Forum Klubu ROVERki.pl :: Ostrzezenia
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Ostrzezenia
Autor Wiadomość
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 19:43   

Pływak napisał/a:
No czyli jednak nie tworze teorii spiskowych. Temat wylądował w koszu bo był niezgodny z regulaminem tak więc wnioskuje, ze oficjalna prośba jeśli w ogóle wpłynęła to wpłynęła po fakcie, sprawa została w kuluarach omówiona i temat po cichu wrócił na forum. Swoją drogą nie taką chwile bo 3 dni go nie było jeśli się nie mylę
Czy uważasz, że wszystko musi być uzgadniane na forum i o wszystkim trzeba wszystkich informować, a w szczególności Ciebie. Zajmij się czymś bardziej pożytecznym niż po raz kolejny doszukiwanie się problemów tam gdzie ich nie ma.

[ Dodano: Pon Wrz 17, 2012 19:34 ]
siemion_ napisał/a:
Temat był niezgodny z regulaminem i trafił do kosza jak inne. Jednak po analizie faktów i dyskusji w panelu administracyjnym wrócił na forum tak po "cichu" że powstał nawet ogromny baner który pojawił się na forum. Faktycznie było się z czym kryć. Więc po raz enty proszę Cię nie snuj teorii spiskowych.
Widocznie baner był za mały :lol: Kolejna teoria ... dlaczego mały :lol:


Pływak, tak dla Twojej informacji ... nie mów tylko o tym nikomu bo będzie kolejna afera ... sam osobiście z biegu wywaliłem kilka tematów do kosza ale czujne oko innych moderatorów wychwyciło to i zwróciło mi uwagę, że błędnie postąpiłem i po cichu tematy wróciły. Tylko cicho szaaa :wink:

[ Dodano: Pon Wrz 17, 2012 19:43 ]
Tak na marginesie ... są sytuacje kiedy nie wiemy co zrobić z danym tematem np. z powodu niezgodności z regulaminem i trzeba poddać temat pod dyskusję. Nie zawsze wszyscy mod/admin są na forum i dlatego trzeba czekać na opinię wszystkich. W takiej sytuacji temat ląduje w koszu i czeka na decyzje. Nie mamy opcji aby go ukryć na jakiś czas, więc stąd procedura umieszczania w koszu.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 19:43   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
gandi84 



Dołączył: 17 Cze 2012
Posty: 161
Skąd: Katowice



Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 21:09   

Pierunie ale dyskusja sie wywiazala:) Oki Panie i wladco wszechmogacy:) 90% popieram i zgadzam sie z tym co piszesz, z tym wspieraniem finansowym to wszystko w swoim czasie. Tez nie placisz za cos co nei wiesz jak wyglada prawda:) Mysle ze uda mi sie wkrecic i aktywnie uczestniczyc w zyciu klubu, ze skladka... hmmm sie nie naciska:) Pieniadze sa wazne o ile nie jedna z bardziej waznych kwestii w klubie.
Chlopaki pozdrawiam i mam andzieje do owocnej wspolpracy coponiektorych do poznania:)

[ Dodano: Pon Wrz 17, 2012 21:09 ]
Co do moich postów istotnie tak mam jak sie zapale to wale jednym ciurkiem i pozniej mi sie poprawiac juz nie chce:) To ejst moja bolaczka a najbardziej moderatorów:) wybaczcie o mnie grzesznemu:)
_________________
http://imgup.pl/di/SCGV/IMAG0176.jpg
MG ZT 190 2.5 V6
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 21:33   

siemion_ napisał/a:

Nie ma co z Tobą dyskutować, bo trzymasz się swojej wersji która oparta jest na szczątkach informacji które do Ciebie docierają. Mimo że staram Ci się wytłumaczyć jak było naprawdę z tamtym tematem.

Szczątkowych? Raczej braku bym napisał :D

Pływak napisał/a:

A może jednak jeszcze raz. Temat był niezgodny z regulaminem i trafił do kosza jak inne. Jednak po analizie faktów i dyskusji w panelu administracyjnym wrócił na forum tak po "cichu" że powstał nawet ogromny baner który pojawił się na forum. Faktycznie było się z czym kryć. Więc po raz enty proszę Cię nie snuj teorii spiskowych.

Ani o tym, ze trafił do kosza ani o tym ze był dyskutowany NIE WIEDZIAŁEM dowiedziałem się z tego tematu. Nie wiedząc jak było na prawdę MAM PRAWYO wysnuwać takie, a nie inne wnioski. Tak jak pisałem nie ja jedyny o tym nie wiedziałem i nie ja jedyny się tego tematu przyczepiłem co zresztą widać w linku. Ty się w tamtym temacie udzielałeś i zamiast w jednym zdaniu napisać, ze takie jest stanowisko zarządu to strzeliłeś, ze kto nie chce niech nie głosuje i tyle oficjalnych informacji od prezesa.

Cytat:
Jedynie o czym zapomnieliśmy to przesłanie do Ciebie na mail osobistej informacji przywróceniu tematu.

Osobistego nie tzreba jak już wyżej pisałem skoro sobia Pan Prezes zadał fatyge napisania posta w temacie mógł poinformować osoby mające wątpliwości co do tematu jakie jest stanowisko zarządu tylko tyle albo dla niektórych widać AŻ tyle i niech się plebs domyśla :]


apples napisał/a:
]Czy uważasz, że wszystko musi być uzgadniane na forum i o wszystkim trzeba wszystkich informować, a w szczególności Ciebie.

Czytacie moje wypowiedzi czy od razu patrzycie na nick i z zasady się nie zgadzacie? Przecież pisałem, ze nikt nikogo nie musi o niczym informować ale jak nie ma informacji to każdy sobie interpretuje sprawę na swój sposób. Nie dajecie informacji ok ale później nie czepiajcie się mnie, ze opieram się na domysłach bo an czym mam się opierać jak informacji nie ma? Nie było informacji, ani o tym, ze temat przywrócony, ani o tym, ze była oficjalna prośba, ani o tym, ze zarząd pobłogosłąwił start w pimpmajrajdzie więc dla mnie sprawa była jasna bez tych informacji dopiero ciągnięcie Was za język w tym temacie rzuciło na sprawę inne światło..

Cytat:
Zajmij się czymś bardziej pożytecznym niż po raz kolejny doszukiwanie się problemów tam gdzie ich nie ma.

Widać mam na tyle czasu aby robić pożyteczne rzeczy dla klubu jak i doszukiwać sie problemów :] Po za tym nie ja ten temat założyłem ale jak to mówią uderz w stół, a nożyce się odezwą :]
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 21:53   

Coś jeszcze dopiszesz? To chyba już Twoja 4 wersja odpowiedzi. :lol:

[ Dodano: Pon Wrz 17, 2012 21:53 ]
Pływak napisał/a:
Po za tym nie ja ten temat założyłem ale jak to mówią uderz w stół, a nożyce się odezwą :]
Jesteś tak "dowcipny", że mało co się nie posiusiałem ze śmiechu. :lol:
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 22:11   

Z baraku argumentów najlepiej wyśmiać standard :D
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 22:18   

Pływak napisał/a:
Z baraku argumentów najlepiej wyśmiać standard
Dokładnie Pływak ... cenie takich ludzi jak Ty za samokrytykę. Z dnia na dzień zyskujesz w moich oczach. :wink:


Miłego wieczoru.
Pozdrawiam
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 22:25   

Starzejesz się apples :D Dziekuje i wzajemnie EOT
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
siemion_ 
Klubowicz



Członek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 987
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 22:49   

Pływak napisał/a:
Ani o tym, ze trafił do kosza ani o tym ze był dyskutowany NIE WIEDZIAŁEM dowiedziałem się z tego tematu. Nie wiedząc jak było na prawdę MAM PRAWYO wysnuwać takie, a nie inne wnioski.


Wysuwasz wnioski o cały rok za późno. Jakoś jak było poparcie dla tematu w zeszłym roku słowa w tej kwestii nie zabrałeś.

Pływak napisał/a:
Nie było informacji, ani o tym, ze temat przywrócony, ani o tym, ze była oficjalna prośba, ani o tym, ze zarząd pobłogosłąwił start w pimpmajrajdzie więc dla mnie sprawa była jasna bez tych informacji


No widać jasna była nasza intencja zarówno dla Ciebie jak i wszystkich bo rok temu w temacie nie było takiej dyskusji o łamaniu regulaminu. Sprawa była jasna. Zarząd poparł i przywrócił ten temat, a nawet zrobił baner aby głosowało na to auto jak najwięcej ludzi.

Pływak napisał/a:
Też nie przepadam za tematami z prośbą o głos ale albo traktujemy wszystkuch równo i moderacja działa konsekwentnie albo jest samowolka totalna. Rok temu był podobny temat http://forum.roverki.eu/v...t=72849&start=0 i widzę, ze nawet sam Adrian głosował na auto. Więc jak to jest są równi i równiejsi?


A w tym poście się trochę się zagalopowałeś stawiając je na równi oba przypadki i od tego momentu brniesz dalej, tylko nie wiem w jakim celu?. Chyba tylko żeby nie wyszło na to że się mylisz. Wykazałem jak diametralnie różnią się te dwa przypadki. Ty natomiast dalej na siłę snujesz domysły, po tym jak już tyle razy próbowałem Ci napisać jak było.

Pływak napisał/a:
Ty się w tamtym temacie udzielałeś i zamiast w jednym zdaniu napisać, ze takie jest stanowisko zarządu to strzeliłeś, ze kto nie chce niech nie głosuje i tyle oficjalnych informacji od prezesa.


Bo to była moja odpowiedz na to czy ktoś chce głosować czy nie. Stanowisko zarządu było jasne i czytelne. Klub popierał te akcję.

Pływak napisał/a:
Osobistego nie tzreba jak już wyżej pisałem skoro sobia Pan Prezes zadał fatyge napisania posta w temacie mógł poinformować osoby mające wątpliwości co do tematu jakie jest stanowisko zarządu tylko tyle albo dla niektórych widać AŻ tyle i niech się plebs domyśla


Wskaż mi jedną osobę która miała wątpliwości czy został naruszony regulamin. Co miałem potwierdzać jak wszystko widać czarno na białym było jasne.


Pływak napisał/a:
Czytacie moje wypowiedzi czy od razu patrzycie na nick i z zasady się nie zgadzacie? Przecież pisałem, ze nikt nikogo nie musi o niczym informować ale jak nie ma informacji to każdy sobie interpretuje sprawę na swój sposób. Nie dajecie informacji ok ale później nie czepiajcie się mnie, ze opieram się na domysłach bo an czym mam się opierać jak informacji nie ma? Nie było informacji, ani o tym, ze temat przywrócony, ani o tym, ze była oficjalna prośba, ani o tym, ze zarząd pobłogosłąwił start w pimpmajrajdzie więc dla mnie sprawa była jasna bez tych informacji dopiero ciągnięcie Was za język w tym temacie rzuciło na sprawę inne światło..


Miałeś domysły, nie miałeś się na czym opierać ale w sumie sprawa była dla Ciebie jasna bez tych informacji, teraz po roku ciągniesz nas za język i pojawiło się nowe inne światło. I te dwa światła w postaci tych dwóch tematów łączą się w jeden duży promień który pada na Zarząd i My zamiast zająć się zapisami na Zlot bawimy się w bardzo fajne łamigłówki słowne.

Pływak napisał/a:
Widać mam na tyle czasu aby robić pożyteczne rzeczy dla klubu jak i doszukiwać sie problemów


to może zamiast doszukiwać się problemów przeznacz energie na kolejna pożyteczną rzecz dla Klubu, wiem ze pomysły masz fajne i z chęcią bym posłuchał a nawet starał się je wdrożyć.
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 22:56   

Może jestem inny, ale jakoś rozumiem Pływaka :) Wiem o co mu chodzi, nie rozumiem tylko po co na każdym kroku, w każdej podniesionej zasadności działania moderatora, czy to dotyczy jego samego czy nie, bierze udział w dyskusji, wyszukując podobne przypadki i powtarzając wyświechtane hasło "równi i równiejsi" :)

Ja do Pływaka żadnych pretensji nie mam. Jeśli czegoś nie wie i pyta, ja mu odpowiadam - jak umiem najlepiej ;) No i to musi wystarczyć, bo niby co jeszcze innego można zrobić - nic :) Nie rozumiał dlaczego tak się stało, nie zauważył banera, albo zauważył ale nadal nie wiedział z jakiego powodu... po prawie roku zapragnął wyjaśnień i je uzyskał ;) Nie ma teorii spiskowej.

Jeśli chodzi o równych i równiejszych, to Ci powiem Pływak, że Ty jesteś też "równiejszy" ;)
No bo ktoś może mieć zasadne pretensje, pytania i chęć uzyskania wyjaśnień, dlaczego jako jedyny użytkownik na tym forum masz polski znak w nickname :D ? Skoro została podjęta (również w gronie adm/mod) decyzja o pozbyciu się z nicków polskich znaków, powinno dotyczyć wszystkich :) Ale ktoś, gdzieś nagiął ustalenia i zostało jak jest ;) Mimo, że kilka osób musiało pogodzić się z utratą polskiej literki ze swojego nicka ;P Druga sprawa, Twój status na Klubowej stronie ;) Mimo, że są pewne ustalenia, które jasno określają kto może, a kto nie być w gronie redaktorów/admnistratorów/moderatorów - to Ty się w tych ustaleniach nie mieścisz. Ale byłoby strzałem sobie samym w kolano gdyby trzymać się twardo tych reguł. Jesteś redaktorem, bo pomagasz w słusznej sprawie Klubowej. Nie ma o tym - oprócz tego tematu - informacji publicznych, a przecież ktoś mógłby zapytać, jak to!? Są równi i równiejsi ;D ?

Tak samo jak ustalacie coś w kwestii kalendarza, publikacji zdjęć, pomyłek itp. itd. Obmawiacie to w swoim gronie - specjalistów ds. kalendarza Klubowego - nie dzieląc się tymi ustaleniami z każdym na forum :)

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i to hasło może z pewnością zinterpretować na dwa sposoby kolega apples. Jakiś czas temu, on też mnie i macieja uważał, za GTW :) Podejrzewał o szwindle o załatwianie interesów kosztem zwykłych użytkowników ;) Teraz sam siedzi w GTW i pewnie dalej upiera się przy swoich spostrzeżeniach ;)

A wracając do meritum sprawy, to

gandi84 napisał/a:
Oki Panie i wladco wszechmogacy:) 90% popieram i zgadzam sie z tym co piszesz, z tym wspieraniem finansowym to wszystko w swoim czasie.

Nie przesadzaj z tymi epitetami... wystarczy, że będziesz mnie czcić ;)
Cieszę się, że 90% argumentów zostało przyswojonych. Te 10% zrobi siemion_ na Waszym lokalnym spocie ;)

gandi84 napisał/a:
Tez nie placisz za cos co nei wiesz jak wyglada prawda:)

Różnie z tym bywa, ale to temat na inną dyskusję :)

gandi84 napisał/a:
Mysle ze uda mi sie wkrecic i aktywnie uczestniczyc w zyciu klubu

Trzymam za słowo.

gandi84 napisał/a:
Co do moich postów istotnie tak mam jak sie zapale to wale jednym ciurkiem i pozniej mi sie poprawiac juz nie chce:) To ejst moja bolaczka a najbardziej moderatorów:) wybaczcie o mnie grzesznemu:)

Pracuj nad sobą ;)

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 23:01   

siemion_ napisał/a:

Wysuwasz wnioski o cały rok za późno. Jakoś jak było poparcie dla tematu w zeszłym roku słowa w tej kwestii nie zabrałeś.

No widać jasna była nasza intencja zarówno dla Ciebie jak i wszystkich bo rok temu w temacie nie było takiej dyskusji o łamaniu regulaminu. Sprawa była jasna. Zarząd poparł i przywrócił ten temat, a nawet zrobił baner aby głosowało na to auto jak najwięcej ludzi.


Nie odzywałem się bo nie będę robił kołudupy użytkownikowi i kazał mu warna wkleić jak to się ostatnio modne na forum zrobiło. Dopiero gdy zobaczyłem ten temat przypomniało mi się, ze nie tak dawno na forum był podobny o obeszło sie bez ostrzeżenia dlatego moje wątpliwości.

Cytat:

A w tym poście się trochę się zagalopowałeś stawiając je na równi i od tego momentu brniesz dalej, tylko nie wiem w jakim celu?. Chyba tylko żeby nie wyszło na to że się mylisz. Wykazałem jak diametralnie różnią się te dwa przypadki. Ty natomiast dalej na siłę snujesz domysły, po tym jak już tyle razy próbowałem Ci napisać jak było.

Nie, nie zagalopowałem się pisząc ten post nie miałem pojęcia o rzeczach o których wspomniałem kilak postów wyżej. Teraz wiem, ze sprawa przedyskutowana, a Adrian oddał głos dopiero po powrocie tematu z kosza bo on w przeciwieństwie do mnie juz wtedy wiedział o tym, ze projekt ma wsparcie zarządu.

Pływak napisał/a:

Bo to była moja odpowiedz na to czy ktoś chce głosować czy nie. Stanowisko zarządu było jasne i czytelne. Klub popierał te akcję.

Pewnie gdybym miał dostęp do działu moderacji też by dla mnie było jasne niestety (albo stety :D ) dostępu nie mam wiec ani jasne ani czytelnie nie było no chyba, ze znalazł się w końcu ten artykuł na klubowej stronie :D

Cytat:

Wskaż mi jedną osobę która miała wątpliwości czy został naruszony regulamin. Co miałem potwierdzać jak wszystko widać czarno na białym było jasne.

Osoba na której post odpowiadałeś, ze nie musi głosować zauważyła to samo co ja. Ktoś się rejestruje prosi o pomoc i znika :)



Cytat:

Miałeś domysły, nie miałeś się na czym opierać ale w sumie sprawa była dla Ciebie jasna bez tych informacji, teraz po roku ciągniesz nas za język i pojawiło się nowe inne światło. I te dwa światła w postaci tych dwóch tematów łączą się w jeden duży promień który pada na Zarząd i My zamiast zająć się zapisami na Zlot bawimy się w bardzo fajne łamigłówki słowne.

Nie była dla mnie jasna teraz już jest. Zgoda zarządu była tylko nikomu nie chciało sie o tym wspomnieć. Po za tym nikt Cię nie zmusza du udzielania się w tym temacie pozostawiajac sprawy zlotowe. Przecież masz zastępce Pana viceprezesa on pewnie chętnie by mi to wyjaśnił, a Ty byś czasu nie zmarnował na pierdoły :D

Cytat:

to może zamiast doszukiwać się problemów przeznacz energie na kolejna pożyteczną rzecz dla Klubu, wiem ze pomysły masz fajne i z chęcią bym posłuchał a nawet starał się wdrożyć.

Jak wyżej mam czas i pisać tutaj i w drugim oknie grzebać coś innego. Zajrzyj do działu z kalendarzem to się przekonasz :)
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
siemion_ 
Klubowicz



Członek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 987
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 23:25   

Pływak pozwól że zakończę dyskusje, widzę sprzeczności w tym co piszesz i pisałeś, ale może jak to w życiu bywa mówimy o tej samej sprawie to samo tylko każdy inaczej to czyta. Nieważne

Pływak napisał/a:
Jak wyżej mam czas i pisać tutaj i w drugim oknie grzebać coś innego. Zajrzyj do działu z kalendarzem to się przekonasz


Ja tam jestem, Wiesz o tym bo się teraz razem tam udzielamy, oprócz tego piszemy na SB, przesyłamy sobie maile. A postronne osoby i tak powiedzą że się obijamy. Tak to jest jak się nas ocenia po wycinku tego co się robi.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink