Forum Klubu ROVERki.pl :: Ostrzezenia
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Ostrzezenia
Autor Wiadomość
gandi84 



Dołączył: 17 Cze 2012
Posty: 161
Skąd: Katowice



Wysłany: Nie Wrz 16, 2012 14:31   Ostrzezenia

Chciclabym poruszyc dosc idiotyczna jak na moj gust i osob z ktorymi rozmawialem wzamianke w zapisie regulaminu. toryczy ona punktu 7e. Pisze pozniewaz dostalem ostrzezenie w zwiazku z tym paragrafem. Chcialbym powiedziec ze wrzucani linka do konkursu w ktorym startuje auto klubowe i w jakis sposob promuje klub jest dla mnei zaszczytem ze tak to nazwe a nie wlasna kozyscia. Nie mniej ze im wiecej ludzi z forum by glosowalo na ''swoich'' tym lepiej. Na innych foprach tego nie ma i ludzie startujacy w tego typu klubach sa popierani w przez swoj wlasny klub z cala moca i wygrywaja konkursy ku chwale ich glosujacych. Czlowiek wystawia auto w ramach klubu i dostaje ostrzezenie? idiotyzm przeciez, zadnego wsparcia klubu a w dodatku dostaje czlowiek po glowie.
Nie wspomne juz o tym ze ostrzezenia sypia sie tu jak z rekawa co skutecznie odstrasza uzytkowników i zniecheca w ogole do siedzenia an forum. Czlowiek ejst swierzy chodzi i dosatje ostrzezenie an dzien dobry bo w tytule napisal [mg zt 190] zamisat [mg zt].
Ja rozumiem. musi byc pozadek i pewne zasady musza byc bo bez tego bedzie balagan i zamieszanie. ale zamsiat walic wszystkim po oczach mozna poprostu poprawic po kim temat i wpisac mu w uwagach ze sie tego dokonalo i napomniec z jakiej przyczyny a nie wali o regulaminie itd itd... troche ludzkich odruchow koledzy.
Pisze to w imieniu wszystkich ktorzy sie do tego tematu poczuwaja a nie tylko samego siebie. pewnie zaraz bedzie najazd moderatorów, zwalil sie swierzak i sie wymadrza. Bylem w zarzadzie ejdnego z ogolnopolskich klubow tez mielismy ten problem ale wytarczylo troche ludzkiej zyczliwosci i od razu bylo lepiej.
_________________
http://imgup.pl/di/SCGV/IMAG0176.jpg
MG ZT 190 2.5 V6
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Wrz 16, 2012 14:31   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
pelson91 




Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Nie Wrz 16, 2012 15:01   

gandi84 napisał/a:
Ja rozumiem. musi byc pozadek i pewne zasady musza byc bo bez tego bedzie balagan i zamieszanie. ale zamsiat walic wszystkim po oczach mozna poprostu poprawic po kim temat i wpisac mu w uwagach ze sie tego dokonalo i napomniec z jakiej przyczyny a nie wali o regulaminie itd itd... troche ludzkich odruchow koledzy.

To akurat mogę poprzeć, ale nie tylko na tym forum panują takie zasady, więc myślę że trzeba się po prostu przyzwyczaić i oswoić z wyglądem prawidłowo założonych tematów.
gandi84 napisał/a:
Chcialbym powiedziec ze wrzucani linka do konkursu w ktorym startuje auto klubowe i w jakis sposob promuje klub jest dla mnei zaszczytem ze tak to nazwe a nie wlasna kozyscia. Nie mniej ze im wiecej ludzi z forum by glosowalo na ''swoich'' tym lepiej. Na innych foprach tego nie ma i ludzie startujacy w tego typu klubach sa popierani w przez swoj wlasny klub z cala moca i wygrywaja konkursy ku chwale ich glosujacych. Czlowiek wystawia auto w ramach klubu i dostaje ostrzezenie? idiotyzm przeciez, zadnego wsparcia klubu a w dodatku dostaje czlowiek po glowie.

Tutaj akurat dobrze, że na forum się gani takie zagrania, sam osobiście nie trawię takich konkursów, bo co one wnoszą dla życia forum? Nabijanie postów "poszło" albo "zagłosowane" i bałagan w tematach. Chyba nic więcej.
gandi84 napisał/a:
Nie wspomne juz o tym ze ostrzezenia sypia sie tu jak z rekawa co skutecznie odstrasza uzytkowników i zniecheca w ogole do siedzenia an forum.
E tam, mnie nie odstrasza, bo poznałem zasady i ich przestrzegam. Nie dostaję za to po głowie ;)
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Nie Wrz 16, 2012 15:32   

Też nie przepadam za tematami z prośbą o głos ale albo traktujemy wszystkuch równo i moderacja działa konsekwentnie albo jest samowolka totalna. Rok temu był podobny temat http://forum.roverki.eu/v...t=72849&start=0 i widzę, ze nawet sam Adrian głosował na auto. Więc jak to jest są równi i równiejsi?
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Wrz 16, 2012 15:48   

To o czym piszesz Pływak zbiegło się z prośbą autora o promowanie jego auta przez Klub - oficjalnie zgłoszenie do Zarządu. Zarząd przygotował nawet baner. Także miało to trochę inny charakter, jak głosowanie na mieszkania, projekty domów, zdjęć samochodów itp. itd.

Ja to postrzegam z innego - marketingowego punktu widzenia. Dla mnie taka wymiana linków to nic innego jak zwiększenie statystyk oglądalności firmy/witryny na której odbywają się tego rodzaju konkursy poprzez wzmożone wejścia i wyświetlenia ich reklam, które są odpowiednio wynagradzane przez reklamodawców. Z drugiej strony nie bardzo wiem, o co się rozchodzi. Co za auto, jakiego Klubowicza? Czy to autor tego tematu startował w konkursie, czy ktoś inny?
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Nie Wrz 16, 2012 15:57   

No ale nie było żadnego oficjalnego info na ten temat nawet Ty czy siemion wypowiadając się w temacie nie napisaliście ani słowem o oficjalnej prośbie, a sam temat założył praktycznie tuż po rejestracji użytkownik który w tamtym momencie nie był nawet klubowiczem, a teraz nawet patrze, ze konto już usunięte. Dla postronnego obserwatora forum to jest właśnie na zasadzie równi i równiejsi wiec imho albo należy traktować wszystkich równo albo zmienić podpunkt regulaminu dopuszczając wyjątkowe przypadki np. głosowanie na auta klubowiczów które mają klubowe oznaczenia przez co pośrednio promowany jest sam klub.
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Wrz 16, 2012 16:12   

Masz dostęp do strony www jako redaktor, spójrz w archiwum. Powinien być artykuł. Dodatkowo był baner na forum oraz wzmianki na FB z konta ROVERki. Nikt ot tak sam sobie nie zrobi tylu rzeczy dla promocji samego siebie, zatem można z tego wnioskować, że odbyło się to za przyzwoleniem Zarządu ;)

Natomiast jak takie linki i zawzięta rywalizacja działają, pokazał przykład konkursu pewnej gazety motoryzacyjnej. Po jednym spotkaniu tam, można było zorientować się o co chodzi i po co się to robi :)
Jak się wygrywa i kto wygrywa też było wiadomo. Chociaż nie można powiedzieć, że przygotowanie zwycięzców do tej imprezy było b. dobre.

Tutaj mówi się o aucie Klubowicza, ale autor tematu nawet o status się nie otarł, dlatego nie wiem o co chodzi specjalnie. Przypadek opisywany przez Pływaka dotyczył człowieka, który przez wiele lat wspierał Klub składkami, pojawiał się na Zlotach.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Nie Wrz 16, 2012 16:29   

Przeglądam właśnie klubową i żadnego arta datowanego na październik 2011 dotyczącego SD1. Baner był pamiętam ale najpierw pojawił sie temat na forum założony przez sympatyka. Tak wiem podobno był klubowiczem i jeździł na zloty. Tylko na moje to jeździł płacił, później przestał aż tu nagle MTV wjechało ze swoim programem pimpmajrajd i kolega przypomniał sobie o forum założył konto wrzucił link po czym zniknął. Ale dobra przyjmujemy, ze za zgodą zarządu to dalej dla mnie to jest brak równości bo regulamin nic nie mówi o jakiś wyjątkach i o to głównie się rozchodzi, ze czy za zgodą zarządu czy nie i tak łamany jest wyżej wymieniony punkt regulaminu. Imho trzeba wprowadzić dopisek o wyjątkach związanych z promocją klubu i po problemie. Regulamin powinien być na tyle jasny żeby się takie wątpliwości nie pojawiały. Nie chodzi mi tu o bronienie gandi84, bo ode mnie tez by wyłapał warna ale temat z SD1 tez by poleciał do kosza i skończył się warnem bo w momencie jego zakładania nie było żadnej oficjalnej informacji od zarządu.
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Wrz 16, 2012 16:47   

Na FB też nie mogę tego znaleźć ;) Ale było głośno o tym i na pewno Zarząd maczał w tym swoje paluchy, a może nawet mailing był... cholera wie - nie pamiętam. Widzę, że temat był w koszu w ogóle. Tylko został przywrócony po tym jak został poparty przez Zarząd Klubu.

Co do zasadności... ja nie kwestionuje w ogóle warna. Nie wiem jak bym go potraktował gdybym na niego trafił, ale większość innych spamów wyrzucam bez skrupułów - gdzie autorom warna nie daję, bo widać, że zalogowali się tylko po to aby napisać konkretny post. Tutaj temat jednak około Roverkowy więc nie do końca SPAM, jednakowoż jakoś podpada pod regulamin. Tamten też. Ale jego historia była inna. Poprawkę do regulaminu można zawsze dodać - globalną.

Co do równych i równiejszych... takie zjawisko to chleb powszedni chyba w całym kraju ;)
Ostatnio okazało się, że Słowik i Parasol są nie winni... odetchnąłem kiedy skazali autora Antykomor.pl - jednak mogę się czuć bezpiecznie :D
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Nie Wrz 16, 2012 16:52   

Też nie neguje zasadności warna wg. regulaminu się należał ale imho w obu przypadkach. Jeśli faktycznie temat wylądował w koszu to powinien być założy przez zarząd nowy oficjalny temat, a nie po cichaczu przywrócony stary :P OK EOT ide wgrać resztę fot na serwa :D
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
gandi84 



Dołączył: 17 Cze 2012
Posty: 161
Skąd: Katowice



Wysłany: Nie Wrz 16, 2012 19:28   

To ze ktos nei zglosil itd pytam sie a czemu am sluzyc zglaszanie? ze ktos poprosi zarzad ze czy moze poswiecic swoj samochod w promowaniu marki i klubu? jaja soebie robicie chyba... bez samochodow i uzytkowników nie bylo by forum w ogole... to ze Ciebie np drazni tego typu konkursy eni znaczy ze innych drazni. trzeba wziasc pod uwage ze tu ejst jak sie domyslam kilka tysiecy uzytkkonwików a nie tylko ty sam ze swoimi pogladami czy np 5 moderatorów z takimi pogladami. Startowalem nei tylko ja ale tez kolega z regionu. Wala mnie reklamy bo eni dla nich startowalem, komus placa? Niech placa. Wg twojego toku rozumowania, nie powinienes ogladac telewiji i czytac stron an internecie bo wszedzie sa reklamy na kazdym artukule chocby na papilocie czy kozaczek.pl. U nas na forum tez sa reklamy w jakim celu. Czy ktos kto wchodzi tu po porade lub zasiegnac opinii sie tym martwi czy ktos na tym zarobi bo akurat otwozyl strone z reklama? Nie, dla neigo wazna jest prawa w jakiej wchodzi. Tak samo i tutaj. Tj za duze forum ktore jest zalezne od uzytkowników i dla uzytkowników ono jest wiec troche wiecej ludzkich odruchow i stawania za SWOIMI. moze nie ejstem klubowiczem bo dopiero co tu sie zarejestrtowalem ale ejstem czlowiekiem myslacym i tez chce zby bylo dobrze a nawet i lepiej stad moj post. Nie rzucam w nikogo oskarzen, nie robie awantur itd bo to mija sie z celem:) podalem temnat ktory uwazam za dosc istotny. Klub nie staje za swoimi:) bynajmniej w takiej kwestii :)

[ Dodano: Nie Wrz 16, 2012 19:28 ]
dorzuce jeszcze ze powinien byc obowiazek wpisywania skad sie ejst... chcialbym np wrzucic maila do ludzi z regionu ktorzy sa z zaproszeniem i co.... daje opcje skad i same puste pola...
_________________
http://imgup.pl/di/SCGV/IMAG0176.jpg
MG ZT 190 2.5 V6
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Nie Wrz 16, 2012 19:52   

Przykładaj się trochę do pisania postów bo naprawdę ciężko się je czyta i trudno zrozumieć o co chodzi bez kilkukrotnego przeczytania
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 03:10   

gandi84, piszesz te posty tak chaotycznie, że nie da się tego przeczytać, a co dopiero zrozumieć o co Ci chodzi. Generalnie piszesz posta w przypływie emocji, przestawiasz literki, nawet nie przeczytasz tego co napisałeś i klikasz wyślij - aby szybciej. Można więc wywnioskować, że masz w dupie resztę czytających. Dlatego ja nie zamierzam wdawać się z Tobą w dyskusję bo będzie ona o niczym. Liczę jednak na to, że na Waszym lokalnym spocie, któryś z kolegów, albo sam prezes miłościwie nam panujący - siemion_ wytłumaczy Ci o co chodzi.

Jednak nie byłbym sobą gdybym nie odniósł się do pewnych rzeczy :)

gandi84 napisał/a:
Chciclabym poruszyc dosc idiotyczna jak na moj gust i osob z ktorymi rozmawialem wzamianke w zapisie regulaminu.

Ten regulamin był tworzony przez administrację i moderację tego serwisu i wielokrotnie dyskutowany zanim dojrzał do finalnej wersji. Bardziej wrażliwy moderator mógłby za ten komentarz wystawić Ci kolejnego warna i zakończyć Twój udział w dyskusjach na jakiś czas ;)
Skoro zarejestrowałeś się na tym forum, na pewno zapoznałeś się z zasadami tu panującymi. Jesteś świeżym użytkownikiem, zatem tym bardziej powinieneś ich przestrzegać. Nie chcesz jednak stosować się do niego więc jesteś odpowiednio za to traktowany. Pretensje możesz mieć tylko do siebie.

Jestem przekonany, że pierwszy warn nie był wymierzony za jedno jedyne przewinienie. Najprawdopodobniej zostałeś kilkakrotnie złapany na błędnym nazewnictwie tematów. Patrząc na to jak formułujesz posty i jak przykładasz się do ich redagowania moje przekonanie bardziej wzrasta.

gandi84 napisał/a:
Chcialbym powiedziec ze wrzucani linka do konkursu w ktorym startuje auto klubowe

Pomijając już kwestie intencji, to Twoje auto nie jest póki co klubowe, bo Ty nie utożsamiasz się z Klubem. Jesteś sympatykiem.

gandi84 napisał/a:
Czlowiek wystawia auto w ramach klubu i dostaje ostrzezenie? idiotyzm przeciez, zadnego wsparcia klubu a w dodatku dostaje czlowiek po glowie.

Może kolejność powinieneś zmienić? Może najpierw Ty wesprzyj Klub, a potem wymagaj od niego wsparcia. Wystarczającym wsparciem Klubu dla Ciebie jest to co otrzymujesz w tej chwili, korzystając z zasobów strony oraz forum. No chyba, że nie... to przepraszam ;)

gandi84 napisał/a:
Nie wspomne juz o tym ze ostrzezenia sypia sie tu jak z rekawa co skutecznie odstrasza uzytkowników i zniecheca w ogole do siedzenia an forum. Czlowiek ejst swierzy chodzi i dosatje ostrzezenie an dzien dobry bo w tytule napisal [mg zt 190] zamisat [mg zt].

Każdy użytkownik, który choć trochę wytęży umysł i zada sobie odrobinę trudu aby zapoznać się z zasadami nazewnictwa tematu - da radę to zrobić. Jest niewielki procent ludzi, którzy nie ogarniają "kuwety" i robią gdzie popadnie. Dzięki takim zabiegom jak publiczne napiętnowanie przez ostrzeżenia potrafią się czasami zebrać w sobie i nauczyć kilku prostych rzeczy. W ciągu niespełna 3 miesięcy posypały się raptem 4 warny. Krótki rękawek zatem.

gandi84 napisał/a:
Ja rozumiem. musi byc pozadek i pewne zasady musza byc

No widać nie bardzo.

gandi84 napisał/a:
Bylem w zarzadzie ejdnego z ogolnopolskich klubow tez mielismy ten problem ale wytarczylo troche ludzkiej zyczliwosci i od razu bylo lepiej.

Ja kiedyś mijałem się na przejściu z Cezarym Pazurą... nie wiem tylko co to wnosi do tematu.
Uważasz, że tutaj mało życzliwi ludzi są? Gdyby tak było, z pierwszym postem swoim byłbyś wyłączony z dyskusji.

gandi84 napisał/a:
To ze ktos nei zglosil itd pytam sie a czemu am sluzyc zglaszanie? ze ktos poprosi zarzad ze czy moze poswiecic swoj samochod w promowaniu marki i klubu? jaja soebie robicie chyba...

Nie, nie robię sobie jaj.

gandi84 napisał/a:
bez samochodow i uzytkowników nie bylo by forum w ogole...

Bez tlenu nie byłoby życia...

gandi84 napisał/a:
to ze Ciebie np drazni tego typu konkursy eni znaczy ze innych drazni.

Jeśli o mnie chodzi, nie drażnią mnie. To pewien sposób na promocję i życie organizatora.
Są mi obojętne tego rodzaju konkursy.

gandi84 napisał/a:
trzeba wziasc pod uwage ze tu ejst jak sie domyslam kilka tysiecy uzytkkonwików a nie tylko ty sam ze swoimi pogladami czy np 5 moderatorów z takimi pogladami.

No i? Każdy z tych kilku tysięcy może napisać do Zarządu w różnorakiej kwestii. Powiem Ci, że nawet się tak dzieje ;) Pewne rzeczy wychodzą od sympatyków/użytkowników i Zarząd je wspiera. Ale nie widzę powodu, dla którego powinno się na czyimś podwórku uprawiać samowolkę? Za podwórko uważam tutaj strone/forum, których życie jest sponsorowane ze składek Klubowiczów.

gandi84 napisał/a:
Wala mnie reklamy bo eni dla nich startowalem, komus placa? Niech placa.

Ciebie walą, ale dla administracji/moderacji czy nawet Zarządu Klubu reklamowanie konkurencyjnych produktów w stosunku do tych reklamowanych na forum/stronie może mieć kolosalne znaczenie finansowe. Nie twierdzę, że tak było w tym przypadku - piszę ogólnie.

gandi84 napisał/a:
Wg twojego toku rozumowania, nie powinienes ogladac telewiji i czytac stron an internecie bo wszedzie sa reklamy na kazdym artukule

Nie. Nie zrozumiałeś. Jak chcesz zostawić ulotki o produkcie/usłudze w jakimś punkcie/sklepie to pytasz się właściciela punktu/sklepu czy możesz i czy nie będzie miał nic przeciwko. Jeśli nie ma, zostawiasz, jeśli ma, zostawisz ale on je wywali do kosza, bo być może jest konflikt interesów. Mam nadzieję, że to właśnie kolega siemion_ wytłumaczy Ci na żywo.

gandi84 napisał/a:
Klub nie staje za swoimi:) bynajmniej w takiej kwestii :)

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
W/g mnie staje za swoimi - Klubowiczami przede wszystkim :)

gandi84 napisał/a:
dorzuce jeszcze ze powinien byc obowiazek wpisywania skad sie ejst... chcialbym np wrzucic maila do ludzi z regionu ktorzy sa z zaproszeniem i co.... daje opcje skad i same puste pola...

Jeśli chodzi o miejscowość - trudno tego wymagać. Jeśli chodzi o województwo - można - ale czy ktoś poda prawdę czy nie... nie wiadomo. Poza tym co z osobami, które są aktywne w kilku województwach?

I jeszcze raz zwracam się do Ciebie z prośbą o poszanowanie innych użytkowników w kwestii konstruowania Twoich postów. Ostatnie trzy na które się natknąłem pozostawiają wiele do życzenia.

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
siemion_ 
Klubowicz



Członek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 987
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 10:16   

Pływak napisał/a:
Też nie przepadam za tematami z prośbą o głos ale albo traktujemy wszystkuch równo i moderacja działa konsekwentnie albo jest samowolka totalna. Rok temu był podobny temat http://forum.roverki.eu/v...t=72849&start=0 i widzę, ze nawet sam Adrian głosował na auto. Więc jak to jest są równi i równiejsi?


Nie pamiętam jak to do końca było, ponieważ od tamtego momentu zajmowałem się już wieloma innymi sprawami i odrobinę mi się już to zatarło w pamięci.
Pamiętam że jak pojawił się temat to zaraz pojawiły się głosy za i przeciw, zresztą jak to we wszystkich tematach na tym forum. Widać że w toku dyskusji w naszym gronie decyzyjnym postanowiliśmy wesprzeć inicjatywę, tym bardziej że okazało się, że to auto byłego Klubowicza, który czynnie uczestniczył w życiu Klubu. Rozumiem że wszystkich nas obowiązuje regulamin, ale z czystym sumieniem mogę Ci powiedzieć że możemy stosować takie wyjątki, ponieważ nad regulaminem forum jest Statut Stowarzyszenia który w §11. pkt "i" mówi o tym że Klub realizuje cele między innymi poprzez promocję Klubu oraz marek Rover i MG w mediach; .
I na pewno mając to na uwadze kierowaliśmy się podejmując tę decyzję i nic nie stoi na przeszkodzie żeby zrobić to jeszcze raz. Pozostaje jeszcze forma w jakiej ktoś liczy na wsparcie Klubu. Co innego jest założyć osobny temat, może napisać mail do Klubu z prośbą w pomoc w takiej czy innej inicjatywie, a co innego jest spamować i wrzucać linki w tematy na zasadzie byle gdzie i byle jak. Więc wydaję się że w przypadku kolegi gandi84 ostrzerzenie było zasadne.
Sam jestem za wspieraniem różnych inicjatyw i gorąco do tego namawiam, ale nie może tak być, że ktoś chce reprezentować Klub, ale robi to z pominięciem opinii jego Członków. Na samowolkę niestety zgody nie może być, bo to dopiero będzie samowolka totalna.

Pływak napisał/a:
Imho trzeba wprowadzić dopisek o wyjątkach związanych z promocją klubu i po problemie.


Pływak jak będziemy spisywać wszystkie wyjątki i odstępstwa wszystkie nasze regulaminy będą miały grubość książki telefonicznej. Czekam kiedy tylko ktoś nas poda do Sądu, bo jego nadesłane zdjęcie nie pojawiło się w kalendarzu a znalazł lukę w regulaminie. Nie dajmy się zwariować.

Pływak napisał/a:
Jeśli faktycznie temat wylądował w koszu to powinien być założy przez zarząd nowy oficjalny temat, a nie po cichaczu przywrócony stary


Proszę Cię powstrzymaj się od tworzenia teorii spiskowych, bo nigdy nic tu po "cichaczu" się tu nie robiło i robić nie będzie.

A tak ogólnie, jak Wam się wydaje? że ten punkt regulaminu forum został wprowadzono po to żeby użytkownicy nie zamieszczali linków do głosowań: "na najlepszego bobaska mojej Cioci", "najlepsze hasło reklamowe dla czopka na hemoroidy", czy "najlepsze marka wśród pojazdów....." ?? ?
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 10:40   

Myślałem, ze wczoraj sprawę jasno wyjaśniłem na SB ale skoro nie to...

siemion_ napisał/a:

Nie pamiętam jak to do końca było, ponieważ od tamtego momentu zajmowałem się już wieloma innymi sprawami i odrobinę mi się już to zatarło w pamięci.
Pamiętam że jak pojawił się temat to zaraz pojawiły się głosy za i przeciw, zresztą jak to we wszystkich tematach na tym forum. Widać że w toku dyskusji w naszym gronie decyzyjnym postanowiliśmy wesprzeć inicjatywę, tym bardziej że okazało się, że to auto byłego Klubowicza, który czynnie uczestniczył w życiu Klubu. Rozumiem że wszystkich nas obowiązuje regulamin, ale z czystym sumieniem mogę Ci powiedzieć że możemy stosować takie wyjątki, ponieważ nad regulaminem forum jest Statut Stowarzyszenia który w §11. pkt "i" mówi o tym że Klub realizuje cele między innymi poprzez promocję Klubu oraz marek Rover i MG w mediach; .
I na pewno mając to na uwadze kierowaliśmy się podejmując tę decyzję i nic nie stoi na przeszkodzie żeby zrobić to jeszcze raz. Pozostaje jeszcze forma w jakiej ktoś liczy na wsparcie Klubu. Co innego jest założyć osobny temat, może napisać mail do Klubu z prośbą w pomoc w takiej czy innej inicjatywie, a co innego jest spamować i wrzucać linki w tematy na zasadzie byle gdzie i byle jak. Więc wydaję się że w przypadku kolegi

Już Ci wczoraj pisałem o co mi dokładnie chodzi, podejmujecie jakąś decyzje w własnym zamkniętym gronie nie informując takiego plebsu jak ja, że podjęto taka a nie inną decyzje. W wyżej wymienionym temacie również brak z Twojej strony wzmianki o oficjalnym stanowisku zarządu to co mam kupić szklaną kule, która będzie mi pokazywała jakie decyzje podejmujecie? Już niejednokrotnie Ci pisałem najlepszym sposobem rozwiązywania nieporozumień jest dyskusja, oczywiście macie prawo do nie informowania o takich rzeczach ale proszę Cię nie dziw się później, ze bez oficjalnej informacji każdy moze zinterpretować coś na swój sposób. Ja dostępu do waszej dyskusji nie miałem, w temacie na forum żadnej wzmianki i oficjalnym poparciu też nie było więc wybacz ale za bardzo mnie przeceniasz jasnowidzem nie jestem :]

Cytat:
gandi84 ostrzerzenie było zasadne.
Sam jestem za wspieraniem różnych inicjatyw i gorąco do tego namawiam, ale nie może tak być, że ktoś chce reprezentować Klub, ale robi to z pominięciem opinii jego Członków. Na samowolkę niestety zgody nie może być, bo to dopiero będzie samowolka totalna.

Skoro w.w temat wylądował w koszu to rozumiem, ze na początku również to była samowolka, a dopiero później klub zgodził się na wsparcie? :]

Cytat:

Pływak jak będziemy spisywać wszystkie wyjątki i odstępstwa wszystkie nasze regulaminy będą miały grubość książki telefonicznej. Czekam kiedy tylko ktoś nas poda do Sądu, bo jego nadesłane zdjęcie nie pojawiło się w kalendarzu a znalazł lukę w regulaminie. Nie dajmy się zwariować.

No tak mamy tyle podpunktów tego regulaminu, ze dodając do kilku jedno zdanie o wyjątkach zrobi nam się książka telefoniczna :]

Cytat:

Proszę Cię powstrzymaj się od tworzenia teorii spiskowych, bo nigdy nic tu po "cichaczu" się tu nie robiło i robić nie będzie.

Ale, ze co proszę? Jakie teorie? Gdyby mi Marek nie napisał, ze temat był w koszu to skąd miałbym wiedzieć, ze został przywrócony? W temacie też nie widzę wzmianki o przywróceniu z kosza, a może znów miałem zapytać szklanej kuli czy temat czasem w koszu nie wylądował? Wystarczyła by jednozdaniowa wzmianka osoby która przywróciła temat o powodach przywrócenia i decyzji zarządu i wszystko było by jesne. Jedno krótkie zdanie, a ile dyskusji mniej by było :]

Cytat:
A tak ogólnie, jak Wam się wydaje? że ten punkt regulaminu forum został wprowadzono po to żeby użytkownicy nie zamieszczali linków do głosowań: "na najlepszego bobaska mojej Cioci", "najlepsze hasło reklamowe dla czopka na hemoroidy", czy "najlepsze marka wśród pojazdów....." ?? ?

Regulamin został wprowadzony po to aby każdy go przestrzegał i obowiązywał wszystkich jednakowo, a o wszelkich odstępstwach powinna być informacja.
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
siemion_ 
Klubowicz



Członek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 987
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 11:42   

Pływak napisał/a:
podejmujecie jakąś decyzje w własnym zamkniętym gronie nie informując takiego plebsu jak ja, że podjęto taka a nie inną decyzje.


Co chwilę podejmowana jest jakaś decyzja, ale nie licz na to, że stanowisko Zarządu pojawi się do każdego tematu na forum i potem jeszcze będziemy to publikować na fb.

Pływak napisał/a:
Skoro w.w temat wylądował w koszu to rozumiem, ze na początku również to była samowolka, a dopiero później klub zgodził się na wsparcie?


Pływak napisał/a:
Ale, ze co proszę? Jakie teorie? Gdyby mi Marek nie napisał, ze temat był w koszu to skąd miałbym wiedzieć, ze został przywrócony? W temacie też nie widzę wzmianki o przywróceniu z kosza, a może znów miałem zapytać szklanej kuli czy temat czasem w koszu nie wylądował?


Ja tam nie wiem o czym wy sobie z MaRKiEm tam gadacie. Napisałem co być może mogło być powodem takiego potraktowania tematu przez Zarząd i Administrację. Ty natomiast starasz się cały czas na siłę łączyć te dwie sprawy stawiając je na równi.

Pływak napisał/a:
Regulamin został wprowadzony po to aby każdy go przestrzegał i obowiązywał wszystkich jednakowo, a o wszelkich odstępstwach powinna być informacja.


Jak stajesz na skrzyżowaniu i masz czerwone światło to wg przepisów musisz czekać na przejazd. Ale jak na skrzyżowaniu stoi policjant i karze Ci jechać to jedziesz na czerwonym. Tylko wydaje mi się że schody zaczynają się potem, bo wszyscy jadą prosto bo wiedzą o co chodzi, a Ty skręcasz i jedziesz do komendy molestować Naczelnika, po po jakiego jakiego grzyba ten policjant nie daje Ci jeździć wg przepisów. I czemu to nie było opublikowane w monitorze. :)
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 11:48   

siemion_ napisał/a:

Co chwilę podejmowana jest jakaś decyzja, ale nie licz na to, że stanowisko Zarządu pojawi się do każdego tematu na forum i potem jeszcze będziemy to publikować na fb.

Przecież napisałem, ze macie prawo do nie informowania o wszytkim ale poźniej nie miejcie prestensji ze ktoś coś inaczej zinterpretował. Proszę Cię nie wyrywaj fragmentów z kontekstu jak mnie cytujesz.

Cytat:

Ja tam nie wiem o czym wy sobie z MaRKiEm tam gadacie. Napisałem co być może mogło być powodem takiego potraktowania tematu przez Zarząd i Administrację. Ty natomiast starasz się cały czas na siłę łączyć te dwie sprawy stawiając je na równi.

Nie wiesz bo nawet nie przeczytałeś tego tematu. W tym temacie Marek napisał, ze temat był w koszu:

"Widzę, że temat był w koszu w ogóle. Tylko został przywrócony po tym jak został poparty przez Zarząd Klubu."


Cytat:

Jak stajesz na skrzyżowaniu i masz czerwone światło to wg przepisów musisz czekać na przejazd. Ale jak na skrzyżowaniu stoi policjant i karze Ci jechać to jedziesz na czerwonym. Tylko wydaje mi się że schody zaczynają się potem, bo wszyscy jadą prosto bo wiedzą o co chodzi, a Ty skręcasz i jedziesz do komendy molestować Naczelnika, po po jakiego jakiego grzyba ten policjant nie daje Ci jeździć wg przepisów. I czemu to nie było opublikowane w monitorze. :)

Gorzej jak stoisz na skrzyżowaniu na czerwonym, a policjant siedzący u Ciebie na kanapie z tyłu mówi, ze masz jechać ten problem, ze reszta użytkowników drogi tego nie wie :]
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
siemion_ 
Klubowicz



Członek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 987
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 12:14   

Pływak napisał/a:
Gorzej jak stoisz na skrzyżowaniu na czerwonym, a policjant siedzący u Ciebie na kanapie z tyłu mówi, ze masz jechać ten problem, ze reszta użytkowników drogi tego nie wie


Co nie zmienia faktu, że jak znajdziesz się czy w jednej czy w drugiej sytuacji to na końcu lądujesz u Naczelnika i żądasz wyjaśnień. A może po prostu policjant z twojej tylnej kanapy dostał sraczki w wiedział że za skrzyżowaniem jest las. Już widzę jak siedzicie w trójkę i zastanawiacie się jak podać temat do ogólnej wiadomości.

jak widzisz możemy wymyślać różne teorie i mnożyć je przez wiele przypadków. Tylko w pewnym momencie kończy się merytoryka a zaczyna sf i gdybanie.
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 16:58   

W związku z tym, że
gandi84 napisał/a:
dosatje ostrzezenie an dzien dobry bo w tytule napisal [mg zt 190] zamisat [mg zt].

to pozwolę sobie zabrać głos.

1. Nie kłam bo nie za to dostałeś. W opisie jasno masz napisane za co.
2. Z tego co pamiętam zwracałem Ci uwagę najpierw na PW.
3. Na do widzenia również dostaniesz warna jeśli będzie taka potrzeba i będziesz nadal robić ... w Dziale R75. Czy masz problemy z czytaniem lub obserwacją jaki inni nazywają tematy? Wszyscy potrafią używać funkcji szukaj i prawidłowo opisywać tematy tylko nie kolega gandi84.

gandi84 napisał/a:
Ja rozumiem. musi byc pozadek i pewne zasady musza byc bo bez tego bedzie balagan i zamieszanie. ale zamsiat walic wszystkim po oczach mozna poprostu poprawic po kim temat i wpisac mu w uwagach ze sie tego dokonalo i napomniec z jakiej przyczyny a nie wali o regulaminie itd itd... troche ludzkich odruchow koledzy.
Pewnie będę siedzieć dzień i noc i poprawiać Twoje tematy, bo nie mam lepszego zajęcia ... Twoje niedoczekanie. Chyba, że chcesz mnie wynająć jako swojego asystenta to wtedy nawet nie będziesz musiał pisać na forum gdyż zrobię to za Ciebie. :wink:



MaReK napisał/a:
Na FB też nie mogę tego znaleźć ;) Ale było głośno o tym i na pewno Zarząd maczał w tym swoje paluchy, a może nawet mailing był... cholera wie - nie pamiętam. Widzę, że temat był w koszu w ogóle. Tylko został przywrócony po tym jak został poparty przez Zarząd Klubu.
Z tego co pamiętam to właśnie tak było.

[ Dodano: Pon Wrz 17, 2012 16:58 ]
Pływak napisał/a:
Skoro w.w temat wylądował w koszu to rozumiem, ze na początku również to była samowolka, a dopiero później klub zgodził się na wsparcie?
Wylądował ... ale temat za chwilę był poddany pod dyskusje z Zarządem i został przywrócony.


MaReK, siemion_, temat "Żebranie o głosy"


...
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 19:08   

No czyli jednak nie tworze teorii spiskowych. Temat wylądował w koszu bo był niezgodny z regulaminem tak więc wnioskuje, ze oficjalna prośba jeśli w ogóle wpłynęła to wpłynęła po fakcie, sprawa została w kuluarach omówiona i temat po cichu wrócił na forum. Swoją drogą nie taką chwile bo 3 dni go nie było jeśli się nie mylę ;)
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
siemion_ 
Klubowicz



Członek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 987
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 19:26   

Pływak napisał/a:
No czyli jednak nie tworze teorii spiskowych.


Nie ma co z Tobą dyskutować, bo trzymasz się swojej wersji która oparta jest na szczątkach informacji które do Ciebie docierają. Mimo że staram Ci się wytłumaczyć jak było naprawdę z tamtym tematem.

Pływak napisał/a:
Temat wylądował w koszu bo był niezgodny z regulaminem tak więc wnioskuje, ze oficjalna prośba jeśli w ogóle wpłynęła to wpłynęła po fakcie, sprawa została w kuluarach omówiona i temat po cichu wrócił na forum.


A może jednak jeszcze raz. Temat był niezgodny z regulaminem i trafił do kosza jak inne. Jednak po analizie faktów i dyskusji w panelu administracyjnym wrócił na forum tak po "cichu" że powstał nawet ogromny baner który pojawił się na forum. Faktycznie było się z czym kryć. Więc po raz enty proszę Cię nie snuj teorii spiskowych.

Jedynie o czym zapomnieliśmy to przesłanie do Ciebie na mail osobistej informacji przywróceniu tematu.
Ostatnio zmieniony przez siemion_ Pon Wrz 17, 2012 19:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink