Forum Klubu ROVERki.pl :: Co za pech
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Co za pech
Autor Wiadomość
szpynior 



Dołączył: 14 Mar 2011
Posty: 891
Skąd: Grudziądz



Wysłany: Sob Paź 13, 2012 12:03   Co za pech

Dziś w drodze na zlot połamałem dwa zderzaki, przód i tył. Obydwa do wymiany. Jakiś baran zjeżdżając z górki wleciał na mój pas po czym musiałem odbić i zahaczyłem o o boczą barierę która mnie obróciła :( Naszczęście tylko zderzaki do wymiany i malowania .
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Paź 13, 2012 12:03   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
tronsek 




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Sob Paź 13, 2012 14:47   

To przykre :załamka: Współczuję.
A co z tym baranem ?? Byli jacyś świadkowie tego zdarzenia ?? Bo w sumie dałoby radę wtedy naprawić zderzaki z jego polisy.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
Ostatnio zmieniony przez tronsek Sob Paź 13, 2012 15:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
szpynior 



Dołączył: 14 Mar 2011
Posty: 891
Skąd: Grudziądz



Wysłany: Sob Paź 27, 2012 20:17   

No niestety koleś pojechał dalej, także trzeba naprawiać ze swoich. Świadków brak, krzyknąłęm na CB ale gdzieś śmignął . Naszczęście tylko zderzaki tak jakoś się utarło. Zaraz jadę po przedni znalazłem z halogenami i spryskiwaczami i z nowym grilem ( nowe logo) .

Zakończyło się tym że kupiłem dwa zderzaki, jeden już mam na miejscu przygotowuje się do malowania, przy okazji kupiłem już z halogenami i spryskiwaczami, oczywiście pompka do spryskiwaczy już zamówiona i żeby nie było lipy a auto już u mechanika to wymieniam tylną blendę na nową i maluję progi w kolor nadwozia tak jak być powinno .

Auto już zrobione, jeszcze do małych poprawek. Spryskiwacze działają, wszystko gra i buczy .

https://plus.google.com/photos/109074991940460103191/albums/5804055403687773185
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink