Patrycha32 




Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: Łysiny



Wysłany: Czw Lut 03, 2011 12:58   

Witam wszystkim,chciałem zapytać o takie lampy tylko że do roverka 400, czy da sie coś podobnego gdzieś dostać?
 
 
Krzysi3k 




Pomógł: 108 razy
Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 3067
Skąd: Warszawa

Rover 25

Wysłany: Czw Lut 03, 2011 13:32   

Patrycha32, nie.
_________________
Sprzedam wszystkie części do MG ZR :)
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=101710
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [214 Si 103 KM] Angel eyes
GGoLy Tuning wizualny 12 Czw Wrz 30, 2010 11:51
memphisto
Brak nowych postów Angel eyes- opinie
zamierzam kupić, proszę o porady:)
Chesterrr Tuning wizualny 55 Nie Mar 08, 2009 14:42
Biernik20
Brak nowych postów [R200]Angel Eyes
Bordos Tuning wizualny 7 Nie Sty 11, 2009 15:20
Korczus
Brak nowych postów [214 Si '97 3D] Reflektory Angel Eyes
Lukaszn2006 Tuning wizualny 67 Wto Sty 22, 2008 14:49
maciekwawa
Brak nowych postów [216coupe] Angel Eyes
216coupe Tuning wizualny 11 Sro Sty 21, 2015 11:04
slax



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink