Forum Klubu ROVERki.pl :: temat wydzielony z "o co chodzi z podpisami?"
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kasjopea
Pon Lut 06, 2012 23:28
temat wydzielony z "o co chodzi z podpisami?"
Autor Wiadomość
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 14:23   

Hrabia napisał/a:


Pisałem już że przerobiłem temat co skutecznie mnie zniechęciło do takich akcji.
Kilka osób z tego forum skutecznie podcinało mi "skrzydła". W pewnym momencie zareagowałem jak Tomi... pisząc "Bo tak i nie chce mi się".


Za szybko się zniechęcasz ja klubowiczem nigdy nie byłem, a jakoś udało mi się w raz z innymi przeforsować stworzenie nowego działu mimo, ze nie miałem z jego powstania żadnych korzyści bo w momencie gdy powstawał już nie miałem R. Fakt faktem 3 razy wracać musiałem do tematu bo za każdym razem Marek kwitował pomysł tekstem "przecież mamy garaż" dziesiątki razy musiałem mu wałkować te same argumentu aż w końcu się udało i dział radzi sobie całkiem nieźle. Kwestia odpowiedniego przedstawienia argumentów i nie zniechęcania się bo niestety grupa trzymająca władze jest czasem strasznie uparta ;)

P.S Jak już jesteśmy w temacie sugestii to mam sugestie aby ten dział był widoczny dopiero po zalogowaniu bo jak ktoś wejdzie na forum przeczyta takiego tasiemca jak ten watek tutaj to sobie pomyśli, ze jakieś dzieci tutaj siedzą i odechce mu się rejestracji. Niestety takie tematy nie wpływają pozytywnie na wizerunek ani forum ani klubu...
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Lut 06, 2012 14:23   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Hrabia 




Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 444
Skąd: Lublin

Rover 45

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 14:24   

maniaq napisał/a:
Kto bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem... warny sa nawet za slownictwo, a jak wiemy moderacja z automatu nie jest doskonala, bo czasem mi moderowalo slowa ktore tylko zawieraly elemnt ktory byl cenzurowany i cielo ... niewazne... nie dramatyzowalbym tego...


Stosowanie się do powiedzenia "kto bez winy" jest nie na miejscu.
Regulamin wyraźnie reguluje kto może zostać moderatorem forum i jakie warunki powinien spełniać.
A przewinienia moderatora apples raczej nie zostały odnotowane przez automat... no chyba że ostatnie za rozmówki na ssb i przecież nie chodzi o jedno ostrzeżenie.

Nie chdzi mi o sympatię lub jej brak a o zachowanie wobec innych użytkowników forum.
Zachowanie jawne którego sam nie chcesz chyba widzieć.

Rozumiem że można lubieć kogoś bardziej.

Moderator apples przez swoją przeszłością z ostrzeżeniami nie jest moim zdaniem osobą która powinna pistować obowiązki/przywileje moderatra. Wybór jego osoby na moderatora narusza regulamin. To tyle jeśli chodzi "osobiste wycieczki" i "ktoś, gdzieś, kiedyś".

Czy teraz jest to wystarczająco jasne?
 
 
szoso 




Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 6302
Skąd: Ostrołęka

Rover 400

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 14:27   

najlepszy moderator to taki, który nie interesuje się niczym, pozwala na wszystko i broń Boże nie daje warnów bo będzie obraza majestatu
nie trudno się domyślić kto i do kogo ma żal
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 14:34   

Problem w tym , ze nie ma informacji za co jest Warn... moze byc za kkkkkwiatek ;) jako przecinek w zdaniu moze byc za cos innego. Ja jego dzialalnosci nie zauwazam o nei zagladam do R75 :) tutaj sie udzielal, co mi sie nie podobalo i o tym napisalem wycieczkami osobistymi do tomiego, zeby zajal sie swoimi sprawami, ale jakos moglem to napisac od razu i bez konsekwencji, w kulturalny sposob, zwrocilem uwage, ze to nie merytoryczne a wycieczki osobiste.

Tak jak pisalem nie siedze na forum SBB za czesto, wiec moge nie wiedziec, a nie niechciec widziec, fakt ze tu pisze, swiadczy ze chcialbym wiedziec ;)

Ja apples-a znam z zatargow z tomim czyli dzialalnosc na - bo wojenki nie potrzebne, a takze z manuali i wpisow w dziale R75, czyli na spory plus...

nie znam innych jego grzeszkow ani pozytywow... wiec pozostaje dla MNIE osoba neutralna. Ale jak inne osoby sie wypowiedza w podobnym tonie jak Ty to znaczy ze jest cos na rzeczy i zarzad bedzie musial zajac stanowisko.

[ Dodano: Pon Lut 06, 2012 14:34 ]
SZOSO prosze.... a mozemy juz bez domyslow ?
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Hrabia 




Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 444
Skąd: Lublin

Rover 45

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 14:36   

szoso, czytaleś regulamin o którego przestrzeganie dbacie? Możesz napisać że wybór applesa na moderatora był poparty jego nieposzlakowaną przeszłością i kulturą osobistą?

O ile pamiętam to w dyskusji o założeniu tematu (skradziono coś tam , coś tam) też brałeś udział i nie byłeś osobą która mnie wspierała mimo to nie robię żadnych uwag w Twoim kierunku. Nie zrobiłeś mi niczego złego i z tego co widzę jesteś osobą która na forum prezentuje świetny poziom czego o wypowiedziach moderatora apples powiedzieć nie mogę.
 
 
tronsek 




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 14:37   

maniaq napisał/a:
Problem w tym , ze nie ma informacji za co jest Warn...
Jest taka informacja, nie zawsze w pełni wyczerpująca ale jest: http://forum.roverki.eu/warnings.php
Jest także cała historia warnów, kto dostał i za co: http://forum.roverki.eu/warnings.php?mode=archive
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
szoso 




Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 6302
Skąd: Ostrołęka

Rover 400

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 14:38   

Hrabia, nie kierowałem swojego postu w twoją stronę, widzę że jest tu niezły młyn, nie wiadomo kto do kogo piszę i z kim
 
 
Hrabia 




Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 444
Skąd: Lublin

Rover 45

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 14:41   

szoso, wobec tego przepraszam że pytanie skierwałem bezpośrednio do Ciebie. Każdy sam sobie może odpowiedzieć.
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 14:44   

No porsze ile sie dowiaduje :)

TO jeszcze moze sie dowiem kto do kogo ma zal ? Chodzi ci o warny KZRR za przeklinanie na SSB>? bo to jedyny DOMYSL przychodzacy mi do glowy w tym kontekscie wypowiedzi ?
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Hrabia 




Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 444
Skąd: Lublin

Rover 45

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 14:53   

użyj funkcji "szukaj" ;) (taki żart)

Nie Maniaq. Nie mam żalu. Przedstawiam proste fakty z życia forum.
Faktem jest że ktoś kto zszargał regulamin nie raz i nie dwa ma czelność pisać co jest właściwe a co nie i jeszcze się nim podpiera.
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 14:55   

No patrząc na tego linka co tronsek wkleił (link do archiwum ostrzeżeń) to apples ma ich w swojej historii 5...
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 15:01   

a ty KZRR ile miales ?
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 15:06   

Do tej pory jednego o wartości dwa. Zdziwiony ? (które według mnie dostałem niesłusznie ale przeszło mi to już...)
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 15:08   

Pływak napisał/a:
"przecież mamy garaż"

Nadal twierdzę, że go mamy i lepszym powodzeniem się cieszy, niż ten temat, o który było dużo krzyku, a jak pokazuje statystyka nie dzieje się tam za specjalnie wiele. Owszem ruch jest, odpowiedzi są, ale tematów nowych nie przybywa.
Pływak napisał/a:
Kwestia odpowiedniego przedstawienia argumentów i nie zniechęcania się bo niestety grupa trzymająca władze jest czasem strasznie uparta ;)

Twoja argumentacja pływak była rzeczowa i pewnie dlatego udało Ci się mnie i innych adm/mod przekonać. Przecież to nie jest tak, że jedna osoba blokuje pomysł kwitując "Nie! Bo nie!". Każdy z nich jest poddawany głosowaniu, jak to określił wcześniej Tomi w kuluarach :)

Trudno jest spełniać zachcianki dwóch osób i tworzyć coś co z punktu widzenia większości osób, które administrują serwisem są bez sensu. Do dyskusji na temat osobnego działu z czasem dołączyli inni, nawet tacy, którzy od momentu jego pojawienia się, zabrali głos może dwa trzy razy ;) Pewnie byli i tacy, którzy głos podnosili, ale... nie bardzo wiedzieli o czym. Krzyczą!? Krzyknę i ja!

Humorystyczny schemat działania wygląda tak mniej więcej:

- pomysł (pomijam jakość)
- administracja weryfikuje i twierdzi, że pomysł jest zły
- pomysłodawca:
- obraża się,
- dyskutuje próbując przedstawić argumenty za,
- wyzywa administrację od najgorszych kwitując, że nic nie robią :)
- dołącza się grupa SOLIDARNYCH
- krzyk i nagonka na administrację, czasami na Zarząd,
- przewodniczący poddaje obróbce pomysł, daje argumenty - nawet rzeczowe
- administracja nadal się broni, ale w końcu widząc jakiś pozytyw w pomyśle decyduje się na jego stworzenie,
- solidarnościowcy świętują ;)
- pomysł podtrzymywany jest przez kilka dni, po czym wymiera śmiercią naturalną :)

Pływak napisał/a:
dopiero po zalogowaniu bo jak ktoś wejdzie na forum przeczyta takiego tasiemca jak ten watek tutaj to sobie pomyśli, ze jakieś dzieci tutaj siedzą i odechce mu się rejestracji.

Może też po zalogowaniu to stwierdzić, wyjść i już więcej się nie logować ;)
Co spowoduje, że na kolejne długie miesiące będzie wisiało konto, w którym odkładać się będą nieczytane posty. Zaśmieci się tym samym baza. Są jednak fora z polityką, że żeby cokolwiek zobaczyć należy się zalogować. Dzięki temu jednak wyszukiwarki nieco gorzej radzą sobie z indeksowaniem poszczególnych haseł. Są oczywiście narzędzia pozwalające botom się logować.

szoso napisał/a:
najlepszy moderator to taki, który nie interesuje się niczym, pozwala na wszystko i broń Boże nie daje warnów bo będzie obraza majestatu

Otóż to :) Dlatego tylko stała grupa osób ma z administracją problem, pod kątem przyznawania kar za łamanie regulaminów na forum ;) Swoją drogą, tylko u nas chyba jest taka zasada dyskutowania z użytkownikami i tłumaczenia się. Kilka for na których się udzielam, ale nie od strony administracyjnej, takiej polityki nie prowadzi. Chociaż ja sam wychodzę z założenia, że jak się nie ma nic sobie do zarzucenia, to można wziąć udział w dyskusji dotyczącej swoich działań, pod warunkiem, że jest ona na jakimś poziomie.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 15:16   

widze tylko od aplesa za slownictwo w historii... wiec nie jestes dla mnie obiektywy- zeby oskarzony oskarzal sedziego swego ;)

[ Dodano: Pon Lut 06, 2012 15:16 ]
czy tylko wy jestescie osobami ktore nie sa zadowolone z postawy applesa ? bo ilosc pomogl jakos was IMHO przeglosuje... , 5 ostzrezen za dyskusje niekulturalna i prowokacje, kontra 542 pomogl...

Jakos widze wiecej dobrego niz zlego ... chyba ze cos ze mna nie tak :/ pisalem, ze nie sledze watkow o R75, stad moze moja zla ocena jego pracy na forum
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 15:49   

Gwoli wyjaśnienia odnośnie teorii spiskowej dotyczącej wyborów, zniknięć itd. moderatorów i administratorów.

Jak możemy przeczytać w regulaminie forum moderatorem może zostać każdy zgłoszony przez innego moderatora lub administratora. Można również zgłosić się samemu.
Każdą kandydaturę rozpatruje się w gronie aktualnych moderatorów i administratorów. Kandydatura przechodzi lub nie w zależności od wyniku głosowania. Dlaczego tak a nie inaczej? Bo chyba osoby obsługujące forum najlepiej wiedzą kogo brakuje, czego potrzeba, na podstawie obserwacji mogą wnioskować czy dana osoba się sprawdzi czy też nie. To chyba normalne, że osoby do swojego grona wybiera administracja forum. Na innych forach jest inaczej?

Rozumiem, że osobą, która budzi kontrowersje jest apples. Przywołane przez kzrr warny (z wyjątkiem ostatniego) pochodzą z okresu, kiedy nie był on jeszcze moderatorem. Jego kandydatura na tę funkcję została zgłoszona przez MaRKa. Głosowanie wypadło na korzyść applesa, bo w wyniku burzliwej dyskusji większość z nas doszła do wniosku, że jego wcześniejsze często niepokorne zachowanie nie jest w stanie przesłonić ilości dobrej pracy, którą wykonywał na forum będąc w tym czasie nawet nie Klubowiczem a Sympatykiem. Mówiąc krótko postanowiliśmy dać człowiekowi szansę. Z tej funkcji zawsze można zostać odwołanym. Nie ma w tym żadnej tajemnicy. Funkcja nie jest dożywotnia.

Ostatni warn applesa pochodzi od niego samego i wlepił go sobie w ferworze wygłupów na sb. Jeśli chcecie go za to kamienować, to nie zapomnijcie najpierw zrobić tego z maciejem i MaRKiem, którzy również mają tego typu akcje na swoim koncie. No i przypomnę, że ja również miałam warna. Więc mamy już 4 na odstrzał.

Idąc dalej. Jak to określił kzrr - tajemnicza wymiana grona moderatorów wraz z pojawieniem się nowego Zarządu. Totalna bzdura. Być może w czasie się to zbiegło, nie wiem, nie porównywałam.
Ruch w gronie admin/mod nastąpił w wyniku prowadzonej w tym gronie od dłuższego czasu dyskusji dotyczącej pracy jaką moderatorzy i administratorzy wykonują na forum. Chodzi przede wszystkim o to, że funkcje te nie są dożywotnie. Sytuacja życiowa każdego z nas również ulega zmianom w czasie. Raz ktoś ma czas dla forum, raz nie ma. To chyba oczywiste. W pewnym momencie zaistniała sytuacja, że mieliśmy bardzo wielu tych "kolorowych", ale wielu z nich nie znajdowało czasu na pracę na forum, która jest przecież tylko dodatkiem, a nie sensem życia kogokolwiek z nas.
Każdy z moderatorów i administratorów stanął przed pytaniem czy nadal jest w stanie wykonywać swoje obowiązki na forum. Każdy odpowiedział sobie na to pytanie. A wynikiem tego była rezygnacja niektórych z nas. Nikt nikogo nie wyrzucał. Jedyną osobą, która została usunięta, a nie zrezygnowała z własnej woli był reed. Spowodowane to było wielokrotną odmową opłacenia składki klubowej. A przyjęliśmy zasadę, że moderatorami i administratorami forum mogą być jedynie Klubowicze. Co jest logiczne, skoro Klub jest niejako właścicielem forum.

W wyniku przerzedzenia się grona admin/mod konieczny był nabór osób potrzebnych do obsługi forum. Kandydaci byli zgłaszani jak już wcześniej pisałam z aktualnych moderatorów i administratorów, poddawani głosowaniu i przyjmowani lub odrzucani. Nie ma w tym żadnej tajemnicy.

Jeśli są jeszcze jakieś pytania - zapraszam. Teorie spiskowe snuć może każdy. Tylko po co? :/
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 16:05   

MaReK napisał/a:

Nadal twierdzę, że go mamy i lepszym powodzeniem się cieszy, niż ten temat, o który było dużo krzyku, a jak pokazuje statystyka nie dzieje się tam za specjalnie wiele. Owszem ruch jest, odpowiedzi są, ale tematów nowych nie przybywa.

Dwie strony tematów w tym kilka obszernych to całkiem niezły wynik tym bardziej, ze osoby, które swój temat rozwijają robią to w jednym, a nie w kilku osobnych wątkach porozrzucanych po różnych działach jak to było przed powstaniem działu. Inny dział "sportowy" powstał na "hurra" bez jakiś większych namów i przekonywania kogokolwiek, a moim skromnym zdaniem ten dział to dopiero niewypał ;)

Cytat:
Twoja argumentacja pływak była rzeczowa i pewnie dlatego udało Ci się mnie i innych adm/mod przekonać. Przecież to nie jest tak, że jedna osoba blokuje pomysł kwitując "Nie! Bo nie!". Każdy z nich jest poddawany głosowaniu, jak to określił wcześniej Tomi w kuluarach :)

Oczywistym jest że administracja i moderacja uzgadnia to w swoim gronie ale jeśli później wypowiada się tylko jedna lub dwie osoby z tego grona wychodzi na to, ze wszyscy są na TAK, a tylko Ty byłeś na NIE bo niestety przeciętny użytkownik nie wie co się w tych kuluarach dzieje :P

Cytat:
Może też po zalogowaniu to stwierdzić, wyjść i już więcej się nie logować ;)
Co spowoduje, że na kolejne długie miesiące będzie wisiało konto, w którym odkładać się będą nieczytane posty. Zaśmieci się tym samym baza. Są jednak fora z polityką, że żeby cokolwiek zobaczyć należy się zalogować. Dzięki temu jednak wyszukiwarki nieco gorzej radzą sobie z indeksowaniem poszczególnych haseł. Są oczywiście narzędzia pozwalające botom się logować.

Fakt może to zrobić i po zalogowaniu ale nadal twierdze, ze skoro dział dotyczy klubu i forum to powinien być tylko dla tych zarejestrowanych, a teraz mamy tak, ze każdy z ulicy może sobie wejść do działu dotyczącego klubu i forum i poczytać o naszych "aferach" i "teoriach spiskowych"

Co do kolejnej afery tym razem z obsadzeniem stanowisk moderacji mogę znów powiedzieć a nie mówiłem :] Dokładnie to napisałem Tobie w odpowiedzi na propozycje, ze w końcu ktoś się zacznie czepiać nowych modów i zacznie się tłumaczenie co? kiedy? dlaczego? jak? i za co? Ja niestety zbyt słabe nerwy mam na takie tłumaczenia ;)
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
Hrabia 




Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 444
Skąd: Lublin

Rover 45

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 16:12   

kasjopea napisał/a:
kiedy nie był on jeszcze moderatorem
tym bardziej jego kandydatura i jej przejście jest niedorzeczne.

To jak w końcu jest z tym regulaminem forum?
A może faktycznie mamy do czynienia z czymś na wzór folwarku?
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pon Lut 06, 2012 16:30   

Hrabia napisał/a:
Nie chdzi mi o sympatię lub jej brak a o zachowanie wobec innych użytkowników forum.
Napisz konkretnie które moje zachowania nie podobają się Tobie. Konkrety aby mógł się do nich ustosunkować.

[ Dodano: Pon Lut 06, 2012 16:30 ]
Hrabia napisał/a:
To jak w końcu jest z tym regulaminem forum?
Zmienił się. :razz:
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Lut 06, 2012 16:44   

Pływak napisał/a:
Inny dział "sportowy" powstał na "hurra" bez jakiś większych namów i przekonywania kogokolwiek, a moim skromnym zdaniem ten dział to dopiero niewypał ;)

Nie pamiętam kolejności powstawania ich, ale to chyba było za ciosem.
Do tego były też modyfikacje tematów usterek z podziałem na modele. To też długi czas nie było do przyjęcia, ale z czasem jednak administratorzy i modowie dorośli do tego, żeby to zrobić. Tak było i z przyłączeniem ROVERki.pl oficjalnie do facebooka. Też nie wszyscy z grona adm/mod byli za tym pomysłem. Ale w końcu się udało z odpowiednią argumentacją. Nie uważam tego za błąd, chociaż drażnią mnie te portale wszędobylskie. Ostatnio skradzione auto (MGF) zostało odnalezione właśnie dzięki komunikatom na FB.

W temacie "Nasze Auta" sporo tematów zostało wykreowanych przez moderatorów w momencie przenoszenia ich tam i scalania. Mimo wszystko w/g statystyk najbardziej poczytny jest dział usterek, offtopic, potem garaż i reszta. W samym temacie działo się pewnie więcej po bumie uruchomieniowym, ale teraz odzywają się tam stali użytkownicy. Może to kwestia jego promocji? Może garaż jest na belce górnej forum i stąd jego większa oglądalność i zainteresowanie. Może po prostu ludzie preferują taki system prezentacji swojego autka.

Pływak napisał/a:
Oczywistym jest że administracja i moderacja uzgadnia to w swoim gronie ale jeśli później wypowiada się tylko jedna lub dwie osoby z tego grona wychodzi na to, ze wszyscy są na TAK, a tylko Ty byłeś na NIE bo niestety przeciętny użytkownik nie wie co się w tych kuluarach dzieje :P

To pozory. Ale faktycznie ja się wypowiadałem. Nie jest tak, że jak ja się wypowiadam, to już nikt inny nie może z grona adm/mod ;) Może po prostu po moim poście nikt nie miał nic do dodania. Ale pamiętam, że jednak jakaś dyskusja była. Drażliwa, jak przy podziale na pod fora usterek.
Mimo wszystko, dyskusje były i nikt nie zamykał tematu z dopiskiem. NIE! Bo nie!

Pływak napisał/a:
ze każdy z ulicy może sobie wejść do działu dotyczącego klubu i forum i poczytać o naszych "aferach" i "teoriach spiskowych"

I co w tym złego? Boisz się, że ktoś z klubu alfy wejdzie przez przypadek i dowie się co Ty tutaj wypisujesz ;D ? Dostęp po zalogowaniu niczego nie zmieni. Idąc Twoim tropem, wszystkie wątki prócz usterek powinny być w ten sposób konfigurowane. I ma to sens. W przypadku ograniczenia zbędnego ruchu i transferu. Bo ja za treści swoich postów odpowiadam i się ich nie wstydzę.

Pływak napisał/a:
Co do kolejnej afery tym razem z obsadzeniem stanowisk moderacji mogę znów powiedzieć a nie mówiłem :]

Afery? ;) Nie nazywałbym tego aferą.

Pływak napisał/a:
ze w końcu ktoś się zacznie czepiać nowych modów i zacznie się tłumaczenie co? kiedy? dlaczego? jak? i za co?

Z czego tu się tłumaczyć? Był nabór przeprowadzony przez pełniących funkcję adm/mod i koniec. Wszystko odbyło się zgodnie z regulaminem. Dzisiaj moderatorem jest ten, jutro inny.
Afera mogłaby się zrobić jakby w administracji forum zasiadał np. TheArt ;)

Na naszym forum musi się coś dziać, bo inaczej jest nudno ;)
A teraz jak jeszcze chwilowo nie działa SSB, to już w ogóle ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink