Forum Klubu ROVERki.pl :: [Rover 75 2.0 V6] do oceny...
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[Rover 75 2.0 V6] do oceny...
Autor Wiadomość
askier 



Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Łódzkie Mocne



Wysłany: Wto Sty 10, 2012 13:00   [Rover 75 2.0 V6] do oceny...

Witam wszystkich

jestem na etapie poszukiwania auta i wpadł mi w oko Rover 75 z silnikiem 2.0 V6

Ogłoszenie: http://moto.allegro.pl/ro...2022485361.html



proszę oglądaczy zdjęciowych o sprawdzenie autka ze zdjęcia - prawdopodobnie będę chciał pojechac i obejrzec autko ale dobrze wiedzieć co w nim nie tak wcześniej..

dwa pytania:

jaki jest plus minus koszt instalacji LPG

oraz co z luzem na zaworach w tych silnikach...hydraulicznie?
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Sty 10, 2012 13:00   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Olo12 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Paź 2006
Posty: 157
Skąd: Stalowa Wola



Wysłany: Wto Sty 10, 2012 18:48   

napewno nie ma tempomatu, a co do perfekcyjnego wyglądu to powiem tak... sprzedawcy z Płocka mają do perfekcji opanowany photoshop.
 
 
gacek189 




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 125
Skąd: Wieluń



Wysłany: Wto Sty 10, 2012 18:53   

Koszt gazu ok 3000 zł zależy gdzie i jaki gaz :mrgreen:
 
 
 
sash997 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 1654
Skąd: wieluń



Wysłany: Wto Sty 10, 2012 19:06   

hmm kolejny potencjalny roverzysta z łódzkiego??:) a co do sprzedawców z płocka i gniezna mają już wyrobioną opinie na forum ale oczywiście zdażają sie wyjątki (mam nadzieje :razz: )
_________________
-DIAGNOSTYKA I NAPRAWA PIECY I STEROWNIKÓW WEBASTO !
-NAPRAWA SILNIKÓW WENTYLATORA CHŁODNICY W ROVER 75
 
 
 
haszczyc 



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 1631
Skąd: Zabrze

Rover 75

Wysłany: Wto Sty 10, 2012 19:32   

był ostatnio wyjątek właśnie kolegi z forum który rok temu nabył R75 z Płocka i ostatnio okazało się na T4 że przebieg był kręcony o 100000km ... więc radzę uważać najlepiej takiego R sprawdzić pod T4 wtedy ma się jakąś tam pewność
 
 
sash997 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 1654
Skąd: wieluń



Wysłany: Wto Sty 10, 2012 19:42   

najlepiej poprosić sprzedającego o wpis do umowy że jeśli okaże sie na komputerze serwisowym T4 że przebieg jest skręcony to odda pieniądze nie upominając sie o zwrot auta :razz: bo przecież są zawsze tacy pewni że nie cofany bo od dziadka z niemiec :grin:
_________________
-DIAGNOSTYKA I NAPRAWA PIECY I STEROWNIKÓW WEBASTO !
-NAPRAWA SILNIKÓW WENTYLATORA CHŁODNICY W ROVER 75
 
 
 
damianz11 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 229
Skąd: Chełm



Wysłany: Wto Sty 10, 2012 22:06   

Wszystkie auta ściągane z Europy po wjezdzie do polski mają 150000-160000km, zauważyliście ?
_________________
Był:
Rover 25 1.4 16v, MG ZR 1.8, Rover 75 1.8T, Rover 45 1.6 16v x2, Rover 45 2.0iTD, Rover 25 1.6 16v.
 
 
Mundekk 




Pomógł: 4 razy
Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 241
Skąd: Łódź



Wysłany: Wto Sty 10, 2012 23:27   

damianz11, zobacz sobie na allegro jakiś samochód który ma kilka generacji i okaże się, że niezależnie czy ogladasz auta które mają 7 lat czy 14 to przebiegi będą podobne :razz: Polacy lubią mieć na liczniku trochę poniżej bariery 200 tyś km. Ulubiony przebieg to 180 zwłaszcza w dieselku, wtedy jeszcze jest nie złużyty i napewno długo posłuży :D
Ostatnio zmieniony przez Mundekk Wto Sty 10, 2012 23:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Wto Sty 10, 2012 23:28   

po fotach patrzać to tylko prawy tylni narożnik się rozjeżdża, jednak tym zdjęciom nie ma co wierzyć, bo są lepiej podkręcone niż w firmowych prospektach. Obejzec i jak ok to kupować, przebieg w okolicach nawet 300kkm na kv6 nie robi specjalnego wrażenia ;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
gringo10 



Dołączył: 08 Sty 2012
Posty: 14
Skąd: Płońsk



Wysłany: Czw Sty 12, 2012 11:04   

Olo12 napisał/a:
napewno nie ma tempomatu, a co do perfekcyjnego wyglądu to powiem tak... sprzedawcy z Płocka mają do perfekcji opanowany photoshop.

Oto recepta i przepis na PhotoShop ..
- nauka teoretyczna i praktyczna o fotografii
- poprawne expozycje
- trening i jeszcze raz trening
- zakup sprzętu na kwotę 30tyś/zł. (to kwota sprzętu którym foci foter owo PhotoShop )
I potem jak to wszystko wymieszasz w makutrze , masz przepis na ciasto 'PhotoShop'
I po co pisać o czymś ,o czym się nie wie :lol:
A w ogóle wiesz jak wygląda PhotoShop :lol:
 
 
piotrek1000 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 253

Rover 75

Wysłany: Czw Sty 12, 2012 14:03   

Mi rzuciła się w oczy gałka od skrzyni biegów, z jej prawej strony wydaje się być porozdzierana co przy tak zadbanej kierownicy nie bardzo pasuje, rączka od ręcznego też dość wypolerowana się wydaje. U mnie przy 210 kkm gałka jest niemal idealna i choć jak kupiłem auto 40kkm wcześniej kierownica była prawie idealna to w moich rękach się wyrobiła. Jednak może tylko mi się wydaje bo po zdjęciach ciężko coś powiedzieć
_________________
Był: Mercedes W124 300CE, Rover 75, 45,Jest Lexus ES330, Mitsubishi Pajero Pinin, Volvo V
50 t5
 
 
sash997 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 1654
Skąd: wieluń



Wysłany: Czw Sty 12, 2012 22:23   

gringo10 napisał/a:
Olo12 napisał/a:
napewno nie ma tempomatu, a co do perfekcyjnego wyglądu to powiem tak... sprzedawcy z Płocka mają do perfekcji opanowany photoshop.

Oto recepta i przepis na PhotoShop ..
- nauka teoretyczna i praktyczna o fotografii
- poprawne expozycje
- trening i jeszcze raz trening
- zakup sprzętu na kwotę 30tyś/zł. (to kwota sprzętu którym foci foter owo PhotoShop )
I potem jak to wszystko wymieszasz w makutrze , masz przepis na ciasto 'PhotoShop'
I po co pisać o czymś ,o czym się nie wie :lol:
A w ogóle wiesz jak wygląda PhotoShop :lol:

PhotoShop czy nie co to ma za znaczenie??? nieważne jak zostały wykonane zdjęcia,ważne że potencjalny nabywca jest wprowadzany w błąd i to powinno być karalne!!!
_________________
-DIAGNOSTYKA I NAPRAWA PIECY I STEROWNIKÓW WEBASTO !
-NAPRAWA SILNIKÓW WENTYLATORA CHŁODNICY W ROVER 75
 
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Sty 12, 2012 23:21   

gringo10 napisał/a:
Oto recepta i przepis na PhotoShop ..
- nauka teoretyczna i praktyczna o fotografii
- poprawne expozycje
- trening i jeszcze raz trening
- zakup sprzętu na kwotę 30tyś/zł. (to kwota sprzętu którym foci foter owo PhotoShop )
I potem jak to wszystko wymieszasz w makutrze , masz przepis na ciasto 'PhotoShop'
I po co pisać o czymś ,o czym się nie wie
A w ogóle wiesz jak wygląda PhotoShop


tak tak i co jeszcze? wytlumacz mi jak w tych Twoich cudownych treningach i naukach kolor zmienia tapicerka? znikają wszystkie wgniotki i zadrapania? zjechana kiera? swiecące airbagi? chyba sam nie wiesz o czym piszesz.
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
gringo10 



Dołączył: 08 Sty 2012
Posty: 14
Skąd: Płońsk



Wysłany: Pią Sty 13, 2012 09:18   

sash997 napisał/a:
gringo10 napisał/a:
Olo12 napisał/a:
napewno nie ma tempomatu, a co do perfekcyjnego wyglądu to powiem tak... sprzedawcy z Płocka mają do perfekcji opanowany photoshop.

Oto recepta i przepis na PhotoShop ..
- nauka teoretyczna i praktyczna o fotografii
- poprawne expozycje
- trening i jeszcze raz trening
- zakup sprzętu na kwotę 30tyś/zł. (to kwota sprzętu którym foci foter owo PhotoShop )
I potem jak to wszystko wymieszasz w makutrze , masz przepis na ciasto 'PhotoShop'
I po co pisać o czymś ,o czym się nie wie :lol:
A w ogóle wiesz jak wygląda PhotoShop :lol:

PhotoShop czy nie co to ma za znaczenie??? nieważne jak zostały wykonane zdjęcia,ważne że potencjalny nabywca jest wprowadzany w błąd i to powinno być karalne!!!

A kogo kolego chcesz karać...? Fotera ?
Za dobrze wykonaną robotę? Zdjęcia są realistyczne i przedstawiają auto tak,jak w obecnej chwili zostało sfotografowane. To nie zdjęcia z komóry,gdzie trzeba się domyślać jak te auto czy dany element wygląda w realu..

[ Dodano: Pią Sty 13, 2012 09:18 ]
Markzo napisał/a:
gringo10 napisał/a:
Oto recepta i przepis na PhotoShop ..
- nauka teoretyczna i praktyczna o fotografii
- poprawne expozycje
- trening i jeszcze raz trening
- zakup sprzętu na kwotę 30tyś/zł. (to kwota sprzętu którym foci foter owo PhotoShop )
I potem jak to wszystko wymieszasz w makutrze , masz przepis na ciasto 'PhotoShop'
I po co pisać o czymś ,o czym się nie wie
A w ogóle wiesz jak wygląda PhotoShop


tak tak i co jeszcze? wytlumacz mi jak w tych Twoich cudownych treningach i naukach kolor zmienia tapicerka? znikają wszystkie wgniotki i zadrapania? zjechana kiera? swiecące airbagi? chyba sam nie wiesz o czym piszesz.


Kolego wiem co piszę :smile:
Myślisz że ktoś bawi się w retusz :smile:
Znam te zdjęcia i oglądam je,jak sie dokładnie przypatrzysz do dojrzysz wgnioty,dziurę od peta itp.Powiedz o jakim mówisz kolorze zmiany tapicerki,z czerwonego na niebieski czy odwrotnie :lol:
Wierz mi lub nie,ale żeby tak focić ,trzeba mieć za sobą kilkanaście tysięcy pstryków i wiedzy w tym temacie..
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pią Sty 13, 2012 09:30   

gringo10 napisał/a:
Kolego wiem co piszę
Myślisz że ktoś bawi się w retusz
Znam te zdjęcia i oglądam je,jak sie dokładnie przypatrzysz do dojrzysz wgnioty,dziurę od peta itp.Powiedz o jakim mówisz kolorze zmiany tapicerki,z czerwonego na niebieski czy odwrotnie
Wierz mi lub nie,ale żeby tak focić ,trzeba mieć za sobą kilkanaście tysięcy pstryków i wiedzy w tym temacie..

tak się składa, ze robie foty i to juz pare lat, i jasna skora z rovera nigdy nie była ani biała ani szara :) tylko beżowa ;) nie mowie o tym aucie, tylko o tym co juz nie raz widziałem na aukcjach z płocka i nie tylko. Ślepy też nie jestem i dokładnie się zdjęciom przyglądam, przecież jak na zywo widac gnioty po gradobiciu a na fotach auto jest czysciutkie to co, same znikły? i to nie mini wgniotki tylko miejscami ja głebokosc nawet 5mm. Usuwanie rudej z blach... ludzie lecą w kulki po całości, tym bardziej jak powiesz, ze jedziesz po auto 400,500 czy 600km :/ bo jak pojechalismy po auto do poznania (~600km), którego stan odbiegał od opisu i fot mniej wiecej w 50% to co, nie kupisz auta? wrocisz znowu 600km z pustmi rekami? raz, drugi? koles ktory od nas bral passata dzien wczesniej zrobił za autem ok 1300km i wrocil bez, bo ogladal trupa. Dlatego tak sie wkurzam, bo cyganią na każdym kroku!
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
szoso 




Pomógł: 438 razy
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 6302
Skąd: Ostrołęka

Rover 400

Wysłany: Pią Sty 13, 2012 09:56   

Panowie to nie jest konkurs fotograficzny :twisted:
 
 
gringo10 



Dołączył: 08 Sty 2012
Posty: 14
Skąd: Płońsk



Wysłany: Pią Sty 13, 2012 10:01   

Markzo napisał/a:
gringo10 napisał/a:
Kolego wiem co piszę
Myślisz że ktoś bawi się w retusz
Znam te zdjęcia i oglądam je,jak sie dokładnie przypatrzysz do dojrzysz wgnioty,dziurę od peta itp.Powiedz o jakim mówisz kolorze zmiany tapicerki,z czerwonego na niebieski czy odwrotnie
Wierz mi lub nie,ale żeby tak focić ,trzeba mieć za sobą kilkanaście tysięcy pstryków i wiedzy w tym temacie..

tak się składa, ze robie foty i to juz pare lat, i jasna skora z rovera nigdy nie była ani biała ani szara :) tylko beżowa ;) nie mowie o tym aucie, tylko o tym co juz nie raz widziałem na aukcjach z płocka i nie tylko. Ślepy też nie jestem i dokładnie się zdjęciom przyglądam, przecież jak na zywo widac gnioty po gradobiciu a na fotach auto jest czysciutkie to co, same znikły? i to nie mini wgniotki tylko miejscami ja głebokosc nawet 5mm. Usuwanie rudej z blach... ludzie lecą w kulki po całości, tym bardziej jak powiesz, ze jedziesz po auto 400,500 czy 600km :/ bo jak pojechalismy po auto do poznania (~600km), którego stan odbiegał od opisu i fot mniej wiecej w 50% to co, nie kupisz auta? wrocisz znowu 600km z pustmi rekami? raz, drugi? koles ktory od nas bral passata dzien wczesniej zrobił za autem ok 1300km i wrocil bez, bo ogladal trupa. Dlatego tak sie wkurzam, bo cyganią na każdym kroku!

No widzisz,jak bym nie znał tematu to bym nie pisał:)
Jestem skromnym człowiekiem,i powiem Ci że, nie lat parę ale dwa lata pstryki robię,i liznąłem tego tematu trochę :lol: dlatego pisałem o treningu. Środek auta jest trudno zrobić! widzę te wypociny na allegro i nic z tego :lol: Ale jak się chce można wszystko zrobić.
A jeżeli pisze o gradobiciu głębokości 5mm,no to sprzedający nie odrobił lekcji :)
Dla tych którzy już są zmęczeni szukaniem auta w kraju,to zapraszam niech jadą do: Niemiec,Belgi,Holandi,Francji,Włoch i zobaczą jaki to miód... wtedy pogadam z takim :smile:
 
 
szoso 




Pomógł: 438 razy
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 6302
Skąd: Ostrołęka

Rover 400

Wysłany: Pią Sty 13, 2012 10:35   

gringo10, dostałeś ostrzeżenie
 
 
gringo10 



Dołączył: 08 Sty 2012
Posty: 14
Skąd: Płońsk



Wysłany: Pią Sty 13, 2012 10:41   

szoso napisał/a:
gringo10, dostałeś ostrzeżenie


No pewno,dzięki bardzo:) chyba za to że świeży jestem i napisałem kilka słów prawdy.
Brawa dla tych Panów :)
 
 
szoso 




Pomógł: 438 razy
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 6302
Skąd: Ostrołęka

Rover 400

Wysłany: Pią Sty 13, 2012 10:45   

pisałem wyżej, to nie jest konkurs fotograficzny, trzymajcie się tematu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów [rover-416] do oceny
Rom Chcę kupić ROVERka 6 Sro Kwi 03, 2013 17:04
kezmanq
Brak nowych postów [Rover 416] Si 1,6 Do oceny
dobryomen Chcę kupić ROVERka 2 Pią Lut 27, 2015 19:04
daniello
Brak nowych postów ROVER 600 do oceny.
Ariel77 Chcę kupić ROVERka 2 Nie Paź 31, 2010 13:26
zuber84cool
Brak nowych postów Rover 400 do oceny
RRR Chcę kupić ROVERka 9 Pią Kwi 29, 2011 09:19
shilus82



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink