Forum Klubu ROVERki.pl :: UWAGA NA OSZUSTA OBECNEGO NA TYM FORUM login adamsky
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kasjopea
Pią Gru 16, 2011 22:52
UWAGA NA OSZUSTA OBECNEGO NA TYM FORUM login adamsky
Autor Wiadomość
oszukany
[Usunięty]






Wysłany: Pią Gru 16, 2011 20:42   UWAGA NA OSZUSTA OBECNEGO NA TYM FORUM login adamsky

wpłaciłem dla tego człowieka prawie zł za katalizator spalin do rovera minął miesiąc prawie a paczka niby wysłana na drugi dzień kurierem do tej pory nie doszła.

to jego dane, zainteresowanym podam adres.

adamsky@roverki.pl
691334328

Numery kont bankowych:
50 1140 2004 0000 3902 5073 5680

nie wiem czy oszukał jeszcze kogoś ale ja zgłaszam żartownisia na policje i u niego w robocie poinformuje z kim maja do czynienia

napisalem w takim dziale zeby ludzie mogli to przeczytac, a w offtopic to sie pisze o pogodzie...
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Gru 16, 2011 20:42   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
ADI-mistrzu 




Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 4437
Skąd: Legionowo

Rover 45

Wysłany: Sob Gru 17, 2011 10:07   

Nie podał nr. przesyłki? To by wszelkie wątpliwości rozwiało.

Ja raz miałem podobnie i wina była po stronie kuriera (k-ex), paczka szła 1,5 miesiąca.... ale dostałem np. przesyłki i faktycznie była nadana, tylko cały czas wisiała jako "odprawa logistyczna".
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sob Gru 17, 2011 11:34   

oszukany, od tego jest odpowiedni wątek: http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=15256

Poza tym zarejestrowałeś się tylko po to, żeby wyładować swoje emocje na forum?
Wcześniej nie byłeś zarejestrowany? Jak się kontaktowałeś z oskarżanym przez Ciebie kolegą?

Adamsky logował się ostatni raz 22 listopada... więc kawałek czasu go nie ma.
Jak się zaloguje, na pewno wyjaśni sprawę, ale jak już wspomniałem w linku wyżej
powinien znaleźć się ów post.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
oszukany
[Usunięty]






Wysłany: Sob Gru 17, 2011 22:08   

tak zarejestrowalem sie specjalnie, zeby poinformowac ludzi z kim maja doczynienia i zeby nic od niego nie kupowac. na gadu gadu siedzi caly czas i nie odpisuje, telefonu tez nie odbiera. ciekawe czy na komende tez nie pojdzie . towar kupilem na allegro, mam potwiedzenie wplaty wiec nie wiem co on mysli ze mam kasy za duzo?...
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sob Gru 17, 2011 23:40   

Niektórzy z tego forum znają kolegę Adamsky nieco lepiej niż po kontaktach z allegro.
Są tacy, np. ja, którzy znają go wyłącznie z forum. Nie chce mi się wierzyć, żeby chciał zrobić interes życia na jakimś używanym katalizatorze ;)

Nadal uważam, że najlepszym miejscem na tego rodzaju wpisy jest podany wyżej link - czarna lista sprzedawców. A Ty nie musiałeś się rejestrować tylko po to żeby napisać opinie o innym użytkowniku tego forum, skoro sprawa nie dotyczy tematu związanego z przeznaczeniem tego forum. Chociaż poniekąd kupiłeś katalizator od ROVER'a, którego nie masz, więc albo zarobkowo, żeby sprzedać go dalej na odzysk platyny i rodu, albo komuś, kto go potrzebował... nieistotne...

Skoro transakcja przeszła przez allegro, masz tam możliwość wystawienia odpowiedniego komentarza i załatwienia przez nich wszystkich formalności, dzięki którym ostrzeżesz wszystkich innych potencjalnych kupców.

Skoro już ten temat jest, to poczekajmy na odpowiedź samego zainteresowanego.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Nie Gru 18, 2011 03:13   

MaReK napisał/a:
Adamsky logował się ostatni raz 22 listopada... więc kawałek czasu go nie ma.


:hm: , swoją drogą to daje do myślenia. Albo korzysta z życia i leży gdzieś na piachu w Miami ( kat= 500- 1000pln :) ),
...ywyntualnie, zrobił kilka tyś. osób w bambuko, podobnie jak kolegę - oszukany, i te osoby zajęły się tym, że adamsky leży pod tym piachem- niekoniecznie w Miami :hm:
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Nie Gru 18, 2011 10:10   

Adamsky jest we Wrocławiu i ma się świetnie. Jak wyjaśni tę sprawę to na pewno napisze sprostowanie/oświadczenie/wytłumaczenie. :)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
haszczyc 



Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 1631
Skąd: Zabrze

Rover 75

Wysłany: Nie Gru 18, 2011 10:37   

hmm wcześniej tutaj był podany nr konta 11114020040000310270274320 a teraz inny ? zobaczcie co google pokazuje https://www.google.com/se...270274320&hl=pl
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Nie Gru 18, 2011 10:39   

haszczyc napisał/a:
hmm wcześniej tutaj był podany nr konta 11114020040000310270274320 a teraz inny ? zobaczcie co google pokazuje https://www.google.com/se...270274320&hl=pl


Mylisz dwa różne wątki
 
 
haszczyc 



Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 1631
Skąd: Zabrze

Rover 75

Wysłany: Nie Gru 18, 2011 10:59   

Tomi, możliwe ale to ten sam adamsky tak?
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Nie Gru 18, 2011 11:04   

haszczyc napisał/a:
Tomi, możliwe ale to ten sam adamsky tak?


Adamsky to znana w klubie osoba. Ten drugi wątek, to człowiek, który krąży po internecie, odwiedza wszystkie forma, które mu się pod klawiaturę nawiną (tylko działy kupię części) i składa oferty na prv (tylko wpłata na konto).
 
 
leszczu 




Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 8942
Skąd: Białystok

Rover 200

Wysłany: Nie Gru 18, 2011 11:39   

MaReK napisał/a:
Nie chce mi się wierzyć, żeby chciał zrobić interes życia na jakimś używanym katalizatorze ;)

Oj chyba nie wiesz do czego ludzie są zdolni. Mnie na tym forum oszukano za głupie 130 zł i to oszukał człowiek który jeździł na spoty i zloty.
_________________
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, PROGRAMOWANIE PILOTA ROVER/MG
CZĘŚCI http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=75342
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Nie Gru 18, 2011 11:48   

leszczu napisał/a:
MaReK napisał/a:
Nie chce mi się wierzyć, żeby chciał zrobić interes życia na jakimś używanym katalizatorze ;)

Oj chyba nie wiesz do czego ludzie są zdolni. Mnie na tym forum oszukano za głupie 130 zł i to oszukał człowiek który jeździł na spoty i zloty.


A mi się nie chce wierzyć. Najczęściej jest to sprawa niedopatrzenie lub jakiegoś zbiegu okoliczności i da się to wyjaśnić, wytłumaczyć i wyprostować. Najłatwiej jest osądzać... a często ten osąd jest niesprawiedliwy.
 
 
leszczu 




Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 8942
Skąd: Białystok

Rover 200

Wysłany: Nie Gru 18, 2011 11:56   

Tomi napisał/a:
leszczu napisał/a:
MaReK napisał/a:
Nie chce mi się wierzyć, żeby chciał zrobić interes życia na jakimś używanym katalizatorze ;)

Oj chyba nie wiesz do czego ludzie są zdolni. Mnie na tym forum oszukano za głupie 130 zł i to oszukał człowiek który jeździł na spoty i zloty.


A mi się nie chce wierzyć. Najczęściej jest to sprawa niedopatrzenie lub jakiegoś zbiegu okoliczności i da się to wyjaśnić, wytłumaczyć i wyprostować. Najłatwiej jest osądzać... a często ten osąd jest niesprawiedliwy.

Jeśli człowiek zwleka z przesyłką prawie 4 miesiące i niema z nim kontaktu ani przez internet, ani przez telefon, no to jak to interpretować ??
_________________
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, PROGRAMOWANIE PILOTA ROVER/MG
CZĘŚCI http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=75342
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Nie Gru 18, 2011 12:13   

leszczu napisał/a:
Jeśli człowiek zwleka z przesyłką prawie 4 miesiące i niema z nim kontaktu ani przez internet, ani przez telefon, no to jak to interpretować


zgon ??
 
 
leszczu 




Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 8942
Skąd: Białystok

Rover 200

Wysłany: Nie Gru 18, 2011 12:16   

Jugol napisał/a:
leszczu napisał/a:
Jeśli człowiek zwleka z przesyłką prawie 4 miesiące i niema z nim kontaktu ani przez internet, ani przez telefon, no to jak to interpretować


zgon ??

Możliwe.
_________________
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, PROGRAMOWANIE PILOTA ROVER/MG
CZĘŚCI http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=75342
 
 
bociannielot 
Moderator




Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Nie Gru 18, 2011 12:17   

Jugol napisał/a:
zgon
widzę Jugol że podtrzymujesz swoją teorię
Jugol napisał/a:
...ywyntualnie, zrobił kilka tyś. osób w bambuko, podobnie jak kolegę - oszukany, i te osoby zajęły się tym, że adamsky leży pod tym piachem- niekoniecznie w Miami
:mrgreen:
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Gru 18, 2011 13:08   

haszczyc napisał/a:
Tomi, możliwe ale to ten sam adamsky tak?

A jakże! Wszyscy oszuści z Internetu to adamsky :)

haszczyc coś dzwoni, ale nie bardzo wiesz w którym kościele i nakręcasz spiralę afery...

walkie napisał/a:
Adamsky jest we Wrocławiu i ma się świetnie. Jak wyjaśni tę sprawę to na pewno napisze sprostowanie/oświadczenie/wytłumaczenie. :)

Też tak myślę, z jakiegoś powodu nie logował się na forum przez tyle czasu.
Kiedyś jak korzystał z L4, to był tu prawie non-stop i brał udział w każdej dyskusji, nawet jakby dotyczyła najbardziej intymnych spraw kobiecych, on zapewne wziąłby udział ;)

Cytat:
Oj chyba nie wiesz do czego ludzie są zdolni. Mnie na tym forum oszukano za głupie 130 zł i to oszukał człowiek który jeździł na spoty i zloty.

Ale kto? Konkretnie ;) I w jaki sposób?

Czasami są dwie strony medalu, dlatego nie ufam ślepo komentarzom tego typu i opiniom jednej strony, dopóki druga się nie wypowie. Zwykle Ci "oszukani" biją pianę z bezradności...

Poza tym mając doświadczenie z allegro na początku jego działalności w Polsce, to zwykle korzystam z opcji za pobraniem, jeśli nie mam pewności co do sprzedawcy. A jeśli widzę, że sprzedawca wygląda na rzetelnego na podstawie opinii komentarzy, to korzystam z płatności allegro.

Wpłacić na konto kasę (przedpłatę) mogę komuś kogo dobrze znam, np. Tomiemu i mam pewność, że mnie oszuka. Gdybym potrzebował coś od stałych bywalców forum, ale takich których nie znam osobiście, wolałbym za pobraniem lub odbiór osobisty.

A co do sprawy z wątku pobocznego, o oszuście który zmienia dane personalne, a zostawia numer konta, to takie praktyki były znane już wcześniej, więc to nic nowego. Dziwne to, bo mnie kiedyś przelew wrócił, jak się rąbnąłem w imieniu i nazwisku osoby odbierającej przelew...
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
pelson91 




Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Nie Gru 18, 2011 13:10   

MaReK napisał/a:
np. Tomiemu i mam pewność, że mnie oszuka.

literówka czy mówisz serio? :szok:
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Gru 18, 2011 13:12   

:rotfl: ;) - oczywiście mam pewność, że mnie nie oszuka ;)
Sorki, to z pośpiechu... między pierwszym, a drugim daniem ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Uwaga Oszust Na FORUM
tuners Offtopic 53 Pon Mar 14, 2011 18:40
MaReK
Brak nowych postów login do EPC
woytek214 Offtopic 2 Sro Sty 23, 2008 20:00
sTERYD
Brak nowych postów Uwaga na to auto
Gość Offtopic 4 Pią Mar 20, 2009 23:02
DJAUGUST
Brak nowych postów UWAGA posiadacze diesli
Mayson Offtopic 16 Pią Wrz 04, 2009 09:28
kpt
Brak nowych postów TVN TURBO - Uwaga Pirat
Lukasz_Konin Offtopic 21 Wto Mar 27, 2012 17:48
Wizard_gp



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink