Forum Klubu ROVERki.pl :: N0WY WŁAŚCICIEL R75 WITA WSZYSKICH WIKINGÓW NA FORUM !!!
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
N0WY WŁAŚCICIEL R75 WITA WSZYSKICH WIKINGÓW NA FORUM !!!
Autor Wiadomość
max3531 



Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 5



  Wysłany: Sro Lis 21, 2012 01:55   N0WY WŁAŚCICIEL R75 WITA WSZYSKICH WIKINGÓW NA FORUM !!!

WITAM WSZYSTKICH! OD13 SIERPNIA 2012(I TO NIE ŻART) JESTEM W POSIADANIU DOŚĆ CIEKAWEGO EGZEMPLARZA R75 - ZDECYDOWANIE NIE BYŁA TO MIŁOŚĆ OD PIERWSZEGO WEJRZENIA - PRĘDZEJ COŚ W STYLU PODBOJU KAPRYŚNEJ PANIENKI (HISTORYJA: PIERWSZY TYDZIEŃ CZAD, PO TYGODNIU BRAK SPRZĘGŁA, HEH... SPRZEDAWCA WCISKAŁ ŻE KUPIŁ GO OD FANATYKA Z NIEMIEC-BUDA 99 PO PRZEKŁADCE SILNIKA Z 2005 2,0CDTI, ODNOWIONA CAŁA POWŁOKA LAKIERNICZA, PO REGENERACJI POMPKI SPRZĘGŁA, NIE JEŻDŻONY PRZEZ ROK-UWIERZYŁEM :P NO WIĘC DALEJ LAWETA ODPOWIETRZANIE I ZACIESZ, ALE.... NIE NA DŁUGO :D PADŁA USZCZELKA POD POKRYWĄ, PO ZROBIENIU BYLO OK-DO PIERWSZEJ TRASY NA WAWĘ (ZAMIAST A8 ZADECYDOWAŁEM, ŻE JEDZIEMY MOIM LIMUZYNEM-I DOJECHALIŚMY xD TYLKO NA POWRÓT NIE CHCIAŁ ODPALIĆ :d HEHE) PRZECHODZĄC DO MERITUM KU MOJEMU ZDZIWIENIU MIMO FERALNEGO POCZĄTKU WZIĄŁEM GÓRĘ NAD SERCEM (MAM TEŻ NADZIEJĘ, ŻE I NAD PRZYSŁOWIOWYM CIAŁEM MOJEJ PANIENKI ;d ) PODSUMOWUJĄC PRZEZ DWA MIESIĄCE WYMIENIŁEM: USZCZELKĘ POKRYWY ZAWORÓW, PRZY OKAZJI USZCZELKI DOLOTU, WYLOTU, WTRYSKÓW, FILTRY, PŁYNY, POMPKA BYŁA OK WIĘC KOMPLET SPRZĘGŁA(ŁOŻYSKO, TARCZA, DOCISK-NIESTETY BEZ KOŁA), AKUMULATOR, OPONY, KRÓCIEC PŁYNU, KLOCKI I TARCZE PRZÓD+TYŁ , CZUJNIKI I KILKA DUPERELI. REASUMUJĄC SPRZEDAWCA NIE ŚCIEMNIAŁ-PRZY OKAZJI POZDRAWIAM, JA OD 13 SIERPNIA 2012 DO DZIŚ ZROBIŁEM NIM JUŻ PONAD 15 000 km, AUTO POD WZGLĘDEM MECHANICZNYM JEST IDEALNE(AŻ DZIW MNIE TERAZ BIERZE :p ) PALI-JEŹDZI I JEST CUD :)
CO DO FORUM STWIERDZIŁEM, ŻE PRZYDA SIĘ WAM TROCHĘ ŚWIERZEJ KRWI, A MI OGROM WASZEJ WIEDZY I DOŚWIADCZENIA W MOIM PROJEKCIE, OTÓŻ CHCĘ UDOWODNIĆ, ŻE STOSUNKOWO NIEWIELKIM KOSZTEM Z POZORU NUDNEGO DZIADKOWOZU(JAK TO OKREŚLILI ZNAJOMI Z KLUBU VW) MOŻNA ZROBIĆ NIEZŁEGO LUJA DO WOŻENIA NA CO DZIEŃ :D
CO DO MOJEJ SKROMNEJ OSOBY - OD DZIECKA MAM TOTALNY ODPAŁ NA PUNKCIE SAMOCHODÓW I MOTOCYKLI(PO TATUSIU :d ) NA CHWILĘ OBECNĄ MAM MESIA S-KLASĘ 3,8 W WERSJI RZĄDOWEJ Z 85, VW JETTĘ COUPĘ 1,6 Z 85, FIATA 125p REPLIKĘ MO, HONDĘ CIVIC 1,5 92 NO I OCZYWIŚCIE R75 99 2,0CDTI(RESZTY STATKÓW JUŻ SIĘ WYZBYŁEM:))-WCZEŚNIEJ WSPOMNIANY TATUŚ MA VW SHARANA 99 W NABOGATSZEJ MOŻLIWEJ WERSJI JAKA DOTĄD WYCHODZIŁA, A8 D2 3,3TDI, AUDI 80 B3 1990, AUDI 80 B2 79 I PRZEDMIOT KTÓRY ZAWAŻYŁ NA JEGO TUTEJSZĄ REKLAMĘ LAND ROVERA RANGE ROVERA 2003 3,0TD-WYJAŚNIAJĄC PROWADZIMY SERWIS, STACJĘ DIAGNOSTYCZNĄ I SKLEP MOTORYZACYJNY W RYPINIE, NIEDŁUGO RÓWNIEŻ SKLEP INTERNETOWY :)
hmmmm..... CHYBA MAM NAJDŁUŻSZE PRZYWITANIE NA KLUBIE :D I DOBRZE, BO KTO BIEDNEMU ZABRONI ŻYĆ NA BOGATO?! ;P
NA WQPNE MÓJ NUMER 785010941 KAŻDEMU DZWONIĄCEMU NA HASŁO: CLUB ROVERKI WSZYSTKIE DOSTĘPNE DLA MNIE ZAMIENNIKI ODDAM PO MOJEJ HURTOWEJ CENIE ZAKUPOWEJ(JEDYNE CO BĘDZIECIE MUSIELI SOBIE DOLICZYĆ TO KWOTA KURIERA)
JA OSOBIŚCIE PROSZĘ JEDYNIE O TYSIĄCE ODPOWIEDZI I PODPOWIEDZI NA SETKI MOICH PYTAŃ WIĘC MAM NADZIEJĘ, ŻE TO UCZCIWA WYMIANA, A LADA DZIEŃ NADARZY SIĘ OKAZJA, BY OSOBIŚCIE POZNAĆ WSZYSTKICH TUTEJSZYCH WIKINGÓW :d

POZDRAWIAM PATRYK
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Lis 21, 2012 01:55   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
KNA 




Dołączył: 29 Kwi 2011
Posty: 201
Skąd: Złocieniec

Rover 200

Wysłany: Sro Lis 21, 2012 02:30   

Witamy, witamy. Początki z jednym z moich Roveków (200) wygladały podobnie. Przy zakupie niby wszystko pięknie, cacy, a po powrocie do domu wyszło szydło z worka. Musiałem wsadzic w niego praktycznie tyle samo ile za niego zapłaciłem, ale warto było. Zaowocowało to tym, że rok temu w listopadzie kupiłem 45-ke i jak do tej pory wymieniłem tylko tłumik końcowy (oczywiście poza podstawami jak oleje, filtry itp.).
Macie torchę tych wózków, tylko gdzie wy je wszystkie trzymacie? Hangar jakiś macie, czy co? :mrgreen:

PS: 75-ka i Roverki są nudnymi dziadkowozami? Ha ha ha, dobre. Jeżeli twoi znajomi z klubu VW tak myślą, to niech się przejdą do swoich garaży i się rozejrzą. Niech zajrzą też do wnętrz tych swoich wehikułów. Sumując wszystko razem można by powiedziec: to jest dopiero ogromna nuda. Jak dla mnie VW itp. to są zwykłe maszyny, których jedynym celem jest przejechanie od punktu A do punktu B i tyle. Za to np. Rovery, Alfy Romeo itp. są to samochody, które jak dla mnie mają swoją duszę. Jak już się człowiek w takim zakocha to staje się on nie tylko maszyną, ale też członkiem rodziny.

PS2: Sorki, że się tak rozpisałem, ale późne godziny tak na mnie działają. :mrgreen:
_________________
KNA - R200
 
 
tronsek 




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Sro Lis 21, 2012 05:52   

Siemanko :hejka:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Sro Lis 21, 2012 07:15   

Witaj :)

PS. Nie krzycz już na nas - wyłącz caps lock ;) .
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
kruszan 




Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 1292
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 600

Wysłany: Sro Lis 21, 2012 07:56   

hey :) club roverki :wink:
_________________
Rover 600 2.0 SDi 99'
 
 
Pawkaz 




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1664
Skąd: Warszawa

Rover 600

Wysłany: Sro Lis 21, 2012 08:31   

Czesc :wink:
_________________
Był R 216 Gti, później R 600 SDI, a teraz Opel Vectra C :D
 
 
 
max3531 



Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 5



Wysłany: Nie Lis 25, 2012 23:35   

hehe dzięki za wypowiedź KNA :cool: według mnie też nie jest nudny, ale fajna felga ciemne szybki i podwójny wydech na początek też mu nie zaszkodzą :grin: ostatecznie zobaczymy co z tego wyjdzie - póki co jak o wyczyszczę zrobię i wrzucę fotki więc później sam stwierdzisz czy kilka zmian nie wpłynie na niego pozytywnie :lol:
pozdrawiam
 
 
joannak25 




Dołączyła: 06 Gru 2011
Posty: 284
Skąd: Białystok



Wysłany: Pon Lis 26, 2012 09:23   

Hello hello.
Ja też mam R75 kupionego sercem i muszę przyznać, że mimo wszystkich przygód jakie mnie spotkały przez ostatnie 1,5 roku (wymiana silnika a na chwilę obecną drugi HGF w ciągu 0,5 roku) ciągle mam do niego cierpliwość. :razz:
 
 
max3531 



Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 5



Wysłany: Pon Lis 26, 2012 11:20   

Hej! R75 chyba głównie kupujemy sercem :grin: też się nie zniechęcam - jakby co jeżeli odpukać znowu Ci cos siądzie joannak25 daj znać - jeżeli tylko będę miał dostęp załatwię Ci graty w hurtowej cenie :wink:
 
 
joannak25 




Dołączyła: 06 Gru 2011
Posty: 284
Skąd: Białystok



Wysłany: Pon Lis 26, 2012 11:22   

Aaa ja gratów jeszcze nie kupiłam, właśnie jestem na etapie potwierdzania swojej diagnozy, ale wszystko jednak wskazuje, że to będzie HGF. :/
 
 
Viking6 




Dołączył: 14 Sie 2012
Posty: 50
Skąd: Bochnia

Rover 75

Wysłany: Pon Gru 03, 2012 13:18   

Witaj
 
 
dzelo23 
Klubowicz





Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1649
Skąd: wysokie mazowieckie

Rover 75

Wysłany: Sob Gru 08, 2012 23:05   

Powitać
_________________
Jeżdżę spokojnie bo nie ma czym poszaleć :/
 
 
 
sTERYD 
Klubowicz





Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 10906
Skąd: ZGL / szczecin



Wysłany: Sob Gru 08, 2012 23:48   

Witaj Witaj! w sumie z moim też na początku miałem przeboje, ale teraz mnie już chyba polubił :cool: rdza niestety też ;)
a' propos obrazka w 11 wieku nie było jeszcze ani rovera, ani nawet wikingów ;)
_________________
W przypadku obu Roverków w zasadzie mogę powiedzieć, że to spełnienie marzeń. Całe szczęście zostało jeszcze trochę do spełnienia ;)
 
 
 
Koko_24 



Dołączył: 07 Lut 2012
Posty: 49
Skąd: Rzeszów



Wysłany: Pon Gru 10, 2012 10:16   

Siemanko :grin:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Wita właściciel R620SDi
drag_op Powitania 3 Pon Mar 02, 2009 19:31
Brt
Brak nowych postów wita nowy właściciel forumowego 214Si ;)
3D 1.4 16V 1993r
zorq Powitania 7 Nie Mar 15, 2009 20:49
namiko
Brak nowych postów Witam wszyskich...
-BEST- Powitania 7 Sro Sie 12, 2009 22:47
krzych
Brak nowych postów Witam Wszyskich
Kiljan Powitania 9 Pią Maj 04, 2012 12:41
darek_wp
Brak nowych postów Witam Wszyskich Serdecznie!
C4rd1 Powitania 6 Wto Maj 21, 2013 17:28
Pawkaz



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink