Forum Klubu ROVERki.pl :: [MG ZR 160] Prosze o ocene
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: szoso
Sro Lis 06, 2013 12:23
[MG ZR 160] Prosze o ocene
Autor Wiadomość
goryl 



Dołączył: 05 Lis 2013
Posty: 8



Wysłany: Wto Lis 05, 2013 13:24   [MG ZR 160] Prosze o ocene

Dzień dobry ,
Panowie , ponieważ nie doczytałem nigdzie opinii o poniżej przedstawionym MG ZR160, proszę bardzo takowe ;
http://otomoto.pl/mg-zr-m...-C30888429.html
Z góry bardzo dziekuje
pzdr
Ostatnio zmieniony przez goryl Sro Lis 06, 2013 08:43, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Lis 05, 2013 13:24   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
bociannielot 
Moderator




Pomógł: 142 razy
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Wto Lis 05, 2013 13:53   

z komisu bym się bał kupic ZR160 ten na dodatek wieśniacko wygląda
 
 
 
goryl 



Dołączył: 05 Lis 2013
Posty: 8



Wysłany: Wto Lis 05, 2013 14:00   

bociannielot napisał/a:
z komisu bym się bał kupic ZR160 ten na dodatek wieśniacko wygląda

...wiem , lampy tył przede wszystkim . samochód ma byc dla żony , a ze mam zboczenie na samochody nietypowe to wymyślilem sobie tego :) ...mam blisko :)

...ale i tak bardzo proszę , moze ktos miał z nim "do czynienia"
 
 
bociannielot 
Moderator




Pomógł: 142 razy
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Wto Lis 05, 2013 14:30   

Po kierze widac ze wsadzic mozesz sobie ten przebieg miedzy bajki, silnik dosc wyzyłowany i nie słynący z długowieczności jak i cała seria K zresztą, ale ten wymagający bardziej ze względu na fakt że większośc egzemplarzy zr160 raczej nie była kupowana przez 60 letnich lekarzy tylko po to by w niedzielę przejechac się do kościoła. Jak to ma by "niby" auto dla żony to wytłumacz mi po kiego jej az 160km ?? Przyznaj się lepiej że sam chciałeś poza... pojeździc ;p .
 
 
 
goryl 



Dołączył: 05 Lis 2013
Posty: 8



Wysłany: Wto Lis 05, 2013 15:10   

bociannielot napisał/a:
Po kierze widac ze wsadzic mozesz sobie ten przebieg miedzy bajki, silnik dosc wyzyłowany i nie słynący z długowieczności jak i cała seria K zresztą, ale ten wymagający bardziej ze względu na fakt że większośc egzemplarzy zr160 raczej nie była kupowana przez 60 letnich lekarzy tylko po to by w niedzielę przejechac się do kościoła. Jak to ma by "niby" auto dla żony to wytłumacz mi po kiego jej az 160km ?? Przyznaj się lepiej że sam chciałeś poza... pojeździc ;p .

...nie musze sie przyznawać , mam porsche , dwa bmw ....natomiast w to auto czasem wsiąde i nie chce sie wstydzic :) ... może snobizm , ale z moim doświadczeniem w samochodach uważam ,ze fajnie :)
 
 
bociannielot 
Moderator




Pomógł: 142 razy
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Wto Lis 05, 2013 15:17   

goryl napisał/a:
snobizm
snobizm nie ma tutaj nic do zapi.. szypkiej jazdy znaczy sie :ok: . BTW można duzo lepsze ZR 160 dostac na rynku moim skromnym zdaniem niż ten egzemplarz.
 
 
 
goryl 



Dołączył: 05 Lis 2013
Posty: 8



Wysłany: Wto Lis 05, 2013 15:41   

bociannielot napisał/a:
goryl napisał/a:
snobizm
snobizm nie ma tutaj nic do zapi.. szypkiej jazdy znaczy sie :ok: . BTW można duzo lepsze ZR 160 dostac na rynku moim skromnym zdaniem niż ten egzemplarz.

Dziękuje CI , że jako jedyny mi odpisujesz :) ..... natomiast ta sztuka jest blisko do kupienia , bardzo podoba mi sie ,że jest w tym kolorze, i wygląda ,że ma zadbany środek , co dla mnie jest ważne ,....innymi autami też nie jezdże "jak szatan " ....: )... po prostu w ciągu mojego życia (mam 42 lata ) zawsze miałem samochody nazwijmy to "wyróżniające się " ...więc jak żona powiedziaa mi ,ze chce golfa 1,4 to osłupiałem :)
 
 
bociannielot 
Moderator




Pomógł: 142 razy
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Wto Lis 05, 2013 16:48   

goryl napisał/a:
chce golfa 1,4 to osłupiałem
to kup jej R/MG 1.4 mniej zakatowany będzie, albo diesla :ok: . Zr 160 to najlepiej kilka obejżec i wtedy wybrać najlepszy a znowu nie ma ich tak dużo :ok: .
goryl napisał/a:
mam 42 lata
a teraz rozumiem kryzys wieku średniego dlatego ma być sportowy model ;) .
 
 
 
Michu160 




Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 26
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Wto Lis 05, 2013 17:01   

Witam, model wisi już na otomoto dość długo. W tej cenie można dostać lepszy egzemplarz. Tej 160'tce do ideału daleko (już sam tuning może przyprawić o dreszcze). Jeśli chcę Pan kupić MG ZR160 musi się Pan uzbroić w cierpliwość. Sam szukam, oglądam, dzwonię jakieś trzy miesiące i tylko raz trafiłem na ciekawy egzemplarz który "poszedł od ręki", niestety się spóźniłem. Jeśli mogę coś zaproponować to albo cierpliwość albo inny model. Jeśli autko ma być dla żony a Pan ma się jedynie nie wstydzić do niego wsiadać i skoro jest Pan posiadaczem Porsche może lepszy byłby MG F/TF. Jest to całkiem zgrabny cabriolecik (dla kobiety idealny a i mężczyzna się nie powstydzi) z silnikiem min. 1,8 140km. Jest on jednak nieco droższy (trzeba mieć około 15 tysięcy).
Niech Pan podeśle jakiego auta Pan oczekuję (tj ilość drzwi, miejsc, pojemność bagażnika, cena). Na pewno coś doradzimy! :)

Pozdrawiam,
Michał
 
 
goryl 



Dołączył: 05 Lis 2013
Posty: 8



Wysłany: Sro Lis 06, 2013 13:43   

[quote="Michu160"]Witam, model wisi już na otomoto dość długo. W tej cenie można dostać lepszy egzemplarz. Tej 160'tce do ideału daleko (już sam tuning może przyprawić o dreszcze). Jeśli chcę Pan kupić MG ZR160 musi się Pan uzbroić w cierpliwość. Sam szukam, oglądam, dzwonię jakieś trzy miesiące i tylko raz trafiłem na ciekawy egzemplarz który "poszedł od ręki", niestety się spóźniłem. Jeśli mogę coś zaproponować to albo cierpliwość albo inny model. Jeśli autko ma być dla żony a Pan ma się jedynie nie wstydzić do niego wsiadać i skoro jest Pan posiadaczem Porsche może lepszy byłby MG F/TF. Jest to całkiem zgrabny cabriolecik (dla kobiety idealny a i mężczyzna się nie powstydzi) z silnikiem min. 1,8 140km. Jest on jednak nieco droższy (trzeba mieć około 15 tysięcy).
Niech Pan podeśle jakiego auta Pan oczekuję (tj ilość drzwi, miejsc, pojemność bagażnika, cena). Na pewno coś doradzimy! :)

Pozdrawiam,

...tym samochodem żona bedzie odwozić dziecko do przedszkola :) ...cabrio nie wchodzi w grę ponieważ żona ma uczulenie po tym jak kupiłem sobie porsche cabrio ....i stwierdziła ,że mam kryzys wieku średniego :) ...bmw 7 którym jeździ ma "przepały" rzędu 20l/100...stad pomysł na MG( myślałem tez o 206gti , renault clio 2 sport i tym podobne , ale MG podoba mi się najbardziej i już :) !! !
 
 
j0zek 



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 1000
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Sro Lis 06, 2013 17:20   

Skoro ma przepały rzędu 20L/100, to nie pakowałbym sie w kolejne sportowe auto, bo jak przydusi w ZR160 to 15L będzie brać:P
 
 
leszczu 




Pomógł: 555 razy
Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 8942
Skąd: Białystok

Rover 200

Wysłany: Sro Lis 06, 2013 18:07   

Autka prawie kameleon. Przód składany chyba z kilku. :mrgreen:

A ja tam od siebie dodam, jeśli goryl, masz blisko to sobie obejrzyj ten egzemplarz, nie musisz od razu go kupować, tylko zapoznasz się z marka.
_________________
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, PROGRAMOWANIE PILOTA ROVER/MG
CZĘŚCI http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=75342
 
 
goryl 



Dołączył: 05 Lis 2013
Posty: 8



Wysłany: Sro Lis 06, 2013 19:04   

leszczu napisał/a:
Autka prawie kameleon. Przód składany chyba z kilku. :mrgreen:

A ja tam od siebie dodam, jeśli goryl, masz blisko to sobie obejrzyj ten egzemplarz, nie musisz od razu go kupować, tylko zapoznasz się z marka.


...jutro jade obejrzec, napisze co i jak :-)
 
 
Michu160 




Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 26
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Sro Lis 06, 2013 20:17   

Życzę powodzenia!
No i oczywiście czekamy na opis pojazdu :)

Pozdrawiam,
Michał
 
 
camaro17 




Pomógł: 31 razy
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 1320
Skąd: Pęgów

MG ZR

Wysłany: Sro Lis 06, 2013 21:54   

No właśnie , te odcienie żółtego tak mocno się przenikają na przodzie ... jak by był składany z elementów malowanych na różne odcienie żółtego :)
Z tego co ja zauważyłem to , przedni zderzak jest dokładany lub tylni , a dlaczego ? Tylni ma łączoną dokładkę (ostatnia linia produkcji aby taniej) a przedni zderzak ma dokładkę przykręcaną z osobna .
A tak reszta chyba OK , miłego oglądania ...
 
 
 
j0zek 



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 1000
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Sro Lis 06, 2013 22:53   

Klapa też wygląda na inny odcień w stosunku do dachu i tylnych boków, pewnie elementy karoserii składane z kilku innych jak przedmówcy wspomnieli.
 
 
Michu160 




Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 26
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Czw Lis 07, 2013 17:59   

Wisi jak wisiał, zakup chyba nie wyszedł.
Odcienie rzeczywiście mocno się różnią.
 
 
goryl 



Dołączył: 05 Lis 2013
Posty: 8



Wysłany: Pią Lis 08, 2013 09:33   

Michu160 napisał/a:
Wisi jak wisiał, zakup chyba nie wyszedł.
Odcienie rzeczywiście mocno się różnią.


...niestety musiałem wczoraj byc w firmie , i dopiero w niedziele pojade ...o ile w ogóle , bo jak patrze na te odcienie na zdjęciach , to co dopiero w rzeczywistości
 
 
brkzzz 




Pomógł: 41 razy
Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 815

Rover 200

Wysłany: Pon Lis 11, 2013 00:28   

Prawa boczna szyba chyba jest zbita.
Cała reszta jakaś taka pacykowana, np. kielich prawego amortyzatora pod maską wygląda, jakby ktoś go na szybko psiknął lakierem.
Obrzygana głowica.

Poza tym, chciałbym zobaczyć te 172KM na hamowni...
_________________
Pozdrawiam,
Adam
 
 
bebechu. 



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 148
Skąd: Bytom

Rover 200

Wysłany: Czw Lis 14, 2013 21:25   

1.Gdów- Miasto gdzie PZU ma podpisaną umowę sprzedaży samochodów po uszkodzeniu
2 uzyskanie 172 czy iles tam koni to jestem ciekaw co tam zrobili jak zr-ka z kjs,a byla na allegro za 40 kafli a tu za 10 :) a z kjsa gosciu wstawil zdjecia z hamowni do tego te odcienie przy żółtym raziło by mnie.
i tekst od pasjonata marki to czemu nie jest na forum :)
_________________
http://www.fotosik.pl/pok...f968513fa6.html
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Proszę o ocenę R75
pawwo Chcę kupić ROVERka 4 Nie Wrz 05, 2010 15:29
szakal1301
Brak nowych postów [R75] Prosze o ocenę
Antek_amb Chcę kupić ROVERka 4 Pią Paź 05, 2012 15:35
Antek_amb
Brak nowych postów [MG ZT] Proszę o ocenę
Krystian1982 Chcę kupić ROVERka 3 Czw Kwi 04, 2013 22:45
rafalmis1
Brak nowych postów [R 45] Prosze o ocene
greku Chcę kupić ROVERka 4 Sob Mar 20, 2010 15:24
greku
Brak nowych postów MG ZR proszę o ocenę
Sir_Pabloz Chcę kupić ROVERka 6 Pią Lip 06, 2012 23:55
kruszon



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink