Forum Klubu ROVERki.pl :: hvil & apples http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=78
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
hvil & apples http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=78
Autor Wiadomość
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Czw Lut 28, 2013 23:49   

Gonia, niewiele to zmienia. Sprawy rozpoczęte trzeba zakończyć, a komentarz tyczy się przyszłości. Moim skromnym zdaniem informacja powinna natychmiast pojawić się na stronie sklepu, że towar niedostępny lub tylko po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.


P.S. Pozdrowienia od napleta
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Lut 28, 2013 23:49   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Pią Mar 01, 2013 01:24   hvil & apples http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=78

a ja uważam że ten temat jest stronniczy mój post usunięto! jak chcecie tylko nagonkę robić sobie to proszę bardzo.

Trzeba trochę myśleć i się kontaktować pytać a nie tylko kliknąłem i se życzę!!

Ja nigdy nie miałem problemów z TomaTeam i uważam za bardzo dobry sklep części do 75.
Ostatnio zmieniony przez apples Pią Mar 01, 2013 12:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gonia 




Dołączyła: 29 Wrz 2001
Posty: 356
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Mar 01, 2013 07:52   

apples napisał/a:
Gonia, niewiele to zmienia. Sprawy rozpoczęte trzeba zakończyć, a komentarz tyczy się przyszłości. Moim skromnym zdaniem informacja powinna natychmiast pojawić się na stronie sklepu, że towar niedostępny lub tylko po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.


P.S. Pozdrowienia od napleta


Nie chcę się kłócić, bo już nie mam na to sił. Nie będzie sklepu, nie będzie problemu.

A tak na serio, jak poprowadzisz sklep internetowy, to wtedy możemy porozmawiać i radzić, co można zrobić lepiej lub gorzej.

Pozdrawiam.
_________________
Gonia
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pią Mar 01, 2013 12:02   

hvil napisał/a:
a ja uważam że ten temat jest stronniczy
Temat czy mój post? Moja uwaga jest jako uwaga moderatora, a nie użytkownika/kupującego. Mogłem odpowiedz Gonia usunąć uznajac jako niezgodną z tematem ... ale Gonia jako strona sporu ... postanowiłem post zostawić.
hvil napisał/a:
mój post usunięto!
Ja usunąłem, ponieważ nie był na temat, a temat brzmi ... Czarna lista sprzedawców !! - opinie a nie co by było gdyby albo dlaczego.
hvil napisał/a:
jak chcecie tylko nagonkę robić sobie to proszę bardzo.
Nagonkę na co? Na kogo? Firma Tomateam przyznaje się oficjalnie, że nie daje rady i że towar nie jest wysyłany, więc o co ci chodzi?
hvil napisał/a:
Trzeba trochę myśleć i się kontaktować pytać a nie tylko kliknąłem i se życzę!!
Zasada funkcjonowania sklepu internetowego chyba polega na tym aby kliknąć, zapłacić i czekać na wysyłkę. Przynajmniej całe życie tak uważałem.
hvil napisał/a:
Ja nigdy nie miałem problemów z TomaTeam
I super. Ja ostatnio również.
hvil napisał/a:
i uważam za bardzo dobry sklep części do 75.
Wpisz swoją opinię w temacie polecanych sprzedawców, a nie w temacie nie polecanych.
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pią Mar 01, 2013 12:55   

Temat jest kontynuacją tego tematu http://forum.roverki.eu/v...p=781882#781882
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Sob Mar 02, 2013 07:29   

apples, każdy pomówiony powinien mieć prawo do obrony a tymbardziej poprzez osoby bezstronne,a nie w czarnej liscie jedziemy na maxa ludzi a jak ktoś coś ma na ich obrone to już do oftopu. To jest potwierdzenie mej tezy o stronniczości i nagonce w tamtym temacie
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Sob Mar 02, 2013 08:43   

hvil napisał/a:
każdy pomówiony powinien mieć prawo do obrony
Jakie "pomówiny"? O czym Ty piszesz? Sami się przyznają, a TY to nazywasz POMÓWIENIAMI? :D
hvil napisał/a:
a tymbardziej poprzez osoby bezstronne
Wystaw pozytywny komentarz i tyle. Gdyby miało być tak jak mówisz i idąc Twoim tokiem myślenia to pod Twoim np. pozytywnym komentarzem w temacie polecanych sprzedawców np. markozalko powinien wystawić negatywny bo by uznał ze kłamiesz lub jesteś opłacony aby wystawić pozytywny komentarz. Tak miałoby to wyglądać? Czy tak trudno zrozumieć zasadność tematu i jego przeznaczenie? Jeśli masz z tym problem i nie rozumiesz to nie mamy o czym rozmawiać.
hvil napisał/a:
a nie w czarnej liscie jedziemy na maxa ludzi
Jak jest prawdą to "jedziemy".
hvil napisał/a:
a jak ktoś coś ma na ich obrone to już do oftopu.
Adwokatów w tamtych tematach nikt nie potrzebuje. Właściciele firmy Tomateam są osobami dorosłymi i potrafią obronić się przed ewentualnymi nieprawdziwymi zarzutami dowodami np. potwierdzenie nadania towaru.
hvil napisał/a:
To jest potwierdzenie mej tezy o stronniczości i nagonce w tamtym temacie
Myśl i mniej "tezy" jakie chcesz. Możesz również mieć swój własny wizjonerski świat ... swoje zdanie na temat zakupów internetowych ... masz do tego wszystkiego prawo ... a ile ma to wspólnego z faktami, życiem i realiami niech oceni większość - część już oceniła.
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Sob Mar 02, 2013 12:56   

apples napisał/a:
Moja uwaga jest jako uwaga moderatora, a nie użytkownika/kupującego.
Rolą moderatora nie jest ocenianie czy ktoś dobrze prowadzi swój biznes czy źle, dlatego jest to Twoja prywatna uwaga, a tym samym post jest tak samo nie na temat jak i hvila, więc wydzieliłam go tutaj i odpowiedź Goni na niego także.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: Roverki CARGO jadę z punku X do punktu Y mogę coś podrzucic
czyli jadę z punku X do punktu Y i mogę coś podrzucić.
czort Offtopic 95 Sro Gru 16, 2015 20:39
TomeCki
Brak nowych postów [roverki]Co naprawiliscie dzieki forum roverki
chyn Offtopic 19 Czw Kwi 10, 2008 21:19
Cyk
Brak nowych postów http://motonotes.pl <-- strona dla kazdego z nas
notatki, zapiski, koszty, przypomnienia, srednie spalanie, itp
zbyh Offtopic 7 Czw Lut 26, 2009 01:05
Gość
Brak nowych postów http://www.forumsamochodowe.com/temat-28416.html
arturky Offtopic 4 Nie Lis 23, 2008 10:45
Siwus181
Brak nowych postów sto lat!!! dla apples'a
Gość Offtopic 26 Wto Paź 12, 2010 08:55
apples



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink