Forum Klubu ROVERki.pl :: zaginęły posty
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kasjopea
Czw Lut 24, 2011 10:50
zaginęły posty
Autor Wiadomość
zetes 




Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 558
Skąd: Turek

Rover 75

Wysłany: Czw Lut 24, 2011 10:49   zaginęły posty

Gdzieś zaginęlo moich 148 postów. Jeszcze przedwczoraj, tj.22.02.2011r miałem na koncie 509 a dzis jest 361. Co się mogło stać :?:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Lut 24, 2011 10:49   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
tronsek 




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Czw Lut 24, 2011 11:08   

Poczytaj to: http://forum.roverki.eu/v...p=596292#596292
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
zetes 




Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 558
Skąd: Turek

Rover 75

Wysłany: Czw Lut 24, 2011 12:27   

tronsek, przeczytałem i nie ma tam odpowiedzi na moje pytanie :wink:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
tronsek 




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Czw Lut 24, 2011 13:12   

Z niektórych kącików zostało wycofane naliczanie postów np z offtopic. Dlatego wszystkim zostały cofnięte liczniki postów.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Czw Lut 24, 2011 14:45   

Mi też ukradli ponad 200 postów- złodzieje ;>
 
 
szoso 




Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 6302
Skąd: Ostrołęka

Rover 400

Wysłany: Czw Lut 24, 2011 15:08   

po prostu niektórzy w ten sposób sobie nabijali ilość postów, skoro zostało to wyłączone to automatycznie zeszła ilość napisanych tam postów
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Czw Lut 24, 2011 16:51   

Ja mam znowu poniżej 5000, więc będzie kolejna powód niebawem do imprezy. :grin:
 
 
magneto 




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1047
Skąd: Nakło Śląskie



Wysłany: Czw Lut 24, 2011 18:07   

szoso420 napisał/a:
po prostu niektórzy w ten sposób sobie nabijali ilość postów

Tylko po co nabijać .Na innych forach jest wymagana jakas ilość żeby zamieścić ogłoszenie, tutaj nie.
Ja miałem około 1070 teraz mam trochę ponad 900.Mi na tej cyferce nie zależy, ale szkoda by było jakby znikały wypowiedzi pomocne przy usuwaniu usterek
tronsek napisał/a:
Z niektórych kącików zostało wycofane naliczanie postów np z offtopic. Dlatego wszystkim zostały cofnięte liczniki postów

chyba jednak nie tylko liczniki,bo wczoraj założyłem nowy temat w hydeparku a dzisiaj go nie ma.
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Czw Lut 24, 2011 18:13   

magneto napisał/a:
ale szkoda by było jakby znikały wypowiedzi pomocne przy usuwaniu usterek
Nie zniknęły żadne wypowiedzi, zmieniło się tylko to, że posty z offtopica nie są zliczane w liczniku.

magneto napisał/a:
chyba jednak nie tylko liczniki,bo wczoraj założyłem nowy temat w hydeparku a dzisiaj go nie ma
Założyłeś, a ja go skasowałem, bo był dublem. Wysłałem Ci nawet komunikat z linkiem do identycznego tematu.
 
 
magneto 




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1047
Skąd: Nakło Śląskie



Wysłany: Czw Lut 24, 2011 22:14   

thef napisał/a:
Założyłeś, a ja go skasowałem, bo był dublem. Wysłałem Ci nawet komunikat z linkiem do identycznego tematu

thef, dzięki za info, juz myślałem że coś niedobrego z forum sie dzieje.
Niestety żadnego komunikatu od Ciebie nie otrzymałem dlatego napisałem o tym.
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Lut 24, 2011 23:15   

Ale co zostało wyłączone?
W/g mojej opinii posty w HP i OF nie naliczały się... wczoraj nawet sprawdzałem konfigurację czy żeby upewnić się na 100%.

Jeszcze raz sprawdzę, bo może jakimś cudem wyłączyły się zliczania jeszcze z innych działów i stąd zamieszanie w ilości postów.

Swoją drogą, trzeba mieć dużo wolnej pamięci w głowie, żeby pamiętać o ile zmniejsza się lub zwiększa liczba postów w danym dniu ;)

Mnie to potrzebne do sprawdzenia kto i ile napisał na forum, kiedy wysyła jakiś chamski spam. Daje mi to pogląd na to, czy kogoś należy wywalić z hukiem od razu czy przymknąć oko i poczekać.

Jeśli ktoś pisze w działach usterki, sprawy klubowe, tutaj czy w poradach prawnych - można wtedy zweryfikować staż danego użytkownika i jego poziom zaangażowania.
Posty w dziale HP i OF są niczym i generalnie post z linkiem do youtuba ni jak nie pasuje do tych statystyk. Całe szczęście, że wpisy z SB się nie liczą, bo rozpacz Jugola sięgnęła by głębokiej czerni :P
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Czw Lut 24, 2011 23:25   

MaReK napisał/a:
W/g mojej opinii posty w HP i OF nie naliczały się...
W hydeparku nie naliczały się (podobnie w pozdrowieniach) w offtopicu naliczały się, ale to właśnie zmieniłeś po dyskusji ;)
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Czw Lut 24, 2011 23:35   

MaReK napisał/a:
Całe szczęście, że wpisy z SB się nie liczą, bo rozpacz Jugola sięgnęła by głębokiej czerni


Nie traktuj tego tak poważnie ;p , a ilość postów akurat najmniej mnie interesuje. Ale trudno było nie zauważyć że zamiast 1770 jest 1500- coś tam- w końcu nie ja jeden to zauważyłem :terefere:
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Lut 24, 2011 23:53   

thef napisał/a:
W hydeparku nie naliczały się (podobnie w pozdrowieniach) w offtopicu naliczały się, ale to właśnie zmieniłeś po dyskusji ;)

Nie wiem nic o pozdrowieniach... natomiast opcja "nie zliczaj postów" była zaznaczona w offtopic i hydepark.

Jugol napisał/a:
Nie traktuj tego tak poważnie ;p , a ilość postów akurat najmniej mnie interesuje. Ale trudno było nie zauważyć że zamiast 1770 jest 1500- coś tam- w końcu nie ja jeden to zauważyłem :terefere:

Zauważył to pawkaz i zetes. Reszta zauważyła bo temat przeczytała ;)

Nie sprawdziłem jak w dziale "Test" się sprawa ma ;)

Ja mam mało postów i mnie to absolutnie nie przeszkadza ;)
Gdybym zaczął to przeżywać musiałbym się pochlastać widząc profil np. piter34 ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pią Lut 25, 2011 09:02   

MaReK napisał/a:
Nie wiem nic o pozdrowieniach... natomiast opcja "nie zliczaj postów" była zaznaczona w offtopic i hydepark.
Była czy jest dopiero teraz? Na pewno w offtopicu posty się zliczały - stąd lamenty na forum o znikające z licznika cyferki ;) . Na pewno nie zliczały się w hydeparku, pozdrowieniach, powitaniach, teście, giełdzie i administratorce.
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Pią Lut 25, 2011 09:24   

Nie lepiej poprostu zrobić tak jak było i poprostu skończyć temat :) ? Skoro było dobrze wcześniej i nikt nie płakał że nie liczy mu postów w hydeparku itd to po co zmieniać :)
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pią Lut 25, 2011 10:11   

Czemu uważasz, że było dobrze? Teraz będzie źle? Jak się niektórzy ludzie orientowali, że im postów nie zlicza, to pytali o to. Jak się dowiadywali, że w hydeparku po prostu nie są liczone, to dziwnie ich aktywność w tym wątku malała ;) . Prawdopodobnie z tych dwóch działów powstanie jeden, bez naliczania postów, bo po prostu ilość śmieciowych tematów w tych działach poraża. Nie mówiąc już o obciążaniu bazy obrazkami w tematach kolosach typu "liczymy do miliona". trzeba po prostu coś z tym zrobić, uporządkować, oczyścić, a użytkownikom ułatwić poruszanie się między obszarami hydepark/offtopic. Zibaczymy co z tego wyjdzie, na razie dyskutujemy i powoli próbujemy.

Człowiek to takie dziwne stworzenie, że rajcują go cyferki. Im ma ich więcej, tym mu się bardziej wydaje, że jest cool. Podobnie jak przy zawartości portfela. A przecież chyba nie o to chodzi. Rozśmiesza mnie tu argument poważania na forum - że jak mam mało punktów pomógł czy postów, to nikt nie potraktuje poważnie moich rad w usterkach. Zabawne.
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Pią Lut 25, 2011 10:26   

thef napisał/a:
Czemu uważasz, że było dobrze? Teraz będzie źle?


Hmm teraz zamkneli liczenie postów w jednym dziale i podniosło się wrzawa odrazu, oczywiście nie potrzebna. Wcześniej było tak a nie inaczej i były chyba raczej sporadyczne przypadki że ktos oto pytał że po wypowiedziach w powitaniach czy hydeparku jego liczba postów nie wzrosło - ale raczej wynikało z braku zorietnowania na forum, z reguły nowi użytkownicy. Czasami nie trzeba zmieniać tego co jest bo poprostu po co :)

No co do cyferek to akurat się zgodze, mi to kompletnie lata czy mam XXX czy YYY postów i innych.
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pią Lut 25, 2011 11:27   

thef napisał/a:
Na pewno w offtopicu posty się zliczały - stąd lamenty na forum o znikające z licznika cyferki ;) . Na pewno nie zliczały się w hydeparku, pozdrowieniach, powitaniach, teście, giełdzie i administratorce.


W takim razie, albo ja sprawdzając, albo inny administrator zaznaczył tą opcję podczas dyskusji w dziale ADM. Niemniej jest tak, jak było zmierzone lata temu... HP i OF służą w tej chwili temu samemu w/g opinii wielu w tym i mojej. Jeden wielki bałagan, który trzeba posprzątać. Może trzeba usunąć informację o ilości postów w postach, pod avatarem i nie będzie w oczy kłuć :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pią Lut 25, 2011 11:55   

thef napisał/a:
Człowiek to takie dziwne stworzenie, że rajcują go cyferki. Im ma ich więcej, tym mu się bardziej wydaje, że jest cool.
Człowiek zmień na mężczyzna, a cyferki na numerki i podpisuję się pełną gębą. :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink