Forum Klubu ROVERki.pl :: temat wydzielony z "o co chodzi z podpisami?"
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kasjopea
Pon Lut 06, 2012 23:28
temat wydzielony z "o co chodzi z podpisami?"
Autor Wiadomość
Hrabia 




Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 444
Skąd: Lublin

Rover 45

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 17:09   

apples, ale ja nie potrzebuję tego żebyś się ustosunkowywał. I nie zbieram na Ciebie "haków".

apples napisał/a:
Zmienił się.
- ot i konkrety.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Lut 06, 2012 17:09   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 19:05   

MaReK napisał/a:

I co w tym złego? Boisz się, że ktoś z klubu alfy wejdzie przez przypadek i dowie się co Ty tutaj wypisujesz ;D ? Dostęp po zalogowaniu niczego nie zmieni. Idąc Twoim tropem, wszystkie wątki prócz usterek powinny być w ten sposób konfigurowane. I ma to sens. W przypadku ograniczenia zbędnego ruchu i transferu. Bo ja za treści swoich postów odpowiadam i się ich nie wstydzę.

Statystyki na forum alfy mam tak porażające, ze nawet by mnie nikt nie skojarzył po za tym akurat ja to w tym temacie nie bardzo mam się czego wstydzić bo nie ja tu się obrażam i strzelam fochy lub też doszukuje się jakiś "teorii spiskowych" :D Po za tym idąc Twoim tokiem rozumowania po co ukryte są pozostałe działy? No bo jak się nie wstydzimy to wszystkiego :p Dla mnie właśnie powinien być tylko widoczny dział usterek reszta po logowaniu.

Cytat:

Afery? ;) Nie nazywałbym tego aferą.

Fakt zapomniałem w tym zdaniu użyć "" ale zdanie wyżej w tym samym poście już jest "" odnośnie afer i teorii spiskowych wiec wiadomo o co chodzi ;)

Cytat:

Z czego tu się tłumaczyć? Był nabór przeprowadzony przez pełniących funkcję adm/mod i koniec. Wszystko odbyło się zgodnie z regulaminem. Dzisiaj moderatorem jest ten, jutro inny.

Mi tego nie tłumacz dla mnie sprawa prosta ale czytając ten temat widzę, ze jednak nie dla wszystkich i właśnie o to chodzi :]

Cytat:
A teraz jak jeszcze chwilowo nie działa SSB, to już w ogóle ;)

Właśnie maiłem pisać, żebyś irc'a postawił ale widzę już wróciło do normy :D
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pon Lut 06, 2012 19:21   

Hrabia napisał/a:
apples, ale ja nie potrzebuję tego żebyś się ustosunkowywał.
Ja chce się ustosunkować i dowiedzieć się co Ci przeszkadza. Napisz konkretnie, a nie ogólnikami.
Hrabia napisał/a:
I nie zbieram na Ciebie "haków".
Zbieraj jak chcesz bo mi to nie przeszkadza. :)
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Pon Lut 06, 2012 20:12   

kasjopea napisał/a:
Gwoli wyjaśnienia odnośnie teorii spiskowej dotyczącej wyborów, zniknięć itd. moderatorów i administratorów.


Sytuacja bodajże z przed tygodnia...
1. Odpowiedziałem na post udowadniając błąd jednego z moderatorów...
2. Moderator odpowiedział ja odpowiedział i taka przepychanka kto ma rację...
3. Moderator A odpisuje na mój post i zamyka temat aby nie można było już odpowiedzieć...
4. Nagle na SB widać jak moderator A pisze do moderatora B - "Masz wiadomość na priv." Odpowiedź "wiem widziałem"
5. Nagle Moderator B odpisuje w ZAMKNIĘTYM temacie popierając moderatora A aby tylko udowodnić, że nie mam racji...

Więc moderatorzy zamykają tematy kiedy im pasuje aby tylko wyszło na ich :) No racja więc porządek i regulamin stosuje się kiedy moderator uzna, że jest to konieczne :)

Więc małe info dla Panów moderatorów... : Jeśli neguję czyjąś wypowiedź to nie po to aby pokazać "Ha! wiem lepiej" tylko po to aby pomóc... bo chyba od tego jest forum...

A obaj Panowie A i B dołączyli w 2009 roku ale i tak wiedzą lepiej... :)

Pozdrawiam

Tomi114
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pon Lut 06, 2012 20:15   

Tomi_114 napisał/a:
Nagle Moderator B odpisuje w ZAMKNIĘTYM temacie popierając moderatora A aby tylko udowodnić, że nie mam racji...
Daj link.
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Pon Lut 06, 2012 20:28   

apples napisał/a:
Tomi_114 napisał/a:
Nagle Moderator B odpisuje w ZAMKNIĘTYM temacie popierając moderatora A aby tylko udowodnić, że nie mam racji...
Daj link.


I po co apples ?

Zainteresowani wiedzą o jaki temat chodzi a ten przykład jest po to aby pokazać, że jednak moderator czasem robi to co mu pasuje a nie tylko to co w regulaminie.
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pon Lut 06, 2012 20:31   

Tomi_114 napisał/a:
Zainteresowani wiedzą o jaki temat chodzi a ten przykład jest po to aby pokazać, że jednak moderator czasem robi to co mu pasuje a nie tylko to co w regulaminie.
To nie pisz o tym wcale. :wink:
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Pon Lut 06, 2012 20:35   

apples napisał/a:
To nie pisz o tym wcale. :wink:


A tak zapomniałem, że może sie moderatorowi nie spodobać.

Więc dopiszcie do regulaminu.

Moderator może zakazać wypowiadać się Sympatykowi jak mu się nie podoba poprzednia wypowiedź Sympatyka.

Pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
tronsek 




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 20:36   

apples napisał/a:
Daj link.
Proszę, ja podam link, bo to o mnie chodzi: http://forum.roverki.eu/v...=75346&start=20
To że temat był zamknięty zauważyłem dopiero po wysłaniu postu.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pon Lut 06, 2012 20:46   

Tomi_114 napisał/a:
A tak zapomniałem, że może sie moderatorowi nie spodobać.

Więc dopiszcie do regulaminu.

Moderator może zakazać wypowiadać się Sympatykowi jak mu się nie podoba poprzednia wypowiedź Sympatyka.
Czytasz jak chcesz :D Chodziło o to, że jeżeli nie chcesz podać linku bo uważasz sprawę za nie ważną, nie byłą to po co w ogóle poruszasz ten temat.

[ Dodano: Pon Lut 06, 2012 20:46 ]
Tomi_114 napisał/a:
5. Nagle Moderator B odpisuje w ZAMKNIĘTYM temacie popierając moderatora A aby tylko udowodnić, że nie mam racji...
Przeczytałem temat. I co się tam takiego bulwersującego wydarzyło. Jak podważył Twój autorytet i co udowodnił? tronsek napisał tylko że
tronsek napisał/a:
Ja posiadam R400 SDi z klimą i czujnik w chłodnicy mam podłączony.
To nazywasz udowadnianiem aby cię zdyskredytować?
 
 
Hrabia 




Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 444
Skąd: Lublin

Rover 45

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 20:49   

apples napisał/a:
Zbieraj jak chcesz bo mi to nie przeszkadza.
Aż tak wielkim fanem Twojej osoby nie jestem.
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pon Lut 06, 2012 20:50   

Hrabia napisał/a:
Aż tak wielkim fanem Twojej osoby nie jestem.
Ufffff :lol:
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Pon Lut 06, 2012 20:56   

apples napisał/a:
Przeczytałem temat.


Słabo przeczytałeś widocznie a tronsek to akurat nie zaczął tematu ;) i to nie do końca o niego chodziło. Ale tak czy tak Wy moderatorzy wiecie lepiej. Co ja sie Sympatyk będę udzielał.

Pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pon Lut 06, 2012 21:00   

Tomi_114 napisał/a:
Słabo przeczytałeś widocznie
Twoje domysły.
Tomi_114 napisał/a:
a tronsek to akurat nie zaczął tematu
Gdzie napisałem, że zaczął :D
Tomi_114 napisał/a:
Ale tak czy tak Wy moderatorzy wiecie lepiej. Co ja sie Sympatyk będę udzielał.
Jak się nie ma argumentów to pozostaje tylko sarkazm. :grin:
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Pon Lut 06, 2012 21:09   

apples napisał/a:
Jak się nie ma argumentów to pozostaje tylko sarkazm. :grin:


Myślę, że mógłbyś być wzorem do naśladowania ;)
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pon Lut 06, 2012 21:14   

Tomi_114 napisał/a:
Myślę, że mógłbyś być wzorem do naśladowania
Długo nad tym myślałeś. :razz: Teraz jeszcze wiadereczko i do piaskownicy bo poziom dyskusji zaczyna być podobny do dzieci dwu letnich, więc niech sceneria również będzie odpowiednia. :lol:
 
 
Hrabia 




Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 444
Skąd: Lublin

Rover 45

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 21:22   

apples napisał/a:
Długo nad tym myślałeś. Teraz jeszcze wiadereczko i do piaskownicy bo poziom dyskusji zaczyna być podobny do dzieci dwu letnich, więc niech sceneria również będzie odpowiednia.
No i już masz przykład tego co mnie w Tobie irytuje.

Prowokujesz. A potem kwilisz swimi uśmieszkami, języczkami i wciskasz te swoje urynały o piaskownicy.
Gdzie konkrety? :)
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 21:31   

Tomi_114 napisał/a:
kasjopea napisał/a:
Gwoli wyjaśnienia odnośnie teorii spiskowej dotyczącej wyborów, zniknięć itd. moderatorów i administratorów.


Sytuacja bodajże z przed tygodnia...
1. Odpowiedziałem na post udowadniając błąd jednego z moderatorów...
2. Moderator odpowiedział ja odpowiedział i taka przepychanka kto ma rację...
3. Moderator A odpisuje na mój post i zamyka temat aby nie można było już odpowiedzieć...
4. Nagle na SB widać jak moderator A pisze do moderatora B - "Masz wiadomość na priv." Odpowiedź "wiem widziałem"
5. Nagle Moderator B odpisuje w ZAMKNIĘTYM temacie popierając moderatora A aby tylko udowodnić, że nie mam racji...

Więc moderatorzy zamykają tematy kiedy im pasuje aby tylko wyszło na ich :) No racja więc porządek i regulamin stosuje się kiedy moderator uzna, że jest to konieczne :)

Więc małe info dla Panów moderatorów... : Jeśli neguję czyjąś wypowiedź to nie po to aby pokazać "Ha! wiem lepiej" tylko po to aby pomóc... bo chyba od tego jest forum...

A obaj Panowie A i B dołączyli w 2009 roku ale i tak wiedzą lepiej... :)

Pozdrawiam

Tomi114


Tomi_114, co ma do mojej wypowiedzi Twój wpis? Mój wywód dotyczył insynuacji jakoby nowy Zarząd podstępnie pozbył się starych moderatorów i powołał nowych. Twój raczej czegoś zupełnie innego.

Co do reszty. Na każdego moderatora można złożyć skargę. I nie będzie ona rozpatrywana przeze mnie, MaRKa, czy jakąkolwiek inną pojedynczą osobę, tylko przez całe grono admin/mod, które liczy sobie kilkanaście osób, więc raczej nie ma obaw o stronniczość.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pon Lut 06, 2012 21:33   

Hrabia napisał/a:
No i już masz przykład tego co mnie w Tobie irytuje.
To faktycznie masz powód do irytacji. W takim razie co najmniej połowa forum powinna Ciebie irytować. :wink:
Hrabia napisał/a:
Prowokujesz. A potem kwilisz swimi uśmieszkami, języczkami i wciskasz te swoje urynały o piaskownicy.
Następnym razem zacznę w samotności płakać. Kiedyś pisałem bez uśmieszków to wszyscy odbierali jako wrogie nastawienie, teraz piszę pokazując, że mnie bawi to to też źle. Generalnie mało mnie interesuje Twoje zdanie na mój temat. Kolegi, przyjaciela nie szukam, a swoją robotę będę wykonywać nadal tak jak to robię do tej pory chyba że większość zdecyduje że się nie nadaję. Jednostki mnie nie interesują bo zawsze szukają wrażeń aby błysnąć jeśli nie mają zbyt wiele do zaoferowania. :wink:
Hrabia napisał/a:
Gdzie konkrety?
Właśnie ... gdzie konkrety.
Ostatnio zmieniony przez apples Pon Lut 06, 2012 21:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Pon Lut 06, 2012 21:33   

kasjopea napisał/a:


Tomi_114, co ma do mojej wypowiedzi Twój wpis? Mój wywód dotyczył insynuacji jakoby nowy Zarząd podstępnie pozbył się starych moderatorów i powołał nowych. Twój raczej czegoś zupełnie innego.



Nie nie Kasjo po prostu to zdanie pasowało mi do wypowiedzi a poza tym nie masz z tym nic wspólnego. Mogłem kogoś innego zacytować. Przepraszam Cie za wmieszanie :)
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink