Forum Klubu ROVERki.pl :: gdzie najtansze oc dla mg zr 105?
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kasjopea
Wto Sty 29, 2013 20:41
gdzie najtansze oc dla mg zr 105?
Autor Wiadomość
Spiro 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 29 Cze 2007
Posty: 204
Skąd: Warszawa

MG ZR

Wysłany: Sob Cze 23, 2012 13:06   gdzie najtansze oc dla mg zr 105?

Witam wszystkich,

Poszukuje najtanszego oc i zastanawiam sie gdzie takie oc nabyc najlepiej. Obecnie mam w alianz direct ale robia sie drodzy, dlatego szukam alternatywy.

Obecnie ze 60%znizka w Warszawie place 614zl.

Czy ktos moze polecic jakas inna opcje ?
Ac generalnie mnie nie interesuje bo malo jezdze.

Dzieki !
_________________
Music Sounds Better With...Me ;-)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Cze 23, 2012 13:06   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
bociannielot 
Moderator




Pomógł: 142 razy
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Sob Cze 23, 2012 13:10   

Ile masz lat? jak poniżej 30 to wal na stronę you can drive - sprawdzić stawkę :ok:
 
 
 
szylozbi 




Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 308
Skąd: Katowice

MG ZS

Wysłany: Sob Cze 23, 2012 13:10   

W Axa direct nie powinno być drogo, mi tam wychodzi najtaniej. Opinie ma różne w razie szkody, ale jeśli chodzi o cenę to jest najtańszy.
 
 
Harry 


Członek Zarządu


Pomógł: 93 razy
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 2816
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Sob Cze 23, 2012 15:17   

możesz jeszcze policzyć w MTU
 
 
 
Mundekk 




Pomógł: 4 razy
Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 241
Skąd: Łódź



Wysłany: Sob Cze 23, 2012 15:54   

Zobacz w mBanku tam bardzo często wychodzi najtaniej
 
 
Joa 




Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Sob Cze 23, 2012 18:42   

http://www.cuk.com.pl/
zadezwon ich zapytaj. zawsze cos znajda ciekawego.
 
 
 
maniaq 



Pomógł: 26 razy
Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sob Cze 23, 2012 22:53   

w tym tygodniu podpisalem z Aviva :) z CUK korzystalem keidys, ale obecnie nie maja w katalogu firm typu AXA, AVIVA, LINK4.... wiec oferty najmniej korzystne byly. Nie ma "najtaniej" zawsze jest najtaniej wzgledem twojego miejsca zamieszkania, wieku, znizek, miejsca parkowania itp itd... kazdemu moze wyjsc inna kwota .

Podzwon i sie dowiedz ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
osarro 




Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Sie 2010
Posty: 496
Skąd: Łódź

Rover 75

Wysłany: Nie Cze 24, 2012 17:11   

najlepiej sprawdzić przez jakiś portal gdzie porównują kilkanaście towarzystw....w tym roku podobnie jak w ubiegłym najtańszym jest MBank przynajmniej za 1,6L w Łodzi :) niecałe 500 zł wychodzi
 
 
 
bioly 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Mar 2012
Posty: 226
Skąd: Wierzawice

Rover 400

Wysłany: Nie Cze 24, 2012 23:08   

Zadzwon do HDI :P
 
 
pazdzi0h 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 226
Skąd: Bełchatów



Wysłany: Nie Cze 24, 2012 23:15   

liberty direct polecam, na stronie podaj swoj nr tel , sami zadzwonia zrobia kalkulacje i bedziesz wszystko wiedzial, brac nie musisz odrazu a i warto odrazu pytać czy cena jaka podają jest za gole OC bo czesto wciskaja mini assistance,nnw i ochrone szyb
_________________
"bo gdybym zginął to opiekuj się moją rodziną..."
 
 
Wojtek88 




Pomógł: 8 razy
Dołączył: 22 Cze 2004
Posty: 451
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Cze 25, 2012 16:38   

abport, wrzuć w google ;)
_________________
Roverlution
 
 
 
bizon 




Pomógł: 108 razy
Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 2093
Skąd: Poznań

Rover 400

Wysłany: Pon Cze 25, 2012 17:08   

ja mam MTU, kiedys wychodzilo jedno z tanszych teraz nie wiem, ale polecam MTU z racji mozliwosci zaplaty w 4 ratach. Tak ponizej 200 co trzeci miesiac to nie jest tak odczuwalne
 
 
 
osarro 




Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Sie 2010
Posty: 496
Skąd: Łódź

Rover 75

Wysłany: Pią Cze 29, 2012 00:12   

mam potwierdzenie że MBANK rules :D i bynajmniej nie jestem ich przedstawicielem właśnie wykupiłem OC i zapłaciłem 468 zł w jednej racie oczywiście zniżki -60% silnik 1600 i spore miasto więc i OC droższe....jak mi ktoś znajdzie znacząco lepszą ofertę to kupuje :D
 
 
 
haszczyc 



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 1631
Skąd: Zabrze

Rover 75

Wysłany: Pią Cze 29, 2012 00:31   

osarro, www.axa.pl przez neta teraz do -30% taniej :)
 
 
Gonia 




Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 29 Wrz 2001
Posty: 356
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Cze 29, 2012 00:57   

osarro napisał/a:
najlepiej sprawdzić przez jakiś portal gdzie porównują kilkanaście towarzystw....w tym roku podobnie jak w ubiegłym najtańszym jest MBank przynajmniej za 1,6L w Łodzi :) niecałe 500 zł wychodzi


W Link4 niezależnie od pojemności (od 1.4 do 4.0) wychodziło nam ok 600 zł. rocznie (Warszawa)
_________________
Gonia
 
 
 
osarro 




Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Sie 2010
Posty: 496
Skąd: Łódź

Rover 75

Wysłany: Pią Cze 29, 2012 08:41   

haszczyc napisał/a:
osarro, www.axa.pl przez neta teraz do -30% taniej :)


najpierw wylicz a potem pisz....co z tego jak -30% jak i tak wyjdzie drożej ( aha i sprawdź dobrze bo z tego co widzę na necie widnieje -20% )?? jak ci napiszą w sklepie raty 0% to też w to wierzysz ??

[ Dodano: Pią Cze 29, 2012 08:41 ]
Gonia napisał/a:
osarro napisał/a:
najlepiej sprawdzić przez jakiś portal gdzie porównują kilkanaście towarzystw....w tym roku podobnie jak w ubiegłym najtańszym jest MBank przynajmniej za 1,6L w Łodzi :) niecałe 500 zł wychodzi


W Link4 niezależnie od pojemności (od 1.4 do 4.0) wychodziło nam ok 600 zł. rocznie (Warszawa)


to bardzo dobrze pod warunkiem że ma się mega duży silnik bo dla małych silników to już żadna rewelacja...poza tym aż nie chce mi się wieżyć żeby nie było róznicy bo zazwyczaj przy silnikach powyżej 2 L jest już znacząca różnica no ale może coś pozmieniali w każdym razie opłacałoby się jak się ma v6 2,5L :D

PS. właśnie wyliczyłem składkę :/ musisz mieć niezłe znajomości bo mi wyszło 802 zł :/ hehehe
Ostatnio zmieniony przez osarro Pią Cze 29, 2012 09:07, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Pływak 




Pomógł: 48 razy
Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pią Cze 29, 2012 08:41   

osarro napisał/a:
mam potwierdzenie że MBANK rules :D i bynajmniej nie jestem ich przedstawicielem właśnie wykupiłem OC i zapłaciłem 468 zł w jednej racie oczywiście zniżki -60% silnik 1600 i spore miasto więc i OC droższe....jak mi ktoś znajdzie znacząco lepszą ofertę to kupuje :D


Srules nie rules pierwszy rok 420 zł na drugi rok przyszło 100zł (słownie sto złotych) wiecej. Mbank wali tak samo w ch jak inni. Myślałem, zę tylko PZU ma w modzie podnoszenie co rok składki zamiast obniżania z powodu bezszkodowej jazdy ale widać mbank robi to samo :]

P.S Mi sie wydaje czy od tego typu pytan mamy inny osobny dział gdzie nawet są już takie tematy? Moderacja już na wakacjach? :D
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
osarro 




Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Sie 2010
Posty: 496
Skąd: Łódź

Rover 75

Wysłany: Pią Cze 29, 2012 08:51   

Pływak napisał/a:
osarro napisał/a:
mam potwierdzenie że MBANK rules :D i bynajmniej nie jestem ich przedstawicielem właśnie wykupiłem OC i zapłaciłem 468 zł w jednej racie oczywiście zniżki -60% silnik 1600 i spore miasto więc i OC droższe....jak mi ktoś znajdzie znacząco lepszą ofertę to kupuje :D


Srules nie rules pierwszy rok 420 zł na drugi rok przyszło 100zł (słownie sto złotych) wiecej. Mbank wali tak samo w ch jak inni. Myślałem, zę tylko PZU ma w modzie podnoszenie co rok składki zamiast obniżania z powodu bezszkodowej jazdy ale widać mbank robi to samo :]

P.S Mi sie wydaje czy od tego typu pytan mamy inny osobny dział gdzie nawet są już takie tematy? Moderacja już na wakacjach? :D


to i tak dobrze bo 520 zł to całkiem nieźle....jak kolega wcześniej pocał AXA właśnie wyliczyłem z ciekawości przez neta i wyszło 850 zł buahahahahaha dobre, a poza tym jak każdy kierowca który musi kupować to tandetne OC powinieneś wiedzieć że dlatego masz możliwość zmiany OC gdyż co jakiś czas firmy się tak dorabiają że mogą wystawiać ceny konkurencyjne dla nowych polis żeby ściągnąć klientów i dlatego za pierwszy rok zawsze płacisz taniej a potem drożej......a swoją drogą na ki grzyb dalej brałeś w Mbanku skoro wyszło ci drożej...rynek wolny więc trzeba było tylko poszukać gdzie taniej...koniec kropka.
 
 
 
Pływak 




Pomógł: 48 razy
Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pią Cze 29, 2012 09:01   

Co z tego, ze 520zł też dobrze jak 420 było jeszcze lepiej? Brałem bo mam pakiet OC + AC, AC spadło bo wartość auta spadła więc nadal mi się opłacało brać w mbanku niż szukać osobno AC i osobno OC co nie zmienia faktu, ze nie jestem zadowolony z takiego stanu rzeczy. Może tobie takie praktyki pasują ja bym wolał w jednej ubezpieczalni być cały czas niż co rok żonglować bo stałego klienta powinno się szanować u nas niestety stałych klientów ma się w dupie i to się tyczy nie tylko ubezpieczeń. Zniżki niby powinny z latami być co raz większe, a tu zamiast większych zniżek są podwyżki cen, a za powody podwyżki Pani na infolinii z góry przyjęła, ze miałem jakąś szkodę, a jak powiedziałem, ze nie to tylko "ę ą bo ten tego podwyżki wszyscy wprowadzili" :mur: Mówisz tylko, ze to pierwszy rok tak robią? Zobaczymy w przyszłym roku ile zawołają :]
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
Ostatnio zmieniony przez Pływak Pią Cze 29, 2012 09:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
osarro 




Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Sie 2010
Posty: 496
Skąd: Łódź

Rover 75

Wysłany: Pią Cze 29, 2012 09:05   

Pływak napisał/a:
Co z tego, ze 520zł też dobrze jak 420 było jeszcze lepiej? Brałem bo mam pakiet OC + AC, AC spadło bo wartość auta spadła więc nadal mi się opłacało brać w mbanku niż szukać osobno AC i osobno OC co nie zmienia faktu, ze nie jestem zadowolony z takiego stanu rzeczy. Może tobie takie praktyki pasują ja bym wolał w jednej ubezpieczalni być cały czas niż co rok żonglować bo stałego klienta powinno się szanować u nas niestety stałych klientów ma się w dupie i to się tyczy nie tylko ubezpieczeń. Zniżki niby powinny z latami być co raz większe, a tu zamiast większych zniżek są podwyżki cen, a za powody podwyżki Pani na infolinii z góry przyjęła, ze miałem jakąś szkodę, a jak powiedziałem, ze nie to tylko "ę ą bo ten tego podwyżki wszyscy wprowadzili" :mur:


W tym przypadku zgadzam się w 100% ale w naszym kochanym kraju pełno takich nieporozumień....niestety mentalnie jesteśmy nadal 20 lat za murzynami a nasz kochany marketing tak się rozrósł że zapomnieli o co tak właściwie w tym chodzi....no dobra ale to już temat na inne fora hehe :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Najtansze ubezpieczenie OC
Karcios Prawo i ubezpieczenia 25 Nie Lip 05, 2009 10:40
Mayson
Brak nowych postów [all] Rover, najtańsze OC
kwota bazowa
kris88 Prawo i ubezpieczenia 56 Czw Mar 27, 2008 21:33
komarek
Brak nowych postów [Ubezpieczenia] Jak znaleźć najtańsze OC w polsce?
Rover 75 1.8 T 2003r
Gość Prawo i ubezpieczenia 35 Nie Lis 22, 2009 10:52
qqryq
Brak nowych postów [Ubezpieczenia] Najtańsze ubezpieczenie na start dla silnika
Proszę o wsparcie w wyborze ubezpieczyciela
Osamboch Prawo i ubezpieczenia 41 Pon Sty 05, 2009 13:17
xtek
Brak nowych postów MG ZTT 190KM Gdzie OC ?
Ricardus Prawo i ubezpieczenia 11 Wto Lis 05, 2013 22:50
Ricardus



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink