Forum Klubu ROVERki.pl :: Dobre radio do 300zł
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Dobre radio do 300zł
Autor Wiadomość
The_Baca 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 116
Skąd: Hrubieszów

Rover 25

Wysłany: Nie Gru 18, 2011 21:55   Dobre radio do 300zł

Witajcie, jakie dobre radio możecie polecić w cenie do 300zł? Chcę sprawić sobie prezent, mam teraz radio z CD i MP3, jakieś "no name" bardzo długo wczytuje mp3, radio trochę szumi, chciałbym coś lepszego i firmowego. Mogą być też używane, oczywiście z MP3, może być też z USB. Co polecacie?
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Gru 18, 2011 21:55   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Alexi 




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 584
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 45

Wysłany: Nie Gru 18, 2011 22:53   

do 300 PLN z mp3, USB, pilotem, wejściem AUX (może nawet Bluetooth) jest cała gama. Pioneer, Clarion, Kenwood, JVC, Alpine. Sam mam JVC, wcześniej Alpine i też był OK. Wystarczy tylko zajrzeć na alledrogo. Konkretnych modeli nie podaję bo nawet kolor podświetlenia zmienia już czasami nazwę modelu ;-)

Trochę się pośpieszyłem ;p święta są ceny są wygórowane.

ale tu masz przykład

http://allegro.pl/jvc-rad...1978578591.html
_________________
0-100 km/h - 8,25 sec!
'Nie pałuj gdy silnik Twój zimny jest'
 
 
Acer 




Dołączył: 13 Paź 2011
Posty: 23
Skąd: Opole



Wysłany: Pon Gru 19, 2011 14:45   

ja mam podobne tylko bez usb (tanszą wersje) i jest super :D

http://allegro.pl/pioneer...1986541961.html
 
 
Daraz2 




Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 36
Skąd: Środa Wielkopolska

Rover 45

Wysłany: Sro Gru 28, 2011 21:18   

Ja mam LG LAC5900 i jestem bardzo zadowolony :P łatwa obsługa :) i ładnie sie prezentuje
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Sob Sty 14, 2012 23:00   

Ja jakiś czas temu dostałem radio Delphi Grundig. Radio ma mp3, usb do montażu w schowku, bluetooth i slot karty pamięci pod przednim panelem. Gra przyjemnie i co najważniejsze nic mu się nie wpina w przedni panel.
 
 
zelu 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Sie 2011
Posty: 69
Skąd: Warszawa/Marki



Wysłany: Nie Sty 15, 2012 00:16   

ostatnio zakupilem jako prezent dla siebie clariona cz309e dalem 330zl za prawie nowke
radio ma usb, sd, bt, mikrofon i pilot w zestawie. MP3 z 8GB wczytuje szybko tylko zauwazylem ze nie na kazdym pendrive chce szybko przewijac utwory. Radio calkiem ladnie gra na zwyklych glosnikach mozna rozkrecic na full i nie ma charczenia, na moim obecnym zestawie sinuslive sl165 + neo25 tez radzi sobie bardzo ladnie jedynie pod koniec skali brakuje mu mocy ale co sie dziwic glosniki 100W rms a radio wyrabia jakies 15-17W rms ;) radyjo ma wbudowane filtry gorno-dolno przepustowe wiec jest sporo ustawien. W porownaniu ze starym sony xplodem jest duza roznica.
Od siebie moge je polecic, jezeli bralbys je pod uwage
_________________
www.pasmanteria.warszawa.pl
Zapraszam :)
 
 
 
kolek 




Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 41
Skąd: Piaseczno

Rover 600

Wysłany: Czw Lut 16, 2012 11:58   

Ja kupiłem nowego Clariona CZ201E za 260zł i na oryginalnych głośnikach w R600 daje rade, moge spokojnie je polecić. Jak wymienie głośniki to zdam dokładniejszą relację co i jak :)
 
 
SyntaX 



Pomógł: 93 razy
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 2228
Skąd: Łódź



Wysłany: Czw Lut 16, 2012 13:13   

Ja mogę polecić taki radyjko.
Canva
Firma mało znana ale jakościowo są naprawdę spoko.
Nie zaśmiecasz sobie półek płytami CD no i doskonale sprawdza się na postoju albo w korku.
Jest też opcja podłączenia kamerki cofania.
Ja mam tak u siebie zrobione.
Dźwięk naprawdę fajny.
 
 
Rom 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 40
Skąd: Warszawa



Wysłany: Wto Mar 20, 2012 11:01   

Pioneer DEH P6800 MP odczytuje MP3 AAC WMA z pilotem. Jestem zadowolony. :mrgreen:
_________________
nie wierzę w rdzę
 
 
Robertus74 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 317
Skąd: Podkarpacie



Wysłany: Sob Maj 05, 2012 23:50   

Witam i podłączę się do tematu.

W swoim Roverku 214Si posiadam już kilkunastoletnie (chyba oryginalnie montowane) radio Sony XR-1853MK2, ale chciałbym je zmienić na coś nowszego w cenie do ok. 250-300zł.

Jeśli chodzi o jakość dźwięku to wcale nie musi być lepsza od tego starego Sony, ale potrzebuję kilku funkcji:

1) wejście USB na pendriva, na którym miałbym swoją skarbnicę mp3 i które byłyby wygodnie odtwarzane (ewentualnie czytnik SD).
2) możliwość zapamiętania przynajmniej 10-12 stacji UKF (w moim obecnym Sony można zapamiętać tylko 6 stacji z przedziału 87,5-108MHz).
3) RDS i możliwość samoczynnego dostrojenia się do mocniejszego nadajnika podczas jazdy (gdy nie znam częstotliwości danej stacji radiowej w obcym województwie).

Inne funkcje tunera radiowego (np. komunikaty drogowe nie są konieczne, ale mile widziane. Podobnie z
jeśli chodzi o Bluetooth i możliwość prowadzenia rozmowy telefonicznej bez trzymania telefonu.

Zupełnie nie potrzebuję natomiast odtwarzacza CD (ani tym bardziej odtwarzacza kaset magnetofonowych), o ile takie odtwarzacze bez CD/DVD w ogóle istnieją.

Co poradzicie?
 
 
Rom 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 40
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Maj 06, 2012 11:06   

Robertus74, Taką zabawkę czyli radioodtwarzacz bez CD z czytnikami znalazłem na
ogłoszeniu za 50 zł. Tak więć spokojnie bez CD :wink: możesz sprzętu szukać. Płyty w aucie to już histoeia.
_________________
nie wierzę w rdzę
 
 
Pływak 




Pomógł: 48 razy
Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Nie Maj 06, 2012 12:03   

Rom napisał/a:
Płyty w aucie to już histoeia.

Chyba właśnie dla kogoś kto kupuje chińskie radio za 50zł wtedy fakt CDA to przeżytek bo nie ma różnicy miedzy mp3 ale Ci co mają dobry sprzęt i chcą mieć dobrą jakość dźwięku nadal będą wozić ze sobą tone płyt CD Audio ;)
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
Rom 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 40
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Maj 06, 2012 12:23   

Robertus74 napisał/a:


Zupełnie nie potrzebuję natomiast odtwarzacza CD (ani tym bardziej odtwarzacza kaset magnetofonowych), o ile takie odtwarzacze bez CD/DVD w ogóle istnieją.

Co poradzicie?


Osobiście uważam, że auto nie miejscem dla "początkującego audiofila" Lepiej zainwestować w stacjonarny, domowy sprzęt do odtwarzania, radio i fabryczne głośniki mi wystarczą. Może gdy ktoś dużo czasu spędza za kółkiem :?:
_________________
nie wierzę w rdzę
 
 
Pływak 




Pomógł: 48 razy
Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Nie Maj 06, 2012 12:34   

Tobie wystarczają innym nie bo nadal jakieś 99% nowych odtwarzaczy ma CD i nie prędko się to zmieni.


Robertus74, nie ma sensu szukać radia bez CD bo mało tego jest, najlepiej brać tradycyjne CD + USB. Do wyboru do koloru Kenwood, Pioneer, JVC, Alpine czy Clarion wiekszość powinna Cię zadowolić i w tym przedziale cenowym między producentami nie będzie większych różnic. Konkretnymi modelami Ci nie będę rzucał bo co roku wychodzą nowe wiec najlepiej wejdz sobie na allegro i poprzeglądaj oferty i wybierz to co Ci będzie najlepiej odpowiadało.
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
Robertus74 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 317
Skąd: Podkarpacie



Wysłany: Nie Maj 06, 2012 14:12   

Wstępnie dziękuję za podpowiedzi.
A czy każde radio będzie pasować do mojego 214Si?
Bo coś czytam o standardach DIN1 i DIN2.
Nie chciałbym kupić czegoś co nie będzie pasować.
 
 
pelson91 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Nie Maj 06, 2012 14:13   

din1 będzie
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
Robertus74 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 317
Skąd: Podkarpacie



Wysłany: Nie Maj 06, 2012 14:18   

A np. z tych 2 modeli:
- Pioneer MVH-1400UB
- JVC KD-X30
(obydwa dostępne w RTV-Euro-AGD), czy któryś z nich lepiej spełni moje oczekiwania, które podałem kilka postów wyżej?
Ma ktoś może któryś z tych modeli i może się podzielić wrażeniami?
 
 
leszczu 




Pomógł: 555 razy
Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 8942
Skąd: Białystok

Rover 200

Wysłany: Pon Maj 07, 2012 17:53   

Robertus74 napisał/a:
A np. z tych 2 modeli:
- Pioneer MVH-1400UB

O tym modelu mogę coś powiedzieć, bo ostatnio go montowałem u znajomego. Ogólnie radio fajnie wygląda, dobrze gra, brakuje mu tylko płyty CD, ale cenowo myślę, że warty uwagi. :grin:

[ Dodano: Pon Maj 07, 2012 17:53 ]
A i jeszcze jedno. Z tego co patrze to RTV-Euro-AGD, kosztuje 249 zł. W Auchanie kupisz ten sam model za 200 zł. :wink:
_________________
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, PROGRAMOWANIE PILOTA ROVER/MG
CZĘŚCI http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=75342
 
 
The_Baca 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 116
Skąd: Hrubieszów

Rover 25

Wysłany: Wto Maj 08, 2012 19:15   

Kolega wyżej wspomniał o CANVA CN-6230. Co o nim sądzicie? Moim zdaniem bardzo dobry sprzęt, jak na swoją cenę posiada dużo funkcji i zebrał dobre oceny w teście Auto Świata, tutaj test: http://www.youtube.com/watch?v=KYp0245m-Xk
 
 
keczu 




Pomógł: 121 razy
Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 1141
Skąd: Ostroleka/Dublin



Wysłany: Wto Maj 08, 2012 21:23   

The_Baca napisał/a:
Kolega wyżej wspomniał o CANVA CN-6230.


Strata pieniedzy. Duzo bajerow ,ale radio jest chyba do sluchania muzyki , ta bedzie kiepskiej jakosci. Kup markowe radio , jakis podstawowy model z USB lub takie badziewie jesli tylko wiadomosci sluchasz. Wszystkie te bajery mozna sobie wsadzic. Dotykowy ekran jest nie wygodny do obslugi podczas jazdy tak samo trzymany w reku pilot , a w tym przypadku wiekszosc opcji jest w pilocie , filmow na takim ekraniku nie bedziesz ogladal bo za maly ,do TV musisz antene dokupic i wyprowadzic ja na dach . Mam w jednym aucie radio JVC z dotykowym ekranem i wolal bym miec do wszystkiego guziki bo nie trzeba by bylo patrzec w co sie palcem celuje podczas jazdy. W drugim stacje multimedialna z 8 cali ekranem tez firmy cos jak ta CANVA ( pasuje w deske rozdzielcza jak fabryczne dlatego kupilem) gra przez wzmacniacz wiec jakos to ratuje jakosc dzwieku. Filmu jeszcze nie ogladalem bo jak jade to nie da rady , jak sie zatrzymam to ide do domu film obejrzec. Jedyne co uzyteczne to nawigacja z tych bajerow ,a te CANVA jej nie ma. Pozdr.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: Radio FABRYCZNE/ORYGINALNE w Roverze
cey code radia - link
Tomaszi Car-audio, nawigacje, radia CB 1 Sro Paź 27, 2010 17:04
Tomaszi
Brak nowych postów [Cb radio] do 300zł, M-Tech legend III
kruszan Car-audio, nawigacje, radia CB 8 Czw Lip 19, 2012 12:22
zbyszek
Brak nowych postów dobre radio w rozsądnej cenie :)
Barosz1990 Car-audio, nawigacje, radia CB 43 Pią Sty 15, 2010 15:07
greg-si
Brak nowych postów [rover 75] Radio Harmony - jakie głośniki pod radio?
umiem dłubać w samochodach, na audio sie nie znam nic.
hvil Car-audio, nawigacje, radia CB 0 Pon Lut 15, 2010 17:22
Gość
Brak nowych postów [R25] Radio - jakie polecacie radio oprócz orginalnego
bacha401 Car-audio, nawigacje, radia CB 5 Nie Sie 22, 2010 10:27
bacha401



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink