Forum Klubu ROVERki.pl :: [MG ZS 1.8 2005] Kraków
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[MG ZS 1.8 2005] Kraków
Autor Wiadomość
parasite 



Dołączył: 03 Lut 2011
Posty: 37
Skąd: Bielawa



Wysłany: Nie Paź 02, 2011 11:06   [MG ZS 1.8 2005] Kraków

Witam,
Czy ktoś może miał doczyninia z tym MG:
http://otomoto.pl/mg-zs-C19854870.html

Ze zdjęć wygląda fajnie, tylko ta cena i rocznik. Nie za tanio? Wolałbym 2.5 ale ciężko znaleźć coś konkretnego w tej wersji.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Paź 02, 2011 11:06   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
leszczu 




Pomógł: 555 razy
Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 8942
Skąd: Białystok

Rover 200

Wysłany: Nie Paź 02, 2011 15:43   

Przodu było coś robione, bo tak sobie spasowane, ale to go nie wyklucza, bo ogólnie autko wygląda ładnie. :wink:
_________________
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, PROGRAMOWANIE PILOTA ROVER/MG
CZĘŚCI http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=75342
 
 
Kaziu 




Dołączył: 24 Cze 2011
Posty: 11
Skąd: Kleczew

MG ZS

Wysłany: Nie Paź 02, 2011 15:54   

Takie ceny osiągają te samochody. Cena optymalna. Na zdjęciach ładnie. Ale pod maskę trzeba zajrzeć. Autko warte wyprawy.
 
 
 
parasite 



Dołączył: 03 Lut 2011
Posty: 37
Skąd: Bielawa



Wysłany: Nie Paź 02, 2011 17:00   

Widzę, ze właściciel powoli spuszcza z ceny. Wcześniej chciał ponad 18 tyś.

Na forum znalazłem tylko informacje, ze auto było całe malowane po obtarciu z dwóch stron, w tym temacie:
http://forum.roverki.pl/v...er=asc&start=20

Na razie chyba jeszcze się wstrzymam.
 
 
Bumelant
[Usunięty]






Wysłany: Pon Paź 03, 2011 12:58   

Miałem jechać obejrzeć to auto ale już same fotki wnętrza mnie zniechęciły. Takie auto w dobrym stanie kosztuje 1.5- 2 razy tyle w tym roczniku - okazji w motoryzacji nie ma. Przeżyj mobile, autoscouty i wyciągnij wnioski. Zewnętrznie autko ładnie i schludnie pomalowane - środek bez komentarza. Na pewno trzebaby go prześwietlić bardzo mocno pod kątem dzwona / powodzi. Nie dyskwalifikowałbym go na pewno. Sprzedawca ponoć fan marki więc można pewnie liczyć na jakąś szczerą informację co napewno jest na plus - zresztą nawet nie pisze, że bezwypadkowy. Ja odpuściłem.
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pon Paź 03, 2011 17:41   

miał obatrte oba boki, widziałem zdjęcia i z włascicelem dużo rozmawiałem, porzadnie polakierowany, bez klepania podobno, zreszta jakby wszystkie auta w PL były tylko tak robione to wszyscy jezdzili by ideałami :) przebieg z tego co wiem autentyk, autko całkiem ciekawe :)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Bumelant
[Usunięty]






Wysłany: Pon Paź 03, 2011 18:37   

Dobrze wiedzieć Markzo a jak ten środek? Widziałeś to autko - jakoś tak niekorzystnie wygląda na tej fotce. Autko mi się podoba. Jak jest porządnie wyklepane to ja się nie boję. Gorzej popowodziana trafić. Kicha się wszystko potem mechanicznie. Kolega Marcinmarcin ma nowy model ZR z tego roku - kupował przy 40k bodajże teraz ma z 80-90 i wnętrze wygląda jak dosłownie jak nowe. Moje po 105k km też jest schludniutkie - nie wytyrane. Nic może podjade go obczaić. Pozdr.
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Sro Paź 05, 2011 05:50   

ee wnętrze jest w bdb stanie. Pomagałem przy kupnie tego ZS'a, co prawda tylko via tel/gg ale auto raczej jest ok i mozna sie nim zainteresowac :)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
pgrad 



Pomógł: 22 razy
Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 499
Skąd: Łódź

MG ZR

Wysłany: Czw Paź 06, 2011 22:05   

To mało chodliwy samochód, cena jest jak najbardziej OK, jeszcze w tej wersji (chodzi mi o żebra po bokach i spojlery) . Ten samochód musi się podobać.
 
 
 
Bumelant
[Usunięty]






Wysłany: Pią Paź 07, 2011 14:03   

Sprzeda się. Ładne autko i wychodzi na to, że nie ma dramatu ze stanem technicznym. Cena nie jest wygórowana. Dobry zawias, świetny hamulec, nietuzinkowy bardzo ładan wygląd, 5 drzwi. W tym roczniku za te pieniądze to można motocykl kupić a nie auto tej klasy :mrgreen: Jakby w dieselku był - już stałby na podjeździe u mnie.
 
 
parasite 



Dołączył: 03 Lut 2011
Posty: 37
Skąd: Bielawa



Wysłany: Pią Paź 07, 2011 14:04   

Bumelant napisał/a:
Sprzeda się. Ładne autko i wychodzi na to, że nie ma dramatu ze stanem technicznym. Cena nie jest wygórowana. Dobry zawias, świetny hamulec, nietuzinkowy bardzo ładan wygląd, 5 drzwi. W tym roczniku za te pieniądze to można motocykl kupić a nie auto tej klasy :mrgreen:


Oglądałeś?
Kurcze, biję się z myślami czy jechać oglądać czy nie. W sumie jakbym pozbył się polówki z 2003 r. to bym nic praktycznie nie dopłacił.
 
 
Bumelant
[Usunięty]






Wysłany: Pią Paź 07, 2011 14:09   

Łoo Panie - sprzedaj to polo w cholerę :) Nie nie byłem - nie wybrałem się wkońcu ale wszystko zdaje się potwierdzić, że warto go obejrzeć. Masz świetnego fachowca tutaj na miejscu, który może też przejrzeć autko gdyby coś - link w moim podpisie.
 
 
papa_bizkit 



Dołączył: 15 Lis 2011
Posty: 8
Skąd: Pruszków



Wysłany: Wto Lis 15, 2011 11:29   

Witam

Czy jest ktoś tak miły z Krakowa żeby obejrzeć to autko i napisać na forum czy warto go kupić. Nie ma co ukrywać ale na zdjęciach prezentuje się okazale. Rozmawiałem telefonicznie z właścicielem i potwierdził to co wyżej zostało napisane. Było przemalowane (oryginalny ciemniejszy lakier został w komorze silnika i pewnie w bagażniku pod kołem zapasowym, tak sądzę) po obcierce obustronnej z boków. Był rozbierany do malowania i jak to powiedział, że idealnie nigdy nie będzie. Fabryka to fabryka. Mechanicznie mówi że jest w porządku wymienione rozrząd oleje to co napisane. Ma przesłać więcej zdjęć, ale wiadomo na zdjęciach nie wszystko będzie widać. Jestem z okolic Warszawy i nie ma co się oszukiwać, pojechać tyle km i się rozczarować...

Pozdrawiam i czekam na opinie i odp
Paweł
 
 
maniaq 



Pomógł: 26 razy
Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Wto Lis 15, 2011 12:46   

tyle KM LOL wydac 200 pln na wycieszke po auto to nie jest chora kasa, a jak sam obejrzysz to sam wiesz co kupujesz. IMHO to juz zakrawa na paranoje, ze ktos ma za ciebie obejrzec auto i ci powiedziec czy warto czy nie ? to jest TWOJA DECYZJA, nikogo z tego forum, my mozemy ci pomoc.

Jedz, zabierz go do Miodowicza na ogledziny i bedziesz madrzejszy, po zdjeciach sie auta nie kupuje.

tyle moich 5 groszy ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
papa_bizkit 



Dołączył: 15 Lis 2011
Posty: 8
Skąd: Pruszków



Wysłany: Wto Lis 15, 2011 13:42   

Nie chodzi o to czy ma ktoś za mnie podjąć decyzje. Chciałbym tylko uzyskać info czy mam jechać. A wycieczka do Krakowa to nie jest na 3godziny tylko cały dzień.
 
 
maniaq 



Pomógł: 26 razy
Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Wto Lis 15, 2011 13:53   

Ale przeciez napisano co z nim bylo, jak wyglada itp itd.... coz wiecej ci ktos ma napisac? Sam musisz zdecydowac czy takie auto ci odpowiada za te pieniadze . Proste.

Info czy masz jechac czy nie musisz rowniez musisz podjac sam :)

"Co dla jednego jest podloga, dla innego jest sufitem " wiec ktos moze napisac, ze to cudo, a ktos inny ze zlom. Jak sam nie zobaczysz to nie zdecydujesz. Juz nie przesadzajmy, ze to caly dzien ;) Pol dnia na pewno, ale jak bys sie zebral rano to przelecisz przed poludniem. Niestety kupno auta to powazna decyzja i musisz powaznie do tego podejsc. Niepowazne mi sie wydaje oczekiwanie by to ktos za ciebie podejmowal decyzje, o tym jak to auto wyglada, czy masz je jechac ogladac i kupowac. Masz dosc info co bylo z autem, wiec wiecej tylko sam sie dowiesz ogladajac je na miejscu.

IMHO nic wiecej sie nie dowiesz ze zdjec czy forum.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Wto Lis 15, 2011 14:10   

ja auto polecam, bo znam właściciela, tak jak pisałem wyżej pomagałem przy kupnie tego auta i wg mnie jest to bardzo zadbany egzemplarz.
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
piter34 




Pomógł: 775 razy
Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Czw Lis 17, 2011 18:42   

maniaq napisał/a:
Jedz, zabierz go do Miodowicza na ogledziny i bedziesz madrzejszy, po zdjeciach sie auta nie kupuje.

"Midowicza" ;)
A pomysł jak najbardziej popieram. :lol:

Gdybym szukał ZS-a, to na pewno zwróciłbym uwagę na ten egzemplarz.
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
tuners 




Pomógł: 21 razy
Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 1277
Skąd: Kraków

MG ZR

Wysłany: Czw Lis 17, 2011 23:24   

Być może nawet Pan Paweł go zna :) ale jak ostatnio sam się przekonał że niczego nie można być pewnym ;D
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
albertlans 



Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 28
Skąd: Bielsko



Wysłany: Nie Sty 29, 2012 17:47   

tutaj dziękuje panu markzo.. za miłą podróż.. auto po prostu w opłakanym stanie, bite z przodu.. obie lampy przednie się ruszają zatszaski pourywane i lampy po prostu trzyma karoseria,prostowany most z przodu wszystkie błotniki i zderzaki odstają, szpara na tylnej klapie taka ,że dosłownie palec wszedł, a jak trzasłem drzwiami to drugie drzwi się ruszają po prawej stronie, do tego jak je otowrzysz to opadają w dół, klamka w tylnych prawych drzwiach odpada, zdjecia są z przed paru lat bo własciciel mieszka w bloku a zdjecia robione przed domem rodzinnym i do tego nie przypomina to auta ze zdjęć. odradzam chyba ,że za 12 tys zł a reszta na remont.. bo wszystkie elementy łacznie z maską , klapą drzwiami i listwami są do poprawy, jedyny plus to wnętrze tylko ,że podsufitka opada więc też coś nie tak.

edit: o mocowaniu od chłodnicy itd zapomnialem wspomnieć.. trzyma się na 1 srubie z drugiej strony urwane.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [MG ZS] 2005
Crocodyl Chcę kupić ROVERka 9 Pon Cze 06, 2011 21:42
Vesper416
Brak nowych postów [R 75] 2005
za 2 dni jade ogladać
michalie Chcę kupić ROVERka 15 Czw Lip 08, 2010 18:53
yaro38
Brak nowych postów Rover 75 2005 r.
walbor62 Chcę kupić ROVERka 10 Pią Maj 14, 2010 21:29
yaro38
Brak nowych postów MG ZS 2005 Proszę o opinie
luka88-77 Chcę kupić ROVERka 5 Sob Wrz 15, 2012 10:53
Gonia
Brak nowych postów [mg zt 2.0 cdti 2005] opinie
albertlans Chcę kupić ROVERka 16 Nie Sty 29, 2012 18:07
GaDo



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink